Programos „Philips Clean Home+“privatumo pranešimas

Šis privatumo pranešimas paskutinį kartą atnaujintas 2020 m. kovo 19 d.

Su programa „Philips Clean Home+“ (toliau – Programa) galite iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu valdyti, stebėti ir tvarkyti (toliau – Paslaugos) „Philips“ oro valytuvus ir dulkių siurblius-robotus (toliau – Prietaisai).

 

Programą ir prietaisus kontroliuoja „Philips Consumer Lifestyle B.V.“ arba bet kuris jos filialas ar dukterinė įmonė („Philips“, „mūsų“, „mes“ ar „mus“). Mes tvarkome asmens duomenis, surinktus per programą ir (arba) bet kurį prietaisą, kurį nusprendėte susieti su programa.

Šis privatumo pranešimas taikomas asmens duomenims, kurie yra renkami ar tvarkomi prietaise ir (arba) programoje. Šio privatumo pranešimo tikslas yra padėti jums suprasti mūsų privatumo praktikas, kai naudojate programą, įskaitant tai, kokius duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką su jais darome, bei asmens teises.

 

Taip pat perskaitykite mūsų pranešimą apie slapukus ir naudojimo sąlygas.

Renkami asmens duomenys ir rinkimo tikslai

Gauname arba renkame asmens duomenis, kaip išsamiai aprašoma toliau, teikdami paslaugas, įskaitant prieigą prie programos, jos atsisiuntimą ir įdiegimą.
account data

Paskyros duomenys

Galite prisijungti prie programos naudodami „MyPhilips“ paskyrą arba savo socialinės žiniasklaidos profilį. Naudotojai Kinijoje taip pat gali prisijungti naudodami telefono numerius.

 

 • Jei jungiatės per socialinį tinklą, renkami asmens duomenys gali apimti jūsų pagrindinį viešą profilį (pvz., profilio nuotrauką, identifikatorių, lytį, profilio URL, gimtadienį, pagrindinį puslapį ir vietą) ir el. paštą, kuriuos naudojame autentifikavimo tikslais. Kinijoje galite prisijungti naudodami „Wechat“ paskyrą. Naudojant „Wechat“ paskyrą, mes renkame jūsų „WeChat“ paskyros ID ir viešo profilio duomenis, įskaitant vardą ir profilio nuotrauką. Atminkite, kad jūsų socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjas gali rinkti informaciją apie tai, kad naudojate programą ir prisijungiate naudodamiesi savo socialinės žiniasklaidos paskyra. Perskaitykite savo socialinės žiniasklaidos teikėjo privatumo pranešimą (pvz., „Facebook“, „Google“), kad sužinotumėte apie jo privatumo praktikas.

 

 • Kai kuriate „MyPhilips“ paskyrą, renkami asmens duomenys gali apimti jūsų vardą, naudotojo vardą, el. pašto adresą ir slaptažodį. Tokiu atveju atsiųsime pasveikinimo el. laišką, kad patvirtintume jūsų naudotojo vardą ir slaptažodį ir kad galėtume bendrauti su jumis atsakydami į užklausas, siųsti tik su paslauga susijusius pranešimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei pasirinkote tokius gauti. Taip pat galite naudoti savo „MyPhilips“ paskyrą „Philips“ gaminiui ar paslaugai užsakyti, dalyvauti akcijoje, žaidime, su „Philips“ reklama susijusioje socialinio tinko veikloje (pvz., paspaudžiant „patinka“ arba „dalytis“), gaminio bandyme arba apklausose

Mes naudojame jūsų paskyros duomenis norėdami sukurti ir tvarkyti jūsų paskyrą. Kadangi paslaugoms teikti naudojame jūsų paskyros duomenis, manome, kad toks tvarkymas yra būtinas vykdant sutartį, kurioje esate viena iš šalių ir kuria teisiškai įsipareigojate pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies (b) punktą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Devices data

Prietaiso duomenys

Susiejus prietaisą su programa, renkame toliau pateiktą informaciją. 

 

 • Oro valymo prietaisai.

(I) Prietaiso duomenys, įskaitant prietaiso ID, veikiantis režimas, įjungimas / išjungimas, režimas, ventiliatoriaus greitis, planuoklis ir valdymo komandos.

(II)  Bendrieji oro kokybės duomenys, įskaitant patalpų alergenų indeksą, kietąsias daleles PM2,5, temperatūrą, dujų ir drėgmės lygį.

 • Dulkių siurbliai-robotai.

(I)  Prietaiso duomenys, įskaitant prietaiso ID, planuoklio duomenys, ciklų skaičius ir valymo trukmė.

 

Taip pat renkame prie prietaiso prijungto maršrutizatoriaus IP adresą.

 

Šiuos duomenis naudojame paslaugoms teikti, padaryti taip, kad prietaisas geriau suprastų savo aplinką, mūsų prietaisui ir paslaugoms tobulinti bei padaryti taip, kad jūs labiau domėtumėtės prietaisu ir jo paslaugomis.

 

Kadangi jūsų prietaiso duomenys tvarkomi tik tuomet, kai pasirenkate susieti prietaisą su programa paslaugoms gauti, manome, kad toks tvarkymas yra būtinas siekiant vykdyti sutartį, kurios šalis esate ir pagal kurią teisiškai įsipareigojote remiantis reglamento (ES) 2016/679 6.1 straipsnio (b) dalimi.

 

 

Kiti teikiami duomenys

Priklausomai nuo oro valymo prietaiso modelio, programa gali parodyti nedidelį klausimyną apie vidaus oro kokybę; prieš kiek laiko įsikėlėte į savo namą / kambarį; ir kambarį, kuriame pastatytas prietaisas. Programa naudos jūsų atsakymus, kad nustatytų tinkamiausią prietaiso veikimo režimą.

 

Kadangi kiti jūsų pateikti duomenys tvarkomi tik tuomet, kai pasirenkate susieti prietaisą (-us) su programa paslaugoms gauti, manome, kad toks tvarkymas yra būtinas siekiant vykdyti sutartį, kurios šalis esate ir pagal kurią teisiškai įsipareigojote remiantis reglamento (ES) 2016/679 6.1 straipsnio (b) dalimi.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Cookies

Slapukai

Norėdami valdyti, teikti, tobulinti, suprasti ir asmeniškai pritaikyti savo paslaugas, naudojame slapukus, žymas arba panašias technologijas (toliau – Slapukai). Slapukai mums padeda atpažinti jūsų mobilųjį prietaisą ir kaupti asmens duomenis, taip pat ir unikalų naudotojo prietaiso numerį, mobiliojo prietaiso IP adresą, mobiliosios interneto naršyklės tipą arba naudojamą operacinę sistemą, sesijų ir naudojimo duomenis arba su paslauga susijusią veikimo informaciją, kuri suteikia informacijos apie tai, kaip naudojate programą.

 

Prieš naudodami slapukus analitiniais tikslais, paprašysime jūsų sutikimo. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šioje programoje naudojamus slapukus, skaitykite mūsų pranešimą apie slapukus, kurį rasite programos privatumo nuostatose.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Location data

Pagalba klientams

Prireikus klientui teikiamos pagalbos, tvarkome jūsų bylos duomenų informaciją, įskaitant bylos numerį, jūsų bendravimą su mumis ir jūsų kontaktinę informaciją. Be to,

 

 • kai naudojate programos funkciją „Susisiekite su kūrėjais“, tvarkome „Programos žurnalų“ ataskaitą bei jūsų prietaiso modelio ir veikimo informaciją, įskaitant su juo susijusius unikalius identifikatorius.

 

 • Kai naudojate programos funkciją „Susisiekite su mumis“, tvarkome jūsų klausimus ir komentarus kartu su informacija apie mobilųjį prietaisą (pvz., gamintoją, modelį ir operacinę sistemą) ir susijusius prietaisus.

 

Naudojame jūsų pagalbos klientams duomenis norėdami suprasti ir išspręsti iškilusias problemas, suteikti reikiamą pagalbą ir prireikus su jumis susisiekti.

 

Tvarkome jūsų pagalbos klientams duomenis, reikalingus sutarčiai vykdyti pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies (b) punktą. Kai kuriais atvejais tvarkome jūsų asmens duomenis pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies (c) punktą mums taikomą teisinę prievolę.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Combined data

Jungtiniai duomenys

Galime jungti jūsų asmens duomenis, įskaitant paskyros duomenis, prietaiso duomenis, slapukus, su duomenimis, surinktais jums sąveikaujant ir naudojant „Philips“ skaitmeninius kanalus, pvz., socialinius tinklus, svetaines, el. laiškus, programas ir susijusius gaminius, įskaitant IP adresus, slapukus, mobiliojo prietaiso informaciją, pranešimus, ant kurių paspaudžiate ar kuriuos paliečiate, buvimo vietos informaciją ir aplankytas svetaines.

 

Analizuojame sujungtuosius duomenis siekdami suteikti individualiai pritaikytas paslaugas. Taip pat mums tai padeda tobulinti programos, prietaiso (-ų) ir paslaugų turinį, funkcionalumą ir naudojimą bei kurti naujus gaminius ir paslaugas. Tokiu atveju manome, kad jūsų sujungtųjų duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtais „Philips“ interesais ir yra teisėtas remiantis Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies (f) punktu.

 

Jei pasirinksite gauti reklaminius pranešimus apie galimai jums aktualius „Philips“ gaminius, paslaugas, renginius ir akcijas atsižvelgiant į jūsų nuostatas ir elgseną internete, galime jums siųsti rinkodaros ir reklaminius pranešimus el. paštu, telefonu ir kitais skaitmeniniais kanalais, pvz., per mobiliąsias programas ir socialinę žiniasklaidą. Kad galėtume pritaikyti pranešimus pagal jūsų nuostatas ir elgseną bei teikti jums tinkamesnius ir asmeniškesnius pasiūlymus, galime analizuoti jūsų sujungtuosius duomenis. Prieš siųsdami jums reklaminius pranešimus, paprašysime jūsų sutikimo.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Third parties
Leidimai

 

Kai programai reikės leidimo pasiekti jūsų mobiliojo prietaiso jutiklius (pvz., fotoaparatą, „Wi-Fi“, geografinę vietą ar „Bluetooth“) ar kitus duomenis (pvz., nuotraukas) siekiant teikti paslaugas, paprašysime jūsų sutikimo. Naudojame tokius duomenis tik tada, kai to reikia norint suteikti jums paslaugas, ir tik tada, kai suteikiate sutikimą.

 

 • Bendrieji leidimai
 • „Wi-Fi“. Siekiant nustatyti prietaiso (-ų) siejimą.
 • Fotoaparatas. Siekiant nuskaityti QR kodą, kad būtų galima inicijuoti prietaiso (-ų) siejimą.
 • Nuotrauka. Siekiant įjungti dalijimosi nuotraukomis funkciją, kurią naudodami galite padaryti momentines patalpos ar lauko oro kokybės nuotraukas ir jomis dalytis per SMS / „Wechat“ ar kitus bendravimo kanalus.
 • Skambinimas. Siekiant, kad galėtumėte paskambinti „Philips“ klientų aptarnavimo tarnybai per programą.
 • Apytikrė geografinė vietovė ir buvimo vieta.
 • Prietaiso siejimas. „Android“ operacinėms sistemoms reikalinga apytikrė geografinė vieta, kad būtų galima prijungti programą prie prietaiso. „iOS“ reikia prieigos prie vietos duomenų, kad būtų galima atpažinti, kai programa ir prietaisas (-ai) yra netoliese. Tačiau „Philips“ jokiais būdais netvarko tokių duomenų. Duomenys saugomi jūsų mobiliajame prietaise ir „Philips“ neturi prieigos prie šių duomenų. Jei ištrinsite savo profilį arba programą, šie duomenys bus ištrinti iš prietaiso.
 • Rasti netoliese esančią „Philips“ parduotuvę. Kai įjungiate šią funkciją, naudojame jūsų buvimo vietos duomenis, kad nukreiptume jus į šalia esančią parduotuvę ar klientų aptarnavimo centrą.
 • Failai. Programai reikalinga prieiga prie mobiliojo prietaiso failų, kad būtų galima išsaugoti kalbos konfigūracijas ir kitus failus, kuriuos programa naudoja valdyti (pvz., grafikos, medijos failus ar kitus didelius programos elementus). Jei ištrinsite programą, duomenys bus ištrinti iš mobiliojo prietaiso.
 • Oro valytuvo leidimai.
 • Informacija apie orus ir oro kokybę. Įjungus šį leidimą, programa dalijasi jūsų nuasmenintais buvimo vietos duomenimis (miesto lygiu) su vienu iš mūsų paslaugų teikėjų, kad programos pagrindiniame puslapyje būtų galima teikti buvimo vietos žemėlapį su oro kokybės informacija.

 

Bet kuriuo metu per mobiliojo prietaiso nustatymus galite užblokuoti programos leidimus.

 

 

Su kuo dalijamės asmens duomenimis

„Philips“ gali atskleisti asmens duomenis trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, verslo partneriams arba kitoms trečiosioms šalims remdamasi šiuo privatumo pranešimu ir / arba galiojančiais įstatymais.

 

 

Paslaugų teikėjai

Mes dirbame su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kad jie padėtų mums valdyti, teikti, tobulinti, suprasti, asmeniškai pritaikyti, prižiūrėti ir teikti rinkai mūsų paslaugas.

Galime dalytis jūsų asmens duomenimis su šiais paslaugų teikėjais:

 

 

 • IT ir debesijos paslaugų teikėjai

Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo, operacijų atlikimo paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, reikalingą programai arba teikiamoms paslaugoms veikti.

 

 • Analitiniai ir naudotojų įsitraukimo duomenų teikėjai

Šie teikėjai teikia konkrečias programos paslaugas, pvz., „App Analytics“, „In-App“ ir „Push Notification“ pranešimai.

 

„Philips“ reikalauja, kad paslaugų teikėjai teiktų tinkamo lygio asmens duomenų apsaugą, panašią į tą, kurią teikiame mes. Mes reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai apdorotų asmens duomenis tik pagal mūsų instrukcijas ir tik konkrečiais, anksčiau minėtais tikslais, kad turėtų prieigą prie minimalaus kiekio duomenų, kurių reikia konkrečiai paslaugai teikti, ir užtikrintų jūsų asmens duomenų apsaugą.

 

Kitos trečiosios šalys

Be to, „Philips“ gali bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis, kurios tvarko jūsų asmens duomenis savo tikslais. Jei „Philips“ dalysis asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja jūsų asmens duomenis savo tikslais, „Philips“ užtikrins, kad jūs būtumėte informuoti ir (arba) gaus jūsų sutikimą pagal galiojančius įstatymus prieš pasidalydama jūsų asmens duomenimis. Tokiu atveju atidžiai perskaitykite jų privatumo pranešimus, nes juose informuojama apie privatumo praktikas, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenis jie renka ir kaip juos naudoja, tvarko bei saugo.

 

„Philips“ kartais parduoda verslą arba verslo dalį kitai įmonei. Toks nuosavybės perleidimas gali apimti tiesiogiai su tuo verslu susijusių jūsų asmens duomenų perleidimą perkančiajai įmonei. Visos mūsų privatumo pranešime numatytos teisės ir įsipareigojimai yra laisvai „Philips“ perleidžiami bet kuriai iš mūsų patronuojamųjų įmonių susijungimo, įsigijimo, restruktūrizavimo ar turto pardavimo atveju arba pagal įstatymus ar kitais atvejais ir mes galime perleisti jūsų asmens duomenis bet kuriai patronuojamajai įmonei, įmonių perėmėjui arba naujam savininkui.

 

„Amazon Alexa“

Kai kuriose šalyse „Philips“ oro valytuvai gali veikti išmaniai. Jei įjungsite išmanumo funkciją, galėsite valdyti savo prietaisą (-us) per „Amazon Alexa“. Įjungus „Amazon Alexa“, „Amazon“ jums teiks savo paslaugas. Perskaitykite „Amazon Alexa“ sąlygas ir nuostatas bei privatumo pranešimą.

 

„Tmall Genie“

Kinijoje veikiančioje „Tmall Genie“ programoje palaikome „Philips“ oro valymo išmanumo funkciją. Jei įjungsite išmanumo funkciją, galėsite valdyti prietaisą per „Tmall Genie“. Tokiu atveju „Tmall Genie“ jums teiks savo paslaugas. Perskaitykite „Tmall Genie“ sąlygas ir nuostatas bei privatumo pranešimą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Choices and rights

Tarptautinis persiuntimas

Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi ir apdorojami bet kurioje šalyje, kurioje yra mūsų įranga arba kurioje dirba paslaugų teikėjai, o naudodami paslaugas sutinkate, kad informacija (jei tokios yra) būtų siunčiama į šalis, išskyrus šalį, kurioje gyvenate, kuriose gali būti taikomos kitokios duomenų apsaugos taisyklės nei galiojančios jūsų šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis tų kitų šalių teismai, teisėsaugos institucijos, reguliavimo institucijos arba saugumo institucijos gali turėti teisę prieiti prie jūsų asmens duomenų.

 

Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduodami mūsų patronuojamosioms įmonėms arba paslaugų teikėjams ne EEE šalyse, kurias Europos Komisija pripažįsta kaip teikiančias tinkamo lygio duomenų apsaugą pagal EEE standartus (visas tokių šalių sąrašas yra čia http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.htm. Jei perdavimas vyksta iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko užtikrinančiomis tinkamą lygį, pvz., JAV, siekdami apsaugoti jūsų asmens duomenis mes naudojame tinkamas priemones, tokias kaip mūsų Privalomos bendrosios klientų, tiekėjų ir verslo partnerių duomenų apsaugos taisyklės ir (arba) Europos Komisijos priimtas standartines sutartines sąlygas. Norėdami gauti šių priemonių kopiją, sekite prieš tai esančią nuorodą arba susisiekite čia.

 

Kiek laiko saugosime jūsų duomenis

Laikysime jūsų asmens duomenis tiek, kiek reikia arba yra leidžiama tuo tikslu (-ais), kuriam (-iems) jie buvo kaupti. Kriterijai, pagal kuriuos sprendžiama, kiek laiko laikyti duomenis, yra: (i) laikotarpis, kurio metu naudojate programą ir paslaugas; (ii) ar yra teisinis įsipareigojimas, kurio turime laikytis, (iii) ar saugojimas yra patartinas atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., atsižvelgiant į taikomus apribojimus, bylinėjimąsi ar reguliavimo tyrimus).

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
We protect your personal data
Jūsų pasirinkimas ir teisės

Jei norėtumėte pateikti prašymą gauti prieigą prie asmens duomenų, kuriuos mums anksčiau pateikėte, juos taisyti, ištrinti, riboti arba prieštarauti jų apdorojimui arba jei norėtumėte pateikti prašymą gauti savo asmens duomenų elektroninę kopiją tam, kad galėtumėte juos perduoti kitai įmonei (tiek, kiek ši duomenų perkėlimo teisė jums suteikiama galiojančiais įstatymais), susisiekite su mumis čia. Atsakysime į jūsų užklausą laikydamiesi galiojančių įstatymų.

 

Savo prašyme aiškiai parašykite, kokius asmens duomenis norėtumėte pasiekti, taisyti, ištrinti, riboti ar dėl kokių duomenų apdorojimo norėtumėte prieštarauti. Norėdami jus apsaugoti patenkinsime tik tuos prašymus dėl asmens duomenų, kurie yra susieti su jūsų paskyra, jūsų el. pašto adresu arba kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami savo prašymą. Mums gali reikėti patikrinti jūsų tapatybę prieš įvykdant prašymą. Bandysime patenkinti jūsų prašymą taip greitai, kaip tai pagrįstai praktiškai įmanoma.

 

Kadangi remiamės jūsų sutikimu rinkti ir (arba) tvarkyti asmens duomenis, bet kuriuo metu galite atšaukti sutikimą, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.

 

Atkreipkite dėmesį, kad jei pasinaudosite (kai kuriais) savo pasirinkimais ir teisėmis, gali būti, kad negalėsite visai arba iš dalies pasinaudoti mūsų paslaugomis.

Kai tvarkome jūsų asmens duomenis remdamiesi mums taikoma teisine prievole, įskaitant atvejus, kai jūs bendraujate su mumis siekdami pasinaudoti bet kuria savo teise, mes manome, kad tvarkymas yra teisėtas pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies (c) punktą.

 

Asmens duomenų apsauga

Mes rimtai žiūrime į savo pareigą saugoti duomenis, kuriuos patikite „Philips“, nuo atsitiktinio arba neteisėto pakeitimo, praradimo, neteisingo naudojimo ar prieigos. „Philips“ naudoja įvairias saugumo technologijas, technines ir organizacines priemones, padedančias apsaugoti jūsų duomenis. Šiuo tikslu taip pat įdiegiame prieigos kontrolės priemones, naudojame užkardas ir saugumo protokolus.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Special information for parents
Speciali informacija tėvams

Kaip nurodoma pagal galiojančius įstatymus, paslaugos nėra skirtos vaikams. „Philips“ politika atitinka įstatymus ir prieš kaupiant, naudojant arba atskleidžiant vaikų asmens duomenis reikalingas vieno iš tėvų arba globėjų sutikimas. Esame įsipareigoję saugoti vaikų privatumą ir labai skatiname tėvus ir globėjus aktyviai domėtis savo vaikų veiklomis ir pomėgiais internete.

 

Tėvams arba globėjams sužinojus, kad jų vaikas mums pateikė savo asmens duomenis be jų sutikimo, prašome susisiekti su mumis čia. Jei sužinosime, kad vaikas mums pateikė asmens duomenų, tokius duomenis ištrinsime iš savo rinkmenų.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Changes to the privacy notice
Konkrečiai vietovei skirta informacija: teisės į privatumą Kalifornijoje (tik JAV)

Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 skyrius suteikia teisę klientams, kurie yra Kalifornijos gyventojai, kartą per metus nemokamai kreiptis ir gauti informacijos apie asmens duomenis (jei yra), kuriuos per pastaruosius metus mes atskleidėme trečiosioms šalims, vykdydami tiesioginę rinkodaros veiklą. Jei taikoma, ši informacija apims atskleistų asmens duomenų kategorijų aprašymą, trečiųjų šalių (kurioms asmeninė informacija buvo atskleista per pastaruosius metus) pavadinimus ir adresus. Jei esate Kalifornijos gyventojas ir norite pateikti tokį prašymą, apsilankykite mūsų privatumo svetainėje: http://www.philips.com/a-w/privacy/questions-and-feedback.html

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Changes to the privacy notice
Šio privatumo pranešimo pakeitimai

Mūsų paslaugos kartais gali keistis be išankstinio pranešimo. Dėl šios priežasties pasiliekame teisę kartais keisti arba atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinę šį privatumo pranešimą taip pat atnaujinsime ir jo viršuje esančią datą.

 

Patariame reguliariai peržiūrėti naujausią šio privatumo pranešimo versiją.

 

Naujas privatumo pranešimas įsigalioja iškart jį paskelbus. Jei nesutinkate su atnaujintu pranešimu, turite pakeisti savo nustatymus arba pagalvoti apie galimybę nebesinaudoti mūsų paslaugomis. Jei įsigaliojus pakeitimams ir toliau jungsitės bei naudositės mūsų paslaugomis, tai reikš, kad jūs buvote informuotas apie atnaujintą privatumo pranešimą ir su juo sutinkate.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Contact

Susisiekite su mumis

Jei norite paklausti apie šį privatumo pranešimą arba apie tai, kaip „Philips“ naudoja jūsų asmens duomenis, susisiekite su mumis (įskaitant mūsų duomenų apsaugos pareigūną) čia. . Arba turite teisę pateikti skundą savo šalyje arba regione tinkamos kompetencijos priežiūros įstaigai.

 

„Philips Consumer Lifestyle" B.V.

High Tech Campus 5, 5656 AE,

Eindhovenas, Nyderlandai

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.