1
„Philips" pagalba

Dantų šepetėlis „Sonicare“ vibruoja silpniau

Paskelbta 2022 m. gruodžio 15 d.
Jei dantų šepetėlis vibruoja silpniau nei anksčiau, galbūt jums padės toliau pateikti trikčių šalinimo patarimai.

Rekomenduojame atlikti toliau aprašytus veiksmus nurodyta tvarka. Po kiekvieno veiksmo patikrinkite, ar problema išspręsta, jei ne, atlikite kitą veiksmą. 

1. Iki galo įkraukite akumuliatorių.

Dantų šepetėliui, kurio akumuliatorius įkrautas ne iki galo, gali reikėti daugiau galios, kad vibruotų numatytu stiprumu. Rekomenduojame jį krauti per naktį bent 24 valandas.

Visų „Sonicare“ dantų šepetėlių įkrovikliai yra skirtingi ir nesuderinami su kitais „Sonicare“ modeliais. Rekomenduojame dantų šepetėlį įkrauti naudojant originalų įkroviklį, pridėtą prie dantų šepetėlio.

2. Išjunkite „EasyStart“.

Kai kuriuose dantų šepetėliuose yra pagal numatytuosius nustatymus įjungta funkcija „EasyStart“. Dėl šios funkcijos dantų šepetėlio vibracija po kiekvieno valymo šiek tiek sustiprinama. Vibracija didės per pirmuosius keturiolika valymų. Jei norite, kad dantų šepetėlis vibruotų įprastai, rekomenduojame išjungti funkciją „EasyStart“.

3. Pakeiskite šepetėlio galvutę.

Tai taip pat gali reikšti, kad šepetėlio galvutė yra nusidėvėjusi. Rekomenduojame keisti šepetėlio galvutę kas tris mėn. Galite įsigyti naują šepetėlio galvutę mūsų internetinėje parduotuvėje.

Jei neseniai pakeitėte šepetėlio galvutę, pereikite prie kito veiksmo.

4. Pakeiskite valymo režimą.

Pasirinktas režimas turi įtakos dantų šepetėlio vibracijai. Kai kurie valymo režimai yra ne tokie galingi, pvz., „TongueCare“ ir „Sensitive“. Rekomenduojame didinti vibraciją keičiant valymo režimą. Išjunkite dantų šepetėlį ir paspauskite režimo / intensyvumo mygtuką, kad pasirinktumėte pageidaujamą režimą.

5. Pakeiskite intensyvumo nustatymą.

Kai kuriuose dantų šepetėlių modeliuose yra intensyvumo nustatymas. Perskaitykite naudotojo vadovą, kad sužinotumėte, ar jūsų dantų šepetėlyje yra intensyvumo nustatymas. Pasirinktas intensyvumo nustatymas gali turėti įtakos dantų šepetėlio vibracijai. Galite pasirinkti iš skirtingų intensyvumo lygių. Dantų šepetėlis automatiškai parinks intensyvumo lygį pagal pritvirtintą šepetėlio galvutę.
 
Valydami dantis galite keisti intensyvumą paspausdami režimo / intensyvumo mygtuką. Intensyvumo reguliuoti neįmanomas, kai rankena yra išjungta.

Ar vis dar turite problemų su dantų šepetėliu?

Jei nė vienas iš šių patarimų nepadeda, gali būti vidinis dantų šepetėlio gedimas. Rekomenduojame kreiptis dėl dantų šepetėlio remonto arba keitimo. Atsižvelgdami į buvimo vietą galite internetu kreiptis dėl remonto arba keitimo. Apsilankyti viename iš mūsų įgaliotų aptarnavimo centrų arba susisiekti su mumis.
Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.