Lietuva

„Versuni Air+“ programos privatumo pranešimas


Šis privatumo pranešimas paskutinį kartą atnaujintas 2023 m. rugpjūčio mėn.

Su programa „Versuni Air+“ (toliau – Programa) galite iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu valdyti, stebėti ir tvarkyti (toliau – Paslaugos) „Philips“ oro valytuvus ir dulkių siurblius-robotus (toliau – Prietaisai). Atkreipkite dėmesį, kad programėle galima valdyti ne visus prietaisus.


Programa ir prietaisai kontroliuojami „Versuni Netherlands B.V.“ arba bet kurio jos filialų ar patronuojamųjų įmonių (toliau – „Versuni“, mūsų, mes ar mums).

  
Šis privatumo pranešimas taikomas asmens duomenims, kuriuos surinko ir tvarko prietaisas ir (arba) programa. Šio privatumo pranešimo tikslas yra padėti jums suprasti mūsų privatumo praktikas, kai naudojate programą, įskaitant tai, kokius duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką su jais darome, bei asmens teises. 

Renkamų asmens duomenų rūšys ir rinkimo priežastys


Gauname arba renkame asmens duomenis, kaip išsamiai aprašoma toliau, teikdami paslaugas, įskaitant prieigą prie programos, jos atsisiuntimą ir įdiegimą.
 
 • Paskyros duomenys
 • Prietaiso duomenys
 • Kiti teikiami duomenys
 • Slapukai ir analizės duomenys
 • Vertinimai ir apžvalgų duomenys
 • Klientų palaikymas
 • Jungtiniai duomenys
 • Leidimai
 • Su kuo dalijamės asmens duomenimis
 • Kiek laiko saugosime jūsų duomenis
 • Jūsų pasirinkimas ir teisės
 • Asmens duomenų apsauga
 • Speciali informacija tėvams
 • Šio privatumo pranešimo pakeitimai
 • Susisiekite su mumis

 

Paskyros duomenys


Atsižvelgdami į savo šalį, galite prisijungti prie programos naudodami „Versuni“ paskyrą, savo socialinio tinklo profilį arba telefono numerį.


 • Kai jungiatės per socialinį tinklą, renkami asmens duomenys gali apimti pagrindinį viešą profilį (pvz., profilio nuotrauką, identifikatorių, lytį, profilio URL, gimtadienį, pagrindinį puslapį ir vietą) ir el. pašto adresą. Kinijoje galite prisijungti naudodami savo „Wechat“ paskyrą. Kai naudojate savo „Wechat“ paskyrą, fiksuojame jūsų „WeChat“ paskyros tapatybės duomenis, ir viešąjį profilį, įskaitant vardą ir profilio nuotrauką. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų socialinio tinklo teikėjas gali rinkti informaciją remdamasis faktu, kad jūs naudojate programą ir prisijungiate naudodamiesi socialinio tinklo paskyra. Perskaitykite savo socialinio tinklo teikėjo privatumo pranešimą, norėdami sužinoti apie jo privatumo praktikas.

 • Sukūrus „Versuni“ paskyrą, mūsų renkami asmens duomenys gali apimti jūsų vardą, naudotojo vardą ir (arba) el pašto adresą. Tokiu atveju atsiųsime pasveikinimo el. laišką, kad patvirtintume jūsų sukurtą paskyrą ir kad galėtume bendrauti su jumis atsakydami į užklausas, siųsti tik su paslauga susijusius pranešimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei pasirinkote tokius gauti. Taip pat galite naudoti savo „Versuni“ paskyrą „Philips“ arba „Versuni“ gaminiui, prietaisui ar paslaugai užsakyti, dalyvauti akcijoje, žaidime, su „Philips“ arba „Versuni“ reklama susijusioje socialinio tinko veikloje (pvz., paspaudžiant „patinka“ arba „dalytis“), mūsų gaminio bandyme arba apklausose.


  Jūsų paskyros informaciją naudojame paskyrai sukurti ir valdyti. Kadangi naudojame jūsų paskyros duomenis paslaugoms teikti, laikome, kad toks tvarkymas yra būtinas siekiant vykdyti sutartį, kurios šalimi esate.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Prietaiso duomenys


Kai susiejate savo įrenginį su programėle, renkame maršrutizatoriaus IP adresą, kuris jungiasi prie jūsų prietaiso. Be to, galime rinkti šią informaciją: 
 
 • Oro valymo prietaisai.

  (I) Prietaiso duomenys, įskaitant prietaiso ID, veikimo režimą, įjungimą / išjungimą, ventiliatoriaus greitį, planuoklį ir valdymo komandas.

  (II) Bendrieji oro kokybės duomenys, įskaitant patalpų alergenų indeksą, kietąsias daleles PM2,5, temperatūrą, dujų ir drėgmės lygį.

 • Dulkių siurbliai-robotai.

  (I) Prietaiso duomenys, įskaitant prietaiso ID, planuoklio duomenys, ciklų skaičius ir valymo trukmė.

  Šiuos duomenis galime naudoti paslaugoms teikti, padaryti taip, kad prietaisas geriau orientuotųsi aplinkoje, tobulinti mūsų prietaisus ir paslaugas bei leisti jums naudotis prietaisu ir jo paslaugomis.

 

Kadangi jūsų prietaiso duomenys tvarkomi tik tuomet, kai pasirenkate susieti prietaisą su programėle paslaugoms gauti, manome, kad toks tvarkymas yra būtinas siekiant vykdyti sutartį, kurios šalimi esate.

Kiti teikiami duomenys


Kadangi kiti jūsų pateikti duomenys tvarkomi tik tada, kai pasirenkate susieti savo prietaisą (-us) su programėle, kad būtų galima teikti paslaugas, manome, kad toks duomenų tvarkymas yra būtinas sutarčiai, kurios šalimi esate, vykdyti ir tik tiek, kiek duomenys tvarkomi analizės tikslais, grindžiamais mūsų teisėtu interesu.

Kadangi kiti jūsų pateikti duomenys tvarkomi tik tada, kai pasirenkate susieti savo prietaisą (-us) su programėle, kad būtų galima teikti paslaugas, manome, kad toks duomenų tvarkymas yra būtinas sutarčiai, kurios šalimi esate, vykdyti ir tik tiek, kiek duomenys tvarkomi analizės tikslais, grindžiamais mūsų teisėtu interesu.

Slapukai ir analizės duomenys


Norėdami valdyti, teikti, tobulinti, suprasti ir asmeniškai pritaikyti savo paslaugas, naudojame slapukus, žymas arba panašias technologijas (toliau – slapukai). Slapukai mums padeda atpažinti jūsų mobilųjį prietaisą ir rinkti asmens duomenis, įskaitant unikalų naudotojo prietaiso numerį, mobiliojo prietaiso IP adresą, mobiliosios interneto naršyklės tipą arba naudojamą operacinę sistemą, sesijų ir naudojimo duomenis arba su paslauga susijusią veikimo informaciją, kuri suteikia informacijos apie tai, kaip naudojate programą.

Kai sutinkate dalintis savo programėlės duomenimis, kad padėtumėte tobulinti programėlę ir gauti individualiai pritaikytas paslaugas, mes renkame ir tvarkome jūsų duomenis apie programėlės naudojimą, kaip nurodyta toliau. Norėdami tai padaryti, naudojamės kelių paslaugų teikėjų paslaugomis, kurie apdoroja jūsų programėlės duomenis mūsų vardu ir pagal mūsų instrukcijas. Mūsų paslaugų teikėjai naudoja slapukus, kad padėtų mums rinkti informaciją.


Ši programa naudoja „Google Firebase“ – „Google“ teikiamą analizės paslaugą. „Google Firebase“ naudoja slapukus arba panašius metodus, kad padėtų programėlei analizuoti bendras duomenų judėjimo tendencijas mūsų programėlėje. Kai „Google“ perduodama slapukų sugeneruota informacija apie programėlės naudojimą, „Google“ užtikrina, kad jūsų IP adresas būtų anonimizuojamas prieš nustatant buvimo vietą ir pakeistas bendruoju IP adresu prieš išsaugant. „Google“ galės naudoti šią informaciją programos naudojimui įvertinti, mums skirtoms programos veiklos ataskaitoms sudaryti ir siekdama teikti mums kitas paslaugas, susijusias su programos veikla ir programos naudojimu.


Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šioje programėlėje naudojamus slapukus, skaitykite mūsų pranešimą apie slapukus, kurį rasite programėlės privatumo nuostatose. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų slapukus ir analizės duomenis tvarkome tik gavę jūsų sutikimą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Vertinimai ir apžvalgų duomenys


Jei rašote apžvalgą ar vertinate programėlę programėlių parduotuvėje, galime apdoroti tokią informaciją, kad atsakytume į jūsų komentarus ir klausimus, suprastume, kaip jaučiatės naudodamiesi programėle, susipažintume su bendru programėlės ir mūsų prekių ženklo suvokimu ir panaudotume šias įžvalgas programėlei ir (arba) mūsų produktams bei paslaugoms patobulinti. Galime matyti tik jūsų programėlių parduotuvės naudotojo vardą, įvertinimus, komentarus ir bet kokią kitą informaciją, kuria nusprendžiate su mumis pasidalinti arba kurią padarote viešai prieinama. Mes nesiejame šios informacijos su jūsų paskyros prisijungimo duomenimis ar kita jūsų turima informacija, nebent jūs reikalautumėte, kad taip darytume. Prireikus klientų aptarnavimo paslaugos, galime naudoti jūsų duomenis, kad galėtume stebėti jūsų atvejį ir padėti klientų aptarnavimo procese remiantis toliau pateiktu skyriumi „Klientų aptarnavimo duomenys“. 


Laikome, kad jūsų vertinimų ir apžvalgų duomenų tvarkymas yra pagrįstas mūsų teisėtu interesu.

Pagalba klientams


Valdome ir teikiame savo paslaugas, įskaitant klientų aptarnavimą, bei jas tobulinime, taisome ir pritaikome. Jei jums reikalinga klientų aptarnavimo paslauga, galite pateikti mums informaciją apie tai, kaip naudojate paslaugas, įskaitant bendravimą su „Versuni“, ir kaip su jumis susisiekti, kad galėtume suteikti reikiamą pagalbą. Taip pat galime naudoti jūsų informaciją, kad atsakytume jums, kai su mumis susisiekiate.


Manome, kad kliento aptarnavimo duomenis būtina tvarkyti siekiant vykdyti sutartį, kurios šalimi esate.    

Jungtiniai duomenys


Galime sujungti jūsų asmens duomenis, įskaitant paskyros duomenis, prietaiso duomenis ir slapukų duomenis, su duomenimis, surinktais jums naudojant ir palaikant ryšį su mūsų skaitmeniniais kanalais, pvz., per socialinius tinklus, svetaines, el. paštu, programėles ir susijusius gaminius, įskaitant jūsų IP adresus, slapukus, mobiliojo prietaiso informaciją, pranešimus, ant kurių paspaudžiate ar kuriuos spustelite, buvimo vietos informaciją ir aplankytas svetaines.


Galime analizuoti jungtinius duomenis siekdami teikti asmeniškai pritaikytas paslaugas. Be to, tokiu būdu mums lengviau patobulinti programėlės, prietaiso (-ų) ir paslaugų turinį, funkcionalumą ir patogumą, taip pat kurti naujus gaminius ir paslaugas. Manome, kad jūsų jungtinių duomenų tvarkymas yra pagrįstas mūsų teisėtu interesu.

 

Jei pasirenkate gauti reklaminius pranešimus apie mūsų gaminius, paslaugas, renginius ir akcijas, kurios gali būti jums aktualios remiantis jūsų interesais ir įpročiais internete, galime jums siųsti rinkodaros ir reklaminius pranešimus el. paštu ir kitais skaitmeniniais kanalais, pvz., per mobiliąsias programėles ir socialinius tinklus. Kad galėtume pritaikyti pranešimus pagal jūsų interesus ir įpročius bei teikti jums aktualesnius ir asmeniškesnius pasiūlymus, galime analizuoti jūsų jungtinius duomenis. Prieš jums siųsdami reklaminius pranešimus paprašysime jūsų sutikimo.

Leidimai


Jei programai reikės leidimo prisijungti prie jūsų mobiliojo prietaiso jutiklių (pvz., fotoaparato, „Wi-Fi“ ryšio, geografinės vietovės ar „Bluetooth“ ryšio) ar gauti kitus duomenis (pvz., nuotraukas) paslaugų teikimo tikslais, paprašysime jūsų sutikimo. Tokius duomenis naudojame tik tada, kai reikia jums teikti paslaugas ir tik gavus jūsų sutikimą.

 • Bendrieji leidimai
 • „Wi-Fi“ ryšys. Siekiant nustatyti prietaiso (-ų) siejimą. 
 • Fotoaparatas. Siekiant nuskaityti QR kodą, kad būtų galima inicijuoti prietaiso (-ų) siejimą.
 • Nuotrauka. Siekiant įjungti dalijimosi nuotraukomis funkciją, kurią naudodami galite padaryti momentines patalpos ar lauko oro kokybės nuotraukas ir jomis dalytis per SMS / „Wechat“ ar kitus socialinius kanalus.
 • Skambinimas. Siekiant, kad galėtumėte paskambinti mūsų klientų aptarnavimo tarnybai per programą.
 • Apytikrė geografinė vietovė ir buvimo vieta. 
 • Prietaiso siejimas. „Android“ operacinėms sistemoms reikalinga apytikrė geografinė vietovė, kad būtų galima prijungti programą prie prietaiso. „iOS“ reikia prieigos prie buvimo vietos duomenų, kad būtų galima atpažinti, kada programa ir prietaisas (-ai) yra netoliese. Jokiais būdais tokių duomenų netvarkome. Duomenys saugomi jūsų mobiliajame prietaise, prie kurio neturime prieigos. Jei ištrinsite savo profilį arba programėlę, šie duomenys bus ištrinti iš jūsų mobiliojo prietaiso.
 • Rasti artimiausią „Versuni“. Kai įjungiate šią funkciją, naudojame jūsų buvimo vietos duomenis, kad nukreiptume jus į šalia esančią parduotuvę ar klientų aptarnavimo centrą.
 • Režimas „Auto Plus“. Jei dalysitės savo buvimo vieta, programėlėje teiksime oro kokybės informaciją realiu laiku. Jei įjungsite režimą „Auto Plus“, prietaisas automatiškai pritaikys savo veikimą (ventiliatoriaus greitį) pagal patalpų oro ir realaus laiko lauko oro kokybės informaciją. Veikiant režimui „Auto Plus“, taip pat atsižvelgiama į prietaiso naudojimo įpročius. Dėl to gali padidėti prietaiso našumas ir (arba) sumažėti energijos suvartojimas. Bet kuriuo metu galite įjungti ir išjungti režimą „Auto Plus“ programėlės nustatymuose.
 • Laikmenos. Programėlei reikalinga prieiga prie mobiliojo prietaiso failų, kad būtų galima išsaugoti kalbos konfigūracijas ir kitus failus, kurie reikalingi, kad programėlė veiktų (pvz., grafikos, terpės failus ar kitus didelius programos elementus). Jei ištrinsite programą, duomenys bus ištrinti iš mobiliojo prietaiso.
 • Oro valytuvo leidimai.  
 • Informacija apie orus ir oro kokybę. Įjungus šį leidimą, programa dalijasi jūsų nuasmenintais buvimo vietos duomenimis (miesto lygiu) su trečiąja šalimi, kad programos pagrindiniame puslapyje būtų galima teikti buvimo vietos žemėlapį su oro kokybės informacija. Ši trečioji šalis yra „AirMatters“.


Bet kuriuo metu per mobiliojo prietaiso nustatymus galite užblokuoti programos leidimus. Atkreipkite dėmesį, kad jei nuspręsite blokuoti, gali būti, kad visai arba iš dalies negalėsite pasinaudoti mūsų paslaugomis.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Su kuo dalijamės asmens duomenimis


Mes galime atskleisti jūsų asmens duomenis trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, verslo partneriams arba kitoms trečiosioms šalims remdamiesi šiuo privatumo pranešimu ir (arba) galiojančiais įstatymais.

Paslaugų teikėjai

Mes pasitelkiame trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad jie padėtų mums valdyti, teikti, tobulinti, suprasti, asmeniškai pritaikyti, prižiūrėti ir teikti rinkai mūsų paslaugas.


Galime dalytis jūsų asmens duomenimis su šiais paslaugų teikėjais:
 

 • IT ir debesijos paslaugų teikėjai

Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo, operacijų atlikimo paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, reikalingą programai arba teikiamoms paslaugoms veikti.

 • Analizės paslaugų teikėjai.

Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo ir (arba) susijusią technologiją, kurių mums reikia programėlės analizei atlikti.  Mes reikalaujame savo paslaugų teikėjų teiktų tinkamo lygio asmens duomenų apsaugą, panašią į tą, kurią teikiame mes. Reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai tvarkytų asmens duomenis tik pagal mūsų instrukcijas ir tik konkrečiais, anksčiau minėtais tikslais, kad turėtų prieigą prie minimalaus duomenų, kurių reikia konkrečiai paslaugai teikti, kiekio ir užtikrintų jūsų asmens duomenų apsaugą.

 

Kitos trečiosios šalys

„Versuni“ taip pat gali bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis, kurios tvarko jūsų asmens duomenis savo tikslais. Jei dalijamės asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, kurios gali naudoti jūsų asmens duomenis savo tikslais, prieš dalydamiesi jūsų asmens duomenimis jus informuosime ir (arba) gausime jūsų sutikimą, jei to reikalaujama remiantis galiojančiais įstatymais. Tokiu atveju atidžiai perskaitykite jų privatumo pranešimus, kad būtumėte informuoti apie jų privatumo praktikas, įskaitant tai, kokius asmens duomenis jie renka, kaip juos naudoja, tvarko ir saugo.

 

„Versuni“ kartais parduoda verslą arba verslo dalį kitai įmonei. Tokiu atveju, perduodant nuosavybę įsigijusiai įmonei gali būti tiesiogiai perduodami jūsų asmeniniai duomenys, susiję su tuo verslu. Mes galime laisvai priskirti visas savo teises ir pareigas pagal šį privatumo pranešimą bet kuriai savo patronuojamajai bendrovei, susijusiai su susijungimu, įsigijimu, restruktūrizavimu ar turto pardavimu, įstatymų nustatyta tvarka arba kitais būdais, ir mes galime perduoti jūsų asmens duomenis bet kuriai savo patronuojamajai bendrovei, teisių perėmėjams ar naujam savininkui.

 

Jei jūsų prietaisas palaiko valdymą balsu, pasirinkite ir perskaitykite atitinkamą valdymo balsu duomenų apdorojimo skyrių. Susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba (airpurifier.service@versuni.com) jei nežinote, kurį balso asistentą palaiko jūsų prietaisas.

„Amazon Alexa“

Kai kuriose šalyse „Philips“ oro valymo prietaiso galimybė leidžia prietaisą valdyti naudojant „Amazon Alexa“. Kai įjungiate tokią galimybę, „Versuni“ leidžia prijungti „Amazon“ paskyrą prie „Versuni“ paskyros. Prijungiant paskyras, „Versuni“ ir „Amazon“ savarankiškai pritaiko technines priemones tapatybei patvirtinti. „Versuni“ dalinasi su „Amazon“ paskyros identifikatoriais, tačiau nesidalina paskyros kredencialais, įskaitant vardą ar el. pašto adresą. 
 

Kai kalbate su „Alexa“, „Amazon“ siunčia rašytinę balso komandų versiją kartu su unikaliu identifikatoriumi mums. Mes tvarkome šią informaciją, kad įvykdytume jūsų komandas ir pateiktume atsakymą remdamiesi mūsų privatumo pranešimu. Mes dalinamės savo rašytiniu atsakymu su „Amazon“, kad „Amazon“ galėtų jus informuoti apie jūsų komandos rezultatus, remdamasi „Amazon“ privatumo pranešimu ir naudojimo sąlygomis. „Versuni“ ir „Alexa“ taip pat gali keistis informacija apie prietaisą (-us), kuriuos nusprendžiate valdyti per galimybes, įskaitant kai atnaujinate, keičiate arba pašalinate prietaisą.
 

Jūs suprantate, kad jūsų komandos ir atsakymai gali būti susiję su asmens duomenimis. Jūs taip pat suprantate, kad „Amazon“ teikia savo paslaugas jums, ir įjungdami „Skill“ jūs nurodote mums dalintis savo asmens duomenimis su „Amazon“. „Amazon“ gali tvarkyti jūsų asmens duomenis šalyse, kurios nėra jūsų gyvenamosios vietos šalis ir kuriose gali būti neteikiama tinkama asmens duomenų apsauga. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą išjungti „Skill“. Perskaitykite „Amazon Alexa“ privatumo pranešimą ir naudojimo sąlygas, kad sužinotumėte daugiau informacijos. Taisyklės ir sąlygos bei privatumo pranešimas.

 

„Google Assistant“

Kai kuriose šalyse „Philips“ oro valymo prietaiso galimybė leidžia prietaisą valdyti naudojant „Google Assistant“. Kai įjungiate tokią galimybę, „Versuni“ leidžia prijungti „Google“ paskyrą prie „Versuni“ paskyros. Prijungiant paskyras, „Versuni“ ir „Google“ savarankiškai pritaiko technines priemones tapatybei patvirtinti. Mes dalijamės su „Google“ paskyros identifikatoriais, tačiau nesidalijame paskyros kredencialais, įskaitant vardą ar el. pašto adresą.

 

Kai kalbate su „Google Assistant“, „Google“ siunčia rašytinį jūsų balso komandų patvirtinimą mums kartu su unikaliu identifikatoriumi. Mes tvarkome šią informaciją, kad įvykdytume jūsų komandas ir pateiktume atsakymą remdamiesi mūsų privatumo pranešimu. Dalinamės savo rašytiniu atsakymu su „Google“, kad „Google“ galėtų jus informuoti apie jūsų komandos rezultatus, remdamasi „Google“ privatumo pranešimu ir naudojimo sąlygomis. „Versuni“ ir „Google“ taip pat gali keistis informacija apie prietaisą (-us), kuriuos nusprendžiate valdyti per galimybes, įskaitant kai atnaujinate, keičiate arba pašalinate prietaisą.


Jūs suprantate, kad jūsų komandos ir atsakymai gali būti susiję su asmens duomenimis. Jūs taip pat suprantate, kad „Google“ teikia jums savo paslaugas ir įjungdami galimybę jūs nurodote mums dalintis savo asmens duomenimis su „Google“. „Google“ gali tvarkyti jūsų asmens duomenis šalyse, kurios nėra jūsų gyvenamosios vietos šalis ir kuriose gali būti neteikiama tinkama asmens duomenų apsauga. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą išjungti „Skill“. Perskaitykite „Google Assistant“ privatumo pranešimą ir naudojimo sąlygas, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

 

IFTTT

„Versuni“ suteikia galimybę džiaugtis IFTTT paslaugomis naudojant savo prietaisą. IFTTT yra sąlygos „If This, Then That“ („Jei, tada“) akronimas. Daugiau informacijos apie jų siūlomas paslaugas rasite jų interneto svetainėje IFTTT.

 

Norėdami naudotis šia funkcija, turėtumėte sukurti IFTTT paskyrą, prijungti savo IFTTT paskyrą prie „Versuni“ paskyros ir sukurti ryšį su prietaisu.


Atkreipkite dėmesį, kad tam, kad galėtumėte naudotis šiomis paslaugomis, mes turėsime dalintis kai kuriais jūsų asmens duomenimis su IFTTT. „Versuni“ ir IFTTT savarankiškai pritaiko technines priemones tapatybei patvirtinti. Kai naudojate IFTTT, jūsų tapatybės ženklu, prietaiso ID ir valdikliais dalijamasi įmonėse, kad būtų galima atlikti prašomą paslaugą.

 
Jūs suprantate ir patvirtinate, kad IFTTT jums teikia savo paslaugas, ir jas įjungdami nurodote mums dalytis savo asmens duomenimis su IFTTT. IFTTT gali tvarkyti jūsų asmens duomenis šalyse, kurios nėra jūsų gyvenamosios vietos šalis ir kuriose gali būti teikiama kitokio lygio asmens duomenų apsauga. Perskaitykite IFTTT naudojimo privatumo sąlygas, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie privatumo politiką IFTTT.


Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Galite atšaukti savo sutikimą atjungdami „Philips“ oro valytuvo IFTTT paslaugą arba programėlę. Atsijungus mes nebesidalysime jūsų asmens duomenimis su IFTTT.

 

Tarptautinis persiuntimas

Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi ir tvarkomi bet kurioje šalyje, kurioje yra mūsų įranga arba kurioje dirba paslaugų teikėjai, o naudodami programėlę ir (arba) paslaugas sutinkate, kad informacija (jei tokios yra) būtų siunčiama į šalis, išskyrus šalį, kurioje gyvenate, kuriose gali būti taikomos kitokios duomenų apsaugos taisyklės nei galiojančios jūsų šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis tų kitų šalių teismai, teisėsaugos institucijos, reguliavimo institucijos arba saugumo institucijos gali turėti teisę prieiti prie jūsų asmens duomenų.


Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų filialams ar paslaugų teikėjams, kuriuos Europos Komisija pripažįsta kaip užtikrinančius tinkamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus. Perduodant duomenis į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko užtikrinančiomis tinkamą apsaugą, taikome tinkamas priemones, pvz., Europos Komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Kiek laiko saugosime jūsų duomenis


Saugosime jūsų asmens duomenis tiek laiko, kiek reikės ar bus leidžiama atsižvelgiant į tikslą (-us), kuriam (-iems) renkami duomenys, vėliau juos ištrinsime remdamiesi galiojančių įstatymų reikalavimais. Kriterijai, pagal kuriuos nustatome saugojimo laikotarpius: (i) programėlės ir (arba) paslaugų naudojimas; (ii) ar yra teisinė prievolė, kurią privalome vykdyti; (iii) ar saugojimas yra patartinas atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., atsižvelgiant į galiojančius senaties terminus, bylinėjimąsi ar norminius tyrimus).

Jūsų pasirinkimas ir teisės


Jei norėtumėte pateikti prašymą gauti prieigą prie asmens duomenų, kuriuos mums anksčiau pateikėte, juos taisyti, ištrinti, riboti arba prieštarauti jų tvarkymui arba jei norėtumėte pateikti prašymą gauti savo asmens duomenų elektroninę kopiją tam, kad galėtumėte juos perduoti kitai įmonei (tiek, kiek ši duomenų perkėlimo teisė jums suteikiama galiojančiais įstatymais), susisiekite su mumis spustelėdami šią nuorodą: Susisiekite su mumis | „Versuni“. Atsakysime į jūsų užklausą laikydamiesi galiojančių įstatymų.

Savo prašyme paaiškinkite, kokius asmens duomenis norėtumėte gauti, ištaisyti, ištrinti, apriboti ar kokių asmens duomenų tvarkymui norėtumėte prieštarauti. Norėdami jus apsaugoti, galime įvykdyti tik tuos prašymus dėl asmens duomenų, kurie yra susiję su jūsų paskyra, el. pašto adresu ar kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami mums savo prašymą, ir prieš įvykdant prašymą mums gali reikėti patikrinti jūsų tapatybę. Stengsimės įvykdyti jūsų prašymą kuo greičiau per protingai įmanomą terminą ir pagal galiojančius įstatymus.


Kadangi remiamės jūsų sutikimu rinkti ir (arba) tvarkyti asmens duomenis, bet kuriuo metu galite atšaukti sutikimą, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.

 

Atkreipkite dėmesį, kad jei pasinaudosite (kai kuriais) savo pasirinkimais ir teisėmis, gali būti, kad negalėsite visai arba iš dalies naudotis mūsų programėle arba paslaugomis.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Asmens duomenų apsauga


Vertiname jūsų privatumą ir atsakingai žiūrime į savo pareigą apsaugoti mums patikėtus duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto pakeitimo, praradimo, netinkamo naudojimo, atskleidimo ar prieigos. Mes naudojame įvairias apsaugos technologijas, technines ir organizavimo priemones, kad apsaugotume jūsų duomenis. Šiuo tikslu, be kita ko, įdiegėme prieigos valdiklius, naudojame užkardas ir saugius protokolus.

Speciali informacija tėvams


Kadangi mūsų programėlė ir paslaugos nėra skirtos nepilnamečiams, kaip apibrėžta galiojančiose teisės aktuose, mes neketiname tvarkyti nepilnamečių asmens duomenų. Primygtinai raginame tėvus ir globėjus aktyviai dalyvauti jų vaikų internetinėse veiklose ir pomėgiuose.


Vienam iš tėvų arba globėjų sužinojus, kad jų vaikas mums teikia savo asmens duomenis be jų sutikimo, susisiekite su mumis spustelėdami šią nuorodą: Susisiekite su mumis | „Versuni“. Jei sužinosime, kad nepilnametis mums teikia savo asmens duomenis, ištrinsime tokius duomenis iš savo failų.

Šio privatumo pranešimo pakeitimai


Pasiliekame teisę kartais keisti arba atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinę šį privatumo pranešimą, atnaujinsime ir datą šio privatumo pranešimo viršuje.


Patariame reguliariai peržiūrėti naujausią šio privatumo pranešimo versiją. 


Naujasis privatumo pranešimas įsigalios iš karto jį paskelbus. Jei nesutinkate su pataisytu pranešimu, turėtumėte pakeisti savo nustatymus arba nustoti naudoti mūsų programėlę ir (arba) paslaugas. Toliau prisijungdami prie mūsų programėlės ir (arba) paslaugų arba jas naudodami patvirtinate, kad buvote informuoti ir sutinkate su pakeistu privatumo pranešimu.

Susisiekite su mumis


Jei turite klausimų dėl šio privatumo pranešimo arba dėl to, kaip galime naudoti jūsų asmens duomenis, susisiekite su mumis spustelėdami šią nuorodą: Susisiekite su mumis | „Versuni“. Arba turite teisę pateikti skundą savo šalies ar regiono priežiūros institucijai.


„Versuni Netherlands B.V.“ 
Claude Debussylaan 88, 1082 MD,
Amsterdam, The Netherlands (Nyderlandai)

Papildoma informacija Kalifornijos gyventojamsSusisiekite su mumis

 

Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 dalyje leidžiama mūsų klientams, kurie yra Kalifornijos gyventojai, prašyti ir kartą per metus nemokamai gauti informaciją apie asmeninę informaciją (jei tokia yra), kurią atskleidėme trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais per praėjusius metus. Jei taikoma, ši informacija apimtų pasidalytos asmeninės informacijos kategorijų sąrašą, trečiųjų šalių, su kuriomis dalijomės informacija, pavadinimus ir adresus per ką tik praėjusius kalendorinius metus.  Jei esate Kalifornijos gyventojas ir norėtumėte pateikti tokį prašymą, apsilankykite mūsų privatumui skirtoje interneto svetainėje adresu: domesticappliances.philips.com/privacy


Pagal 2018 m. Kalifornijos vartotojų privatumo įstatymą („CCPA“), pateikiame šią išsamią informaciją apie asmeninės informacijos apie Kalifornijos gyventojus, kurią renkame ir tvarkome per stebėjimo prietaisą ir (arba) programą, kategorijas.  Išsamesnės informacijos apie tai, kaip tvarkome asmeninę informaciją pagal CCPA kituose kontekstuose, rasite čia.  Pagal CCPA, „asmeninė informacija“ yra informacija, pagal kurią galima identifikuoti, kuri yra susijusi arba kurią galima pagrįstai susieti su konkrečiu Kalifornijos gyventoju ar namų ūkiu.  


Asmeninės informacijos šaltiniai  

Mes renkame asmeninę informaciją iš: 

• Mūsų sąveika su jumis per prietaisą ir (arba) aparatą; ir 

• mūsų filialai, ir bendri rinkodaros partneriai ir / arba verslo partneriai.


Asmeninės informacijos rinkimas ir atskleidimas  

Šioje lentelėje išsamiai aprašyta, kurias asmeninės informacijos apie Kalifornijos gyventojus kategorijas planuojame rinkti ir kurias asmeninės informacijos kategorijas mes rinkome ir atskleidėme savo verslo tikslais per praėjusius 12 mėnesių.

Asmeninės informacijos kategorijos

Kategorijų atskleidimas trečiosioms šalims verslo tikslais 

Identifikatoriai, tokie kaip vardas, kontaktinė informacija, IP adresas ir kiti internetiniai identifikatoriai.

Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai; verslo partneriai; jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros teikėjai, susiję su bendrinimu socialiniuose tinkluose, kurį pasirinkote naudoti pagal šį privatumo pranešimą. 

Asmeninė informacija, kaip apibrėžta Kalifornijos klientų įrašų įstatyme, pvz., vardas ir kontaktinė informacija.

Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai pagal šį privatumo pranešimą. 

Pagal Kalifornijos arba federalinius įstatymus saugomų klasifikacijų ypatybės, pvz., amžius, lytis ir pagrindinė kalba.

Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai pagal šį privatumo pranešimą.

Informacija apie veiklą internete ar tinkle, pvz., naršymo istorija ir sąveika su mūsų internetinėmis paslaugomis

Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai; ir verslo partneriai, atitinkantys jūsų pasirinkimus pagal šį privatumo pranešimą.

Geografinės vietos duomenys, pvz., prietaiso buvimo vieta.

Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai pagal šį privatumo pranešimą.

Išvados, padarytos atsižvelgiant į bet kurią pirmiau išvardytą asmeninę informaciją, siekiant sukurti profilį apie, pvz., asmens pageidavimus, elgesį ir savybes 

Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai pagal šį privatumo pranešimą.

Asmeninės informacijos naudojimas  

Šias asmeninės informacijos kategorijas naudojame verslui vykdyti, valdyti ir palaikyti, savo gaminiams ir paslaugoms teikti bei verslo tikslams ir siekiams siekti, kaip aprašyta aukščiau esančiame skyriuje „Renkamų asmens duomenų rūšys ir rinkimo priežastys“.

Mes neparduodame ir nepardavėme asmeninės informacijos per praėjusius 12 mėnesių pagal tai, kaip „pardavimas“ yra apibrėžtas CCPA. Mes neparduodame nepilnamečių iki 16 metų asmeninės informacijos.

 

Asmens teisės ir prašymai 


Jei esate Kalifornijos gyventojas, galite paprašyti: 


• atskleisti toliau pateikiamą informaciją, surinktą per 12 mėn. iki prašymo pateikimo:  

o asmeninės informacijos, kurią rinkome apie jus, kategorijas ir šaltinių, iš kurių rinkome tokią asmeninę informaciją, kategorijas; 

o konkrečius asmens duomenis, kuriuos surinkome apie jus;  

o verslo ar komercinį tikslą rinkti (jei taikoma) asmeninę informaciją apie jus; ir  

o asmeninės informacijos apie jus kategorijas, kuriomis mes kitaip dalijomės ar kurias atskleidėme, ir trečiųjų šalių, su kuriomis dalijomės ar kurioms atskleidėme tokią asmeninę informaciją, kategorijas (jei taikoma).  


• ištrinti iš jūsų surinktą asmeninę informaciją.  

Norėdami pateikti prašymą atskleisti ar ištrinti pirmiau pateiktą informaciją, susisiekite su mumis adresu:  domesticappliances.philips.com/privacy.  Mes patikrinsime ir atsakysime į jūsų prašymą, kaip aprašyta anksčiau skyriuje „Jūsų pasirinkimas ir teisės“, laikydamiesi galiojančių įstatymų, atsižvelgdami į asmeninės informacijos, dėl kurios teikiamas prašymas, tipą ir neatskleidžiamumą.  Kad galėtume patikrinti jūsų tapatybę ir apsisaugoti nuo apgaulingų prašymų, mums gali tekti paprašyti papildomos asmeninės informacijos, pvz., el. pašto adreso, pašto adreso ar telefono numerio. Jei pateiksite prašymą ištrinti, mes galime paprašyti jūsų patvirtinti savo prašymą prieš ištrindami jūsų asmeninę informaciją.  


Jūs turite teisę pasinaudodami CCPA numatytomis teisėmis nepatirti neteisėtos diskriminacijos.  

 

Įgalioti atstovai 

Jei norite pateikti prašymą kaip įgaliotas atstovas Kalifornijos gyventojo vardu, galite naudoti pirmiau nurodytus pateikimo būdu.  Vykdydami patvirtinimo procesą galime paprašyti pateikti, jei taikoma:  


• jūsų registracijos Kalifornijos ministerijoje vykdyti verslą Kalifornijoje įrodymą; 

• Kalifornijos gyventojo įgaliojimą pagal Probacijos kodekso 4000–4465 skyrius; 

• rašytinį leidimą, kad Kalifornijos gyventojas įgaliojo jus pateikti prašymą gyventojo vardu.  Šį leidimą turi pasirašyti (fiziniu ar elektroniniu parašu) Kalifornijos gyventojas.   

 

Jei teikėte prašymą Kalifornijos gyventojo vardu ir nepateikėte gyventojo įgaliojimo pagal Probacijos kodekso 4000–4465 skyrius, mes taip pat galime paprašyti, kad gyventojas: 


• suteiktų jums rašytinį gyventojo pasirašytą leidimą pateikti prašymą gyventojo vardu; 

• patikrinti gyventojo tapatybę tiesiogiai mums dalyvaujant; 

• tiesiogiai mums dalyvaujant patvirtinti, kad gyventojas suteikė jums leidimą pateikti prašymą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.