1
„Philips" pagalba

„Philips“ espreso aparatas gerai nesuplaka pieno putų

Paskelbta 03 October 2022
Jei „Philips“ espreso aparato suplaktų pieno putų kokybė neatitinka lūkesčių, pabandykite vadovautis mūsų patarimais ir išspręsti šią problemą patys.

Pieno temperatūra

Mes patariame visada naudoti šaltą, šaldytuve laikomą pieną, kad užtikrintumėte, jog pieno putos būtų nepriekaištingos. Aukštesnė pieno temperatūra gali turėti įtakos pieno putų plakimo kokybei.

Pieno kiekis

Svarbu naudoti pakankamai pieno, kad nebūtų traukiamas oras, nes tai turi įtakos putų plakimo rezultatui. Pabandykite padidinti pieno kiekį, kad pieno putos būtų geresnės.

Pieno rūšis

Dėl skirtingų pieno rūšių gaunamas skirtingas pieno putų kiekis ir jų kokybė. Rekomenduojame naudoti vieną iš šių pieno rūšių:
  • pusiau nugriebtą karvės pieną;
  • riebų karvės pieną;
  • pieną be laktozės.

Pieno sistema yra nešvari

Siekdami užtikrinti, kad pieno putos visada būtų geros kokybės, įsitikinkite, kad pieno sistema ir visos su ja susijusios dalys yra švarios. Valykite dalis vadovaudamiesi naudotojo vadove pateikta informacija.

Visada ypatingą dėmesį skirkite aparato pieno kontūro sistemos valymui. Stenkitės, kad pienas nepridžiūtų kontūro viduje, nes pridžiūvusį pieną sunku pašalinti.

Pastaba. Indaplovėje galima plauti tik „LatteGo“ pieno sistemą. Kitos pieno sistemos, pvz., pieno indai, nėra tinkamos plauti indaplovėje.

Jei šie sprendimai nepadėjo išspręsti problemos, susisiekite su mumis dėl tolesnės pagalbos.
 
Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.