Lietuva
investor relations

„HomeID“ privatumo pranešimas

 

Šis privatumo pranešimas paskutinį kartą atnaujintas 1. 2024 m. sausio mėn.

„HomeID“ Programėlėje (toliau – Programėlė) naudojami per Programėlę surinkti arba tvarkomi asmens duomenys, įskaitant asmens duomenis, apdorotus bet kurio „Philips“ virtuvės prietaiso, kurį nusprendžiate susieti su Programėle (toliau – „Prietaisas“).


Šio privatumo pranešimo tikslas – padėti jums suprasti mūsų privatumo praktiką, kai naudojatės mūsų Paslaugomis, įskaitant tai, kokią informaciją ir asmens duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką su jais darome, taip pat jūsų asmenines teises. Šis privatumo pranešimas taikomas asmens duomenims, kuriuos renka arba tvarko Programėlė, kurią kontroliuoja arba kontroliuoja „Versuni Netherlands B.V.“ arba bet kuri jos susijusi įmonė ar patronuojamoji įmonė („Versuni“, „Mūsų“), „Mes“ arba „Mes“. 


Taip pat perskaitykite mūsų Naudojimo sąlygas, kuriose aprašomos sąlygos, kuriomis naudojatės mūsų Paslaugomis.

Kokie asmens duomenys renkami ir kokiais tikslais

Toliau išsamiai aprašytus asmens duomenis gauname arba renkame, kai teikiame Paslaugas, įskaitant atvejus, kai prisijungiate prie Programėlės, ją atsisiunčiate ir įsidiegiate. Jūsų asmens duomenis susiejame su unikaliais identifikatoriais.

Neskelbtini asmens duomenys

Prieš rinkdami bet kokius neskelbtinus duomenis, Mes jus informuosime ir paprašysime jūsų aiškaus sutikimo. Be to, prašome jūsų nesiųsti ir neatskleisti mums jokių neskelbtinų asmens duomenų (pvz., socialinio draudimo numerių, informacijos, susijusios su rasine ar etnine kilme, politinėmis pažiūromis, religiniais, filosofiniais ar kitais įsitikinimais, sveikata, lytiniu gyvenimu ar seksualine orientacija, biometrinėmis ar genetinėmis savybėmis, teistumu ar naryste profesinėse sąjungose), Programėlėje ar bet kokiomis kitomis priemonėmis.

account data

Paskyros duomenys

Jūsų asmens duomenis renkame, kai susikuriate paskyrą.

 

 • Mūsų renkami asmens duomenys gali būti jūsų vardas, el. pašto adresas, šalis, kalba. Taip pat tvarkome informaciją apie Programėlės naudojimą, įskaitant jūsų sesijos, prisijungimo ir autentifikavimo informaciją, kurią naudojame jūsų paskyrai tvarkyti.
 • Jei prisijungiate per socialinę žiniasklaidą, mūsų renkami asmens duomenys gali apimti jūsų pagrindinį viešą profilį (pvz., vardą ir pavardę, profilio nuotrauką, identifikatorių, lytį, profilio URL adresą, gimtadienį, pagrindinį puslapį ir vietą) ir el. pašto adresą, kurį naudojame autentifikavimo tikslais. Tokiu atveju jūsų socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjas gali rinkti informaciją apie tai, kad naudojatės Programėle ir prisijungiate naudodamiesi savo socialinės žiniasklaidos paskyra. Perskaitykite savo socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjo privatumo pranešimą (pvz., „Facebook“, „Google“, „Apple“), kad sužinotumėte apie jų privatumo praktiką, įskaitant, kokio tipo asmens duomenis jie renka ir kaip jie juos naudoja, tvarko ir saugo.
 • Jūsų Paskyros duomenis naudojame jūsų paskyrai sukurti ir valdyti bei asmeninėms Paslaugoms teikti. Savo paskyrą galite naudoti saugiam prisijungimui prie Programėlės. Jei sukursite  paskyrą, kad galėtumėte prisijungti prie Programėlės, atsiųsime jums pasveikinimo el. laišką, bendrautume su jumis atsakydami į jūsų užklausas, siųstume griežtai su paslaugomis susijusius pranešimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei nusprendėte prisijungti. Taip pat galite naudoti  paskyrą norėdami užsisakyti  prekę ar paslaugą, dalyvauti reklamoje ar žaidime, dalyvauti socialinės žiniasklaidos veikloje, susijusioje su (Versuni) akcija (pvz., spustelėti „patinka“ arba „bendrinti“), ir dalyvauti produkto bandymuose ar apklausose.


Kadangi teikdami Paslaugas naudojame jūsų Paskyros duomenis, manome, kad šis apdorojimas yra būtinas vykdant sutartį, kurios šalis esate.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Kiti pateikti duomenys

Naudodami Programėlę galite sukurti profilį, kurį sudaro jūsų vardas/slapyvardis, trumpas jūsų aprašymas, jūsų gimtoji šalis, jūsų sugeneruotas ir mėgstamas turinys ir kiti profiliai, kuriuos stebite. Mes apdorojame šią informaciją kartu su jūsų privačiais nustatymais, įskaitant jūsų pageidaujamas virtuves, vienetų sistemą, jums priklausančius prietaisus ir informaciją, kurią stebime, kai naudojatės mūsų Paslaugomis.

 

 • Šiuos asmeninius duomenis naudojame siekdami teikti suasmenintas Paslaugas ir padaryti jus bendruomenės, kuri bendrina su maisto gaminimu susijusį turinį, dalimi, kurioje galite sekti kitus panašius interesus turinčius bendruomenės narius. Jūsų privačius nustatymus kartu su jūsų veikla socialinėje bendruomenėje naudojame tam, kad galėtume pateikti jums asmeniškai pritaikytą Programėlės patirtį, pateikdami jums aktualiausią turinį, taip pat siųsdami jums stumiamuosius pranešimus ir (arba) Programėlėje esančius pranešimus. Šiuose pranešimuose ar žinutėse gali būti trečiųjų šalių, su kuriomis nusprendėme bendradarbiauti Programėlės kontekste, turinys. Tai darome analizuodami surinktus duomenis ir naudodami specialius rekomendavimo ir filtravimo algoritmus. 
 • Kai kuriose šalyse į Paslaugas yra įtraukta Bendruomenės funkcija, leidžianti peržiūrėti kitų jūsų šalies narių receptus, bendrinti savo receptus ir skelbti komentarus. Naudodamiesi Bendruomenės funkcija (i) lengvai matysite, kokius maisto produktus mėgstate, ir savo prietaiso (-ų) modelį (pvz., oro keptuvės modelį); ir (ii) kiti naudotojai gali matyti jūsų vartotojo vardą, šalį, nuotrauką, jūsų prisijungimus Programėlėje ir Programėlėje saugomus receptus. Programėlėje bus parodyta, ar funkcija Bendruomenė veikia jūsų šalyje.
 • Kai kuriose šalyse (Programėlėje bus nurodyta, kad yra galimybė) Programėlėje taip pat pateikiamas aukščiausios kokybės receptų turinys. Šį aukščiausios kokybės recepto turinį galima įsigyti ir jis bus saugomas jūsų paskyroje. Galite peržiūrėti aukščiausios kokybės receptą ir, jei jus domina, galite spustelėti pirkimo mygtuką. Būsite nukreipti į trečiosios šalies mokėjimo paslaugų teikėją. Atminkite, kad turite būti prisijungę naudodami registruotą paskyrą, kad galėtumėte įsigyti aukščiausios kokybės turinį (kad galėtumėte saugoti turinį savo paskyroje). Sėkmingai įvykdžius mokėjimo nurodymus, pirkimas baigtas ir būsite nukreipti į Programėlę. Čia galite pasiekti savo aukščiausios kokybės turinį, kuris liks pasiekiamas jūsų paskyroje. 


Kadangi jūsų Kitus pateiktus duomenis naudojame Paslaugoms teikti, manome, kad toks duomenų tvarkymas yra būtinas sutarčiai, kurios šalimi esate, vykdyti.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Prietaiso duomenys

Kai pasirenkate susieti Programėlę su savo Prietaisu, kiekvieną kartą, kai prieinate prie Prietaiso arba juo naudojatės, Mes renkame konkretaus prietaiso informaciją, įskaitant unikalų naudotojo prietaiso numerį, pasirinktą šalį, laiko juostą ir seanso bei naudojimo duomenis. Pavyzdžiui, tai gali būti:

 

 • Priklausomai nuo naudojamo Prietaiso modelio, Prietaisas gali įrašyti receptus ir sudedamąsias dalis ir siųsti juos į Programėlę. Šiuos Prietaiso duomenis galime naudoti tam, kad galėtumėte valdyti savo Prietaisą ir teikti jums suasmenintas mitybos paslaugas, įskaitant patarimus ir patarimus Programėlės pranešimais ir (arba) „push“ pranešimais Šiuos Prietaiso duomenis taip pat galime naudoti analizei, pvz., norėdami sužinoti, kaip mūsų Prietaisai naudojami tam tikru paros metu.
 • Informacija apie ciklą.
 • Vandens lygio ir naudojimo informacija.
 • Kavos pupelių ir virimo informacija.
 • „Aquaclean“ filtro naudojimo informacija

 

Jūsų Aparato duomenis naudojame, kad galėtume jums teikti suasmenintas paslaugas, susijusias su visomis su kava susijusiomis eksploatacinėmis medžiagomis, įskaitant jūsų Aparato duomenų įrašymą „Amazon“ papildymo paslaugų tikslais, kaip išsamiau aprašyta toliau.

 

Kadangi jūsų Prietaiso(-ių) duomenys tvarkomi tik tada, kai pasirenkate susieti savo Prietaisą(-ius) su Programėle Paslaugų tikslais, manome, kad šis tvarkymas yra būtinas vykdant sutartį, kurios šalis esate, ir (arba) remiantis teisėtais interesais.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

cookies image

Slapukai ir analizė

Mes naudojame slapukus, žymas ar panašias technologijas (toliau – „Slapukai“), kad galėtume valdyti, teikti, tobulinti, suprasti ir pritaikyti savo Paslaugas. Slapukai leidžia mums atpažinti jūsų mobilųjį prietaisą ir rinkti informaciją bei asmeninius duomenis, įskaitant unikalų naudotojo prietaiso numerį, jūsų mobiliojo prietaiso IP adresą, naudojamos mobiliosios interneto naršyklės ar operacinės sistemos tipą, seanso ir naudojimo duomenis arba su paslauga susijusią veiklos informaciją, t. y. informaciją apie jūsų naudojimąsi Programėle. Remdamiesi jūsų mobiliojo prietaiso IP adresu ir SIM kortelės operatoriaus informacija, galime rodyti konkrečiai šaliai būdingą turinį (įskaitant informaciją vietine kalba).


Siekdami teikti jums labiau suasmenintą patirtį, apdorojame jūsų slapukų ir „Analytics“ duomenis, kad parodytume tinkamą turinį, ir siunčiame jums rekomendacijas, Programėlės pranešimus ir „push“ pranešimus (jei Programėlės nustatymuose nuspręsite tai leisti).

 

Atkreipkite dėmesį, kad dėl galimos trečiųjų šalių reklamos Programėlėje Mes nesidalijame jūsų asmens duomenimis su šiais partneriais. Net jei pasirenkate gauti rinkodarą ir leidžiate visus Slapukus, Mes nesidalijame jūsų asmens duomenimis su trečiąja reklamos šalimi. Mes analizuojame tokių partnerystės kampanijų veiksmingumą ir informuojame savo partnerius apie efektyvumą (pvz., kiek programos naudotojų spustelėjo skelbimą, kiek programos naudotojų pasinaudojo pasiūlymu). Galime tai išanalizuoti peržiūrėję Programėlės naudojimą ir sutikę su toliau nurodytu filialo metrikos slapuku. Išorinės šio veiksmingumo tyrimo ataskaitos teikiamos tik apibendrintai, o tai reiškia, kad mūsų partneris – trečioji šalis – negalės peradresuoti šios informacijos jokiam atskiram Programėlės naudotojui.


Taip pat galime naudoti jūsų Slapukų ir „Analytics“ duomenis, norėdami užduoti jums klausimų arba pakviesti jus dalyvauti apklausose ar mokslinių tyrimų projektuose. Kai nuspręsite dalyvauti, apdorosime jūsų paskyros kredencialus, atsakymus, nuomones ir potyrius. Šiuos duomenis Mes naudojame Paslaugoms tobulinti ir naujiems virtuvės prietaisų srities produktams ir paslaugoms kurti.

 

Mūsų paslaugų teikėjai naudoja slapukus, kad padėtų mums rinkti jūsų informaciją mūsų vardu ir pagal mūsų nurodymus. Šiuo metu Programėlė naudoja šiuos trečiųjų šalių Slapukus:

 • „Apptentive“. Ši Programėlė naudoja „Apptentive“, Alchemer. teikiamą „atsiliepimų“ ir komunikacijos paslaugą („Apptentive“). „Apptentive“ naudoja technologiją, panašią į „slapuką“, kad padėtų Programėlei analizuoti bendrus eismo modelius ir rinkti jūsų atsiliepimus per Programėlę. „Versuni“ vardu „Apptentive“ naudos informaciją apie jūsų mobilųjį prietaisą (pvz., gamintoją, modelį ir operacinę sistemą), Programėlių naudojimo modelius ir informaciją, kurią pasirinksite pateikti (pvz., atsakymus į apklausos klausimus ar atsiliepimus), kad galėtų teikti paslaugas „Versuni“, kad padėtų suprasti Programėlių naudojimą, teiktų pagalbą ir tobulintų savo produktus bei paslaugas.  Prieš naudojant ir saugant „Apptentive“ produktuose ir paslaugose jūsų IP adresas yra nuasmeninamas.
 • Filialo metrika. Šioje Programėlėje naudojama Filialo metrika, „Branch Metrics“ Inc. („Filialas“) teikiama paslauga „Branch Metrics“, kad naudotojai būtų giliai susieti su Programėle, analizuojama, kaip naudotojai pasiekia ir naudoja Programėlę, ir šios įžvalgos naudojamos Programėlei gerinti.  „Versuni“ vardu filialas apdoros informaciją, sugeneruotą apie jūsų naudojimąsi Programėle (pvz., mobiliojo prietaiso platformą, laiko žymą, API raktą (programos identifikatorių), Programėlės versiją, mobiliojo prietaiso identifikatorių, „iOS“ reklamos identifikatorių, „iOS“ pardavėjų identifikatorių, „Android“ reklamuotojo ID, IP adresą, mobiliojo prietaiso modelį, gamintoją ir prietaiso O/S, seanso pradžios/pabaigos laiką, mobiliojo tinklo kodą ir tinklo būseną).  Jei atsisiųsite Programėlę spustelėdami „Versuni“ skelbimą vienoje iš mūsų rinkodaros partnerių platformų, pvz., „Facebook“, „Apple“ arba „Google“, ir nuspręsite duoti sutikimą, „Branch“ rinks Skelbimo matavimo duomenis iš jūsų mobiliojo prietaiso, įskaitant unikalius identifikatorius ir analizės duomenis apie Skelbimą, kurį spustelite, ir kitus Programėlės įvykius (pvz., pirmojo įdiegimo, atidarymo ir Programėlės bendrinimo naudojant Programėlės bendrinimo funkciją). Kad suprastume reklamos kampanijų veiksmingumą ir įvertintume dalyvavimą, bendriname jūsų Skelbimo matavimo duomenis su platforma, kurią naudojome vykdydami Skelbimą, ir tada jie bus naudojami ataskaitoms apie Skelbimų efektyvumą rengti. Sutikdami naudoti „Branch“ sutinkate, kad jūsų Skelbimo matavimo duomenys būtų bendrinami su platforma, kurią naudojote spustelėdami Skelbimą, pvz., „Facebook“, „Apple“ arba „Google“, priklausomai nuo atvejo, kuri platforma tvarkys jūsų duomenis pagal jos privatumo pranešimą.
 • Google Firebase“. Ši Programėlė naudoja „Google Firebase“, Programėlių kūrimo paslaugą („Firebase“), kurią teikia „Google Ireland Ltd.“ („Google“). „Firebase“ naudoja „Slapukus“ arba panašius metodus – tai tekstiniai failai, patalpinti jūsų Programėlėje ir žiniatinklio naršyklėje. „Versuni“ vardu „Firebase“ naudos jūsų mobiliojo prietaiso informaciją, pvz., prietaiso ID, IP adresą, IDFA arba „Google Play“ paslaugų ID ir MAC adresą, ir pakeis juos unikaliu kodu. Kai naudojate Programėlę, Mes matuosime apsilankymų Programėlėje skaičių, lankomus puslapius, tinklo ryšį, įkėlimo laiką ir tai, kada Programėlė užstringa. Šią informaciją naudojame norėdami įvertinti ir suprasti, kaip naudojate Programėlę, išbandyti ir analizuoti našumą bei galiausiai optimizuoti savo produktus ir paslaugas. 


Atminkite, kad jūsų Slapukų ir „Analytics“ informaciją apdorosime tik po to, kai pateiksite sutikimą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Data filled in by you

Įvertinimai ir peržiūros duomenys

Jei Programėlių parduotuvėse parašysite apžvalgą arba įvertinsite Programėlę, galime apdoroti tokią informaciją, kad atsakytume į jūsų komentarus ir klausimus, suprastume, kaip jaučiatės naudodamiesi Programėle, susipažintume su bendru Programėlės ir mūsų prekės ženklo suvokimu ir panaudotume šias įžvalgas Programėlei ir (arba) mūsų produktams ir paslaugoms tobulinti. Mes matome tik Programėlės parduotuvės naudotojo vardą, įvertinimus, komentarus ir bet kokią kitą informaciją, kurią nusprendėte bendrinti su mumis arba padaryti viešai prieinamą. Jei to neprašote, Mes šios informacijos nesiejame su jūsų paskyros duomenimis ar kita jūsų turima informacija, išskyrus atvejus, kai to reikalaujate. Jei jums reikia Klientų palaikymo, jūsų duomenis galime naudoti tolesniems veiksmams, susijusiems su jūsų atveju, atlikti ir padėti jums naudotis mūsų Klientų palaikymo procesu pagal toliau pateiktą skyrių „Klientų palaikymas“. Jūsų įvertinimų ir peržiūros duomenų apdorojimą laikome pagrįstu teisėtu „Versuni“ interesu.

Klientų palaikymas

Kai jums reikia klientų palaikymo, galite pateikti mums informacijos, susijusios su jūsų naudojimusi mūsų paslaugomis, įskaitant jūsų bendravimą su „Versuni“n, ir kaip su jumis susisiekti, kad galėtume suteikti reikiamą pagalbą. Mes naudojame ir teikiame Paslaugas, įskaitant Klientų palaikymo teikimą ir Paslaugų tobulinimą, taisymą ir tinkinimą. Taip pat naudojame jūsų informaciją, kad galėtume jums atsakyti, kai su mumis susisiekiate.


Mes manome, kad jūsų Klientų palaikymo tarnybos duomenų tvarkymas yra būtinas sutarties, kurios šalis esate, vykdymui. Kai kuriais atvejais manome, kad jūsų Klientų palaikymo duomenys tvarkomi remiantis teisėtu „Versuni“ interesu.

Combined data

Kombinuotieji duomenys

Mes galime sujungti jūsų asmeninius duomenis, įskaitant paskyros duomenis, kitus pateiktus duomenis, prietaiso duomenis, slapukų ir „Analytics“ duomenis, su duomenimis, surinktais jums bendraujant ir naudojant „Versuni“ skaitmeninius kanalus, pvz., socialinę žiniasklaidą, svetaines, el. laiškus, Programėles ir susijusius produktus, įskaitant jūsų IP adresus, slapukus, mobiliojo prietaiso informaciją, pranešimus, kuriuos spustelite arba bakstelite, išsamią informaciją apie vietą ir svetaines, kuriose lankotės.

 

Jūsų jungtinius duomenis naudojame Programėlės, prietaiso(-ų) ir paslaugų turiniui, funkcijoms ir naudojimo galimybėms tobulinti, taip pat naujiems produktams ir paslaugoms kurti. Šiuo atveju manome, kad jūsų jungtinių duomenų tvarkymas yra pagrįstas teisėtu „Versuni“ interesu.


Jei sutinkate gauti reklaminius pranešimus apie „Versuni“ prekes, paslaugas, renginius ir akcijas arba mūsų kruopščiai atrinktų partnerių reklaminius pranešimus, rinkodaros ir reklaminius pranešimus galime siųsti el. paštu arba skaitmeniniais kanalais, pavyzdžiui, mobiliosiomis Programėlėmis ir socialiniais tinklais. Kad galėtume pritaikyti pranešimus prie jūsų nuostatų ir elgsenos bei suteikti jums aktualesnę ir labiau suasmenintą patirtį, Mes galime analizuoti jūsų jungtinius duomenis. Bet kuriuo metu galite atsisakyti tokių pranešimų ir atsisakyti jų prenumeratos.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Leidimai

Programėlė gali prašyti jūsų leidimo naudotis jūsų mobiliojo prietaiso atminties galimybėmis, jutikliais ar kitomis funkcijomis (pvz., nuotraukomis, darbotvarke, kontaktais, fotoaparatu, „Wi-Information“, geografine buvimo vieta arba „Bluetooth“). Mes reikalaujame prieigos, kai tai tikrai būtina Paslaugoms teikti, kaip nurodyta toliau.

 

 • „Bluetooth“ ir „WIFI“. Norint prisijungti prie interneto, Programėlei reikalingas „WIFI“ ryšys. Programėlei taip pat reikia „Bluetooth“/„WI-FI“, kad prijungtų jūsų prietaisą(-ius) prie Programėlės. Jūs galite bet kada blokuoti „Bluetooth“/„WIFI“ ryšį naudodami mobiliojo prietaiso nustatymus.

 • Vieta. Kai kuriuose prietaisų modeliuose „Android“ operacinės sistemos reikalauja grubios geografinės vietos, kad būtų galima prisijungti prie prietaiso. „iOS“ operacinės sistemos taip pat reikalauja, kad geografinė vieta atpažintų, kada Programėlė ir Prietaisas yra netoliese. Tačiau „Versuni“ tokių duomenų jokiu būdu neapdoros. Duomenys liks jūsų mobiliajame įrenginyje, kur „Versuni“ negalės jų pasiekti. Jūs bet kuriuo metu galite blokuoti geografinių vietų rinkimą naudodami mobiliojo prietaiso nustatymus.

 • Failai. Programėlei reikia prieigos prie mobiliojo prietaiso failų, kad būtų galima saugoti kalbos konfigūracijas ir kitus failus, kuriuos Programėlė naudoja darbui (pvz., vadovus, receptus, grafiką, medijos failus ar kitus didelius programos išteklius). Jei ištrinsite programą, failai bus ištrinti iš jūsų mobiliojo prietaiso.
   
 • Nuotraukos ir medija. Jei prie profilio pridėsite profilio nuotrauką, Programėlei reikės leidimo pasiekti mobiliojo prietaiso fotoaparatą arba nuotraukų galeriją. „Android“ operacinės sistemos gali prašyti leidimo vaizdo įrašams, tačiau Programėlė naudos tik leidimą, kad galėtumėte įkelti nuotrauką. Jei jūsų Prietaisas palaiko maisto atpažinimo paslaugą, Programėlei taip pat reikia leidimo pasiekti jūsų mobiliojo prietaiso kamerą, kad būtų galima nuskaityti specialius maisto tipus. Bus atpažįstamas tik ribotas maisto rūšių skaičius. Nufilmavus bet ką kitą, bus parodytas klaidos pranešimas. Šiai paslaugai jokie duomenys nebus renkami ar įrašomi.

 • Kartais leidimas yra techninė išankstinė mobiliojo prietaiso operacinės sistemos sąlyga. Tokiu atveju Programėlė gali paprašyti jūsų leidimo pasiekti tam tikrą jutiklį ar duomenis, tačiau Mes tokių duomenų nerenkame, nebent to reikia Paslaugoms teikti.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Third parties

Su kuo dalijamasi asmens duomenimis?

„Versuni“ gali atskleisti jūsų asmens duomenis trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, verslo partneriams ar kitoms trečiosioms šalims pagal šį privatumo pranešimą ir (arba) taikomus įstatymus.

 

Paslaugų teikėjai

Mes bendradarbiaujame su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kad padėtume valdyti, teikti, tobulinti, suprasti, tinkinti, palaikyti ir reklamuoti Paslaugas.

 

Mes galime bendrinti jūsų asmens duomenis su šiais paslaugų teikėjais:

 

 • IT ir debesijos paslaugų teikėjai
  Šie paslaugų teikėjai tiekia programinei įrangai, tinklams, saugykloms, sandorių paslaugoms ir (arba) susijusioms technologijoms, reikalingoms Programėlei paleisti arba Paslaugoms teikti, reikalingą techninę įrangą, programinę įrangą, tinklus, saugyklas ir (arba) susijusias technologijas.

 • Analizės paslaugų teikėjai
  Šie paslaugų teikėjai tiekia reikalingą aparatūrą, programinę įrangą, tinklus, saugyklą ir (arba) susijusias technologijas, kurių mums reikia Programėlių analizei atlikti. Taip pat žr. ankstesnį skyrių „Slapukai ir analizė“.

 

„Versuni“ reikalauja, kad jos paslaugų teikėjai užtikrintų tinkamą jūsų asmens duomenų apsaugos lygį, panašų į mūsų teikiamą lygį. Mes reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai tvarkytų jūsų asmens duomenis tik pagal mūsų nurodymus ir tik konkrečiais pirmiau minėtais tikslais, turėtų prieigą prie minimalaus duomenų kiekio, kurio jiems reikia konkrečiai paslaugai teikti, ir apsaugotų jūsų asmens duomenų saugumą.

 

Kitos trečiosios šalys

„Versuni“ taip pat gali dirbti su trečiosiomis šalimis, kurios tvarko jūsų asmens duomenis savo tikslais. Jei „Versuni“ dalijasi asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja jūsų asmens duomenis savo tikslais, „Versuni“ užtikrins, kad prieš dalydamasi jūsų asmens duomenimis jus informuotų ir (arba) gautų jūsų sutikimą pagal galiojančius įstatymus. Tokiu atveju atidžiai perskaitykite jų privatumo pranešimus, kai jie informuoja apie savo privatumo praktiką, įskaitant, kokio tipo asmens duomenis jie renka, kaip jie juos naudoja, tvarko ir saugo.

 

Atkreipkite dėmesį, kad dėl galimos trečiųjų šalių reklamos Programėlėje Mes nesidalijame jūsų asmens duomenimis su šiais partneriais. Net jei pasirenkate gauti rinkodarą ir leidžiate visus Slapukus, Mes nesidalijame jūsų asmens duomenimis su trečiąja reklamos šalimi. Mes analizuojame tokių partnerystės kampanijų veiksmingumą ir informuojame savo partnerius apie efektyvumą (pvz., kiek programos naudotojų spustelėjo skelbimą, kiek programos naudotojų pasinaudojo pasiūlymu). mes Galime tai išanalizuoti peržiūrėję Programėlės naudojimą ir kai sutinkate su anksčiau minėtu filialo metrikos slapuku. Išorinės šio veiksmingumo tyrimo ataskaitos teikiamos tik apibendrintai, o tai reiškia, kad mūsų partneris – trečioji šalis – negalės peradresuoti šios informacijos jokiam atskiram Programėlės naudotojui.

 

„Versuni“ kartais parduoda verslą arba jo dalį kitai įmonei. Toks nuosavybės perdavimas galėtų apimti jūsų asmens duomenų, tiesiogiai susijusių su tuo verslu, perdavimą perkančiajai bendrovei. Visas mūsų teises ir pareigas pagal mūsų privatumo pranešimą „Versuni“ gali laisvai priskirti bet kuriam iš mūsų filialų, susijusias su turto susijungimu, įsigijimu, restruktūrizavimu ar pardavimu, arba pagal įstatymus ar kitaip, ir Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis bet kuriam iš mūsų filialų, teisių perėmėjų ar naujam savininkui.

 

„Amazon“

 

 • „Alexa“

Priklausomai nuo naudojamo prietaiso modelio, „Kitchen Plus/ Coffee Plus Skill“ (toliau – „Skill“) leidžia valdyti prietaisą ir gauti informaciją per „Amazon Alexa“.

 

Kai įgalinate „Skill“, „Versuni“ leidžia prijungti „Amazon“ paskyrą prie „Versuni“ paskyros, kurią naudojate prisijungdami prie Programėlės. Jungdami paskyras „Versuni“ ir „Amazon“ nepriklausomai priima technines priemones jūsų tapatybei patvirtinti. „Versuni“ dalijasi paskyros identifikatoriais, bet nesidalija jūsų paskyros kredencialais, įskaitant vardą ir pavardę arba el. pašto adresą, su „Amazon“.

 

Kai kalbate su „Alexa“, „Amazon“ siunčia rašytinę jūsų balso komandų versiją „Versuni“ kartu su unikaliu identifikatoriumi. Mes apdorojame šią informaciją, kad įvykdytume jūsų komandas ir pateiktume atsakymą pagal mūsų privatumo pranešimą. Savo raštišką atsakymą Mes perduodame „Amazon“, kad „Amazon“ galėtų jus informuoti apie jūsų nurodymo rezultatus pagal „Amazon“ privatumo pranešimą ir naudojimo sąlygas. „Versuni“ ir „Alexa“ taip pat gali keistis informacija apie prietaisą, kurį nuspręsite valdyti naudodamiesi „Skill“, įskaitant kai atnaujinate, keičiate ar pašalinate prietaisą.

 

 • „Amazon Dash Replenishment Services“ (DRS)

Kai kuriose šalyse mes palaikome DRS. Kai užsiprenumeruosite DRS, Programėlė pateiks automatinį „Beans“ arba „Aquaclean“ filtro užsakymą per „Amazon“. Šiuo tikslu turėsite prisijungti prie savo „Amazon“ paskyros, o „Amazon“ jums teiks savo paslaugas.

 

Kai nustatote DRS prenumeratą, su „Amazon“ dalijamės šiais duomenimis: jūsų Įrenginio serijos numeris ir modelis (hx numeris) bei jūsų kasdien sukauptas „Beans“ arba „Aquaclean“ filtrų inventorius. Kad galėtume sekti jūsų prenumeratą, saugome jūsų „Amazon“ kliento ID. Jei atsisakysite DRS prenumeratos, tokį kliento ID ištrinsime.

 

Jūs suprantate, kad jūsų komandos ir atsakymai gali prilygti asmens duomenims. Taip pat suprantate, kad „Amazon“ jums teikia savo paslaugas ir duodami sutikimą nurodote mums dalytis jūsų asmens duomenimis su „Amazon“. „Amazon“ gali tvarkyti jūsų asmens duomenis ne jūsų gyvenamosios vietos šalyje, kurioje gali būti neužtikrinta tinkama asmens duomenų apsauga pagal Reglamentą (ES) 2016/679 (BDAR). Savo sutikimą galite bet kada atšaukti išjungdami „Skill“. Daugiau informacijos rasite „Amazon“ privatumo pranešime ir naudojimo sąlygose.

 

Tarpvalstybinis perdavimas

Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi ir tvarkomi bet kurioje šalyje, kurioje turime patalpas arba kurioje bendradarbiaujame su paslaugų teikėjais, o naudodamiesi Paslaugomis patvirtinate, kad perduodate (jei perduodate) informaciją į šalis, kurios nėra jūsų gyvenamosios vietos šalys, kuriose gali būti taikomos kitokios duomenų apsaugos taisyklės nei jūsų šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis tų kitų šalių teismai, teisėsaugos institucijos, reguliavimo agentūros ar saugumo institucijos gali turėti teisę susipažinti su jūsų asmens duomenimis.
 

Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų filialams arba paslaugų teikėjams EEE nepriklausančiose šalyse, kurias Europos Komisija pripažįsta užtikrinančiomis tinkamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus. Perduodant duomenis iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko tinkamomis, Mes įdiegėme tinkamas priemones, pvz., standartines sutarčių sąlygas, kurias Europos Komisija patvirtino, kad apsaugotų jūsų asmens duomenis. 

 

Kiek laiko Mes saugome jūsų duomenis?

Jūsų asmens duomenis saugosime tiek laiko, kiek reikės arba bus leidžiama, atsižvelgiant į tikslą(-us), kuriuo (-iais) duomenys renkami. Kriterijai, kuriais remdamiesi nustatome saugojimo laikotarpius, yra šie: (i) kiek laiko naudojate Programėlę ir Paslaugas; ii) ar yra mums taikoma teisinė prievolė; arba iii) ar, atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., taikytinus senaties terminus, bylinėjimąsi ar reguliavimo tyrimus), patartina išsaugoti duomenis.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Choices and rights

Jūsų pasirinkimai ir teisės

Jei norite pateikti prašymą susipažinti su anksčiau mums pateiktais asmens duomenimis, juos ištaisyti, ištrinti, apriboti ar nesutikti, kad jie būtų tvarkomi, arba jei norite pateikti prašymą gauti elektroninę jūsų asmens duomenų kopiją, kad jie būtų perduoti kitai įmonei (tiek, kiek ši teisė į duomenų perkeliamumą jums suteikiama pagal galiojančius įstatymus), galite su mumis susisiekti čia. Į jūsų užklausą atsakysime pagal galiojančius įstatymus.

 

Prašyme aiškiai nurodykite, kokius asmens duomenis norite pasiekti, ištaisyti, ištrinti, apriboti ar prieštarauti jų tvarkymui. Siekdami apsaugoti jus, galime pateikti užklausas tik dėl asmeninių duomenų, susietų su jūsų paskyra, jūsų el. pašto adresu ar kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami mums užklausą, ir mums gali reikėti patvirtinti jūsų tapatybę prieš vykdant užklausą. Mes pasistengsime patenkinti jūsų prašymą, kai tik tai bus praktiškai įmanoma.

 

Tais atvejais, kai Mes remiamės sutikimu rinkti ir (arba) tvarkyti jūsų asmens duomenis, galite bet kada atšaukti savo sutikimą, nedarydami poveikio duomenų tvarkymo, pagrįsto sutikimu, teisėtumui iki atšaukimo.
 

Atminkite, kad jei pasinaudosite (kai kuriais) savo pasirinkimais ir teisėmis, galbūt nebegalėsite visiškai arba iš dalies naudotis mūsų Paslaugomis.

 

Kai tvarkome jūsų asmens duomenis remdamiesi mums taikoma teisine prievole, įskaitant atvejus, kai bendraujate su mumis siekdami įgyvendinti bet kokias jūsų teises, manome, kad tvarkymas yra teisėtas.

 

Tais atvejais, kai Mes remiamės sutarties vykdymu tvarkydami jūsų asmens duomenis Paslaugų tikslais, Mes galime negalėti teikti Paslaugų, negavę jūsų informacijos.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

We protect your personal data

Mes saugome jūsų asmens duomenis

Mes rimtai laikomės savo pareigos apsaugoti duomenis, kuriuos patikite „Versuni“, nuo atsitiktinio ar neleistino pakeitimo, praradimo, netinkamo naudojimo, atskleidimo ar prieigos. „Versuni“ naudoja įvairias saugumo technologijas, technines ir organizacines priemones, kad apsaugotų jūsų duomenis. Šiuo tikslu Mes įgyvendiname, be kita ko, prieigos kontrolę, naudojame užkardas ir saugius protokolus.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Special information for parents

Speciali informacija tėvams

Nors Paslaugos nėra skirtos vaikams, kaip apibrėžta taikomuose įstatymuose, „Versuni“ politika yra laikytis įstatymų, kai reikalaujama tėvų ar globėjų leidimo prieš renkant, naudojant ar atskleidžiant vaikų asmens duomenis. Mes esame įsipareigoję apsaugoti vaikų privatumo poreikius ir primygtinai raginame tėvus ir globėjus aktyviai dalyvauti savo vaikų veikloje ir pomėgiuose internete.


Jei tėvai ar globėjai sužino, kad jų vaikas mums pateikė savo asmens duomenis be jų sutikimo, susisiekite su mumis čia. Jei sužinosime, kad vaikas mums pateikė asmens duomenis, ištrinsime jo duomenis iš savo bylų.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Changes to the privacy notice

Šio privatumo pranešimo pakeitimai

Mūsų paslaugos retkarčiais gali būti keičiamos iš anksto apie tai nepranešus. Dėl šios priežasties pasiliekame teisę kartkartėmis iš dalies pakeisti arba atnaujinti šį privatumo pranešimą. Kai atnaujinsime šį privatumo pranešimą, taip pat atnaujinsime datą šio privatumo pranešimo viršuje.

 

Mes raginame reguliariai peržiūrėti naujausią šio privatumo pranešimo versiją.

 

Naujasis privatumo pranešimas įsigalios iš karto po jo paskelbimo. Jei nesutinkate su peržiūrėtu pranešimu, turėtumėte pakeisti savo nuostatas arba nuspręsti nebenaudoti mūsų Paslaugų. Tęsdami prieigą prie mūsų Paslaugų ar naudojimąsi jomis po to, kai šie pakeitimai įsigalioja, patvirtinate, kad buvote informuoti ir sutinkate su iš dalies pakeistu Privatumo pranešimu.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

contact image

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šį privatumo pranešimą arba apie tai, kaip „Versuni“ naudoja jūsų asmens duomenis, galite susisiekti su „Versuni“ arba mūsų duomenų apsaugos pareigūnu čia. Arba turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai, kurios kompetencijai priklauso jūsų šalis ar regionas.

 

Versuni Netherlands B.V., 

Claude Debussylaan 88, 1082MD

Amsterdamas, Nyderlandai

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.