Profesionalūs ekranai

LCD monitorius

  LCD monitorius

  Sukurkite jaudinančias vaizdo sienas

  Rodykite skelbimus stulbinamo vaizdo sienose, sudarytose iš 5 x 5 įrenginių, kurie jūsų auditoriją tikrai privers sustoti ir pasižiūrėti Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sukurkite jaudinančias vaizdo sienas

naudodami 46" LCD ekraną be rėmelio

 • „SmartPower“ energijai taupyti

  „SmartPower“ energijai taupyti

  Galima valdyti fono apšvietimą ir iš anksto nustatyti, kad sistema 50 proc. sumažintų elektros vartojimą, taip sutaupant daug išlaidų energijai.

 • Stilingos išvaizdos ploni grioveliai

  Dėl plonų griovelių viešasis ekranas atrodo stilingai ir puikiai tinka beveik bet kokioje aplinkoje. Be to, dėl šio dizaino ekranas puikiai tinka padalytos matricos vaizdo sienai.

 • Išplėstinis gamykloje atliekamas spalvų kalibravimas

  Jei ketinate įrengti vaizdo sieną iš 3x3, 2x4 arba 5x5 elementų, norite, kad kiekvieno ekrano vaizdo spalvos sutaptų su kitais ekranais. Todėl kiekvienas ekranas gamykloje yra specialiai kalibruojamas, kad atitiktų griežčiausius modernių vaizdo sienų reikalavimus.

 • Ryškumas automatiškai pritaikomas pagal aplinkos sąlygas

  Reguliuojami ekrano nustatymai, kad atitiktų aplinkos apšvietimą be vartotojo įsikišimo.

 • Temperatūros jutiklis matuoja sveikatos būklę

  Viešajame ekrane yra temperatūros jutiklis, kuris stebi vidinę įrenginio būklę. Jei vidinė temperatūra viršija iš anksto nustatytą ribą, automatiškai įjungiami du vidiniai ventiliatoriai, kad atvėsintų ekraną iki normalios būklės.

 • Pažangi apsaugos nuo vaizdų išlikimo funkcija

  LCD ekranuose ilgai likę statiniai vaizdai gali palikti šešėlinį atvaizdą arba vaizdo išlikimo efektą. Nors vaizdo išlikimas LCD ekranuose nėra ilgalaikis, norisi to išvengti, ypač vietose, kuri turinys rodomas ištisus metus ir ištisą parą.

 • Nuotolinis valdymas ir konfigūravimas per RS232

  Nuotoliniu valdymu naudotojas gali valdyti ir reguliuoti ekranus nuotoliniu būdu per RS232 protokolą. Naudodami CEC komandas galite bet kuriuo metu visiškai valdyti visus ekranus savo tinkle.

 • Sustiprinta priartinimo funkcija palaiko padalytos matricos programas

  Vidinio priartinimo funkcija suteikia galimybę matyti vaizdo matricą ant sienos be brangios išorinės įrangos. Galima naudoti daugybę skirtingų konfigūracijų, todėl labai paprasta kurti pribloškiamą vaizdo sieną.

 • Sumanusis įdėklas galiniame dangtelyje, kad galėtumėte įdėti nedidelį kompiuterį

  Profesionalūs kompiuteriai naudojami su dauguma viešumoje montuojamų ekranų. Dėl jų dažnai ekranas pastorėja ir atsiranda daugybė laidų. Dėl šios priežasties sukūrėme ekraną su išmaniąja anga nugarėlėje, kurioje puikiausiai telpa maži profesionalūs kompiuteriai. Be to, laidų tvarkymo sistema padeda tvarkingai sudėti laidus ir užtikrinti profesionalią išvaizdą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti