Lietuva

„Philips OneBlade“ privatumo pranešimas

 

Šis privatumo pranešimas paskutinį kartą atnaujintas 2022 m. sausio 1 d.

 

Programėlėje „Philips OneBlade“ teikiamos individualiai pritaikytos asmeninės sveikatos srities paslaugos (toliau – „paslaugos“). Atsižvelgiant į jūsų pasirinkimą ir regioną, programėlėje galima tvarkyti asmens duomenis iš įvairių „Philips“ gaminių, kuriuos galima prijungti prie programėlės (toliau – gaminiai).

 

Šio privatumo pranešimo tikslas yra padėti jums suprasti mūsų privatumo praktikas, kai naudojate mūsų paslaugas, įskaitant tai, kokią informaciją ir duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką su jais darome, bei asmens teises.

 

Pagal šį privatumo pranešimą jūsų asmens duomenų valdytojas yra „Philips Consumer Lifestyle B.V.“, kurio adresas yra High Tech Campus 5, 5656 AE, Eindhovenas, Nyderlandai, ir bet kuri su valdytoju susijusi įmonė ar dukterinės įmonės (toliau – „Philips“, „mūsų“, „mes“ arba „mus“).

 

Kokią informaciją ir asmens duomenis renkame ir kokiais tikslais?

Mes tvarkome informaciją ir asmens duomenis, kaip išsamiai aprašyta toliau, kai teikiame savo paslaugas, įskaitant tada, kai prisijungiate prie mūsų programėlės, ją atsisiunčiate ir įdiegiate arba naudojatės mūsų paslaugomis. Mes susiejame jūsų asmens duomenis su unikaliais identifikatoriais. Galime naudoti šiuos asmens duomenis, kaip nurodyta toliau, norėdami teikti savo paslaugas su jūsų sutikimu arba jūsų prašymu pagal mūsų sąlygas, taip pat norėdami valdyti, teikti, tobulinti, individualiai pritaikyti, palaikyti savo paslaugas ir jomis prekiauti remdamiesi savo teisėtu interesu arba laikydamiesi mums taikomų teisės aktų įsipareigojimų. Jei nenorite, kad mes rinktume ir tvarkytume jūsų asmens duomenis, gali būti, kad negalėsite naudotis paslaugomis.


Paskyros duomenys

Galite prisijungti prie programėlės naudodami „Philips“ paskyrą arba savo socialinio tinklo profilį, įskaitant „Apple“ paskyrą. Mūsų renkami asmens duomenys gali apimti jūsų vardą, el. pašto adresą, šalį, kalbą ir slaptažodį. Mes taip pat apdorojame informaciją apie jūsų programėlės naudojimą, įskaitant sesijos, prisijungimo ir autentifikavimo informaciją, kurią naudojame jūsų paskyrai tvarkyti.


Jei pasirinksite prisijungti per socialinį tinklą, renkami asmens duomenys autentifikavimo tikslais gali apimti pagrindinį viešą profilį (pvz., profilio nuotrauką, identifikatorių, lytį, profilio URL, gimtadienį, pagrindinį puslapį ir buvimo vietą) ir el. pašto adresą. Tokiu atveju jūsų socialinio tinklo teikėjas gali rinkti informaciją remdamasis faktu, kad jūs naudojate programėlę ir prisijungiate naudodamiesi socialinio tinklo paskyra. Perskaitykite savo socialinio tinklo paslaugų teikėjo privatumo pranešimą (pvz., „Facebook“, „Google“, „Apple“), kad sužinotumėte apie jo privatumo praktiką, įskaitant, kokio tipo asmens duomenis jis renka, kaip juos naudoja, tvarko ir saugo.


Jūsų paskyros duomenis naudojame paskyrai sukurti ir tvarkyti, kad galėtumėte saugiai prisijungti prie programėlės ir galėtume jums teikti individualiai pritaikytas paslaugas. Jei, norėdami prisijungti prie programėlės, sukursite „Philips“ paskyrą, mes atsiųsime pasveikinimo laišką, kad patvirtintume jūsų naudotojo vardą ir slaptažodį, kad galėtume su jumis bendrauti atsakydami į jūsų užklausas, siųsti griežtai tik su paslauga susijusius pranešimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei sutiksite tokius gauti. Taip pat galite naudoti savo „Philips“ paskyrą, norėdami užsisakyti „Philips“ gaminį ar paslaugą, dalyvauti akcijoje ar žaidime, dalyvauti socialinės žiniasklaidos veikloje, susijusioje su „Philips“ reklama (pvz., spustelėdami „patinka“ arba „dalytis“), ir dalyvauti gaminių bandymuose ar apklausose.


Specialiųjų kategorijų asmens duomenys

Naudodamiesi programėle, galite mums teikti specialiųjų kategorijų informaciją, pvz., informaciją apie savo gyvenimo būdą ir gerovę. Taip pat galime rinkti asmens duomenis iš gaminių, kuriuos nusprendžiate naudoti kartu su programėle. Šiame skyriuje pateikiami asmens duomenų, surinktų jums naudojantis sąveikos funkcijomis ir gaminiais, kuriuos susiejate su programėle, tipai. Mes atnaujinsime šį skyrių, kai tik pradės veikti nauji gaminiai ir funkcijos.

 

 • Vyrų kūno priežiūra. Atsižvelgdami į jūsų pasirinkimus, saugiai laikome jūsų informaciją apie skutimąsi ir plaukų formavimą jūsų paskyroje, kad įdiegę programėlę kitame prietaise galėtumėte lengvai juos atkurti. Be to, naudojame jūsų duomenis, kad galėtume teikti asmeniškai pritaikytas skutimosi ir plaukų formavimo rekomendacijas, pvz., teikdami asmenines mokomąsias programas ir kitas paslaugas. Tvarkomi duomenys apima jūsų:
 • skutimo duomenis, įskaitant skustuvo informaciją, pvz., modelį, serijos numerį, sesijos ir naudojimo duomenis, taip pat informaciją apie „CleanPod“ skysčio naudojimą bei skutimosi dažnumą ir trukmę;
 • informaciją apie odą ir veido plaukelius, įskaitant odos ar veido nuotraukas, kurias įkeliate į programėlę, odos ir plaukų profilį, spalvą ir tipą, taip pat odos priežiūros įpročius ir odos problemas;o gyvenimo būdo ir geros savijautos informaciją, kurią įvedate programėlėje, įskaitant informaciją apie įpročius, stresą, miegą ir aplinką, taip pat informaciją apie mėgstamą stilių;
 • nuotraukas, įskaitant profilio nuotraukas ir veido, plaukų bei odos nuotraukas, kurių reikia, kad galėtumėte naudotis tam tikromis programėlės funkcijomis;
 • programėlės informaciją, programėlės naudojimo įpročius ir mobiliojo prietaiso duomenis;
 • atsakymus į mūsų pateiktis jūsų patirties individualizavimo klausimus.

 

Remdamiesi jūsų nustatymais, galime siųsti jums el. laiškus, raginamuosius pranešimus, turinį ir pranešimus programėlėje. Taip pat galime derinti, pseudonimizuoti, anonimizuoti ar apibendrinti jūsų duomenis jūsų patirties individualizavimo tikslais.

 

Išskyrus anksčiau aprašytus atvejus, prašome mums neatskleisti jokių specialiųjų kategorijų asmens duomenų (pvz., socialinio draudimo numerių, su rasine ar etnine kilme susijusios informacijos, politinių pažiūrų, religinių, filosofinių ar kitų įsitikinimų, sveikatos, lytinio gyvenimo duomenų ar seksualinės orientacijos, biometrinių duomenų ar genetinių ypatybių, informacijos apie padarytas nusikalstamas veikas ar narystę profesinėje sąjungoje) tiek programėlėje, tiek ja naudojantis ar bet kokiu kitu būdu.

 

Analitiniai duomenys

Pasirinkdami galite mums padėti tobulinti programėlę ir mūsų prijungiamuosius gaminius (taip pat kurti naujas, jums skirtas asmens sveikatos priežiūros priemones!). Tai galime daryti remdamiesi duomenimis, kuriuos stebime ir renkame, kai naudojatės mūsų paslaugomis. Mes tai darome:

 

 • įvertindami, kaip naudojate programėlę ir kaip programėlė veikia jūsų mobiliajame prietaise, įskaitant atvejus, kai programėlė sugenda, kad galėtume nustatyti problemą ir ją išspręsti;
 • įgyvendindami ir analizuodami įvairių grupių pokyčius ar funkcijas, kad suprastume sąveiką;
 • įvertindami, kaip prisijungiama prie programėlės ir kaip ji naudojama, bei tiesiogiai nukreipdami jus į konkrečius programėlės skyrius;
 • bendraudami su jumis, kad sužinotume jūsų nuomonę, prireikus padėtume, siųsdami su paslaugomis susijusius pranešimus;
 • kviesdami dalyvauti „Philips“ grupės rengiamose apklausose ar tiriamuosiuose projektuose bei įrašydami jūsų atsakymus.

 

Šias įžvalgas taip pat galime panaudoti mūsų paslaugoms individualiai pritaikyti. Remdamiesi duomenimis, kuriuos stebime, kai naudojate programėlę ir prijungiamąjį gaminį, mes stengsimės suprasti, kokie naudojimo įpročiai lemia tam tikrą sąveiką su programėle, pvz., kai perskaitomas konkretus programėlės straipsnis, įsigyjamas gaminys, toliau naudojama programėlė ar sukuriamos sąlygos, susijusios su naudojamu gaminiu. Šias įžvalgas naudosime siekdami sukurti taisykles, koks turinys bus rodomas kuriems naudotojams, ir šią informaciją naudosime siekdami pagerinti algoritmus, naudojamus asmeniškai pritaikytoms paslaugoms teikti. Jei prisijungsite prie programėlės naudodami „Philips“ paskyrą, šias įžvalgas naudosime jūsų naudojimui individualiai pritaikyti, atsižvelgdami į jūsų programėlės naudojimo įpročius.

 

Tvarkomi duomenys apima paskyros duomenis, unikalius identifikatorius, sesijos ir naudojimo duomenis, operacinę sistemą, modelį, tinklo informaciją ir (užmaskuotus) IP adresus, programėlės informaciją, pvz., programėlės pavadinimą, versiją, naudojimą ir įvykius, aplankytus puslapius, sesijos informaciją, prijungto prietaiso duomenis, į programėlę įvedamus duomenis, taip pat duomenis, surinktus sąveikaujant „Philips“ skaitmeniniais kanalais, pvz., per registruotus gaminius. Mes galime naudoti slapukus, žymes ir (arba) panašias technologijas bei pasitelkti paslaugų teikėjus, kurie tvarko jūsų duomenis mūsų vardu ir vadovaudamiesi mūsų instrukcijomis. Mes galime derinti, pseudonimizuoti, anonimizuoti ar apibendrinti jūsų duomenis statistikos, analizės ir individualaus pritaikymo tikslais.

Jungtiniai duomenys

Galime jungti jūsų asmens duomenis, įskaitant paskyros duomenis, slapukus ir kt., su duomenimis, surinktais jums sąveikaujant ir naudojant „Philips“ skaitmeninius kanalus, pvz., socialinius tinklus, svetaines, el. laiškus, programėles ir prijungiamuosius gaminius, įskaitant IP adresus, slapukus, mobiliojo prietaiso informaciją, pranešimus, ant kurių paspaudžiate ar kuriuos paliečiate, buvimo vietos informaciją ir aplankytas svetaines.


Mes galime analizuoti jūsų jungtinius duomenis, kad galėtume teikti tokias paslaugas, kaip individualiai pritaikytas odos valymo ir skutimosi rekomendacijas, asmeninies mokomąsias programas apie odą ir (arba) skutimąsi, asmeninius patarimus apie geriausius veido plaukų stilius, skutimosi ir plaukų formavimo patarimus, bei palengvinti programėlės, prietaiso ir paslaugų turinio, veikimo ir naudojimo tobulinimą, taip pat siekdami kurti naujus vyrų kūno priežiūros gaminius ir paslaugas. Šiuo atveju manome, kad jūsų jungtinių duomenų tvarkymas yra pagrįstas teisėtu „Philips“ interesu ir yra teisėtas pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies f punktą.


Vertinimų ir apžvalgų duomenys

Jei rašote apžvalgą ar vertinate programėlę programėlių parduotuvėje, galime tvarkyti tokią informaciją, kad atsakytume į jūsų komentarus ir klausimus, suprastume, kaip jaučiatės naudodamiesi programėle, susipažintume su bendru programėlės ir mūsų prekių ženklo suvokimu ir panaudotume šias įžvalgas programėlei patobulinti. Galime matyti tik jūsų programėlių parduotuvės naudotojo vardą, įvertinimus, komentarus ir bet kokią kitą informaciją, kuria nusprendžiate su mumis pasidalinti arba kurią padarote viešai prieinama. Mes nesiejame šios informacijos su jūsų paskyros prisijungimo duomenimis ar kita jūsų turima informacija, nebent jūs reikalautumėte, kad taip darytume. Prireikus klientų aptarnavimo paslaugos, galime naudoti jūsų duomenis, kad galėtume stebėti jūsų atvejį ir padėti klientų aptarnavimo procese remdamiesi toliau pateiktu skyriumi „Klientų aptarnavimo duomenys“.


Klientų aptarnavimo duomenys

Jei pageidaujate klientų aptarnavimo paslaugos, galime paprašyti pateikti informaciją, susijusią su mūsų paslaugų naudojimu, įskaitant bendravimą su „Philips“, bei kontaktinę informaciją, kad galėtume suteikti reikiamą pagalbą. Valdome ir teikiame savo paslaugas, įskaitant klientų aptarnavimą, bei jas tobulinime, taisome ir pritaikome. Taip pat tvarkome jūsų duomenis, norėdami jums atsakyti, kai su mumis susisiekiate.


Rinkodaros duomenys

Jei sutinkate gauti reklaminius pranešimus apie „Philips“ gaminius, paslaugas, renginius ir akcijas, kurie gali būti jums aktualūs remiantis jūsų pasirinkimais ir veiksmais internete, galime jums siųsti rinkodaros ir reklaminius pranešimus el. paštu, telefonu ir kitais skaitmeniniais kanalais, pvz., per mobiliąsias programėles ir socialinius tinklus. Kad galėtume pritaikyti pranešimus pagal jūsų pasirinkimus ir veiksmus internete bei teikti jums aktualesnius ir asmeniškesnius pasiūlymus, galime analizuoti ir derinti jūsų asmens duomenis. Galite bet kada atsiimti savo sutikimą ir atšaukti tokių pranešimų prenumeratą.


Slapukai ir prietaiso informacija

Norėdami valdyti, teikti, tobulinti, suprasti ir asmeniškai pritaikyti savo paslaugas, naudojame slapukus, žymas arba panašias technologijas (toliau – slapukai) ir (arba) renkame informaciją iš jūsų mobiliojo prietaiso bei gaminio. Slapukai mums padeda atpažinti jūsų mobilųjį prietaisą bei susietą gaminį ir rinkti informaciją bei asmens duomenis, įskaitant unikalų naudotojo prietaiso numerį, mobiliojo prietaiso IP adresą, mobiliosios interneto naršyklės tipą arba naudojamą operacinę sistemą, sesijų ir naudojimo duomenis arba su paslauga susijusią veikimo informaciją, kuri suteikia informacijos apie tai, kaip naudojate programėlę. Taip pat galime naudoti šią informaciją norėdami parodyti konkrečios šalies turinį (įskaitant informaciją jūsų vietine kalba).

Leidimai

Programėlė gali paprašyti jūsų leidimo prieigai prie jūsų mobiliojo prietaiso saugojimo galimybių, jutiklių ar kitų funkcijų. Mums reikalinga prieiga, kai tai tikrai būtina, kad galėtume teikti paslaugas, kaip nurodyta toliau.

 

 • „Bluetooth“ ir WIFI. Programėlei reikalingas WIFI ryšys, kad būtų galima prijungti prie interneto.   Programėlei reikalingas „Bluetooth“ / WIFI ryšys, kad prietaisą (-us) būtų galima prijungti prie programėlės.  Bet kuriuo metu galite užblokuoti „Bluetooth“ / WIFI ryšį mobiliojo prietaiso nustatymuose.
 • Vieta. Kad naudotojai galėtų prisijungti prie bet kurio „Bluetooth“ ryšiu veikiančio prietaiso savo telefone ir jį naudoti, naudotojai „Android“ operacinėje sistemoje turi suteikti leidimą gauti prieigą prie apytikrės geografinės buvimo vietos informacijos. Panašiai ir „iOS“ naudotojų gali būti paprašyta suteikti leidimą programėlei gauti geografinės vietos informaciją. Programėlė nenaudoja šių leidimų buvimo vietai nustatyti ir „Philips“ nerenka duomenų apie jūsų buvimo vietą. Galite bet kada atšaukti leidimus gauti buvimo vietos informaciją mobiliojo prietaiso nustatymuose.
 • Laikmenos. Programėlei reikalinga prieiga prie mobiliojo prietaiso laikmenų, kad būtų galima išsaugoti kalbos konfigūracijas ir kitas laikmenas, kuriuos programėlė naudoja valdymui (pvz., naudotojo vadovus, grafinius failus, medijos laikmenas ar kitus didelius programėlės elementus). Jei ištrinsite programėlę, laikmenos bus ištrintos iš mobiliojo prietaiso.
 • Nuotraukos ir vaizdo turinys. Jei į savo paskyrą keliate nuotraukas, programėlei reikalingas leidimas pasiekti mobiliojo prietaiso fotoaparatą arba nuotraukų galeriją.  „Android“ operacinės sistemos gali prašyti leidimo vaizdo įrašams, tačiau programėlė leidimą naudos tik tam, kad galėtumėte įkelti nuotraukas.

 

Kai kuriais atvejais jūsų operacinė sistema gali prašyti leidimų, kurių jūsų mobiliajam prietaisui reikia dėl techninių priežasčių ir kurių „Philips“ nekontroliuoja ar nenaudoja. Mes nerinksime jokių duomenų, susijusių su tokiais leidimais, nebent jų reikės siekiant teikti paslaugas, remiantis šiuo pranešimu.

 

Šiuos leidimus galite bet kada užblokuoti arba atšaukti savo operacinės sistemos nustatymuose.

 

Su kuo dalijamės jūsų asmens duomenimis

Jūsų duomenimis galime dalytis su kitomis „Philips“ dukterinėmis bendrovėmis, priklausančiomis „Philips“ grupei. Prieiga prie informacijos bus suteikta tik žmonėms (dirbantiems „Philips“), kuriems reikia žinoti tą informaciją. „Philips“ gali atskleisti jūsų asmens duomenis trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, verslo partneriams arba kitoms trečiosioms šalims, remdamasi šiuo privatumo pranešimu ir (arba) galiojančiais įstatymais.

 

Grupės bendrovės

Jūsų duomenimis galime dalytis su kitais „Philips“ grupei priklausančiais „Philips“ subjektais. Pavyzdžiui, kai kurie „Philips“ subjektai gali padėti mums tvarkyti programėlių infrastruktūrą arba jūsų užklausas. Jūsų duomenis tvarkys tik tie žmonės, kuriems reikalinga griežta prieiga, kad galėtų atlikti savo darbą.

 

Paslaugų teikėjai

Mes pasitelkiame trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad jie padėtų mums valdyti, teikti, tobulinti, suprasti, asmeniškai pritaikyti, prižiūrėti ir teikti rinkai mūsų paslaugas.

 

Galime dalytis jūsų asmens duomenimis su šiais paslaugų teikėjais:

 

 • IT ir debesijos paslaugų teikėjai. Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo, operacijų atlikimo paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, reikalingą programėlei arba teikiamoms paslaugoms veikti.
 • Analizės ir apklausų paslaugų teikėjai. Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, kurios reikalaujame programėlės analizei atlikti ar apklausoms vykdyti.

 

„Philips“ reikalauja, kad paslaugų teikėjai užtikrintų tinkamo lygio asmens duomenų apsaugą, panašią į tą, kurią teikiame mes. Reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai tvarkytų asmens duomenis tik pagal mūsų instrukcijas ir tik konkrečiais, anksčiau minėtais tikslais, kad turėtų prieigą prie minimalaus duomenų, kurių reikia konkrečiai paslaugai teikti, kiekio ir užtikrintų jūsų asmens duomenų apsaugą.

Kitos trečiosios šalys

„Philips“ taip pat gali bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis, kurios tvarko jūsų asmens duomenis savo tikslais. Jei „Philips“ dalijasi asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja jūsų asmens duomenis savo tikslais, prieš dalindamasi asmens duomenimis, „Philips“ būtinai jus informuos ir / arba gaus jūsų sutikimą pagal galiojančius įstatymus. Tokiu atveju atidžiai perskaitykite jų privatumo pranešimus, nes juose informuojama apie privatumo taisykles, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenis jos renka ir kaip juos naudoja, tvarko ir saugo.


Kartais „Philips“ parduoda verslą arba verslo dalį kitai įmonei. Tokiu atveju, perduodant nuosavybę įsigijusiai įmonei gali būti tiesiogiai perduodami jūsų asmeniniai duomenys, susiję su tuo verslu. „Philips“ gali laisvai perleisti visas savo teises ir pareigas pagal privatumo pranešimą bet kuriai savo grupės bendrovei, susijusiai su susijungimu, įsigijimu, restruktūrizavimu ar turto pardavimu, įstatymų nustatyta tvarka kitais būdais, ir mes galime perduoti jūsų asmens duomenis bet kuriai savo grupės bendrovei, teisių perėmėjams ar naujam savininkui.


Galiausiai, kai to reikalaujama įstatymuose arba kai tai būtina mūsų teisėms apsaugoti, mes galime dalytis jūsų duomenimis su viešosiomis ir vyriausybinėmis institucijomis.


Tarptautinis persiuntimas

Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi ir tvarkomi bet kurioje šalyje, kurioje yra mūsų įranga arba kurioje dirba paslaugų teikėjai, o naudodami paslaugas sutinkate, kad informacija (jei tokios yra) būtų siunčiama į šalis, išskyrus šalį, kurioje gyvenate, kuriose gali būti taikomos kitokios duomenų apsaugos taisyklės nei galiojančios jūsų šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis tų kitų šalių teismai, teisėsaugos institucijos, reguliavimo institucijos arba saugumo institucijos gali turėti teisę prieiti prie jūsų asmens duomenų.


Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų grupės įmonėms, paslaugų teikėjams ar trečiosioms šalims ne EEE šalyse, kurias Europos Komisija pripažino kaip užtikrinančias pakankamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus (visas šalių sąrašas pateiktas čia).


Perduodant duomenis iš EEE į šalis, kurios, Europos Komisijos nuomone, neužtikrina tinkamo duomenų apsaugos lygio, pvz., Jungtines Amerikos Valstijas, įgyvendinome atitinkamas priemones, pvz., mūsų Įpareigojančias įmonės taisykles, susijusias su klientų, tiekėjų ir verslo partnerių duomenimis, ir (arba) standartines sutarčių sąlygas, priimtas Europos Komisijos, siekiant apsaugoti jūsų asmens duomenis. Šių priemonių kopiją galite gauti pasinaudoję pirmiau pateikta nuoroda arba susisiekę su mumis čia.


Kiek laiko saugosime jūsų duomenis

Saugosime jūsų asmens duomenis tiek laiko, kiek reikės ar bus leidžiama atsižvelgiant į tikslą (-us), kuriam (-iems) renkami duomenys. Kriterijai, kuriuos naudojame nustatydami saugojimo laikotarpius, yra: (i) programėlės ir paslaugų naudojimo trukmė; (ii) ar yra teisės aktuose numatyta teisinė prievolė, kurią privalome vykdyti; (iii) ar saugojimas yra patartinas atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., atsižvelgiant į galiojančius senaties terminus, bylinėjimąsi ar norminius tyrimus).


Jūsų pasirinkimas ir teisės

Jei norėtumėte pateikti prašymą gauti prieigą prie asmens duomenų, kuriuos mums anksčiau pateikėte, juos taisyti, ištrinti, riboti arba prieštarauti jų tvarkymui arba jei norėtumėte pateikti prašymą gauti savo asmens duomenų elektroninę kopiją tam, kad galėtumėte juos perduoti kitai įmonei (tiek, kiek ši duomenų perkėlimo teisė jums suteikiama galiojančiais įstatymais), susisiekite su mumis čia.


Savo prašyme paaiškinkite, kokius asmens duomenis norėtumėte gauti, ištaisyti, ištrinti, apriboti ar kokių asmens duomenų tvarkymui norėtumėte prieštarauti. Norėdami jus apsaugoti, galime įvykdyti tik tuos prašymus dėl asmens duomenų, kurie yra susiję su jūsų paskyra, el. pašto adresu ar kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami mums savo prašymą, ir prieš įvykdant prašymą mums gali reikėti patikrinti jūsų tapatybę. Stengsimės įvykdyti jūsų prašymą kuo greičiau per protingai įmanomą terminą.


Kai tvarkome jūsų duomenis, kad galėtume pagal savo sąlygas teikti paslaugas, galime negalėti teikti paslaugų, jei netvarkysime jūsų duomenų. Kai remiamės savo teisėtais interesais, užtikriname, kad tvarkymas neviršytų jūsų privatumo teisių ir interesų. Kai remiamės sutikimu, jūs galite sutikimą bet kada atšaukti ir tai neturės jokio poveikio tvarkymo prieš sutikimo atšaukimą teisėtumui.

Asmens duomenų apsauga

Rimtai žiūrime į savo pareigą apsaugoti „Philips“ patikėtus duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto pakeitimo, praradimo, netinkamo naudojimo, atskleidimo ar prieigos. „Philips“ naudoja įvairias apsaugos technologijas, technines ir organizavimo priemones, kad apsaugotų jūsų duomenis. Šiuo tikslu, be kita ko, įdiegėme prieigos valdiklius, naudojame užkardas ir saugius protokolus.


Speciali informacija tėvams

Nors paslaugos nėra skirtos vaikams, kaip nurodyta galiojančiuose įstatymuose, pagal „Philips“ politiką laikantis įstatymų prašoma tėvų ar globėjų leidimo prieš renkant, naudojant ar atskleidžiant vaikų asmens duomenis. Esame įsipareigoję saugoti vaikų privatumo poreikius ir labai raginame tėvus bei globėjus aktyviai dalyvauti savo vaikų internetinėje veikloje ir pomėgiuose.


Vienam iš tėvų arba globėjų sužinojus, kad jų vaikas mums teikia savo asmens duomenis be jų sutikimo, prašome susisiekti su mumis čia. Jei sužinosime, kad vaikas mums teikia savo asmens duomenis, ištrinsime tokius duomenis iš savo laikmenų.


Šio privatumo pranešimo pakeitimai

Mūsų paslaugos kartais gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus. Todėl pasiliekame teisę kartais keisti arba atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinę šį privatumo pranešimą, atnaujinsime ir datą šio privatumo pranešimo viršuje.


Patariame reguliariai peržiūrėti naujausią šio privatumo pranešimo versiją.


Naujasis privatumo pranešimas įsigalios iš karto jį paskelbus. Jei nesutinkate su pataisytu pranešimu, turėtumėte pakeisti savo nuostatas arba apsvarstyti galimybę nustoti naudotis mūsų paslaugomis. Toliau prisijungdami arba naudodamiesi mūsų paslaugomis, įsigaliojus šiems pakeitimams, patvirtinate, kad buvote informuoti ir sutinkate su pakeistu privatumo pranešimu.


Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šį privatumo pranešimą arba tai, kaip „Philips“ naudoja jūsų asmens duomenis, galite kreiptis į „Philips“ ir (arba) mūsų duomenų apsaugos pareigūną čia. Arba turite teisę pateikti skundą savo šalies ar regiono priežiūros institucijai.


„Philips Consumer Lifestyle" B.V.

High Tech Campus 5, 5656 AE,

Eindhovenas, Nyderlandai

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.