Profesionalūs ekranai

„Signage“ ekranas

  „Signage“ ekranas

  Matykite stulbinamai aiškų vaizdą

  Kai kalbama apie ypatingai geras technines savybes už prieinamą kainą, tiesiog neįmanoma negalvoti apie šį ekraną. Savo auditorijai informaciją perteikite visiškai aiškiai „Full HD“ kokybe – sumažinę TCO ir iki maksimumo padidinę ROI nustatymus! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Signage“ ekranas

107 cm (42 in), „Digital Signage“, „Full HD“ BDL4245E/00 Surasti panašius produktus

Matykite stulbinamai aiškų vaizdą

per „Full HD“ ekraną

 • HDMI įvestis užtikrins skaitmeninę HD jungtį vienu laidu

  HDMI įvestis užtikrins skaitmeninę HD jungtį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina didžiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, tačiau turi ir skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo.

 • Sukurta veikti ištisą parą ištisus metus

  Sukurta veikti ištisą parą ištisus metus

  Kadangi visuomet kažkas vyksta, mūsų ženklo ekranai sukurti naudojimui ištisą parą. Kadangi šio tipo modeliai pagaminti iš geriausių medžiagų, kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė, galite jais visiškai pasitikėti visą parą.

 • „SmartPower“ energijai taupyti

  „SmartPower“ energijai taupyti

  Galima valdyti fono apšvietimą ir iš anksto nustatyti, kad sistema 50 proc. sumažintų elektros vartojimą, taip sutaupant daug išlaidų energijai.

 • Atvira prijungiamų specifikacijų anga (angl. Open Pluggable Specification Slot – OPS)

  Sukurta skaitmeninio parašo rinkai, atvira prijungiamųjų specifikacijų (OPS) anga skirta supaprastinti medijos grotuvo pakeitimą ar patobulinimą. Tiesiog įkiškite savo medijos grotuvą į ekraną ir būsite pasirengę. Nesvarbu, ar jūsų grotuvas yra mėgėjo, vidutinio ar profesionalaus medijos grotuvo lygio, OPS visiškai suderinama, tad ilgalaikiu požiūriu reiškia mažesnę nuosavybės kainą.

 • „Full HD“ LCD ekranas 1920 x 1080p

  Šio ekrano skiriamoji geba vadinama „Full HD“. Ši pažangiausia LCD ekrano technologija pasižymi didelės raiškos plačiaekrane skiriamąja geba, kurią sudaro 1080 progresyvių linijų, kurių kiekvienoje po 1920 pikselių. Tai leidžia pasiekti geriausią HD įvesties signalų vaizdo kokybę – iki 1080 linijų. Ši technologija sukuria puikų nemirgantį skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas užtikrins geresnius įspūdžius.

 • Tinklo valdomumas: RJ45

  Ekraną valdyti paprasta su naująja LAN (RJ45) jungtimi. Per RJ45 jungtį galite konfigūruoti kiekvieną ekraną arba greitai ir patikimai sužinoti kiekvieno įrenginio būseną.

 • Nuotolinis valdymas ir konfigūravimas per RS232

  Nuotoliniu valdymu naudotojas gali valdyti ir reguliuoti ekranus nuotoliniu būdu per RS232 protokolą. Naudodami CEC komandas galite bet kuriuo metu visiškai valdyti visus ekranus savo tinkle.

 • Pažangi apsaugos nuo vaizdų išlikimo funkcija

  LCD ekranuose ilgai likę statiniai vaizdai gali palikti šešėlinį atvaizdą arba vaizdo išlikimo efektą. Nors vaizdo išlikimas LCD ekranuose nėra ilgalaikis, norisi to išvengti, ypač vietose, kuri turinys rodomas ištisus metus ir ištisą parą.

 • „VGA Loopthrough“

  Sujunkite keletą ekranų ir sukurkite vaizdo įrašų sieną iki 150 ekranų naudodami žiedlapių principo VGA jungtį – taip praturtinsite savo potyrius. Nereikia jokios papildomos įrangos, įdiegti paprasta, o jūsų dėmesys yra prikaustomas.

 • Rūpinantis aplinka atitinka RoHS standartus

  „Philips“ kuria ir gamina ekranus pagal griežtus Pavojingų medžiagų naudojimo elektros ir elektroninėje įrangoje ribojimo (RoHS) standartus, kuriais ribojamas vario ir kitų toksinių medžiagų, kurie gali pakenkti aplinkai, naudojimas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti