1
Elektriniai dantų šepetėliai

Sonicare

Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected

„Sonic“, elektrinis dantų šepetėlis su programa

  Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected

  „Sonic“, elektrinis dantų šepetėlis su programa

  Išmanus valymasis. Geresni rezultatai.

  Su „FlexCare Platinum Connected“ nebereikės spėlioti prižiūrint burną. Jutikliai siunčia valymosi duomenis „Sonicare“ programai per „Bluetooth®“ belaidę technologiją, o programa pateikia asmeninius mokymus ir atsiliepimus, kad kiek įmanoma visapusiškiau išsivalytumėte dantis. Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Išmanus valymasis. Geresni rezultatai.

Su „FlexCare Platinum Connected“ nebereikės spėlioti prižiūrint burną. Jutikliai siunčia valymosi duomenis „Sonicare“ programai per „Bluetooth®“ belaidę technologiją, o programa pateikia asmeninius mokymus ir atsiliepimus, kad kiek įmanoma visapusiškiau išsivalytumėte dantis. Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

Sonicare FlexCare Platinum Connected „Sonic“, elektrinis dantų šepetėlis su programa

Asmeniniai mokymai, Išmanieji valymosi šepetėliu jutikliai, 3 režimų, 3 intensyvumų, 2 šepet. galvutės ir UV dezinf. priem. HX9192/02 Surasti panašius produktus

Išmanus valymasis. Geresni rezultatai.

Iki 10 k. daugiau pašalintų apnašų ir sveikesnės dantenos*

 • Sekite valomas vietas ir valykitės geriau

  Sekite valomas vietas ir valykitės geriau

  „FlexCare Platinum Connected“ vietos jutiklis parodo, kur valėtės per trumpai, kad geriau išsivalytumėte. Jei yra vietų, kurias nuolatos praleidžiate valydamiesi šepetėliu, vietos jutiklis atkreips į jas jūsų dėmesį.

 • Įspėja, jei valotės per stipriai

  Įspėja, jei valotės per stipriai

  Patys galite nepajusti, kad valote per stipriai, tačiau tai pajus „FlexCare Connected“ šepetėlis. Jei spausite per stipriai, suveiks intuityvus spaudimo jutiklis ir šepetėlio rankena švelniai sudrebės, kad žinotumėte, kada mažiau spausti. Atliekant tyrimus nustatyta, kad panaudojus spaudimo jutiklį 7 iš 10 stipriai dantis valančių asmenų sėkmingai sumažino valant naudojamą spaudimą.

 • Moko mažiau šveisti

  Moko mažiau šveisti

  Naudodami elektrinį dantų šepetėlį leidžiate jam atlikti darbą, o ne atliekate šveitimo judesį. „FlexCare Platinum Connected“ turi šveitimo jutiklį, kuris padeda sumažinti šveitimą, optimizuoti techniką ir švelniau valytis.

 • Su „Touch Up“ turite galimybę išvalyti praleistas vietas

  Su „Touch Up“ turite galimybę išvalyti praleistas vietas

  Jei valydamiesi šepetėliu praleidote kurias nors vietas, „Philips Sonicare“ programa seka valomas vietas ir suteikia galimybę sugrįžti ir išvalyti dar kartą. „TouchUp“ teikia asmenines rekomendacijas pagal asmeninius valymosi duomenis, tad galite iškart atkreipti dėmesį į praleistas vietas ir geriau išsivalyti dantis.

 • Mokymai nusistovėjusiai praktikai tobulinti

  Mokymai nusistovėjusiai praktikai tobulinti

  Su „FlexCare Platinum Connected“ galite nustatyti kasdienius tikslus ir sekti progresą. „Sonicare“ programoje kaupiama einamoji valymosi duomenų istorija, tad galite lengvai peržiūrėti, kaip valotės dantis. Laikui bėgant, dėl programoje teikiamų asmeninių mokymų, patarimų ir įspėjimų pagerės valymosi technika. Net galite dalytis progreso ataskaitomis su savo dantų priežiūros specialistu.

 • Pradėkite labiau rūpintis rūpesčių keliančiomis vietomis

  Pradėkite labiau rūpintis rūpesčių keliančiomis vietomis

  Jei dantų priežiūros specialistas nurodė tam tikras vietas burnoje, į kurias reikia atkreipti daugiau dėmesio, nes ten susidaro apnašų, nusileidžia dantenos ir kyla kitų problemų, su „FlexCare Platinum Connected“ lengviau susidorosite su šiomis probleminėmis vietomis. Galite akcentuoti šias vietas asmeninėje burnos schemoje „Sonicare“ programoje, kad kaskart valantis šepetėliu jums primintų į tas vietas atkreipti daugiau dėmesio.

 • Visada žinokite šepetėlio galvutės veiksmingumą

  Visada žinokite šepetėlio galvutės veiksmingumą

  Po kelių mėnesių įprasto naudojimo šepetėlio galvutės palaipsniui nusidėvi ir praranda standumą. „Sonicare“ programoje yra išmanioji šepetėlio galvutės veikimo stebėjimo priemonė, kuri seka šepetėlio galvutės veiksmingumą pagal faktinį valymosi laiką ir spaudimą. Ji praneša, kada reikia keisti šepetėlio galvutę, kad ir toliau rezultatai būtų geriausi. Netgi galite tiesiog naudodamiesi programa užsakyti galvučių pakeitimui.

 • Individualus valymasis šepetėliu

  Individualus valymasis šepetėliu

  „FlexCare Platinum Connected“ turi tris intensyvumo nustatymus ir tris valymo režimus, tad išsivalysite dantis optimaliai patogiai ir iš tikrųjų giliai. Naudokite „Clean“ režimą, norėdami geriau išsivalyti kasdien, arba „White“ režimą, norėdami pašalinti dėmes. Jei reikia atkreipti daugiau dėmesio į rūpesčių keliančias vietas, su „Deep Clean“ režimu pasieksite išskirtinių rezultatų. Nustatykite mažiausią, vidutinį arba didžiausią intensyvumą pagal asmeninius poreikius. Nustatykite didžiausią intensyvumą, kad rezultatai būtų geriausi.

 • Prisitaiko prie dantų ir dantenų kontūrų, kad giliau išvalytų

  Prisitaiko prie dantų ir dantenų kontūrų, kad giliau išvalytų

  „AdaptiveClean“ – vienintelė elektrinė dantų šepetėlio galvutė, prisitaikanti prie unikalių dantų ir dantenų formų. Jos minkšti, lankstūs šonai pagaminti iš gumos. Ši šepetėlio galvutė prisitaiko prie kiekvieno išlinkimo. Ji nuvalo iki 10 kartų daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis. Šepetėlio galvutė juda pagal dantenų liniją, todėl absorbuoja per didelį spaudimą valant, tad, kad ir kaip bevalytumėte, dantenas valysite švelniai.

 • Laikmatis skatina valantis dantis

  Laikmatis skatina valantis dantis

  „BrushPacer“ intervalinis laikmatis parodo, kai ateina laikas pereiti prie kitos burnos dalies, o su „Smartimer“ lengviau pasieksite dantų priežiūros specialisto rekomenduojamą dviejų minučių valymosi laiką. Kartu jie nustato sėkmingo valymosi tempą.

 • Dinaminis valomasis poveikis – geresnė burnos higiena

  Dinaminis valomasis poveikis – geresnė burnos higiena

  31 000 judesių per minutę atliekantis „Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected“ valo nepriekaištingai. Pamatysite ir pajusite. Dinaminis valymas naudojant „sonic“ technologiją nukreipia skystį giliai tarp dantų ir išilgai dantenų linijos. „FlexCare Platinum Connected“ šepetėlis švelniai masažuoja dantenas, stimuliuoja kraujo apytaką ir padeda pašalinti apnašas. Galingas, bet švelnus valymas – klinikiniais tyrimais patvirtinti rezultatai.

 • Sunaikinkite bakterijas naudodami UV šepetėlio galvutės dezinfekavimo priemonę

  Sunaikinkite bakterijas naudodami UV šepetėlio galvutės dezinfekavimo priemonę

  Išlaikykite šepetėlio galvutę iš tikrųjų švarią su „Philips“ UV dezinfekavimo technologija. Kartu su „FlexCare Platinum sonic“ dantų šepetėliu teikiama UV dezinfekavimo priemonė specialiai sukurta tam, kad padėtų sunaikinti šepetėlio galvučių mikrobus. Dezinfekavimo priemonė paskirsto dezinfekuojančią šviesą aplink visą šepetėlio galvutės paviršių ir sunaikina iki 99 % bakterijų.

 • Sukurtas taip, kad tiktų jūsų gyvenimo būdui

  Sukurtas taip, kad tiktų jūsų gyvenimo būdui

  Iki galo įkrauto „FlexCare Platinum Connected“ akumuliatoriaus užtenka įprastai naudojant dvi savaites. Turint lengvai pakuojamą kelioninį dėklą ir kompaktišką kelioninį įkroviklį paprasta pasiimti „Philips Sonicare“ su savimi į darbą, pamokas ar per atostogas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • nei paprastas dantų šepetėlis

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti