1
Gaukite būtent tokią pagalbą, kokios reikia
Ieškote konkretaus sprendimo savo gaminiui?

„Philips Avent“ pientraukis traukia silpnai

Atnaujinta 2021-02-02
Jei atrodo, kad „Philips Avent“ rankinis pientraukis traukia nepakankamai, toliau pateikiame patarimų, kaip išspręsti šią problemą.
 

Išplaukite „Philips Avent“ pientraukį

Įsitikinkite, kad pientraukis yra išplautas. Be to, traukimas gali būti geresnis, jei surinksite pientraukį, kol jis dar šiek tiek drėgnas po sterilizavimo.
 

Įsitikinkite, kad visos dalys tinkamai surinktos

Jei surinksite neteisingai arba jei bet kuri dalis bus sugadinta, pientraukis gali praleisti orą ir dėl to susilpnės traukimo galia.
  1. Įdėkite baltą vožtuvą į pientraukio korpusą taip, kad jis gerai užsifiksuotų mažoje, apvalioje angoje. Įsitikinkite, kad smailus vožtuvo galas nukreiptas žemyn ir yra nesugadintas.
  2. Įstatykite skaidrią silikoninę diafragmą su kotu į pientraukio korpusą. Įsitikinkite, kad aplink kraštą yra sandaru paspausdami pirštais (gali būti lengviau surinkti, kai diafragma šlapia).
  3. Įsitikinkite, kad pagalvėlė gerai pritvirtinta prie pientraukio korpuso. Įsitikinkite, kad vidinė pagalvėlės dalis yra prispausta iki pat linijos (pažymėtos rodykle). Patikrinkite kraštą aplink piltuvą ir įsitikinkite, kad nėra tarpų (gali būti lengviau surinkti, kai pagalvėlė šlapia).

Patikrinkite, ar teisinga pientraukio padėtis

Prieš nutraukiant pieną pientraukis gali traukti silpnai. Įsitikinkite, kad pientraukio padėtis ant krūties teisinga, kad tarp pientraukio ir krūties būtų sandaru.

Naudokite originalias „Philips Avent“ dalis

Nemaišykite pientraukių dalių su „Philips Avent" pientraukių asortimentui nepriklausančių pientraukių dalimis.
 

Vis tiek neveikia?

Jei vis tiek jaustumėte silpną traukimą arba visai jo nejaustumėte, rekomenduojame nusipirkti naujų atsarginių dalių iš www.philips.com/support.
 

Nuorodiniai straipsniai

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.