Profesionalūs ekranai

LCD monitorius

  LCD monitorius

  Sužavėkite ir užburkite savo auditoriją

  Pristatykite savo pranešimą net ir reikliausiomis sąlygomis per šį stilingą 107 cm (42") LCD ekraną. Nesvarbu, ar jį naudojate tinklo aplinkoje kaip ekranų matricos elementą, ar kaip atskirą viešą ekraną, – jūsų auditorija bus apstulbinta. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD monitorius

107 cm (42 in), multimedija, „Full HD“ BDL4251V/00 Surasti panašius produktus

Sužavėkite ir užburkite savo auditoriją

per ploną, nuožambų 107 cm (42") LCD ekraną

 • Sukurta veikti ištisą parą ištisus metus

  Sukurta veikti ištisą parą ištisus metus

  Kadangi visuomet kažkas vyksta, mūsų ženklo ekranai sukurti naudojimui ištisą parą. Kadangi šio tipo modeliai pagaminti iš geriausių medžiagų, kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė, galite jais visiškai pasitikėti visą parą.

 • „Full HD“ LCD ekranas 1920 x 1080p

  Šio ekrano skiriamoji geba vadinama „Full HD“. Ši pažangiausia LCD ekrano technologija pasižymi didelės raiškos plačiaekrane skiriamąja geba, kurią sudaro 1080 progresyvių linijų, kurių kiekvienoje po 1920 pikselių. Tai leidžia pasiekti geriausią HD įvesties signalų vaizdo kokybę – iki 1080 linijų. Ši technologija sukuria puikų nemirgantį skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas užtikrins geresnius įspūdžius.

 • Stilingos išvaizdos ploni grioveliai

  Dėl plonų griovelių viešasis ekranas atrodo stilingai ir puikiai tinka beveik bet kokioje aplinkoje. Be to, dėl šio dizaino ekranas puikiai tinka padalytos matricos vaizdo sienai.

 • Sustiprinta priartinimo funkcija palaiko padalytos matricos programas

  Vidinio priartinimo funkcija leidžia matyti vaizdo matricą ant sienos be brangios išorinės įrangos. Iš viso ekrane galima matyti 25 ekranus, padalytus po 5 ekranus horizontaliai ir vertikaliai.

 • Sumanusis įdėklas galiniame dangtelyje, kad galėtumėte įdėti nedidelį kompiuterį

  Profesionalūs kompiuteriai naudojami su dauguma viešumoje montuojamų ekranų. Dėl jų dažnai ekranas pastorėja ir atsiranda daugybė laidų. Dėl šios priežasties sukūrėme ekraną su išmaniąja anga nugarėlėje, kurioje puikiausiai telpa maži profesionalūs kompiuteriai. Be to, laidų tvarkymo sistema padeda tvarkingai sudėti laidus ir užtikrinti profesionalią išvaizdą.

 • „SmartPower“ energijai taupyti

  Galima valdyti fono apšvietimą ir iš anksto nustatyti, kad sistema 50 proc. sumažintų elektros vartojimą, taip sutaupant daug išlaidų energijai.

 • Ryškumas automatiškai pritaikomas pagal aplinkos sąlygas

  Reguliuojami ekrano nustatymai, kad atitiktų aplinkos apšvietimą be vartotojo įsikišimo.

 • Temperatūros jutiklis matuoja sveikatos būklę

  Viešajame ekrane yra temperatūros jutiklis, kuris stebi vidinę įrenginio būklę. Jei vidinė temperatūra viršija iš anksto nustatytą ribą, automatiškai įjungiami du vidiniai ventiliatoriai, kad atvėsintų ekraną iki normalios būklės.

 • Pažangi apsaugos nuo vaizdų išlikimo funkcija

  LCD ekranuose ilgai likę statiniai vaizdai gali palikti šešėlinį atvaizdą arba vaizdo išlikimo efektą. Nors vaizdo išlikimas LCD ekranuose nėra ilgalaikis, norisi to išvengti, ypač vietose, kuri turinys rodomas ištisus metus ir ištisą parą.

 • Rūpinantis aplinka atitinka RoHS standartus

  „Philips“ kuria ir gamina ekranus pagal griežtus Pavojingų medžiagų naudojimo elektros ir elektroninėje įrangoje ribojimo (RoHS) standartus, kuriais ribojamas vario ir kitų toksinių medžiagų, kurie gali pakenkti aplinkai, naudojimas.

 • Didelis ryškumas aiškesniems vaizdams

  700 nitų ekrane galėsite džiaugtis aiškesniu vaizdu net ir ryškiau apšviestoje aplinkoje. Jūsų žiūrovai galės mėgautis geresne vaizdo kokybe vietose, kurių saulė tiesiogiai neapšviečia, bet jos vis dar yra ryškesnės nei įprastai. Taip užtikrinsite geriausią žiūrėjimo patirtį.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti