Lietuva

Programa „Philips Lumea IPL“ Privatumo pranešimas


Šis privatumo pranešimas paskutinį kartą atnaujintas 2021 m. spalio 27 d.

Programoje „Lumea IPL“ teikiamos paslaugos, padedančios sudaryti plaukelių šalinimo procedūrų planą ir tikslus, gauti priminimus laikytis procedūrų plano, gauti asmeninius naudojimo patarimus, paremtus progresu, ir sekti progresą bei „Lumea“ prietaiso naudojimą, taip pat kitos paslaugos (toliau – paslaugos) naudotojams visame pasaulyje. Šis privatumo pranešimas paaiškina mūsų privatumo praktiką, kai naudojatės mūsų paslaugomis, kokius duomenis ir kodėl mes renkame, kaip juos naudojame ir kokios yra jūsų asmeninės teisės.
 

„Lumea IPL“ naudoja „Lumea IPL“ mobiliąja programa (toliau – programa) surinktus arba tvarkomus asmens duomenis.
 

Šis privatumo pranešimas taikomas asmens duomenims, surinktiems arba tvarkomiems programa, kurią valdo „Koninklijke Philips N.V.“ arba bet kuri patronuojamoji įmonė arba filialai (toliau – „Philips“, mūsų, mes arba mus).
 

Taip pat perskaitykite mūsų pranešimą dėl slapukų ir naudojimo sąlygas, kuriose aprašomos naudojimosi mūsų paslaugomis sąlygos.

 

Renkami asmens duomenys ir rinkimo tikslai


Mes gauname arba renkame asmens duomenis, kaip išsamiai aprašoma toliau, kai teikiame savo paslaugas, taip pat, kai jūs prisijungiate prie programos, parsisiunčiate ją ar įdiegiate arba naudojatės mūsų paslaugomis. Galime naudoti šiuos asmens duomenis jums reikalingoms paslaugoms vykdyti kaip sutartinę būtinybę, paslaugoms valdyti, teikti, tobulinti, asmeniškai pritaikyti, prižiūrėti ir teikti rinkai remdamiesi savo teisėtu interesu arba siekdami vykdyti teisinius savo įsipareigojimus. Jei nenorite, kad rinktume ir tvarkytume jūsų asmens duomenis, gali būti, kad negalėsite naudotis mūsų paslaugomis.
 

Jautrūs asmens duomenys
 

Prieš rinkdami jautrius asmens duomenis informuosime jus ir paprašysime aiškaus sutikimo. Tokie duomenys apima plaukų spalvą ir odos atspalvį. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą nedarydami poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.
 

Jautrūs asmens duomenys
 

Prašome mums nesiųsti ir neatskleisti jokių jautrių asmens duomenų (pvz., socialinio draudimo numerių, informacijos, susijusios su rase ar etnine kilme, politiniu požiūriu, religija ar kitais įsitikinimais, sveikata, biometrija arba genetinėmis savybėmis, nusikalstamais faktais arba naryste profesinėse sąjungose) programoje arba per programą, arba kitu būdu.
 

Paskyros duomenys
 

Kaupiame jūsų asmens duomenis, kai sukuriate paskyrą. Galite prisijungti prie programos naudodami „MyPhilips“ paskyrą arba socialinio tinklo profilį. Mūsų kaupiami asmens duomenys gali apimti naudotojo vardą, profilio nuotrauką, vardą, el. pašto adresą, lytį, gimimo datą / amžių, šalį, kalbą, naujausias siųstas žinutes, profilio URL, socialinio tinklo profilį, vietą ir slaptažodį.
 

 • Sukaupti asmens duomenys naudojami jūsų paskyrai kurti ir tvarkyti. Galite naudoti savo paskyrą norėdami saugiai prisijungti prie programos. Jei sukursite „MyPhilips“ paskyrą norėdami prisijungti prie programos, atsiųsime pasveikinimo el. laišką, kad patvirtintume jūsų naudotojo vardą ir slaptažodį ir kad galėtume bendrauti su jumis atsakydami į užklausas, siųsti tik su paslauga susijusius pranešimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei tokius pasirinkote. Taip pat galite naudoti savo „MyPhilips“ paskyrą „Philips“ gaminiui ar paslaugai užsakyti, dalyvauti akcijoje, žaidime, su „Philips“ reklama susijusioje socialinio tinko veikloje (pvz., paspaudžiant „patinka“ arba „dalytis“), gaminio bandyme arba apklausose.
   

Facebook
 

Mes naudojame „Facebook“ prisijungimą. Tai leidžia jums prisijungti prie mūsų programos su savo „Facebook“ duomenimis. „Philips“ renka jūsų „Facebook“ prisijungimo duomenis, jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą ir paveikslėlį, susijusį su jūsų „Facebook“ paskyra. „Facebook“ taip pat renka tam tikrą informaciją, kai naudojate „Facebook“ prisijungimą:
 

 • Konfigūracijos duomenys: kai naudotojas prisijungia, SDK periodiškai siunčia fonines užklausas dėl automatiško prieigos rakto galiojimo trukmės valdymo.
 • Informacija apie klaidas: SDK renka informaciją apie klaidas SDK inicijavimo metu – tai gali būti asmenų, prisijungusių prie „Facebook“ naudotojo ID.
 • Trumpalaikiai duomenys: SDK vertina tam tikrą naudotojų veiklą siekiant užkirsti kelią sukčiavimui ir piktnaudžiavimui. Šie duomenys saugomi labai trumpą laiką, kai naudotojai nėra prisijungę prie „Facebook“.
   

Daugiau informacijos apie tai, kaip „Facebook“ naudoja duomenis yra privatumo politikoje (skelbiama internete adresu: facebook.com/about/privacy).
 

Kiti teikiami duomenys
 

Šie duomenys apima plaukų spalvą, odos atspalvį, pranešimų nustatymus, procedūrų istoriją, tikslus, „Lumea“ prietaiso naudojimą ir apklausų atsakymus.
 

 • Surinkti duomenys naudojami procedūrų planui sudaryti ir tikslams nustatyti, priminimams gauti, kad laikytumėtės procedūrų plano, taip pat, remiantis progresu, asmeniniams naudojimo patarimams gauti bei progresui ir „Lumea“ prietaiso naudojimui sekti. Tai darome siųsdami raginimo pranešimus per programą arba el. paštu.
   

Slapukai
 

Norėdami valdyti, teikti, tobulinti, suprasti ir asmeniškai pritaikyti savo paslaugas, naudojame slapukus, žymas arba panašias technologijas. Slapukai mums padeda atpažinti jūsų mobilųjį prietaisą ir kaupti asmens duomenis, taip pat ir unikalų naudotojo prietaiso numerį, mobiliojo prietaiso IP adresą, mobiliosios interneto naršyklės tipą arba naudojamą operacinę sistemą, sesijų ir naudojimo duomenis arba su paslauga susijusią veikimo informaciją, kuri suteikia informacijos apie tai, kaip naudojate programą.
 

Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojami slapukai ar kitos panašios technologijos, naudojamos šioje programoje, rasite mūsų pranešime apie slapukus.
 

Vietovės duomenys
 

Kai suteikiate prieigą prie buvimo vietos duomenų, mes galime kaupti mobiliojo prietaiso geografinės vietos duomenis. Bet kuriuo metu galite užblokuoti geografinės padėties duomenų kaupimą per programos arba mobiliojo prietaiso nuostatas.
 

 • Jei naudojatės palaikymo puslapio funkcija „Rasti artimiausią „Philips“, turėsite pasidalyti savo buvimo vietos duomenimis su „Philips“. Jei naudojate savo vietos funkcijas, pagal buvimo vietos duomenis būsite nukreipti į artimiausią parduotuvę arba jums bus pateikta jūsų šalies klientų aptarnavimo centro kontaktinė informacija.
   

Operacijų informacija
 

Jei mokate už mūsų paslaugas, galime gauti informacijos ir patvirtinimų, pvz., įplaukų patvirtinimo dokumentų, tiek iš programos parduotuvių, tiek iš kitų mokėjimą apdorojančių trečiųjų šalių.
 

Klientų palaikymas
 

Galite teikti mums informaciją, susijusią su mūsų paslaugų naudojimu, taip pat ir savo sąveikas su „Philips“ bei savo kontaktinius duomenis, kad galėtume jums teikti klientų aptarnavimo paslaugas. Mes valdome ir teikiame savo paslaugas, taip pat ir pagalbos klientams teikimą, paslaugų tobulinimą, taisymą ir asmeninį pritaikymą. Norėdami jums atsakyti, kai su mumis susisiekiate, mes taip pat naudojame jūsų informaciją.
 

Jungtiniai duomenys


Galime jungti jūsų asmens duomenis, taip pat ir paskyros duomenis, kitus jūsų teikiamus duomenis, slapukus, buvimo vietos duomenis, duomenis, sukauptus jums sąveikaujant ir naudojant „Philips“ skaitmeninius kanalus, pvz., socialinius tinklus, svetaines, el. laiškus, programas ir susijusius gaminius, IP adresą, slapukus, prietaiso informaciją, pranešimus, ant kurių paspaudžiate ar kuriuos paliečiate, buvimo vietos informaciją ir aplankytas svetaines.
 

Jungtiniai duomenys analizuojami ir naudojami paslaugoms teikti, pvz., padėti sudaryti procedūrų planą ir nustatyti tikslus, gauti pranešimus laikytis procedūrų plano, gauti asmeninius naudojimo patarimus, paremtus progresu, ir sekti progresą bei „Lumea“ prietaiso naudojimą, taip pat padėti mums tobulinti programos, prietaiso ir paslaugų turinį, veikimą ir naudojimą bei kurti naujus gaminius ir paslaugas.


Jei pasirinksite gauti reklaminių pranešimų apie „Philips“ gaminius, paslaugas, renginius ir akcijas, kurios jums gali būti aktualios, remdamiesi jūsų pomėgiais ir naršymu internete, galime jums siųsti rinkodaros ir reklaminių pranešimų el. paštu, telefonu ir kitais skaitmeniniais kanalais, tokiais kaip mobiliosios programos ir socialiniai tinklai. Tam, kad galėtume pranešimus pritaikyti pagal jūsų pomėgius ir naršymą bei teikti aktualesnę ir asmeniškesnę informaciją, galime analizuoti ir jungti jūsų asmens duomenis. Bet kada galite atsisakyti ir nebeprenumeruoti tokių pranešimų.
 

Leidimai

 

Programoje gali būti paprašyta jūsų leidimo prisijungti prie jūsų telefono arba jutiklių (pvz., kameros, „Wi-Fi“, geografinės vietos arba „Bluetooth“) ar kitų duomenų (pvz., nuotraukų, darbotvarkės arba adresatų) mobiliajame prietaise.
 

 • Tokius duomenis naudojame tik tada, kai reikia teikti jums paslaugas ir tik gavus aiškų jūsų sutikimą.
 • Kartais sutikimas yra mobiliojo prietaiso operacinių sistemų techninės išankstinės sąlygos. Tokiu atveju programoje gali būti paprašyta jūsų sutikimo prieigai prie tokių jutiklių ar duomenų, tačiau mes nekaupsime tokių duomenų, nebent to reikėtų norint teikti programos paslaugą arba tik gavus jūsų sutikimą.

 

Su kuo dalijamės asmens duomenimis


„Philips“ gali atskleisti asmens duomenis trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, verslo partneriams arba kitoms trečiosioms šalims remdamasi šiuo privatumo pranešimu ir / arba galiojančiais įstatymais.

 

Paslaugų teikėjai

 

Mes dirbame su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kad jie padėtų mums valdyti, teikti, tobulinti, suprasti, asmeniškai pritaikyti, prižiūrėti ir teikti rinkai mūsų paslaugas.

Galime dalytis jūsų asmens duomenimis su šiais paslaugų teikėjais:

 

 • IT ir debesijos paslaugų teikėjais

Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo, operacijų atlikimo paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, reikalingą programai arba teikiamoms paslaugoms veikti.

 

„Philips“ reikalauja, kad paslaugų teikėjai teiktų tinkamo lygio asmens duomenų apsaugą, panašią į tą, kurią teikiame mes. Mes reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai apdorotų asmens duomenis tik pagal mūsų instrukcijas ir tik konkrečiais, anksčiau minėtais tikslais, kad turėtų prieigą prie minimalaus kiekio duomenų, kurių reikia konkrečiai paslaugai teikti, ir užtikrintų jūsų asmens duomenų apsaugą.

 

Kitos trečiosios šalys

 

„Philips“ taip pat gali dirbti su trečiosiomis šalimis, kurios apdoroja jūsų asmens duomenis savo tikslais. Atidžiai perskaitykite jų privatumo pranešimus, kuriuose informuojama apie jų privatumo praktiką, taip pat ir jų kaupiamų asmens duomenų tipus, duomenų naudojimą, apdorojimą ir saugojimą.

 

Jei „Philips“ dalijasi asmens duomenimis su trečiąja šalimi, kuri naudoja jūsų asmens duomenis savo tikslais, prieš dalindamasi asmens duomenimis „Philips“ užtikrins, kad jus informuos ir / arba gaus jūsų sutikimą pagal galiojančius įstatymus.

 

„Philips“ kartais parduoda verslą arba verslo dalį kitai įmonei. Toks nuosavybės perleidimas gali apimti tiesiogiai su tuo verslu susijusių jūsų asmens duomenų perleidimą perkančiajai įmonei. Visos mūsų privatumo pranešime numatytos teisės ir įsipareigojimai yra laisvai „Philips“ perleidžiami bet kuriai iš mūsų patronuojamųjų įmonių susijungimo, įsigijimo, restruktūrizavimo ar turto pardavimo atveju arba pagal įstatymus ar kitais atvejais ir mes galime perleisti jūsų asmens duomenis bet kuriai patronuojamajai įmonei, įmonių perėmėjui arba naujam savininkui.

 

Tarptautinis persiuntimas

 

Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi ir apdorojami bet kurioje šalyje, kurioje yra mūsų įranga arba kurioje dirba paslaugų teikėjai, o naudodami paslaugas sutinkate, kad informacija (jei tokios yra) būtų siunčiama į šalis, išskyrus šalį, kurioje gyvenate, kuriose gali būti taikomos kitokios duomenų apsaugos taisyklės nei galiojančios jūsų šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis tų kitų šalių teismai, teisėsaugos institucijos, reguliavimo institucijos arba saugumo institucijos gali turėti teisę prieiti prie jūsų asmens duomenų.

 

Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduodami mūsų patronuojamosioms įmonėms arba paslaugų teikėjams ne EEE šalyse, kurias Europos Komisija pripažįsta kaip teikiančias tinkamo lygio duomenų apsaugą pagal EEE standartus (visas tokių šalių sąrašas yra čia. Jei perdavimas vyksta iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko užtikrinančiomis tinkamą lygį, pvz., JAV, siekdami apsaugoti jūsų asmens duomenis mes naudojame tinkamas priemones, tokias kaip mūsų Privalomos bendrosios klientų, tiekėjų ir verslo partnerių duomenų apsaugos taisyklės ir (arba) Europos Komisijos priimtas standartines sutartines sąlygas. Norėdami gauti šių priemonių kopiją, sekite prieš tai esančią nuorodą arba susisiekite adresu privacy@philips.com.

 

Kiek laiko saugosime jūsų duomenis


Laikysime jūsų asmens duomenis tiek, kiek reikia arba yra leidžiama tuo tikslu (-ais), kuriam (-iems) jie buvo kaupti. Kriterijai, pagal kuriuos sprendžiama, kiek laiko laikyti duomenis, yra: (i) laikotarpis, kurio metu naudojate programą ir paslaugas; (ii) ar yra teisinis įsipareigojimas, kurio turime laikytis, (iii) ar saugojimas yra patartinas atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., atsižvelgiant į taikomus apribojimus, bylinėjimąsi ar reguliavimo tyrimus).

 

Jūsų pasirinkimas ir teisės


Jei norėtumėte pateikti prašymą gauti prieigą prie asmens duomenų, kuriuos mums anksčiau pateikėte, juos taisyti, ištrinti, riboti arba prieštarauti jų apdorojimui arba jei norėtumėte pateikti prašymą gauti savo asmens duomenų elektroninę kopiją tam, kad galėtumėte juos perduoti kitai įmonei (tiek, kiek ši duomenų perkėlimo teisė jums suteikiama galiojančiais įstatymais), susisiekite su mumis adresu privacy@philips.com. Atsakysime į jūsų užklausą laikydamiesi galiojančių įstatymų.
 

Savo prašyme aiškiai parašykite, kokius asmens duomenis norėtumėte pasiekti, taisyti, ištrinti, riboti ar dėl kokių duomenų apdorojimo norėtumėte prieštarauti. Norėdami jus apsaugoti patenkinsime tik tuos prašymus dėl asmens duomenų, kurie yra susieti su jūsų paskyra, jūsų el. pašto adresu arba kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami savo prašymą. Mums gali reikėti patikrinti jūsų tapatybę prieš įvykdant prašymą. Bandysime patenkinti jūsų prašymą taip greitai, kaip tai pagrįstai praktiškai įmanoma.
 

Atkreipkite dėmesį, kad jei pasinaudosite (kai kuriais) savo pasirinkimais ir teisėmis, gali būti, kad negalėsite visai arba iš dalies pasinaudoti mūsų paslaugomis.

 

Asmens duomenų apsauga


Mes rimtai žiūrime į savo pareigą saugoti duomenis, kuriuos patikite „Philips“, nuo atsitiktinio arba neteisėto pakeitimo, praradimo, neteisingo naudojimo ar prieigos. „Philips“ naudoja įvairias saugumo technologijas, technines ir organizacines priemones, padedančias apsaugoti jūsų duomenis. Šiuo tikslu taip pat įdiegiame prieigos kontrolės priemones, naudojame užkardas ir saugumo protokolus.
 

Speciali informacija tėvams


Kaip nurodoma pagal galiojančius įstatymus, paslaugos nėra skirtos vaikams. „Philips“ politika atitinka įstatymus ir prieš kaupiant, naudojant arba atskleidžiant vaikų asmens duomenis reikalingas vieno iš tėvų arba globėjų sutikimas. Esame įsipareigoję saugoti vaikų privatumą ir labai skatiname tėvus ir globėjus aktyviai domėtis savo vaikų veiklomis ir pomėgiais internete.
 

Tėvams arba globėjams sužinojus, kad jų vaikas, mums pateikė savo asmens duomenis be jų sutikimo, prašome susisiekti su mumis adresu privacy@philips.com. Jei sužinosime, kad vaikas mums pateikė asmens duomenų, tokius duomenis ištrinsime iš savo rinkmenų.

 

Konkrečiai vietovei skirta informacija: teisės į privatumą Kalifornijoje (tik JAV)


Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 skyrius suteikia teisę klientams, kurie yra Kalifornijos gyventojai, kartą per metus nemokamai kreiptis ir gauti informacijos apie asmeninius duomenis (jei yra), kuriuos per pastaruosius metus mes atskleidėme trečiosioms šalims, vykdydami tiesioginę rinkodaros veiklą. Jei taikoma, ši informacija apims atskleistos asmeninės informacijos kategorijų aprašymą, trečiųjų šalių (kurioms asmeninė informacija buvo atskleista per pastaruosius metus) pavadinimus ir adresus. Jei esate Kalifornijos gyventojas ir norite pateikti tokį prašymą, apsilankykite mūsų privatumo svetainėje: philips.com/a-w/privacy/questions-and-feedback

 

Šio privatumo pranešimo pakeitimai


Mūsų paslaugos kartais gali keistis be išankstinio pranešimo. Dėl šios priežasties pasiliekame teisę kartais keisti arba atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinę šį privatumo pranešimą taip pat atnaujinsime ir jo viršuje esančią datą.
 

Patariame reguliariai peržiūrėti naujausią šio privatumo pranešimo versiją.
 

Naujas privatumo pranešimas įsigalioja iškart jį paskelbus. Jei nesutinkate su atnaujintu pranešimu, turite pakeisti savo nustatymus arba pagalvoti apie galimybę nebesinaudoti mūsų paslaugomis. Jei įsigaliojus pakeitimams ir toliau jungsitės bei naudositės mūsų paslaugomis, tai reikš, kad jūs buvote informuotas apie atnaujintą privatumo pranešimą ir su juo sutinkate.

 

Susisiekite su mumis


Jei norite paklausti apie šį privatumo pranešimą arba apie tai, kaip „Philips“ naudoja jūsų asmens duomenis, susisiekite su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu adresu privacy@philips.com. Arba turite teisę pateikti skundą savo šalyje arba regione tinkamos kompetencijos priežiūros įstaigai.

 

„Koninklijke Philips N.V.“

High Tech Campus 5

5656AE, Eindhoven

Olandija

Programa „Philips Lumea IPL“ skirta plaukelių šalinimo procedūroms ir tikslams, kai naudojate Lumea IPL prietaisą („prietaisą“), valdyti bei teikia asmeninius su grožiu ir plaukelių šalinimu susijusius patarimus („paslaugas“).

Šis privatumo pranešimas skirtas padėti jums suprasti mūsų privatumo praktikas, kai naudojate mūsų paslaugas, įskaitant tai, kokius duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką su jais darome, bei asmens teises.

Šis privatumo pranešimas taikomas asmens duomenims, tvarkomiems naudojant programą, kurią valdo „Philips Consumer Lifestyle B.V.“ arba bet kuri patronuojamoji įmonė arba filialai (toliau – „Philips“, mūsų, mes arba mus).

Renkamos informacijos ir asmens duomenų rūšys ir rinkimo priežastys

Mes tvarkome informaciją ir asmens duomenis, kaip aprašoma toliau, teikdami paslaugas, įskaitant prieigą prie programos, jos atsisiuntimą ir įdiegimą. Šiuos asmens duomenis galime tvarkyti su jūsų sutikimu arba jūsų prašomi kaip sutartinę būtinybę, kad būtų galima valdyti, teikti, tobulinti, pritaikyti, palaikyti ir reklamuoti savo paslaugas remiantis savo teisėtais interesais arba laikantis mums priklausančios teisinės prievolės. Jei nenorite, kad mes tvarkytume jūsų asmens duomenis, gali būti, kad negalėsite naudotis paslaugomis.

Neskelbtini asmens duomenys

Prieš rinkdami neskelbtinus asmens duomenis, informuosime jus ir paprašysime jūsų aiškaus sutikimo. Atsižvelgdami į jūsų pasirinkimus, leidžiame jums saugiai laikyti informaciją apie grožį ir plaukelių šalinimą savo paskyroje, kad galėtumėte lengvai juos atkurti, jei įdiegsite programą kitame prietaise. Be to, mes naudojame jūsų duomenis, kad jums asmeniškai pritaikytume prietaiso naudojimą grožio ir plaukelių šalinimo tikslu, pvz., teikdami asmenines instruktavimo programas, priminimus ir kitas paslaugas. Tvarkomi duomenys apima jūsų:

 • pageidavimus ir atsakymus į mūsų individualiai pritaikytus klausimus;
 • plaukelių šalinimo prietaiso duomenis, įskaitant unikalius identifikatorius ir naudojimo duomenis;
 • procedūrų duomenis, įskaitant procedūrų grafikus, eigą ir būseną;
 • odos atspalvio ir plaukelių informaciją, įskaitant odos, plaukelių spalvą ir tipą, taip pat odos ir plaukelių šalinimo įpročius bei problemas;
 • nuotraukas, įskaitant kūno dalių, plaukelių ir odos nuotraukas, reikalingas, kad galėtumėte naudotis tam tikromis programos funkcijomis;
 • gyvenimo būdo ir geros savijautos informaciją, kurią įvedate programoje, įskaitant informaciją apie įpročius, stresą, miegą ir aplinką;
 • programos naudojimo įpročius ir mobiliojo prietaiso duomenis.
   

Remdamiesi jūsų nustatymais, galime siųsti jums el. laiškus, raginamuosius pranešimus, turinį ir pranešimus programoje. Taip pat galime derinti, pseudonimizuoti, anonimizuoti ar apibendrinti jūsų duomenis personalizavimo tikslais.
 

Paskyros duomenys
 

Mes renkame jūsų asmens duomenis, kai sukuriate paskyrą. Galite prisijungti prie programos naudodami „Philips“ paskyrą arba savo socialinio tinklo profilį, įskaitant „Apple“ paskyrą.

Mūsų renkami asmens duomenys gali apimti jūsų naudotojo vardą, vardą ir pavardę, el. pašto adresą, šalį, kalbą, slaptažodį ir demografinę informaciją, pvz., lytį (neprivaloma). Mes taip pat tvarkome informaciją apie jūsų programos naudojimą, įskaitant sesijos, prisijungimo ir autentifikavimo informaciją, kurią naudojame jūsų paskyrai tvarkyti.
 

Jei pasirinksite prisijungti per socialinį tinklą, renkami asmens duomenys autentifikavimo tikslais gali apimti pagrindinį viešą profilį (pvz., profilio nuotrauką, identifikatorių, lytį, profilio URL, gimtadienį, pagrindinį puslapį ir buvimo vietą) ir el. pašto adresą. Tokiu atveju jūsų socialinio tinklo teikėjas gali rinkti informaciją remdamasis faktu, kad jūs naudojate programą ir prisijungiate naudodamiesi socialinio tinklo paskyra. Perskaitykite savo socialinio tinklo teikėjo privatumo pranešimą (pvz., „Facebook“, „Google“, „Apple“), norėdami sužinoti apie jo privatumo praktikas.
 

Ankstesnėse programos versijose galėjote prisijungimui naudoti „Facebook“ SDK, dėl ko „Facebook“ galėjo tvarkyti šią informaciją:

 • konfigūracijos duomenis. Naudotojui prisijungus, „Facebook“ periodiškai siunčia fonines užklausas dėl automatinio prieigos rakto galiojimo trukmės valdymo;
 • informaciją apie klaidas. „Facebook“ renka informaciją apie klaidas, įskaitant prisijungimo inicijavimo metu. Ši informacija gali apimti asmenų, prisijungusių prie „Facebook“, naudotojo ID;
 • trumpalaikius duomenis. „Facebook“ vertina tam tikrą naudotojo veiklą sukčiavimo ir piktnaudžiavimo kontrolės tikslais. Šie prie „Facebook“ neprisijungusių asmenų duomenys saugomi tik labai trumpą laiką.
   
Daugiau apie tai, kaip „Facebook“ naudoja informaciją, galite sužinoti skaitydami jų privatumo politiką. „Facebook“ gali tvarkyti tokią informaciją ne jūsų gyvenamojoje šalyje. Tokiose šalyse gali būti neteikiama tinkama asmens duomenų apsauga pagal Reglamentą (ES) 2016/679.

Jūsų paskyros duomenis naudojame paskyrai sukurti ir valdyti bei asmeninėms paslaugoms teikti. Savo paskyrą galite naudoti norėdami saugiai prisijungdami prie programos. Jei, norėdami prisijungti prie programos, sukursite „Philips“ paskyrą, mes atsiųsime pasveikinimo laišką, kad patvirtintume jūsų naudotojo vardą ir slaptažodį, kad galėtume su jumis bendrauti atsakydami į jūsų užklausas, siųsti griežtai tik su paslauga susijusius pranešimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei sutiksite tokius gauti. Taip pat galite naudoti savo „Philips“ paskyrą norėdami užsisakyti arba užregistruoti „Philips“ gaminį ar paslaugą, dalyvauti akcijoje ar žaidime, dalyvauti socialinės žiniasklaidos veikloje, susijusioje su „Philips“ reklama (pvz., spustelėdami „patinka“ arba „dalintis“), ir dalyvauti gaminių bandymuose ar apklausose.

Analitiniai duomenys

Jei sutiksite, padėsite mums tobulinti programą ir mūsų prijungiamuosius gaminius (taip pat kurti naujas, jums skirtas asmens sveikatos priežiūros priemones!) remiantis duomenimis, kuriuos stebime ir renkame, kai naudojatės mūsų paslaugomis. Šias įžvalgas taip pat galime panaudoti mūsų paslaugoms individualiai pritaikyti. Tvarkomi duomenys apima duomenis, kuriuos teikiate naudodami programą, mobiliojo prietaiso identifikatorius, sesijos ir naudojimo duomenis, operacinę sistemą, modelį, tinklo informaciją ir (užmaskuotus) IP adresus, taip pat programos informaciją, pvz., programos pavadinimą, versiją, naudojimą ir įvykius, aplankytus puslapius ir sesijos informaciją. Mes galime naudoti slapukus, žymes ir (arba) panašias technologijas bei pasitelkti paslaugų teikėjus, kurie tvarko jūsų duomenis mūsų vardu ir vadovaudamiesi mūsų instrukcijomis. Mes galime derinti, pseudonimizuoti, anonimizuoti ar apibendrinti jūsų duomenis statistikos, analizės ir personalizavimo tikslais. Daugiau informacijos rasite programos nustatymuose.

Slapukų duomenys

Tvarkome informaciją, gautą iš jūsų mobiliojo prietaiso ir naudojant slapukus, žymes, pikselius ar panašias technologijas („slapukus“), skirtas mūsų paslaugoms teikti. Mūsų slapukai leidžia mums atpažinti jūsų mobilųjį prietaisą ir rinkti informaciją bei asmens duomenis remiantis šiuo pranešimu. Informacija, kurią tvarkome, gali apimti jūsų mobiliojo prietaiso duomenis (pvz., unikalius identifikatorius, sesijos ir naudojimo duomenis, operacinę sistemą, modelį, laikmeną, tinklo informaciją ir IP adresus) ir programos informaciją (pvz., programos pavadinimą, versiją, naudojimą ir įvykius, aplankytus puslapius ir sesijos informaciją). Taip pat galime naudoti šią informaciją norėdami parodyti konkrečios šalies turinį (įskaitant informaciją jūsų vietine kalba).

Rinkodaros duomenys

Jei pasirenkate gauti reklaminius pranešimus apie „Philips“ gaminius, paslaugas, renginius ir akcijas, kurios gali būti jums aktualios remiantis jūsų interesais ir įpročiais internete, galime jums siųsti rinkodaros ir reklaminius pranešimus el. paštu, telefonu ir kitais skaitmeniniais kanalais, pvz., per mobiliąją programą ir socialinius tinklus. Kad galėtume pritaikyti pranešimus pagal jūsų interesus ir įpročius bei teikti jums aktualesnius ir asmeniškesnius pasiūlymus, galime analizuoti ir derinti jūsų asmens duomenis. Galite bet kada atsisakyti tokių pranešimų ar atšaukti jų prenumeratą.

Apklausų ir tyrimų duomenys

Galime pakviesti jus užpildyti apklausas arba prisijungti prie tyrimų studijų. Mūsų renkami asmens duomenys apima jūsų atsakymus, kurie gali būti susiję su jūsų nuomone ir patirtimi naudojantis mūsų paslaugomis ar trečiųjų šalių paslaugomis, taip pat informaciją apie jūsų grožio ir plaukelių šalinimo įpročius ar kitas asmens sveikatos temas. Mes galime tvarkyti jūsų apklausos duomenis kartu su analitine informacija, kurią renkame, kai naudojate programą. Mes naudojame šiuos duomenis, kad suprastume savo naudotojus ir panaudotume šias įžvalgas savo programai ir paslaugoms „Philips“ grožio srityje gerinti. Norėdami tai padaryti, analizuojame ir apibendriname jūsų informaciją ir atsakymus. Kai kuriuos iš šių projektų galime vykdyti anonimiškai, tokiu atveju nerinksime jokių asmens duomenų. Bet kuriuo atveju, kai prisijungsite prie šių projektų, sužinosite papildomos informacijos apie tai, kaip bus tvarkomi jūsų duomenys.

Atsiliepimų duomenys

Galime paprašyti jūsų pateikti atsiliepimų apie naudojimosi „Lumea“ patirtį. Kai kuriais atvejais paprašysime jūsų leidimo skelbti jūsų vardą ir atsiliepimus programoje, kad padėtume kitiems naudotojams. Jei neprašysime kitaip, prašome mums neatskleisti jokių neskelbtinų asmens duomenų, pvz., socialinio draudimo numerių, su rasine ar etnine kilme susijusios informacijos, politinių pažiūrų, religinių, filosofinių ar kitų įsitikinimų, sveikatos, lytinio gyvenimo duomenų ar seksualinės orientacijos, biometrinių duomenų ar genetinių ypatybių, informacijos apie padarytas nusikalstamas veikas ar narystę profesinėje sąjungoje. Visada ir bet kuriuo metu galite reikalauti, kad mes ištrintume jūsų atsiliepimus.

Klientų aptarnavimo duomenys

Galite mums teikti informaciją, susijusią su tuo, kaip naudojate mūsų paslaugas, įskaitant bendravimą su „Philips“, ir kaip su jumis susisiekti, kad galėtume teikti klientų aptarnavimo paslaugą. Valdome ir teikiame savo paslaugas, įskaitant klientų aptarnavimą, bei jas tobulinime, taisome ir pritaikome. Taip pat naudojame jūsų informaciją, norėdami jums atsakyti, kai su mumis susisiekiate.

Jungtiniai duomenys

Galime jungti jūsų asmens duomenis, taip pat ir paskyros duomenis, kitus jūsų teikiamus duomenis, prietaiso duomenis, slapukus, buvimo vietos duomenis, duomenis, sukauptus jums sąveikaujant ir naudojant „Philips“ skaitmeninius kanalus, pvz., socialinius tinklus, svetaines, el. laiškus, programas ir susijusius gaminius, IP adresą, slapukus, prietaiso informaciją, pranešimus, ant kurių paspaudžiate ar kuriuos paliečiate, buvimo vietos informaciją ir aplankytas svetaines. Atsižvelgdami į jūsų pasirinkimus, galime analizuoti jūsų jungtinius duomenis, kad galėtume teikti paslaugas, pvz., teikti įžvalgų apie plaukelių šalinimo procedūras, ir teikti suasmenintą turinį, pranešimus bei patarimus remdamiesi šiuo pranešimu. Be to, galime analizuoti šiuos duomenis, kad pagerintume programos ir paslaugų turinį, funkcionalumą bei naudojimą, taip pat siekdami sukurti naujų gaminių ir paslaugų grožio srityje.

Vertinimų ir apžvalgų duomenys

Jei rašote apžvalgą ar vertinate programą programų parduotuvėje, galime apdoroti tokią informaciją, kad atsakytume į jūsų komentarus ir klausimus, suprastume, kaip jaučiatės naudodamiesi programa, susipažintume su bendru programos ir mūsų prekių ženklo suvokimu ir panaudotume šias įžvalgas programai patobulinti. Galime matyti tik jūsų programų parduotuvės naudotojo vardą, įvertinimus, komentarus ir bet kokią kitą informaciją, kuria nusprendžiate su mumis pasidalinti arba kurią padarote viešai prieinama. Mes nesiejame šios informacijos su jūsų paskyros kredencialais ar kita jūsų turima informacija, nebent jūs reikalautumėte, kad taip darytume. Prireikus klientų aptarnavimo paslaugos, mes galime naudoti jūsų duomenis, kad galėtume stebėti jūsų atvejį ir padėti klientų aptarnavimo procese remdamiesi šiuo pranešimu.

Leidimai

Programa gali paprašyti jūsų leidimo prieigai prie jūsų mobiliojo prietaiso saugojimo galimybių, jutiklių ar kitų funkcijų. Mums reikalinga prieiga, kai tai tikrai būtina, kad galėtume teikti paslaugas, kaip nurodyta toliau.

 • Kamera arba nuotraukų galerija. Jei į programą įkelsite nuotraukų, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, programai reikės jūsų leidimo. Programai taip pat reikės leidimo, kad galėtumėte nuskaityti prietaiso brūkšninį kodą ir sužinoti prietaiso informaciją. Mes nesaugome jokių brūkšninių kodų duomenų.
 • Skambinimas. Jei nuspręsite paskambinti „Philips“ klientų aptarnavimo komandai per programą, programai reikės leidimo naudotis mobiliojo prietaiso telefono skambučių funkcija.
 • Failai. Programai reikalinga prieiga prie mobiliojo prietaiso failų, kad būtų galima išsaugoti kalbos konfigūracijas ir kitus failus, kuriuos programa naudoja valdymui (pvz., naudotojo vadovus, grafikos, medijos failus ar kitus didelius programos elementus). Jei ištrinsite programą, failai bus ištrinti iš mobiliojo prietaiso.
 • Mikrofonas arba garso įrašymas. Galite naudoti tam tikras programos funkcijas arba prisijungti prie tyrimų projektų, kurių metu programai leidžiama skaičiuoti jūsų prietaiso blyksnius pagal garsą, kuris girdimas sublyksint. Tokiais atvejais programai reikės prieigos prie mikrofono arba įrašymo galimybių leidimo. Nesaugosime ir negalėsime pasiekti jokio garso įrašo, kol negausime jūsų aiškaus sutikimo. Duomenys bus tvarkomi ir liks jūsų mobiliajame prietaise.
 • WIFI. Programai reikalingas WIFI ryšys, kad būtų galima prijungti prie interneto.   WIFI ryšį galite užblokuoti bet kuriuo metu per mobiliojo prietaiso nustatymus.
   
Kai kuriais atvejais jūsų operacinė sistema gali prašyti leidimų, kurių jūsų mobiliajam prietaisui reikia dėl techninių priežasčių ir kurių „Philips“ nekontroliuoja ar nenaudoja. Mes nerinksime jokių duomenų, susijusių su tokiais leidimais, nebent jų reikės siekiant teikti paslaugas remiantis šiuo pranešimu.

Šiuos leidimus galite bet kada užblokuoti arba atšaukti savo operacinės sistemos nustatymuose.

Jūsų asmeninių duomenų perdavimas kitiems

„Philips“ gali atskleisti asmens duomenis trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, verslo partneriams arba kitoms trečiosioms šalims remdamasi šiuo privatumo pranešimu ir / arba galiojančiais įstatymais.

Filialai

Jūsų duomenimis galime dalytis su kitais „Philips“ grupei priklausančiais „Philips“ subjektais. Pavyzdžiui, kai kurie „Philips“ subjektai gali padėti mums tvarkyti programų infrastruktūrą arba jūsų užklausas. Jūsų duomenis tvarkys tik tie žmonės, kuriems reikalinga griežta prieiga, kad galėtų atlikti savo darbą.

Paslaugų teikėjai

Mes taip pat dirbame su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kad jie padėtų mums valdyti, teikti, tobulinti, suprasti, asmeniškai pritaikyti, prižiūrėti ir teikti rinkai mūsų programą. Galime dalytis jūsų asmens duomenimis su šiais paslaugų teikėjais:
 
 • IT, apklausų ir debesijos paslaugų teikėjais. Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo, operacijų atlikimo paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, reikalingą programai ir (arba) teikiamoms paslaugoms veikti;
 • analizės teikėjais. Šie paslaugų teikėjai teikia reikalingą aparatinę įrangą, programinę įrangą, tinklų, saugojimo, operacijų atlikimo paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, reikalingą analizei atlikti ir paslaugoms teikti.
   
„Philips“ reikalauja, kad paslaugų teikėjai teiktų tinkamo lygio asmens duomenų apsaugą, panašią į tą, kurią teikiame mes. Reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai tvarkytų asmens duomenis tik pagal mūsų instrukcijas ir tik konkrečiais, anksčiau minėtais tikslais, kad turėtų prieigą prie minimalaus duomenų, kurių reikia konkrečiai paslaugai teikti, kiekio ir užtikrintų jūsų asmens duomenų apsaugą.

Kitos trečiosios šalys

„Philips“ taip pat gali bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis, kurios tvarko jūsų informaciją ar asmens duomenis savo tikslais. Atidžiai perskaitykite jų privatumo pranešimus, nes juose informuojama apie privatumo taisykles, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenis jos renka ir kaip juos naudoja, tvarko ir saugo.

Jei „Philips“ dalijasi informacija ar asmens duomenimis su trečiąja šalimi, kuri naudoja jūsų asmens duomenis savo tikslais, prieš dalindamasi asmens duomenimis „Philips“ būtinai jus informuos ir / arba gaus jūsų sutikimą pagal galiojančius įstatymus.

Kartais „Philips“ parduoda verslą arba verslo dalį kitai įmonei. Tokiu atveju, perduodant nuosavybę įsigijusiai įmonei gali būti tiesiogiai perduodami jūsų asmeniniai duomenys, susiję su tuo verslu. „Philips“ gali laisvai priskirti visas savo teises ir pareigas pagal privatumo pranešimą bet kuriai savo patronuojamajai bendrovei, susijusiai su susijungimu, įsigijimu, restruktūrizavimu ar turto pardavimu, įstatymų nustatyta tvarka kitais būdais, ir mes galime perduoti jūsų asmens duomenis bet kuriai savo patronuojamajai bendrovei, teisių perėmėjams ar naujam savininkui.

Kai to reikalauja įstatymai arba kai tai būtina mūsų teisėms apsaugoti, mes galime dalytis jūsų duomenimis su viešosiomis ir vyriausybinėmis institucijomis.

Tarptautinis persiuntimas

Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi ir tvarkomi bet kurioje šalyje, kurioje tam turime sąlygas arba kurioje bendradarbiaujame su paslaugų teikėjais. Naudodamiesi paslaugomis sutinkate su informacijos perdavimu (jei toks vykdomas) šalims, nepriklausančioms jūsų gyvenamajai šaliai, kuriose gali būti taikomos duomenų apsaugos taisyklės, kurios skiriasi nuo jūsų šalies duomenų apsaugos taisyklių. Tam tikromis aplinkybėmis tų kitų šalių teismai, teisėsaugos institucijos, reguliavimo institucijos arba saugumo institucijos gali turėti teisę prieiti prie jūsų asmens duomenų.

Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų patronuojamosioms įmonėms ar paslaugų teikėjams ne EEE šalyse, kurias Europos Komisija pripažino kaip užtikrinančias pakankamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus (visas šalių sąrašas pateiktas čia).

Perduodant duomenis iš EEE į šalis, kurios, Europos Komisijos nuomone, neužtikrina tinkamo duomenų apsaugos lygio, pvz., Jungtines Valstijas, įgyvendinome atitinkamas priemones, pvz., mūsų Įpareigojančias įmonės taisykles, susijusias su klientų, tiekėjų ir verslo partnerių duomenimis, ir (arba) standartines sutarčių sąlygas, priimtas Europos Komisijos, siekiant apsaugoti jūsų asmens duomenis. Šių priemonių kopiją galite gauti pasinaudoję pirmiau pateikta nuoroda arba susisiekę su mumis čia.

Kiek laiko saugosime jūsų duomenis

Saugosime jūsų asmens duomenis tiek laiko, kiek reikės ar bus leidžiama atsižvelgiant į tikslą (-us), kuriam (-iems) renkami duomenys. Kriterijai, pagal kuriuos nustatome saugojimo laikotarpius: (i) jūsų programos ir paslaugų naudojimo trukmė; (ii) ar yra teisinė prievolė, kurią privalome vykdyti; (iii) ar saugojimas yra patartinas atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., atsižvelgiant į galiojančius senaties terminus, bylinėjimąsi ar norminius tyrimus).

Jūsų pasirinkimai ir teisės

Jei norėtumėte pateikti prašymą gauti prieigą prie asmens duomenų, kuriuos mums anksčiau pateikėte, juos taisyti, ištrinti, riboti arba prieštarauti jų tvarkymui arba jei norėtumėte pateikti prašymą gauti savo asmens duomenų elektroninę kopiją tam, kad galėtumėte juos perduoti kitai įmonei (tiek, kiek ši duomenų perkėlimo teisė jums suteikiama galiojančiais įstatymais), susisiekite su mumis čia. Atsakysime į jūsų užklausą laikydamiesi galiojančių įstatymų.

Savo prašyme paaiškinkite, kokius asmens duomenis norėtumėte gauti, ištaisyti, ištrinti, apriboti ar kokių asmens duomenų tvarkymui norėtumėte prieštarauti. Norėdami jus apsaugoti, galime įvykdyti tik tuos prašymus dėl asmens duomenų, kurie yra susiję su jūsų paskyra, el. pašto adresu ar kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami mums savo prašymą, ir prieš įvykdant prašymą mums gali reikėti patikrinti jūsų tapatybę. Stengsimės įvykdyti jūsų prašymą kuo greičiau per protingai įmanomą terminą.

Kai tvarkome jūsų duomenis, kad galėtume pagal savo sąlygas teikti paslaugas, galime negalėti teikti paslaugų, jei netvarkysime jūsų duomenų. Kai remiamės savo teisėtais interesais, užtikriname, kad tvarkymas neviršytų jūsų privatumo teisių ir interesų. Kai remiamės sutikimu, jūs galite sutikimą bet kada atšaukti ir tai neturės jokio poveikio tvarkymo prieš sutikimo atšaukimą teisėtumui.

Jei pasinaudosite (kai kuriais) savo pasirinkimais ir teisėmis, gali būti, kad daugiau negalėsite visai arba iš dalies naudotis mūsų paslaugomis.

Asmens duomenų apsauga

Rimtai žiūrime į savo pareigą apsaugoti „Philips“ patikėtus duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto pakeitimo, praradimo, netinkamo naudojimo, atskleidimo ar prieigos. „Philips“ naudoja įvairias apsaugos technologijas, technines ir organizavimo priemones, kad apsaugotų jūsų duomenis. Šiuo tikslu, be kita ko, įdiegėme prieigos valdiklius, naudojame užkardas ir saugius protokolus.

Speciali informacija tėvams

Nors paslaugos nėra skirtos vaikams, kaip nurodyta galiojančiuose įstatymuose, pagal „Philips“ politiką laikantis įstatymų prašoma tėvų ar globėjų leidimo prieš renkant, naudojant ar atskleidžiant vaikų asmens duomenis. Esame įsipareigoję saugoti vaikų privatumo poreikius ir labai raginame tėvus bei globėjus aktyviai dalyvauti savo vaikų internetinėje veikloje ir pomėgiuose.

Vienam iš tėvų arba globėjų sužinojus, kad jų vaikas mums teikia savo asmens duomenis be jų sutikimo, prašome susisiekti su mumis čia. Jei sužinosime, kad vaikas mums teikia savo asmens duomenis, ištrinsime tokius duomenis iš savo failų.

Šių privatumo nuostatų pakeitimai

Mūsų paslaugos kartais gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus. Todėl pasiliekame teisę kartais keisti arba atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinę šį privatumo pranešimą, atnaujinsime ir datą šio privatumo pranešimo viršuje. Patariame reguliariai peržiūrėti naujausią šio privatumo pranešimo versiją.

Naujasis privatumo pranešimas įsigalios iš karto jį paskelbus. Jei nesutinkate su pataisytu pranešimu, turėtumėte pakeisti savo nuostatas arba apsvarstyti galimybę nustoti naudotis mūsų paslaugomis. Toliau prisijungdami arba naudodamiesi mūsų paslaugomis, įsigaliojus šiems pakeitimams, patvirtinate, kad buvote informuoti apie pakeistą privatumo pranešimą.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šį privatumo pranešimą arba tai, kaip „Philips“ naudoja jūsų asmens duomenis, galite kreiptis į mus (įskaitant mūsų duomenų apsaugos pareigūną ir (arba) atstovą) čia. Arba turite teisę pateikti skundą savo šalies ar regiono priežiūros institucijai

Philips Consumer Lifestyle B.V.
High Tech Campus 5, 5656 AE,
Eindhoven, Nyderlandai

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.