„Philips Sonicare“ privatumo nuostatos

 

Privatumo nuostatos paskutinį kartą atnaujintos 2017 m. sausio 23 d.

„Philips Sonicare“ naudoja „Philips Sonicare“ įrenginio (-ių) (toliau – įrenginys (-iai)) ir „Philips Sonicare“ mobiliosios programėlės (angl. „App“) surinktus ir apdorotus asmens duomenis Jūsų sutikimo pagrindu.
Šios privatumo nuostatos taikomos asmens duomenims, kuriuos renka įmonės „Philips Consumer Lifestyle B.V., adresas: High Tech Campus 5, 5656 AE Eindhoven, Nyderlandų Karalystė arba jos patronuojamųjų įmonių (toliau – „Philips“) valdomas (-i) ar kontroliuojamas (-i) įrenginys (-iai) ir mobiliosios programėlės. Tai tik pranešimas apie mūsų vykdomą privatumo politiką, ir jis nėra laikomas sutartimi ar susitarimu.

Renkama ir naudojama informacija

account data

Paskyros duomenys

Šie duomenys apima naudotojo vardą, pavardę, el. pašto adresą, lytį, amžių, šalį, regioną, kalbą ir slaptažodį.

 

Surinkti duomenys naudojami paskyrai sukurti ir valdyti. Jūsų paskyra naudojama tam, kad galėtume išsiųsti elektroninį sveikinimo laišką, patvirtindami Jūsų naudotojo vardą ir slaptažodį, susisiekti su Jumis, kad atsakytume į Jūsų užklausas, ir siųsti Jums tik su mūsų paslaugomis susijusius pranešimus, pavyzdžiui, jeigu mūsų paslaugų teikimas laikinai sustabdomas dėl vykdomų techninių darbų. Registruojantis gautą informaciją naudosime tik Jūsų paskyrai sukurti ir tvarkyti arba užregistruoti pirkinį.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Data filled in by you

Jūsų pateikiama informacija

Tai Jūsų išsikelti tikslai, susiję su dantų valymo ir burnos higienos kokybe, naudojimo instrukcijose pateikiami atsakymai, kontekstiniai klausimai, susiję su burnos priežiūros įpročiais ir veiksmais.

 

Surinkta informacija naudojama siekiant pagerinti Jūsų dantų valymo ir burnos higienos įpročius ir užtikrinti ilgalaikę dantų ir burnos sveikatą. Mes įvertiname, kaip Jums sekasi siekti išsikeltų tikslų, ir atsižvelgdami į tai, teikiame pasiūlymus dėl burnos priežiūros.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Devices data

Įrenginio (-ių) duomenys

Jeigu naudojate „Philips Sonicare“ išmanųjį dantų šepetėlį įrenginį, jame įrašoma informacija apie Jūsų įrenginio naudojimą, pvz., naudojimo laikas, baterijos įkrovimo lygis ir jutiklio duomenys (vieta, judesiai ir šepetėlio spaudimas), taip pat šepetėlio galvutės tipas ir Jūsų dantų valymo būdas ir perduodama mobiliajai programėlei. Ši informacija apima ir šiuos duomenis: unikalų naudotojo įrenginio numerį, Jūsų įrenginio (-ių) IP adresą, naudojamos mobiliosios interneto naršyklės ar operacinės sistemos tipą, informaciją apie sesiją ir naudotus duomenis, t. y. apie Jūsų įrenginio (-ių) naudojimą.

 

 • Surinkta informacija naudojama siekiant stebėti Jūsų dantų valymo procesą ir sinchronizuoti jį su Jūsų 3D burnos vaizdu „Sonicare“ mobiliojoje programėlėje, sukurti specialiai Jums pritaikytą programą, kuri iš karto praneša apie neišvalytas dantų ar burnos vietas, Jūsų dantų šepetėlio galvutės veikimą ir parodo, kada ją reikia keisti.

 

Jeigu naudojate „Philips Sonicare“ burnos higienos prietaisą įrenginį, jame įrašoma informacija apie Jūsų įrenginio naudojimą, pvz., naudojimo laikas, baterijos įkrovimo lygis ir jutiklio duomenys, tarkim, anaerobinių sierą išskiriančių burnos bakterijų (angl. VSC) ir burnos drėgmės lygis , ir perduodama mobiliajai programėlei. Ši informacija apima ir unikalų naudotojo įrenginio numerį, Jūsų įrenginio (-ių) IP adresą, naudojamos mobiliosios interneto naršyklės ar operacinės sistemos tipą, informaciją apie sesiją ir naudotus duomenis, t. y. apie Jūsų įrenginio (-ių) naudojimą.

 

 • Surinkta informacija naudojama siekiant realiuoju laiku parodyti Jums burnos higienos gerinimo rezultatus, atrinkti pavyzdžius ir suteikti tik Jums pritaikytas žinias siekiant gerinti rezultatus ir burnos priežiūros įpročius.
 • Surinkta informacija apima ir Jūsų įrenginio (-ių) naudojimo duomenis. 
Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Cookies

Slapukai

Mobiliojoje programėlėje naudojami slapukai ar kitos panašios priemonės. Ši informacija apima unikalų naudotojo įrenginio numerį, Jūsų įrenginio (-ių) IP adresą, naudojamos mobiliosios interneto naršyklės ar operacinės sistemos tipą, informaciją apie sesiją ir naudotus duomenis, t. y. apie Jūsų mobiliosios programėlės naudojimą.

 

Mūsų naudojami slapukų tipai:

 

Būtinieji slapukai

Šie slapukai užtikrina tinkamą tinklalapio veikimą.

 

Analitiniai slapukai

Šie slapukai leidžia mums analizuoti naudojimąsi svetaine ir gerinti jos veikimą.

 

Socialinių tinklų slapukai

Šie slapukai leidžia prisijungti prie savo paskyrų socialiniuose tinkluose ir skaityti atsiliepimus.

 

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai

Šie slapukai naudojami siekiant geriau pritaikyti reklaminius pranešimus pagal Jūsų poreikius ne tik „Philips“, bet ir kitose svetainėse.

 

 • Ši informacija gali būti naudojama siekiant išsiaiškinti, kokie mobiliosios programėlės elementai Jus domina, stebėti, kaip naudojate mobiliąją programėlę, pagerinti naudojimosi mobiliąja programėle įgūdžius, dalytis socialinių tinklų turiniu. Mes taip pat naudojame slapukus, kurie padeda užtikrinti tinkamą mobiliosios programėlės veikimą.
 • Surinkta informacija naudojama mobiliosios programėlės funkcijoms užtikrinti.
 • Surinkta informacija apima ir duomenis apie tai, kaip ir kiek dažnai naudojate mobiliąją programėlę ir įrenginį (-ius).
 • Daugiau informacijos apie socialinių tinklų naudojamus slapukus ir apie duomenų rinkimą, rasite socialinių tinklų pateiktose privatumo nuostatose. Pateikiame socialinių tinklų, kuriuos dažniausiai naudoja „Philips“, privatumo nuostatas:

 

Facebook

Google+

Twitter

Pinterest

LinkedIn

YouTube

Instagram

Vine

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Location data

Vietos nustatymo duomenys

Kai suteikiate prieigą naudoti Jūsų vietos duomenis, mes galime gauti informaciją apie Jūsų mobiliojo įrenginio geografinę vietą.

 

 • Kai pagalbos puslapyje aktyvuojate funkciją „Surasti „Philips“ pagal mano buvimo vietą“ (angl. Find Philips near you), Jūsų paklausiama, ar tikrai norite dalytis vietos duomenimis su „Philips“. Atsižvelgus į Jūsų buvimo vietą, būsite nukreipti į arčiausiai Jūsų buvimo vietos esančią parduotuvę arba bus parodyti Jūsų šalyje esančio klientų aptarnavimo centro kontaktai.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Combined data

Bendrieji duomenys

Tai paskyros duomenys, Jūsų įvesti duomenys, duomenys apie įrenginį (-ius), slapukus, vietą ir informacija, kurią „Philips“ renka, kai atliekate tam tikrus veiksmus naudodami „Philips“, pvz.:

 

 • Duomenys apie susijusius veiksmus ir „Philips“ skaitmeninių priemonių, tokių kaip socialiniai tinklai, svetainės, el. paštai, mobiliosios programėlės ir prie interneto prijungiami produktai, naudojimą. Tokie duomenys gali būti IP adresas, slapukai, informacija apie įrenginį, pranešimai, kuriuos Jūs spustelėjote ar pažymėjote, vietos nustatymo duomenys, svetainės, kuriose lankėtės, ir kt.
 • Bendrieji duomenys analizuojami ir naudojami tam, kad galėtumėte naudotis „Philips Sonicare“ paslaugomis, pvz., stebėti dantų valymo procesą ir sinchronizuoti jį su Jūsų 3D burnos vaizdu „Sonicare“ mobiliojoje programėlėje, naudotis specialiai Jums pritaikyta programa, kuri iš karto praneša apie neišvalytas dantų ar burnos vietas, Jūsų dantų šepetėlio galvutės veikimą ir parodo, kada reikia ją keisti, matyti burnos higienos geruosius pavyzdžius, gauti patarimų ir žinių. Mes galime apibendrinti šiuos duomenis pašalindami asmens duomenis tam, kad parengtume leidinius, pristatymus, ataskaitas ir kitus (rinkodaros) pranešimus, kuriuos naudotume tiek įmonės viduje, tiek už jos ribų.
 • Jeigu pasirinksite gauti akcijų pranešimus, siunčiamus atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ir elgseną, susijusius su „Philips“ produktais, paslaugomis, įvykiais ir akcijomis, galėsite Jums siųsti akcijų pranešimus el. paštu, telefonu ir kitomis skaitmeninėmis priemonėmis, tokiomis kaip mobiliosios programėlės ir socialiniai tinklai. Kad galėtume siųsti pranešimus, atitinkančius Jūsų pageidavimus ir elgseną ir užtikrintume geriausią asmeninę patirtį, analizuojame ir apibendriname Jūsų asmens duomenis.
 • Mes naudojame šią informaciją, kad pagerintume mobiliosios programėlės, įrenginio (-ių) ir paslaugų turinį, veikimą ir naudojimą ir galėtume tobulinti naujus produktus ir paslaugas.
 • Mes galime apibendrinti iš Jūsų gautą informaciją ir dalytis ja su kitomis „Philips Group“ įmonėmis ir trečiosiomis šalimis.
Data about your interactions and usage of the Philips digital channels such as social media, websites, emails, apps and connected product. This data may include: IP address, cookies, device information, communications you click on or tap, location details, websites you visit.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Third parties
Trečiosios šalys

„Philips“ gali leisti naudotis duomenimis toliau nurodytoms trečiosioms šalims:

 

IT paslaugų teikėjai

Šie teikėjai teikia aparatinę ir programinę įrangą, tinklo įrenginius, saugojimo, sandorių paslaugas ir (arba) susijusias technologijas, kurių reikia mobiliajai programėlei arba teikiamoms paslaugoms paleisti.

 

Debesijos paslaugų teikėjai

Šie teikėjai teikia duomenų saugojimo paslaugas. „Philips“ įsipareigojusi saugoti Jūsų asmens duomenis Jūsų regione naudojant debesijos paslaugas  Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 

Mokėjimo paslaugų teikėjai

Šie teikėjai apdoroja finansinius duomenis, susijusius su pirkiniais naudojant mobiliąsias programėles.

 

„Philips“ reikalauja, kad šių paslaugų teikėjai užtikrintų atitinkamą Jūsų asmens duomenų apsaugos lygį, kaip nustato „Philips“, naudotų Jūsų asmens duomenis tik pirmiau nurodytais konkrečiais tikslais ir turėtų prieigą prie mažiausio nustatyto duomenų kiekio, kurio reikia, kad galėtų teikti tam tikras paslaugas.
 

Jeigu „Philips“ suteiktų teisę trečiosioms šalims naudoti Jūsų asmens duomenis už Jūsų geografinio regiono ribų, mes imsimės atitinkamų veiksmų Jūsų privatumo teisėms apsaugoti remdamiesi sutartiniais įsipareigojimais ar kitomis priemonėmis, kuriomis užtikrinamas atitinkamas saugumo lygis tuo metu, kai duomenis apdoroja trečiosios šalys.

 

„Philips“ gali atskleisti asmens duomenis tik vadovaudamasi šiomis privatumo nuostatomis ir (arba) įstatymais.

 

Kai kada „Philips“ gali parduoti visą arba dalį savo verslo teisių kitai įmonei. Toks teisių perdavimas gali apimti ir Jūsų asmens duomenų, kurie tiesiogiai susiję su tuo verslu, perdavimą perkančiajai įmonei.

Data about your interactions and usage of the Philips digital channels such as social media, websites, emails, apps and connected product. This data may include: IP address, cookies, device information, communications you click on or tap, location details, websites you visit.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

„Philips Sonicare“ service Providers

These providers deliver specific services for „Philips Sonicare“ such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkiniais naudojant mobiliąsias programėles.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

„Philips Sonicare“ service Providers

These providers deliver specific services for „Philips Sonicare“ such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkiniais naudojant mobiliąsias programėles.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

„Philips Sonicare“ service Providers

These providers deliver specific services for „Philips Sonicare“ such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkiniais naudojant mobiliąsias programėles.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

„Philips Sonicare“ service Providers

These providers deliver specific services for „Philips Sonicare“ such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkiniais naudojant mobiliąsias programėles.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

„Philips Sonicare“ service Providers

These providers deliver specific services for „Philips Sonicare“ such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkiniais naudojant mobiliąsias programėles.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

„Philips Sonicare“ service Providers

These providers deliver specific services for „Philips Sonicare“ such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to pirkiniais naudojant mobiliąsias programėles.

„Philips Sonicare“ service Providers

These providers deliver specific services for „Philips Sonicare“ such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

„Philips Sonicare“ service Providers

These providers deliver specific services for „Philips Sonicare“ such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Choices and rights

Pasirinkimas ir teisės

Jeigu norite pasinaudoti toliau pateiktais pasirinkimais ir teisėmis, rašykite el. paštu privacy@philips.com.

 

 • Prieiga
  Galite bet kada paprašyti prieigos prie savo asmens duomenų.
 • Koregavimas
  Galite bet kada paprašyti pakoreguoti savo asmens duomenis.
 • Prieštaravimas
  Galite bet kada pareikšti prieštaravimą (nesutikimą) dėl asmens duomenų naudojimo.
 • Klausimai arba skundai
  You may at any time contact us if you have questions, complaints, concerns or suggestions.
 • Atsisakyti
  Galite bet kada atsisakyti paslaugų (pavyzdžiui, atsisakyti mūsų rinkodaros paslaugų spustelėję mygtuką „atsisakyti“ (angl. unsubscribe), kurį rasite kiekvieno mūsų atsiųsto laiško apačioje).
 • Pašalinti
  Jeigu įmanoma, galite bet kada paprašyti pašalinti savo asmens duomenis.
 • Teisė perduoti duomenis
  Turite teisę gauti savo asmens duomenis, kuriuos pateikėte struktūriniu, bendrai naudojamu ir elektroniniu formatu, ir teisę perduoti šiuos duomenis kitai kontroliuojančiai įtaigai.
 • Teisė apriboti naudojimą
  Jeigu įmanoma, galite paprašyti apriboti savo asmens duomenų naudojimą.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau
We protect your personal data
Asmens duomenų apsauga

Mes puikiai suprantame ir esame atsakingi už Jūsų duomenų, kuriuos pateikėte „Philips“, saugojimą nuo praradimo, netinkamo naudojimo ar nepatvirtintos prieigos. „Philips“ naudoja įvairias saugos technologijas ir taiko atitinkamas procedūras, kad Jūsų duomenys būtų apsaugoti. Pavyzdžiui, diegiame prieigos kontrolės sistemas, naudojame užkardas, šifravimo sistemas ir saugius serverius. Jeigu nuspręstumėte panaikinti savo paskyrą, mes Jūsų asmens duomenis saugotume 2 metus ir po to juos pašalintume.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Special information for parents
Aktuali informacija tėvams

Nors „Philips Sonicare“ produktai nėra skirti vaikams, jaunesniems nei 13 metų, „Philips“ laikosi politikos ir įstatymų, pagal kuriuos reikalaujama gauti vieno iš tėvų arba globėjų leidimą prieš renkant, naudojant ar atskleidžiant asmeninę informaciją apie vaikus.

 

Jeigu vienas iš tėvų arba globėjų sužino, kad jo vaikas, kuris jaunesnis nei 13 metų, pateikė mums savo asmens duomenis, jie turi susisiekti su mumis el. paštu privacy@philips.com. Jeigu sužinome, kad dar 13 metų neturintis vaikas, pateikė mums savo asmens duomenis, mes visiškai pašaliname šiuos duomenis iš mūsų sistemos.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Local specific information
Su tam tikra gyvenamąja vieta susijusi informacija: Jūsų privatumo teisės Kalifornijoje

Pagal Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 skyrių mūsų klientams, kurie yra Kalifornijos gyventojai, suteikiama teisė reikalauti ir vieną kartą per metus gauti nemokamą informaciją apie jų asmens duomenis (jeigu tokių yra), kuriuos mes pateikėme trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais per praėjusius kalendorinius metus. Jeigu ši teisė taikoma, klientai gauna pateiktos asmeninės informacijos kategorijų sąrašą ir visų trečiųjų šalių, kurioms pateikėme šią informaciją per praėjusius kalendorinius metus, pavadinimus ir adresus. Jeigu esate Kalifornijos gyventojas ir norite pateikti prašymą šiai informacijai gauti, kreipkitės el. paštu privacy@philips.com.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Changes to the privacy notice
Privatumo nuostatų atnaujinimai

„Philips“ teikiamos paslaugos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo. Todėl pasiliekame teisę keisti ar papildyti šias nuostatas. 

 

Raginame Jus nuolat tikrinti ir peržiūrėti naujausią šių nuostatų versiją.

 

Naujausios privatumo nuostatos įsigalioja jas paskelbus. Jeigu nesutinkate su atnaujintomis nuostatomis, turėtumėte pakeisti savo nustatymus arba apsvarstyti galimybę nebesinaudoti mobiliąja programėle. Jeigu įsigaliojus pakeitimams, Jūs ir toliau naudositės mūsų paslaugomis, tai reikš, kad susipažinote ir sutinkate su atnaujintomis privatumo nuostatomis.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Contact

Mūsų kontaktai

Galite susisiekti su mumis el. paštu privacy@philips.com.

Teisė pateikti skundą

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų asmens duomenys naudojami neteisėtai, turite teisę pateikti skundą atsakingai įstaigai – Duomenų apsaugos inspekcijai.