„Philips" pagalba

Iš „Philips“ drabužių garintuvo su stovu antgalio laša vanduo

Paskelbta 2023 m. vasario 27 d.
Jei iš „Philips“ drabužių garintuvo su stovu antgalio laša vanduo, skaitykite toliau pateiktus trikčių šalinimo patarimus, kad tai išspręstumėte.
Pastaba. Tai netaikoma „STE305x“ ir „GC62x“ modeliams.

Prietaisas neskirtas naudoti horizontaliai. Kai garintuvo galvutė naudojama horizontaliai, garai negali netrukdomi išeiti iš garintuvo galvutės ir kondensuojasi garų žarnoje. Dėl to iš garintuvo antgalio gali lašėti vanduo.
Kai „Philips“ drabužių garintuvo su stovu žarna sulenkiama „U“ forma, joje susidaręs kondensatas negali nutekėti atgal į vandens bakelį, todėl iš drabužių garintuvo antgalio gali lašėti vanduo.

Tokiu atveju pakelkite drabužių garintuvo su stovu antgalį, kad vertikaliai ištiesintumėte žarną.  Taip kondensatas galės nutekėti atgal į bakelį.

Garinimo pradžioje garų nustatymą nustatykite veikti MAX režimu. Po to laikykite garintuvo antgalį atokiai nuo drabužio ir 10 sek. spauskite garų jungiklį, kad išleistumėte pradžioje susidariusius vandens lašelius.
Atkreipkite dėmesį, kad šiame skyriuje pateiktas sprendimas taikomas tik „Philips“ garintuvams su „AirStretch“ technologija (šiuose garintuvuose yra grotelės, kaip parodyta toliau esančiame paveikslėlyje).

Ilgai intensyviai naudojant garintuvą su stovu, gali susidaryti kondensato. Tokiu atveju iš antgalio lašės vanduo.

Norėdami tai išspręsti, pirmiausia leiskite garintuvui atvėsti. Tada nuimkite groteles ir prie juodo paviršiaus prispauskite sausą šluostę, kad į ją susigertų vandens kondensatas.


Ar šie sprendimai padėjo išspręsti problemą? Susisiekite su mumis dėl tolesnės pagalbos.
„Philips“ drabužių garintuvo grotelės
Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.