„Philips" pagalba

Kaip susieti nuotolinio valdymo pultą su valytuvu, ventiliatoriumi ir šildytuvu „Philips 3-in-1“?

Paskelbta 2022 m. spalio 17 d.
Nuotolinio valdymo pultas veikia su valytuvu „Philips 3-in-1“. Jei turite daugiau nei vieną prietaisą ir norite juos valdyti atskirai, skaitykite toliau pateiktą mūsų straipsnį.
Kai susiesite prietaisą su nuotolinio valdymo pultu, prietaisas reaguos ir veiks tik su pasirinktu nuotolinio valdymo pultu.
Norėdami susieti nuotolinio valdymo pultą, atlikite toliau nurodytus veiksmus. 
  1. Atjunkite prietaisą nuo elektros lizdo ir palaukite 10 sek. 
  2. Prijunkite prietaisą prie elektros lizdo ir per 5 sek. du kartus paspauskite prietaiso laikmačio mygtuką. Prietaise pradės šviesti indikatorius „2h“. (1 pav.)
  3. Kai pradės šviesti indikatorius „2h“, 5 sek. spauskite ventiliatoriaus nustatymo mygtuką nuotolinio valdymo pulte. (2 pav.)
  4. Pradės šviesti prietaiso ventiliatoriaus įjungimo / išjungimo ir didelio nustatymo indikatoriaus mygtukas, o prietaisas veiks ventiliatoriaus režimu. Taip žinosite, kad susieta sėkmingai. (3 pav.)

Pastaba. Vienu metu nuotolinio valdymo pultą susiekite tik su vienu prietaisu.
Valdymo pulto siejimas
Norėdami atsieti nuotolinio valdymo pultą nuo prietaiso, atlikite toliau nurodytus veiksmus.
  1. Atjunkite prietaisą nuo elektros lizdo ir palaukite 10 sek. 
  2. Prijunkite prietaisą prie elektros lizdo ir per 5 sek. du kartus paspauskite prietaiso laikmačio mygtuką. Prietaise pradės šviesti indikatorius „2h“.
  3. Kai pradės šviesti indikatorius „2h“, 5 sek. spauskite šildytuvo nustatymo mygtuką nuotolinio valdymo pulte. Pradės šviesti prietaiso ekranas. Taip žinosite, kad nuotolinio valdymo pultas buvo atsietas nuo prietaiso.Jei atlikus šiuos veiksmus problema nebuvo išspręsta, kreipkitės į mus dėl tolesnės pagalbos.
Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.