„Philips" pagalba

Iš gruzdintuvės „Philips Airfryer“ sklinda dūmai

Paskelbta 2023 m. gegužės 5 d.
Toliau pateikiame sprendimus, jei iš „Philips AirFryer“ sklinda balti dūmai.
Jei maiste daug riebalų, nustokite ruošti maistą ir popieriniu rankšluosčiu sugerkite „Philips AirFryer“ keptuvo apačioje esančius riebalus arba riebalų perteklių išpilkite. Tada ruoškite toliau.

Jei labai dažnai ruošiate labai riebų maistą, atsižvelgdami į turimą modelį, galite naudoti vieną iš toliau nurodytų priedų:
  • užkandžių dangtį;
  • nuo taškymosi apsaugantį dangtį;
  • įvairių produktų krepšelį.

Pastaba. Balti dūmai nekenkia „Philips AirFryer“ ar maisto ruošimo procesui.
Jei „AirFryer“ yra riebalų reduktorius, visada verta jį naudoti ruošiant riebius produktus. Naudojant riebalų reduktorių nesiformuos balti dūmai.

Jei pamiršote prieš pradėdami gaminti į „Philips AirFryer“ įdėti riebalų reduktorių, įdėkite riebalų reduktorių į keptuvą ir toliau ruoškite maistą.
Jei nuo ankstesnio maisto ruošimo liko riebių maisto likučių, iš „AirFryer“ gali kilti baltų dūmų. Tokiu atveju sustabdykite maisto ruošimą ir atsargiai pašalinkite likučius iš „AirFryer“ keptuvo. Kad tai nepasikartotų, po kiekvieno naudojimo kruopščiai išvalykite „Philips AirFryer“ keptuvą, krepšelį ir nuvalykite kaitinimo elementą.
Dėl smulkių džiūvėsėlių iš „AirFryer“ gali kilti baltų dūmų. Tokiu atveju gerai prilipinkite prie maisto džiūvėsėlius ar kitokią paniruotę, kad nenukristų nuo maisto.
Kaitinimo elementas yra „AirFryer“ viršuje. Dėl stipraus oro srauto lengvi produktai (pvz., skrudintos duonos riekės, daržovės ar vaisių gabalėliai) gali patekti į kaitinimo elementą. Prietaisui atvėsus, pašalinkite maistą nuo kaitinimo elemento.

Pastaba. Norėdami išvengti dūmų, kai ruošiate lengvus produktus, atsižvelgdami į „AirFrye“ modelį, galite naudoti vieną iš toliau nurodytų priedų:
  • užkandžių dangtį;
  • nuo taškymosi apsaugantį dangtį;
  • įvairių produktų krepšelį.
Ar šie sprendimai nepadėjo išspręsti problemos? Susisiekite su mumis dėl tolesnės pagalbos.
Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.