Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Dinaminis garsas

  30 W išvestis, kurią palaiko SPD™ patentuota žemųjų dažnių prievado technologija, suteikia galimybę mėgautis giliais, sodriais tonais. Šis garsiakalbis, suderinamas su bet kokia medija, skleidžia stiprų ir sodrų garsą per „Bass Reflex“ sistemą, mažiau iškraipymų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Multimedijos garsiakalbiai 2,1

2, 5 colio satelitinis garsiakalbis, 5 colių žemųjų dažnių garsiakalbis, Ausinių išvestis, garso įvestis, 70 W, garso įvestis SPA4355/12 Surasti panašius produktus

Dinaminis garsas

 • SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  „Philips“ garsą išgryninančio kanalo (angl. „Sound Purification Duct“ – SPD) bosų prievado technologija perteikia gilius, natūralius tonus atkurdama originalų žemųjų dažnių garsą. Panaudojus SPD porėtą medžiagą vidiniams bosų vamzdžių paviršiams padengti, speciali „Philips“ sukurta akustinio slopinimo sistema sumažina turbulencijos triukšmą ir stabilizuoja suderintą dažnį. „Philips“ techniniai ir vartojimo testai patvirtino, jog šis buferis perteikia mažiau iškraipytus, švaresnės kokybės bosus.

 • Žemųjų dažnių refleksiniai garsiakalbiai užtikrina gilius ir galingus žemuosius dažnius

  Žemųjų dažnių refleksiniai garsiakalbiai užtikrina gilius ir galingus žemuosius dažnius

  Sekcija už pagrindinio garsiakalbio įrenginio, kurioje oras nukreipiamas į akustines garsiakalbio angas, žemiesiems dažniams suteikia smarkumo ir natūralumo.

 • 30 W RMS bendra išvesties galia

  30 W RMS bendra išvesties galia
 • Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Vienas garsiakalbis paprastai sukuria tam tikro dažnio virpesius diafragmos pakraščiuose, dažnai sukeliančius garso iškraipymus. Šiai problemai išspręsti naudojamas mylaras – vientisas monomeras ir daug lengvesnė medžiaga, kuri paprastai dažniau naudojama apie garsiakalbio difuzorių. Apsupus difuzorių tiksliai simetrišku žiedu, gaunamas slopinimo efektas, pašalinantis asinchroniškus virpesius, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

 • Patrauklus itin blizgus paviršius

  Itin blizgus juodos rojalio spalvos paviršius atrodo tiesiog stulbinamai tiek klasikiniuose, tiek moderniuose interjeruose.

 • Papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis laidiniame valdiklyje

  Dabar galite mėgautis savo mėgstamiausia muzika ir pramogomis dar lengviau ir patogiau dėl laidiniame valdiklyje esančios papildomos įvesties ir ausinių išvesties lizdo. Dažniausiai norėdami prisijungti prie kito įrenginio nei kompiuteris, turite ištraukti 3,5 mm kištuką iš kompiuterio lizdo, o tai nėra visada racionalu. Tačiau su papildoma įvestimi ir ausinių išvesties jungtimis, esančiomis priekinėje pusėje, galite greitai ir lengvai klausytis muzikos tiesiai beveik iš bet kokio įrenginio.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti