top banner

„Philips“ Domestic Appliances  „Clean Home+“ programėlės privatumo pranešimas

Šis privatumo pranešimas paskutinį kartą atnaujintas 2021 m. rugsėjo 1 d.

Su „Philips“ Domestic Appliances „Clean Home+“ programėle (toliau – programėlė) galite iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu valdyti, stebėti ir reguliuoti (toliau – paslaugos) savo „Philips“ buitinę techniką, oro valytuvus ir dulkių siurblius-robotus (toliau – prietaisai). Atkreipkite dėmesį, kad programėle galima valdyti ne visus prietaisus.

 

Programėlė ir prietaisai kontroliuojami „Philips Domestic Appliances Nederland B.V.“ arba bet kurios jos susijusios bendrovės ar patronuojamųjų įmonių (toliau – „Philips Domestic Appliances Nederland“, mūsų, mes ar mums).  Tvarkome asmens duomenis, surinktus programėlėje ir (arba) bet kurį prietaisą, kurį nusprendžiate susieti su programėle.  

Šis privatumo pranešimas taikomas asmens duomenims, kuriuos surinko ir tvarko prietaisas ir (arba) programa. Šio privatumo pranešimo tikslas yra padėti jums suprasti mūsų privatumo praktikas, kai naudojate programą, įskaitant tai, kokius duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką su jais darome, bei asmens teises.

 

Perskaitykite mūsų Pranešimas apie slapukus ir Naudojimo sąlygos.

Renkamų asmens duomenų rūšys ir rinkimo priežastys

Gauname arba renkame asmens duomenis, kaip išsamiai aprašoma toliau, teikdami paslaugas, įskaitant prieigą prie programos, jos atsisiuntimą ir įdiegimą.
account data

Paskyros duomenys

Galite prisijungti prie programos naudodami „MyPhilips“ paskyrą arba savo socialinio tinklo profilį. Naudotojai Kinijoje taip pat gali prisijungti naudodamiesi telefonų numeriais. 

 

 • Kai jungiatės per socialinį tinklą, renkami asmens duomenys gali apimti pagrindinį viešą profilį (pvz., profilio nuotrauką, identifikatorių, lytį, profilio URL, gimtadienį, pagrindinį puslapį ir vietą) ir el. pašto adresą. Kinijoje galite prisijungti naudodami savo „Wechat“ paskyrą. Kai naudojate savo „Wechat“ paskyrą, fiksuojame jūsų „WeChat“ paskyros tapatybės duomenis, ir viešąjį profilį, įskaitant vardą ir profilio nuotrauką. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų socialinio tinklo teikėjas gali rinkti informaciją remdamasis faktu, kad jūs naudojate programą ir prisijungiate naudodamiesi socialinio tinklo paskyra. Perskaitykite savo socialinio tinklo teikėjo privatumo pranešimą (pvz., „Facebook“, „Google“), norėdami sužinoti apie jo privatumo praktikas.

 

 • Sukūrus „MyPhilips“ paskyrą, mūsų renkami asmens duomenys gali apimti jūsų vardą, naudotojo vardą, el pašto adresą ir slaptažodį. Tokiu atveju vistiek atsiųsime jums pasveikinimo el. laišką, kad patvirtintume jūsų naudotojo vardą ir slaptažodį, kad galėtume bendrauti su jumis atsakydami į jūsų užklausas, kad galėtume jums siųsti tik su paslauga susijusius pranešimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei pasirinkote tokius gauti. Taip pat galite naudotis savo „MyPhilips“ paskyra „Philips“ arba „Philips Domestic Appliances“ gaminiams ar paslaugoms užsakyti, dalyvauti akcijose ar žaidimuose, dalyvauti su „Philips“ arba „Philips Domestic Appliances“ reklama susijusioje socialinio tinko veikloje (pvz., paspaudžiant „patinka“ arba „dalintis“) ir dalyvauti gaminio bandyme arba apklausose.

 

Jūsų paskyros informaciją naudojame paskyrai sukurti ir valdyti. Kadangi naudojame jūsų paskyros duomenis paslaugoms teikti, laikome, kad toks tvarkymas yra būtinas siekiant vykdyti sutartį, kurios šalis esate ir pagal kurią teisiškai įsipareigojote remiantis reglamento (ES) 2016/679 6.1 straipsnio (b) dalimi.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Devices data

Prietaiso duomenys

Kai susiejate savo įrenginį su programėle, renkame maršrutizatoriaus IP adresą, kuris jungiasi prie jūsų prietaiso. Be to, renkame šią informaciją: 

 

Kai susiejate savo įrenginį su programėle, renkame maršrutizatoriaus IP adresą, kuris jungiasi prie jūsų prietaiso. Be to, renkame šią informaciją:

 

 • Oro valymo prietaisai. 

(I) Prietaiso duomenys, įskaitant prietaiso ID, veikimo režimą, įjungimą / išjungimą, ventiliatoriaus greitį, planuoklį ir valdymo komandas.

(II) Bendrieji oro kokybės duomenys, įskaitant patalpų alergenų indeksą, kietąsias daleles PM2,5, temperatūrą, dujų ir drėgmės lygį.

 

 • Dulkių siurbliai-robotai.

(I) Prietaiso duomenys, įskaitant prietaiso ID, planuoklio duomenys, ciklų skaičius ir valymo trukmė.

 

Šiuos duomenis naudojame paslaugoms teikti, padaryti taip, kad prietaisas geriau orientuotųsi aplinkoje, tobulinti mūsų prietaisus ir paslaugas bei leisti jums naudotis prietaisu ir jo paslaugomis.

 

Kadangi jūsų prietaiso duomenys tvarkomi tik tuomet, kai pasirenkate susieti prietaisą su programa paslaugoms gauti, manome, kad toks tvarkymas yra būtinas siekiant vykdyti sutartį, kurios šalis esate ir pagal kurią teisiškai įsipareigojote remiantis reglamento (ES) 2016/679 6.1 straipsnio (b) dalimi.

 

Kiti teikiami duomenys

 

Priklausomai nuo oro valymo prietaiso modelio, programėlėje gali būti parodytas trumpas klausimynas apie jūsų nuomonę dėl patalpų oro kokybės; prieš kiek laiko įsikėlėte į savo namą / kambarį; ir kambarį, kuriame įrengėte prietaisą. Programa naudos jūsų atsakymus, kad nustatytų tinkamiausią prietaiso veikimo režimą. Taip pat apdorosime šio klausimyno atsakymus, kad galėtume atlikti analizę ir panaudoti rezultatus gaminiams tobulinti, kurti ir (arba) jų rinkodarai.

 

Kadangi kiti jūsų pateikti duomenys tvarkomi tik tada, kai pasirenkate susieti savo prietaisą (-us) su programėle, kad būtų galima teikti paslaugas, manome, kad toks duomenų tvarkymas yra būtinas sutarčiai, kurios šalis esate, vykdyti ir teisėtas pagal 6.1 straipsnio b punktą, ir tiek, kiek duomenys tvarkomi analizės tikslais, grindžiamas teisėtu interesu pagal Reglamento (ES) 2016/679 6.1 straipsnio f punktą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Cookies Image

Slapukai ir analizės duomenys

Norėdami valdyti, teikti, tobulinti, suprasti ir asmeniškai pritaikyti savo paslaugas, naudojame slapukus, žymas arba panašias technologijas (toliau – slapukai). Slapukai mums padeda atpažinti jūsų mobilųjį prietaisą ir rinkti asmens duomenis, įskaitant unikalų naudotojo prietaiso numerį, mobiliojo prietaiso IP adresą, mobiliosios interneto naršyklės tipą arba naudojamą operacinę sistemą, sesijų ir naudojimo duomenis arba su paslauga susijusią veikimo informaciją, kuri suteikia informacijos apie tai, kaip naudojate programą. 

 

Kai sutinkate dalintis savo programėlės duomenimis, kad padėtumėte tobulinti programėlę ir gauti individualiai pritaikytas paslaugas, mes renkame ir tvarkome jūsų duomenis apie programėlės naudojimą, kaip nurodyta toliau. Norėdami tai padaryti, naudojamės kelių paslaugų teikėjų paslaugomis, kurie apdoroja jūsų programėlės duomenis mūsų vardu ir pagal mūsų instrukcijas. Mūsų paslaugų teikėjai naudoja slapukus, kad padėtų mums rinkti informaciją.

 

Ši programėlė naudoja „Adobe Analytics“ – analitinę paslaugą („Adobe Analytics“), kurią teikia „Adobe Systems Software Ireland Limited“ (toliau – „Adobe“). „Adobe Analytics“ naudoja slapukus arba panašias technikas, kurios yra jūsų programėlėje esančios tekstinės rinkmenos, kad padėtų programėlei analizuoti bendras duomenų judėjimo tendencijas per mūsų programėlę. Kai „Adobe“ perduodama slapukų sugeneruota informacija apie programėlės naudojimą, „Adobe“ užtikrina, kad jūsų IP adresas būtų anonimizuojamas prieš nustatant buvimo vietą ir pakeistas bendruoju IP adresu prieš išsaugant. „Philips Domestic Appliances“ vardu „Adobe“ naudos šią informaciją vertinant, kaip jūs naudojatės šia programėle, kaupdama ataskaitas apie veiklą programėlėje, skirtas „Philips“Domestic Appliances, ir siekdama teikti kitas paslaugas, susijusias su programėlės veikla ir programėlės naudojimu „Philips Domestic Appliances“. „Adobe“ nesusies jūsų IP adreso su jokiais kitokiais „Adobe“ laikomais duomenimis.

 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šioje programoje naudojamus slapukus, skaitykite mūsų pranešimą apie slapukus, kurį rasite programos privatumo nuostatose. Atkreipkite dėmesį, kad mes tvarkome slapukų ir analizės duomenis tik gavę jūsų sutikimą pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies (a) punktą.

 

Vertinimai ir apžvalgų duomenys

 

Jei rašote apžvalgą ar vertinate programėlę programėlių parduotuvėje, galime apdoroti tokią informaciją, kad atsakytume į jūsų komentarus ir klausimus, suprastume, kaip jaučiatės naudodamiesi programėle, susipažintume su bendru programėlės ir mūsų prekių ženklo suvokimu ir panaudotume šias įžvalgas programėlei ir (arba) mūsų produktams bei paslaugoms patobulinti. Galime matyti tik jūsų programų parduotuvės naudotojo vardą, įvertinimus, komentarus ir bet kokią kitą informaciją, kuria nusprendžiate su mumis pasidalinti arba kurią padarote viešai prieinama. Mes nesiejame šios informacijos su jūsų paskyros kredencialais ar kita jūsų turima informacija, nebent jūs reikalautumėte, kad taip darytume. Prireikus klientų aptarnavimo paslaugos, galime naudoti jūsų duomenis, kad galėtume stebėti jūsų atvejį ir padėti klientų aptarnavimo procese remiantis toliau pateiktu skyriumi „Klientų aptarnavimo duomenys“.

 

Manome, kad jūsų vertinimų tvarkymas ir peržiūros duomenys turi būti grindžiamos teisėtu „Philips Domestic Appliances“ interesu ir galioti pagal 6.1 straipsnį. reglamento (ES) 2016/679 6.1 straipsnio (f) dalį.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Location data

Klientų palaikymas

Valdome ir teikiame savo paslaugas, įskaitant klientų aptarnavimą, bei jas tobulinime, taisome ir pritaikome. Jei jums reikalinga klientų aptarnavimo paslauga, galite pateikti mums informaciją apie tai, kaip naudojate paslaugas, įskaitant bendravimą su „Philips Domestic Appliances“, ir kaip su jumis susisiekti, kad galėtume suteikti reikiamą pagalbą. Taip pat galime naudoti jūsų informaciją, kad atsakytume jums, kai su mumis susisiekiate. 

 

Manome, kad kliento aptarnavimo duomenis būtina tvarkyti siekiant vykdyti sutartį, kurios šalis esate ir pagal kurią teisiškai įsipareigojote remiantis reglamento (ES) 2016/679 6.1 straipsnio (b) dalimi.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Combined data

Jungtiniai duomenys 

Galime jūsų asmens duomenis sujungti, įskaitant paskyros duomenis, prietaiso duomenis, slapukus su duomenimis, surinktais jums naudojant ir palaikant ryšį su „Philips Domestic Appliances“ skaitmeniniais kanalais, pvz., socialiniais tinklais, svetainėmis, el. paštą, programėles ir susijusiais gaminiais, įskaitant jūsų IP adresus, slapukus, mobiliojo prietaiso informaciją, pranešimus, ant kurių paspaudžiate ar kuriuos spustelite, buvimo vietos informaciją ir aplankytas svetaines.

 

Analizuojame jungtinius duomenis, kad galėtume jums teikti asmeniškai pritaikytas paslaugas. Be to, mums tai padeda patobulinti programos, prietaiso (-ų) ir paslaugų turinį, funkcionalumą ir patogumą bei kurti naujus gaminius ir paslaugas. Šiuo atveju manome, kad jūsų jungtinių duomenų tvarkymas yra paremtas teisėtu interesu ir yra teisėtas pagal reglamento (ES) 2016/679 6.1 straipsnio (f) dalį.

 

Jei pasirenkate gauti reklaminius pranešimus apie „Philips Domestic Appliances“ gaminius, paslaugas, renginius ir akcijas, kurios gali būti jums aktualios remiantis jūsų interesais ir įpročiais internete, galime jums siųsti rinkodaros ir reklaminius pranešimus el. paštu, telefonu ir kitais skaitmeniniais kanalais, pvz., per mobiliąsias programas ir socialinius tinklus. Kad galėtume pritaikyti pranešimus pagal jūsų interesus ir įpročius ir teikti jums aktualesnius ir asmeniškesnius pasiūlymus, galime analizuoti jūsų jungtinius duomenis. Prieš jums siųsdami reklaminius pranešimus paprašysime jūsų sutikimo.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Third parties
Leidimai

 

Jei programai reikės leidimo prisijungti prie jūsų mobiliojo prietaiso jutiklių (pvz., fotoaparato, „Wi-Fi“ ryšio, geografinės vietovės ar „Bluetooth“ ryšio) ar gauti kitus duomenis (pvz., nuotraukas) paslaugų teikimo tikslais, paprašysime jūsų sutikimo. Tokius duomenis naudojame tik tada, kai reikia jums teikti paslaugas ir tik gavus jūsų sutikimą.

 

 • Bendrieji leidimai

 

 • „Wi-Fi“ ryšys. Siekiant nustatyti prietaiso (-ų) siejimą.
 • Fotoaparatas. Siekiant nuskaityti QR kodą, kad būtų galima inicijuoti prietaiso (-ų) siejimą.
 • Nuotrauka. Siekiant įjungti dalijimosi nuotraukomis funkciją, kurią naudodami galite padaryti momentines patalpos ar lauko oro kokybės nuotraukas ir jomis dalytis per SMS / „Wechat“ ar kitus socialinius kanalus.
 • Skambinimas. Siekiant, kad galėtumėte paskambinti „Philips Domestic Appliances“ klientų aptarnavimo tarnybai per programėlę.
 • Apytikrė geografinė vietovė ir buvimo vieta.
 • Prietaiso siejimas. „Android“ operacinėms sistemoms reikalinga apytikrė geografinė vietovė, kad būtų galima prijungti programą prie prietaiso. „iOS“ reikia prieigos prie buvimo vietos duomenų, kad būtų galima atpažinti, kada programa ir prietaisas (-ai) yra netoliese. Jokiais būdais tokių duomenų netvarkome. Duomenys saugomi jūsų mobiliajame prietaise, prie kurio neturime prieigos. Jei ištrinsite savo profilį arba programėlę, šie duomenys bus ištrinti iš jūsų mobiliojo prietaiso.
 • Raskite „Philips Domestic Appliances“ šalia jūsų. Kai įjungiate šią funkciją, naudojame jūsų buvimo vietos duomenis, kad nukreiptume jus į šalia esančią parduotuvę ar klientų aptarnavimo centrą.
 • Failai. Programėlei reikalinga prieiga prie mobiliojo prietaiso failų, kad būtų galima išsaugoti kalbos konfigūracijas ir kitus failus, kurie reikalingi, kad programėlė veiktų (pvz., grafikos, terpės failus ar kitus didelius programos elementus). Jei ištrinsite programą, duomenys bus ištrinti iš mobiliojo prietaiso.

 

 • Oro valytuvo leidimai.

 

 • Informacija apie orus ir oro kokybę. Įjungus šį leidimą, programa dalijasi jūsų nuasmenintais buvimo vietos duomenimis (miesto lygiu) su trečiąja šalimi, kad programos pagrindiniame puslapyje būtų galima teikti buvimo vietos žemėlapį su oro kokybės informacija. Ši trečioji šalis yra „AirMatters“.

 

Bet kuriuo metu per mobiliojo prietaiso nustatymus galite užblokuoti programos leidimus. Atkreipkite dėmesį, kad jei nuspręsite blokuoti, gali būti, kad visai arba iš dalies negalėsite pasinaudoti mūsų paslaugomis.

 

Su kuo dalijamės asmens duomenimis

 

„Philips Domestic Appliances“ gali atskleisti jūsų asmens duomenis trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, verslo partneriams arba kitoms trečiosioms šalims remdamasi šiuo privatumo pranešimu ir / arba galiojančiais įstatymais.

 

Paslaugų teikėjai

 

Mes dirbame su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kad jie padėtų mums valdyti, teikti, tobulinti, suprasti, asmeniškai pritaikyti, prižiūrėti ir teikti rinkai mūsų paslaugas.

 

Galime dalytis jūsų asmens duomenimis su šiais paslaugų teikėjais:

 

 • IT ir debesijos paslaugų teikėjai

Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo, operacijų atlikimo paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, reikalingą programai arba teikiamoms paslaugoms veikti.

 

 • Analizės paslaugų teikėjai.

 

Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo ir (arba) susijusią technologiją, kurių mums reikia programėlės analizei atlikti.  „Philips Domestic Appliances“ reikalauja, kad paslaugų teikėjai teiktų tinkamo lygio asmens duomenų apsaugą, panašią į tą, kurią teikiame mes. Reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai tvarkytų asmens duomenis tik pagal mūsų instrukcijas ir tik konkrečiais, anksčiau minėtais tikslais, kad turėtų prieigą prie minimalaus duomenų, kurių reikia konkrečiai paslaugai teikti, kiekio ir užtikrintų jūsų asmens duomenų apsaugą.

 

Kitos trečiosios šalys

 

„Philips Domestic Appliances“ taip pat gali bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis, kurios tvarko jūsų asmens duomenis savo tikslais. Jei dalijamės asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja jūsų asmens duomenis savo tikslais, prieš dalydamiesi jūsų asmens duomenimis užtikrinsime, kad jus informuosime ir (arba) gausime jūsų sutikimą, jei to reikalauja galiojantys įstatymai. Tokiu atveju atidžiai perskaitykite jų privatumo pranešimus, nes juose informuojama apie jų privatumo praktiką, įskaitant tai, kokius asmens duomenis jie renka, kaip juos naudoja, tvarko ir saugo.

 

Kartais „Philips Domestic Appliances“ parduoda verslą arba verslo dalį kitai įmonei. Tokiu atveju, perduodant nuosavybę įsigijusiai įmonei gali būti tiesiogiai perduodami jūsų asmeniniai duomenys, susiję su tuo verslu. „Philips Domestic Appliances“ gali laisvai priskirti visas savo teises ir pareigas pagal privatumo pranešimą bet kuriai savo patronuojamajai bendrovei, vykdant susijungimą, įsigijimą, restruktūrizaciją ar turto pardavimą, įstatymų nustatyta tvarka ar kitais būdais, ir galime perduoti jūsų asmens duomenis bet kuriai savo patronuojamajai bendrovei, teisių perėmėjams ar naujam savininkui.

 

Jei jūsų prietaisas palaiko valdymą balsu, pasirinkite ir perskaitykite atitinkamą valdymo balsu duomenų apdorojimo skyrių. Prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba (airpurifier.service@philips.com) jei nežinote, kurį balso asistentą palaiko jūsų prietaisas.

 

„Amazon Alexa“

 

Kai kuriose šalyse „Philips“ oro valymo prietaiso galimybė leidžia prietaisą valdyti naudojant „Amazon Alexa“. Kai įjungiate tokią galimybę, „Philips Domestic Appliances“ leidžia prijungti „Amazon“ paskyrą prie „Philips“ paskyros. Prijungiant paskyras, „Philips Domestic Appliances“ ir „Amazon“ savarankiškai pritaiko technines priemones jūsų tapatybei patvirtinti. „Philips Domestic Appliances“ dalinasi su „Amazon“ paskyros identifikatoriais, tačiau nesidalina paskyros kredencialais, įskaitant vardą, pavardę ar el. pašto adresą.

 

Kai kalbate su „Alexa“, „Amazon“ siunčia rašytinį jūsų balso komandų Philips Domestic Appliances kartu su unikaliu identifikatoriumi. Mes tvarkome šią informaciją, kad įvykdytume jūsų komandas ir pateiktume atsakymą remdamiesi mūsų privatumo pranešimu. Mes dalinamės savo rašytiniu atsakymu su „Amazon“, kad „Amazon“ galėtų jus informuoti apie jūsų komandos rezultatus, remdamasi „Amazon“ privatumo pranešimu ir naudojimo sąlygomis. „Philips Domestic Appliances“ ir „Alexa“ taip pat gali keistis informacija apie prietaisą (-us), kuriuos nusprendžiate valdyti per galimybes, įskaitant kai atnaujinate, keičiate arba pašalinate prietaisą.

 

Jūs suprantate, kad jūsų komandos ir atsakymai gali būti susiję su asmens duomenimis. Jūs taip pat suprantate, kad „Amazon“ teikia savo paslaugas jums, ir įjungdami „Skill“ jūs nurodote mums dalintis savo asmens duomenimis su „Amazon“. „Amazon“ gali tvarkyti jūsų asmens duomenis šalyse, kurios nėra jūsų gyvenamosios vietos šalis ir kuriose gali būti neteikiama tinkama asmens duomenų apsauga. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą išjungti „Skill“. Perskaitykite „Amazon Alexa“ privatumo pranešimą ir naudojimo sąlygas, kad sužinotumėte daugiau informacijos. Taisyklės ir sąlygos bei privatumo pranešimas.

 

„Tmall Genie“

 

Kinijoje „Philips Air Skill“ palaikoma „Tmall Genie“ programėlėje. Jei įjungiate tokią galimybę, „Philips Domestic Appliances“ leidžia prijungti jūsų „Tmall Genie“ paskyrą prie jūsų „Philips“ paskyros. Sujungiant jūsų paskyras „Philips Domestic Appliances“ ir „Tmall Genie“ savarankiškai pritaiko technines priemones jūsų tapatybei patvirtinti. „Philips Domestic Appliances“ dalinasi su „Tmall Genie“ paskyros identifikatoriais, tačiau nesidalina jūsų paskyros kredencialais, įskaitant vardą, pavardę ar telefono numerį.

 

Kai kalbate su „Tmall Genie“, „Tmall Genie“ siunčia rašytinę jūsų balso komandų versiją kartu su unikaliu identifikatoriumi „Philips Domestic Appliances“. Mes tvarkome šią informaciją, kad įvykdytume jūsų komandas ir pateiktume atsakymą remdamiesi mūsų privatumo pranešimu. Dalinamės savo rašytiniu atsakymu su „Tmall Genie“, kad „Tmall Genie“ galėtų jus informuoti apie jūsų komandos rezultatus, remdamasi „Tmall Genie“ privatumo pranešimu ir naudojimo sąlygomis. „Philips Domestic Appliances“ ir „Tmall Genie“ taip pat gali keistis informacija apie prietaisą (-us), kuriuos nusprendžiate valdyti per galimybes, įskaitant kai atnaujinate, keičiate arba pašalinate prietaisą.

 

Jūs suprantate, kad jūsų komandos ir atsakymai gali būti susiję su asmens duomenimis. Jūs taip pat suprantate, kad „Tmall Genie“ teikia jums savo paslaugas ir įjungdami galimybę jūs nurodote mums dalintis savo asmens duomenimis su „Tmall Genie“. „Tmall Genie“ tvarkys jūsų asmens duomenis Kinijoje. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą išjungti „Skill“. Perskaitykite „Tmall Genie“ privatumo pranešimą ir naudojimo sąlygas, kad sužinotumėte daugiau informacijos. Taisyklės ir sąlygos bei privatumo pranešimas.

 

„Google Assistant“

 

Kai kuriose šalyse „Philips“ oro valymo prietaiso galimybė leidžia prietaisą valdyti naudojant „Google Assistant“. Kai įjungiate tokią galimybę, „Philips Domestic Appliances“ leidžia jums prijungti „Google Account“ paskyrą prie jūsų „Philips“ paskyros. Sujungiant savo paskyras „Philips Domestic Appliances“ ir „Google“ savarankiškai pritaiko technines priemones jūsų tapatybei patvirtinti. „Philips Domestic Appliances“ dalinasi su „Google“ paskyros identifikatoriais, tačiau nesidalina paskyros kredencialais, įskaitant vardą, pavardę ar el. pašto adresą.

 

Kai kalbate su „Google Assistant“, „Google“ siunčia rašytinį jūsų balso komandų patvirtinimą „Philips“ Domestic Appliances kartu su unikaliu identifikatoriumi. Mes tvarkome šią informaciją, kad įvykdytume jūsų komandas ir pateiktume atsakymą remdamiesi mūsų privatumo pranešimu. Dalinamės savo rašytiniu atsakymu su „Google“, kad „Google“ galėtų jus informuoti apie jūsų komandos rezultatus, remdamasi „Google“ privatumo pranešimu ir naudojimo sąlygomis. „Philips Domestic Appliances“ ir „Google“ taip pat gali keistis informacija apie prietaisą (-us), kuriuos nusprendžiate valdyti per galimybes, įskaitant kai atnaujinate, keičiate arba pašalinate prietaisą.

 

Jūs suprantate, kad jūsų komandos ir atsakymai gali būti susiję su asmens duomenimis. Jūs taip pat suprantate, kad „Google“ teikia jums savo paslaugas ir įjungdami galimybę jūs nurodote mums dalintis savo asmens duomenimis su „Google“. „Google“ gali tvarkyti jūsų asmens duomenis šalyse, kurios nėra jūsų gyvenamosios vietos šalis ir kuriose gali būti neteikiama tinkama asmens duomenų apsauga. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą išjungti „Skill“. Perskaitykite „Google Assistant“ privatumo pranešimą ir naudojimo sąlygas, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Choices and rights

Tarptautinis persiuntimas

Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi ir tvarkomi bet kurioje šalyje, kurioje yra mūsų įranga arba kurioje dirba paslaugų teikėjai, o naudodami paslaugas sutinkate, kad informacija (jei tokios yra) būtų siunčiama į šalis, išskyrus šalį, kurioje gyvenate, kuriose gali būti taikomos kitokios duomenų apsaugos taisyklės nei galiojančios jūsų šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis tų kitų šalių teismai, teisėsaugos institucijos, reguliavimo institucijos arba saugumo institucijos gali turėti teisę prieiti prie jūsų asmens duomenų. 

 

Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų patronuojamosioms įmonėms ar paslaugų teikėjams ne EEE šalyse, kurias Europos Komisija pripažino kaip užtikrinančias pakankamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus (visas šalių sąrašas pateiktas čia http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.htm). Perduodant duomenis iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko tinkamomis, taikome tinkamas priemones, pavyzdžiui, mūsų Klientų, tiekėjų ir verslo partnerių duomenų privatumo taisykles ir (arba) Europos Komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis.

 

Kiek laiko saugosime jūsų duomenis

Saugosime jūsų asmens duomenis tiek laiko, kiek reikės ar bus leidžiama atsižvelgiant į tikslą (-us), kuriam (-iems) renkami duomenys. Kriterijai, pagal kuriuos nustatome saugojimo laikotarpius: (i) jūsų programos ir paslaugų naudojimo trukmė; (ii) ar yra teisinė prievolė, kurią privalome vykdyti; (iii) ar saugojimas yra patartinas atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., atsižvelgiant į galiojančius senaties terminus, bylinėjimąsi ar norminius tyrimus).

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
We protect your personal data
Jūsų pasirinkimas ir teisės

Jei norėtumėte pateikti prašymą gauti prieigą prie asmens duomenų, kuriuos mums anksčiau pateikėte, juos taisyti, ištrinti, riboti arba prieštarauti jų tvarkymui arba jei norėtumėte pateikti prašymą gauti savo asmens duomenų elektroninę kopiją tam, kad galėtumėte juos perduoti kitai įmonei (tiek, kiek ši duomenų perkėlimo teisė jums suteikiama galiojančiais įstatymais), susisiekite su mumis adresuDAprivacy@philips.com. Atsakysime į jūsų užklausą laikydamiesi galiojančių įstatymų.

 

Savo prašyme paaiškinkite, kokius asmens duomenis norėtumėte gauti, ištaisyti, ištrinti, apriboti ar kokių asmens duomenų tvarkymui norėtumėte prieštarauti. Norėdami jus apsaugoti, galime įvykdyti tik tuos prašymus dėl asmens duomenų, kurie yra susiję su jūsų paskyra, el. pašto adresu ar kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami mums savo prašymą, ir prieš įvykdant prašymą mums gali reikėti patikrinti jūsų tapatybę. Stengsimės įvykdyti jūsų prašymą kuo greičiau per protingai įmanomą terminą.

 

Kadangi remiamės jūsų sutikimu rinkti ir (arba) tvarkyti asmens duomenis, bet kuriuo metu galite atšaukti sutikimą, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.

 

Atkreipkite dėmesį, kad jei pasinaudosite (kai kuriais) savo pasirinkimais ir teisėmis, gali būti, kad negalėsite visai arba iš dalies pasinaudoti mūsų paslaugomis.

 

Asmens duomenų apsauga

 

Rimtai žiūrime į savo pareigą apsaugoti „Philips“ patikėtus duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto pakeitimo, praradimo, netinkamo naudojimo, atskleidimo ar prieigos. „Philips“ naudoja įvairias apsaugos technologijas, technines ir organizavimo priemones, kad apsaugotų jūsų duomenis. Šiuo tikslu, be kita ko, įdiegėme prieigos valdiklius, naudojame užkardas ir saugius protokolus.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Special information for parents
Speciali informacija tėvams

Nors paslaugos nėra skirtos vaikams, kaip nurodyta galiojančiuose įstatymuose, pagal mūsų politiką laikantis įstatymų prašoma tėvų ar globėjų leidimo prieš renkant, naudojant ar atskleidžiant vaikų asmens duomenis. Esame įsipareigoję saugoti vaikų privatumo poreikius ir labai raginame tėvus bei globėjus aktyviai dalyvauti savo vaikų internetinėje veikloje ir pomėgiuose.

 

Vienam iš tėvų arba globėjų sužinojus, kad jų vaikas mums teikia savo asmens duomenis be jų sutikimo, prašome susisiekti su mumis adresuDAprivacy@philips.com. Jei sužinosime, kad vaikas mums teikia savo asmens duomenis, ištrinsime tokius duomenis iš savo failų.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Changes to the privacy notice
Šio privatumo pranešimo pakeitimai

Mūsų paslaugos kartais gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus. Todėl pasiliekame teisę kartais keisti arba atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinę šį privatumo pranešimą, atnaujinsime ir datą šio privatumo pranešimo viršuje.

 

Patariame reguliariai peržiūrėti naujausią šio privatumo pranešimo versiją. 

 

Naujasis privatumo pranešimas įsigalios iš karto jį paskelbus. Jei nesutinkate su pataisytu pranešimu, turėtumėte pakeisti savo nuostatas arba apsvarstyti galimybę nustoti naudotis mūsų paslaugomis. Toliau prisijungdami arba naudodamiesi mūsų paslaugomis, įsigaliojus šiems pakeitimams, patvirtinate, kad buvote informuoti ir sutinkate su pakeistu privatumo pranešimu.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Contact Image

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šio privatumo pranešimo arba dėl to, kaip naudojame jūsų asmens duomenis, kreipkitės į mūsų duomenų apsaugos pareigūną adresuDAprivacy@philips.com. Arba turite teisę pateikti skundą savo šalies ar regiono priežiūros institucijai.


„Philips“ Domestic Appliances NederlandB.V.

High Tech Campus 42, 5656 AE,

Eindhovenas, Nyderlandai

Papildoma informacija Kalifornijos gyventojams


Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 dalyje leidžiama mūsų klientams, kurie yra Kalifornijos gyventojai, prašyti ir kartą per metus nemokamai gauti informaciją apie asmeninę informaciją (jei tokia yra), kurią atskleidėme trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais per praėjusius metus. Jei taikoma, ši informacija apimtų pasidalytos asmeninės informacijos kategorijų sąrašą, trečiųjų šalių, su kuriomis dalijomės informacija, pavadinimus ir adresus per ką tik praėjusius kalendorinius metus.  Jei esate Kalifornijos gyventojas ir norėtumėte pateikti tokį prašymą, apsilankykite mūsų privatumui skirtoje interneto svetainėje adresu: domesticappliances.philips.com/privacy


Pagal 2018 m. Kalifornijos vartotojų privatumo įstatymą („CCPA“), pateikiame šią išsamią informaciją apie asmeninės informacijos apie Kalifornijos gyventojus, kurią renkame ir tvarkome per stebėjimo prietaisą ir (arba) programą, kategorijas.  Išsamesnės informacijos apie tai, kaip tvarkome asmeninę informaciją pagal CCPA kituose kontekstuose, rasite čia. Pagal CCPA, „asmeninė informacija“ yra informacija, pagal kurią galima identifikuoti, kuri yra susijusi arba kurią galima pagrįstai susieti su konkrečiu Kalifornijos gyventoju ar namų ūkiu.


Asmeninės informacijos šaltiniai

Mes renkame asmeninę informaciją iš:

 

 • Mūsų sąveika su jumis per prietaisą ir (arba) aparatą; ir 
 • mūsų filialai, ir bendri rinkodaros partneriai ir / arba verslo partneriai.

 

Asmeninės informacijos rinkimas ir atskleidimas

 

Šioje lentelėje išsamiai aprašyta, kurias asmeninės informacijos apie Kalifornijos gyventojus kategorijas planuojame rinkti ir kurias asmeninės informacijos kategorijas mes rinkome ir atskleidėme savo verslo tikslais per praėjusius 12 mėnesių. 

Asmeninės informacijos kategorijos 
Kategorijų atskleidimas trečiosioms šalims verslo tikslais 
Identifikatoriai, tokie kaip vardas, kontaktinė informacija, IP adresas ir kiti internetiniai identifikatoriai.
Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai; verslo partneriai; jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros teikėjai, susiję su bendrinimu socialiniuose tinkluose, kurį pasirinkote naudoti pagal šį privatumo pranešimą. 
Asmeninė informacija, kaip apibrėžta Kalifornijos klientų įrašų įstatyme, pvz., vardas ir kontaktinė informacija.
Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai pagal šį privatumo pranešimą. 
Pagal Kalifornijos arba federalinius įstatymus saugomų klasifikacijų ypatybės, pvz., amžius, lytis ir pagrindinė kalba.
Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai pagal šį privatumo pranešimą. 
Informacija apie veiklą internete ar tinkle, pvz., naršymo istorija ir sąveika su mūsų internetinėmis paslaugomis
Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai; ir verslo partneriai, atitinkantys jūsų pasirinkimus pagal šį privatumo pranešimą.
Geografinės vietos duomenys, pvz., prietaiso buvimo vieta.
Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai pagal šį privatumo pranešimą.
Išvados, padarytos atsižvelgiant į bet kurią pirmiau išvardytą asmeninę informaciją, siekiant sukurti profilį apie, pvz., asmens pageidavimus, elgesį ir savybes 
Mūsų filialai ir dukterinės įmonės; patikimi trečiųjų šalių paslaugų teikėjai pagal šį privatumo pranešimą.

Asmeninės informacijos naudojimas

Šias asmeninės informacijos kategorijas naudojame verslui vykdyti, valdyti ir palaikyti, savo gaminiams ir paslaugoms teikti bei verslo tikslams ir siekiams siekti, kaip aprašyta aukščiau esančiame skyriuje „Renkamų asmens duomenų rūšys ir rinkimo priežastys“.

 

Mes neparduodame ir nepardavėme asmeninės informacijos per praėjusius 12 mėnesių pagal tai, kaip „pardavimas“ yra apibrėžtas CCPA. Mes neparduodame nepilnamečių iki 16 metų asmeninės informacijos.


Asmens teisės ir prašymai

Jei esate Kalifornijos gyventojas, galite paprašyti: 

 • atskleisti toliau pateikiamą informaciją, surinktą per 12 mėn. iki prašymo pateikimo:
 • asmeninės informacijos, kurią rinkome apie jus, kategorijas ir šaltinių, iš kurių rinkome tokią asmeninę informaciją, kategorijas;
 • konkrečius asmens duomenis, kuriuos surinkome apie jus;
 • verslo ar komercinį tikslą rinkti (jei taikoma) asmeninę informaciją apie jus; ir
 • asmeninės informacijos apie jus kategorijas, kuriomis mes kitaip dalijomės ar kurias atskleidėme, ir trečiųjų šalių, su kuriomis dalijomės ar kurioms atskleidėme tokią asmeninę informaciją, kategorijas (jei taikoma).
 • ištrinti iš jūsų surinktą asmeninę informaciją.

 

Norėdami pateikti prašymą atskleisti ar ištrinti pirmiau pateiktą informaciją, susisiekite su mumis adresu: domesticappliances.philips.com/privacy.  Mes patikrinsime ir atsakysime į jūsų prašymą, kaip aprašyta anksčiau skyriuje „Jūsų pasirinkimas ir teisės“, laikydamiesi galiojančių įstatymų, atsižvelgdami į asmeninės informacijos, dėl kurios teikiamas prašymas, tipą ir neatskleidžiamumą. Kad galėtume patikrinti jūsų tapatybę ir apsisaugoti nuo apgaulingų prašymų, mums gali tekti paprašyti papildomos asmeninės informacijos, pvz., el. pašto adreso, pašto adreso ar telefono numerio. Jei pateiksite prašymą ištrinti, mes galime paprašyti jūsų patvirtinti savo prašymą prieš ištrindami jūsų asmeninę informaciją.

 

Jūs turite teisę pasinaudodami CCPA numatytomis teisėmis nepatirti neteisėtos diskriminacijos.

 

Įgalioti atstovai

Jei norite pateikti prašymą kaip įgaliotas atstovas Kalifornijos gyventojo vardu, galite naudoti pirmiau nurodytus pateikimo būdu. Vykdydami patvirtinimo procesą galime paprašyti pateikti, jei taikoma:

 • jūsų registracijos Kalifornijos ministerijoje vykdyti verslą Kalifornijoje įrodymą;
 • Kalifornijos gyventojo įgaliojimą pagal Probacijos kodekso 4000–4465 skyrius;
 • rašytinį leidimą, kad Kalifornijos gyventojas įgaliojo jus pateikti prašymą gyventojo vardu. Šį leidimą turi pasirašyti (fiziniu ar elektroniniu parašu) Kalifornijos gyventojas. 

 

Jei teikėte prašymą Kalifornijos gyventojo vardu ir nepateikėte gyventojo įgaliojimo pagal Probacijos kodekso 4000–4465 skyrius, mes taip pat galime paprašyti, kad gyventojas: 

 • suteiktų jums rašytinį gyventojo pasirašytą leidimą pateikti prašymą gyventojo vardu;
 • patikrinti gyventojo tapatybę tiesiogiai mums dalyvaujant;
 • tiesiogiai mums dalyvaujant patvirtinti, kad gyventojas suteikė jums leidimą pateikti prašymą. 

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.