1
Produktai

Gaukite būtent tokią pagalbą, kokios reikia
Ieškote konkretaus sprendimo savo gaminiui?

„Philips SpeedPro Max“ belaidžiame siurblyje rodomas klaidos kodas

Jei norėtumėte sužinoti, ką reiškia „Philips SpeedPro Max“ belaidžio siurblio klaidų kodai, atsakymai pateikiami toliau.

E4 klaidos kodas (arba h3)

Klaidos kodas E4 (gali atrodyti kaip h3, jei į ekraną žiūrėsite atvirkščiai) reiškia, kad užblokuotas „Philips SpeedPro Max“ belaidžio siurblio sukamasis šepetys.

Norėdami sutaisyti, išjunkite belaidis dulkių siurblį, patikrinkite sukamąjį šepetį ir pašalinkite bet kokias kliūtis, pvz., plaukus, pūkus, nešvarumus ar dulkes.
 
„Philips SpeedPro Max“ siurblio E4 klaidos kodas

E6 klaidos kodas (arba 93)

Klaidos kodas E6 (gali atrodyti kaip 93, jei žiūrite atvirkščiai) reiškia, kad per „Philips SpeedPro Max“ belaidžio siurblio adapterį neteka srovė.

Norėdami sutaisyti, dar kartą patikrinkite, ar belaidžio siurblio adapteris tinkamai įkištas į sieninį elektros lizdą ir ar tinkamai pritvirtintas įkrovimo diskas (magnetas). Jei prietaisas neveikia, kreipkitės į mus.
 
„Philips SpeedPro Max“ siurblio E6 klaidos kodas

E7 klaidos kodas (arba L3)

Klaidos kodas E7 (arba L3, jei žiūrite atvirkščiai) nurodo, kad naudojamas netinkamas adapteris. Įsitikinkite, kad naudojate tik tinkamą, prie belaidžio siurblio pridedamą adapterį. Jei tinkamas adapteris neveikia, kreipkitės į mus.
 
„Philips SpeedPro Max“ siurblio E7 klaidos kodas

SE klaidos kodas (arba 35)

Klaidos kodas SE (arba 35, jei žiūrite atvirkščiai) nurodys, kad „Philips SpeedPro Max“ belaidis siurblys negali veikti arba būti įkrautas, nes patalpos temperatūra per žema, per aukšta arba yra mechaninė problema.

Kai patalpos temperatūra per aukšta (virš 40 laipsnių Celsijaus arba 104 laipsnių Farenheito) arba per žema (mažiau nei 5 laipsniai Celsijaus arba 41 laipsnis Farenheito), atjunkite prietaisą nuo įkroviklio ir perneškite „Philips SpeedPro Max“ belaidį siurblį į patalpą, kurios temperatūra yra maždaug 20 laipsnių Celsijaus arba 68 laipsniai Farenheito.

Ar atlikus šiuos veiksmus nepavyko išspręsti problemos? Susisiekite su mumis dėl tolesnės pagalbos.
 
„Philips SpeedPro Max“ siurblio SE klaidos kodas

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.