„Philips" pagalba

Mirksi „Philips“ garų lygintuvo lemputė „Lygintuvas paruoštas lyginti“

Paskelbta 2023 m. balandžio 4 d.
Jei mirksi „Philips“ garų lygintuvo lemputė „Lygintuvas paruoštas lyginti“, perskaitykite toliau pateiktus trikčių šalinimo patarimus, kad tai išspręstumėte.

Lemputė „Lygintuvas paruoštas lyginti“ automatiškai pradeda šviesti mėlynai arba baltai. Tokiu būdu nurodoma, kad reikiama lygintuvo temperatūra / garų būsena yra tinkama lyginamam audiniui.

Paruošto lygintuvo lemputė automatiškai pradeda šviesti mėlynai arba baltai. Taip nurodoma, kad lygintuvo būsena yra optimali tokiems audiniams, kaip šilkas ir poliesteris, lyginti, kaip parodyta toliau pateikto paveikslėlio kairėje pusėje.

Kai paruošto lygintuvo lemputė tampa balta, kaip parodyta toliau pateikto paveikslėlio dešinėje pusėje, lygintuvo temperatūra yra aukštesnė / garai pritaikyti kitų rūšių audiniams, pvz., medvilnei, linui ir džinsui.

Abiem pirmiau minėtais atvejais nurodoma, kad „ActiveSense“ technologija veikia, ir tai yra normalu.
 
„Philips“ garų lygintuvo mėlynos ir baltos lemputės
Taikoma tik toliau nurodytiems modeliams: „Azur 8000 Series“ (DST80xx), „Azur Elite“ (GC503x), „Azur Advanced“ (GC493x), „PerfectCare Azur“ (GC491x), „PerfectCare Xpress“ (GC505x), „Azur 7500 Series“ (GC75xx), „Azur 7000 Series“ (GC70xx), „Azur 4900 Series“ (GC49xx), tam tikriems „Azur GC4500“ serijų modeliams (GC4549, GC455x), „PerfectCare Powerlife“ (GC392x), tam tikriems 5000 serijos modeliams (DST5030, DST504x), tam tikriems 3000 serijos modeliams (DST303x, DST3040), „EasySpeed“ (GC1756, GC1758).

Lygintuvas išsijungs automatiškai, kai:
  • jis tam tikrą laiką bus padėtas ant pado ir nejudinamas (skirtinguose modeliuose trukmė gali būti 2 min. arba 30 sek., žr. lygintuve nustatytą trukmę naudotojo vadove);
  • arba pastatytas ant atramos 8 min.

Kai lygintuve bus įjungta automatinio išjungimo (ASO) būsena, lygintuvo temperatūra mažės, o lemputė „Lygintuvas paruoštas lyginti“ nuolat mirksės, kol:
  • lygintuvas bus atjungtas nuo elektros lizdo / visiškai išjungtas;
  • lygintuvas bus perkeltas / pakeista jo vieta;
  • bus tęsiamas lyginimas.

Lygintuvą perkėlus / pakeitus jo vietą, jis vėl pradės kaisti. Kai lemputė „Lygintuvas paruoštas lyginti“ nustoja mirksėti ir nuolat šviečia, lygintuvas yra paruoštas naudoti.

Jei minėti sprendimai nepadėjo atsakyti į jūsų klausimus, susisiekite su mumis dėl tolesnės pagalbos.
Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.