PN

„Philips Sonicare“ programos privatumo pranešimas


Šis privatumo pranešimas paskutinį kartą buvo atnaujintas 2021 m.
sausio 19 d.

„Philips Sonicare“ programa (programa) pataria vartotojams visame pasaulyje, kaip pagerinti valymo ir burnos higienos įpročius (paslaugos). Programa naudoja asmens duomenis, kuriuos surinko arba apdorojo „Philips Sonicare“ prijungtas dantų šepetėlis (įtaisas) ir (arba) programa.

 

Šiuo privatumo pranešimu siekiame paaiškinti mūsų privatumo praktiką jums naudojantis mūsų paslaugomis, įskaitant tai, kokią informaciją ir asmens duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką su jais darome, taip pat jūsų asmenines teises. Jūsų asmens duomenų valdytojas pagal šį privatumo pranešimą yra „Philips Oral Healthcare, LLC“, adresas 22100 Bothell Everett Highway, Bothell WA 98021, JAV („Philips“, mūsų, mes arba mus).

 

Taip pat perskaitykite pranešimą apie analitiką ir naudojimo sąlygas, kur aprašytos sąlygos, kurių turite laikytis naudodamiesi mūsų paslaugomis.

Kokią informaciją ir asmens duomenis mes renkame ir kokiais tikslais?


Gauname arba renkame informaciją ir asmens duomenis, kurie išsamiai aprašyti toliau, kai teikiame savo paslaugas, taip pat kai gaunate prieigą prie mūsų programos, ją parsisiunčiate ir įdiegiate. Mes susiejame jūsų duomenis su unikaliais identifikatoriais.
account data

Slapti asmens duomenys

Renkame šiuos duomenis apie burnos priežiūrą:

 

 • iš jūsų įtaiso gaunamus dantų valymo duomenis, įskaitant informaciją apie jūsų kasdienius dantų valymo įpročius ir trukmę, jutiklio duomenis (šepetėlio režimą, padėtį, judėjimą ir spaudimą), baterijos lygį ir šepetėlio galvutės tipą bei naudojimo laiką;

 

 • jūsų valymo tikslus ir kitus burnos priežiūros įpročius / veiklą (pvz., valymą siūlu ir skalavimą, jūsų atsakymus mūsų pradinio klausimyno suasmeninimo puslapyje bei duomenis apie sritį, į kurią sutelkiamas dėmesys (pvz., apnašų susidarymas, kraujuojančios sritys, dantenų atsitraukimas ir galimos kiaurymės), taip pat vietą, kur pradedate valyti (t. y. sritį burnoje, kurioje norite pradėti valyti dantis).

     

Šiuos duomenis renkame, kad: teiktume jums paslaugas, įskaitant atsiliepimus ir realiuoju laiku teikiamus dantų valymo nurodymus; siųstumėte jums su paslaugomis susijusius tiesioginius pranešimus ir (arba) pranešimus programoje; pritaikytume jums planą, kad galėtumėte nedelsdami aptikti neišvalytas sritis; sektume jūsų šepetėlio galvutės veiksmingumą ir įspėtume, kad metas ją pakeisti; siųstume priminimus išskalauti burną arba nuvalyti liežuvį. Jūsų burnos priežiūros duomenis taip pat naudojame kurdami naujus produktus ir paslaugas jums. Kai pageidaujate gauti „Philips“ produktų rekomendacijas programėlėje, apdorojame jūsų burnos priežiūros duomenis, kad galėtume rekomenduoti produktus ir padėtume užtikrinti geresnius rezultatus. Mes susiejame jūsų burnos priežiūros informaciją su jūsų paskyra.

 

Prieš rinkdami bet kokius slaptus duomenis, jus informuosime ir paprašysime išskirtinio jūsų sutikimo pagal reglamento (ES) 2016/679 9 straipsnio 2 dalies a punktą. Be to, kas pateikta anksčiau, prašome mums nesiųsti ir neatskleisti jokių slaptų asmens duomenų (pvz., socialinio draudimo numerių, informacijos, susijusios su rasine ar etnine kilme, politinėmis pažiūromis, religiniais, filosofiniais ar kitokiais įsitikinimais, sveikata, lytiniu gyvenimu ar lytine orientacija, biometrinėmis ar genetinėmis charakteristikomis, kriminaline praeitimi ar naryste profsąjungose), naudojantis programa ar bet kuriomis kitomis priemonėmis. 

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Paskyros duomenys

Renkame jūsų asmens duomenis, kai sukuriate paskyrą. Galite prisijungti prie programos, naudodamiesi „MyPhilips“ paskyra arba savo socialinės medijos profiliu, įskaitant „Apple“ paskyrą.

 

 • Asmens duomenys, kuriuos renkame, gali apimti jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, šalį, kalbą ir slaptažodį. Mes taip pat tvarkome informaciją apie tai, kaip naudojate programą, įskaitant trukmę, prisijungimą ir tapatybės nustatymo informaciją, kurią mes naudojame jūsų paskyrai administruoti. Renkame Kinijos vartotojų telefono numerius.

 

 • Jei nuspręsite prisijungti naudodamiesi savo socialinės medijos paskyromis, į mūsų renkamus duomenis gali įeiti jūsų pagrindinis viešasis profilis (pvz., profilio nuotrauka, identifikatorius, lytis, profilio URL, gimimo diena, pagrindinis puslapis, vieta) ir el. pašto adresas tapatybės nustatymo tikslais. Šiuo atveju jūsų socialinės medijos tiekėjas gali rinkti informaciją, susijusią su faktu, kad naudojate programą ir prisijungiate, naudodami savo socialinės medijos paskyrą. Perskaitykite savo socialinės medijos tiekėjų privatumo pranešimą (pvz., „Facebook“, „Google“, „Apple“), kad daugiau sužinotumėte apie jų privatumo praktiką, įskaitant informaciją, kokio tipo asmens duomenys renkami ir kaip jie naudojami, tvarkomi bei saugomi.

 

 • Mes naudojame jūsų paskyros duomenis jūsų paskyrai sukurti ir valdyti bei suasmenintoms paslaugoms teikti. Galite naudoti savo paskyrą, norėdami saugiai prisijungti prie programos. Jei sukuriate „MyPhilips“ paskyrą, norėdami prisijungti prie programos, atsiųsime jums pasveikinimo el. laišką jūsų vartotojo vardui ir slaptažodžiui patvirtinti, kad galėtume bendrauti su jumis, atsakyti į jūsų užklausas, siųsti jums tik su paslauga susijusius skelbimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei sutikote juos gauti. Taip pat galite naudoti savo „MyPhilips“ paskyrą „Philips“ produktui ar paslaugai užsakyti, norėdami pasinaudoti pasiūlymu ar dalyvauti žaidime, įsitraukti į socialinės medijos veiklą, susijusią su „Philips“ pasiūlymu (pvz., spustelėdami „patinka“ arba „bendrinti“), ir dalyvauti produkto bandymuose ar apklausose.

 

Kadangi jūsų paskyros duomenis naudojame paslaugoms teikti, mes manome, kad toks tvarkymas yra būtinas sutarčiai, kurios šalis teisėtai esate pagal reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies b punktą, vykdyti.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Data filled in by you

Įtaiso duomenys

Galime rinkti su įtaisu susijusią informaciją, kai įdiegiate, naudojate šį įtaisą ar gaunate prieigą prie jo, įskaitant unikalų vartotojo įtaiso numerį. 

 

Programa taip pat įrašo: i) jūsų įtaiso naudojimo laiką ir akumuliatoriaus įkrovos lygmenį; ii) šepetėlio galvutės tipą ir naudojimo laikotarpį.

 
Šiuos duomenis naudojame jūsų įtaisui sujungti su programa, šepetėlio galvutės veiksmingumui sekti ir jums įspėti, kai reikia pakeisti šepetėlio galvutę.

Kadangi jūsų įtaiso (-ų) duomenys apdorojami tik paslaugoms teikti, manome, kad toks apdorojimas būtinas sutarčiai, kurios šalis teisėtai esate pagal reglamento (ES) 2016/679 6.1.b straipsnį, vykdyti.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Cookies

Slapukai ir analitika

Mes naudojame slapukus, žymes ar panašias technologijas (slapukai), norėdami valdyti, teikti, gerinti, suprasti ir tinkinti savo paslaugas. Slapukai mums leidžia atpažinti jūsų mobilųjį įrenginį ir rinkti informaciją bei asmens duomenis, įskaitant unikalų jūsų įrenginio numerį, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės ar operacinės sistemos tipą, naudojimo duomenis ir trukmę arba su paslauga susijusią veiksmingumo informaciją, t. y, kaip naudojate programą. Mes taip pat naudojame šią informaciją, kad parodytumėte jūsų šaliai pritaikytą turinį (įskaitant informaciją jūsų vietos kalba).


Kai jūs sutinkate, kad programa būtų patobulinta remiantis jūsų programos sąveika, atsiliepimais ir trikčių informacija, mes renkame ir apdorojame jūsų programos naudojimo duomenis, kaip išsamiai paaiškinta mūsų pranešime apie analitiką, kurį galite rasti programos parametruose. Tam mes galime pasitelkti kelis paslaugų teikėjus jūsų programos duomenims tvarkyti mūsų vardu ir pagal mūsų nurodymus. Mūsų paslaugų teikėjai naudoja slapukus, kad padėtų mums rinkti jūsų informaciją. Prieš naudodami slapukus analitikos tikslais paprašysime jūsų sutikimo.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Data filled in by you

Reitingai ir apžvalgos duomenys

Jei parašysite atsiliepimą ar įvertinsite programėlę „app stores“, apdorosime šią informaciją, kad galėtumėte atsakyti į jūsų komentarus ir klausimus, suprasti, kaip jaučiatės naudodamiesi programėle ir norėdami sužinoti, kaip bendrai vertinate ją ir mūsų prekės ženklą ir siekdami patobulinti programėlę pasitelksime šias įžvalgas. Mes galime matyti tik jūsų „app stores“ vartotojo vardą, įvertinimus, komentarus ir bet kokią kitą informaciją, kurią nusprendėte pasidalinti su mumis arba viešai paskelbėte. Nebent jūs to reikalaujate, mes nesiejame šios informacijos su jūsų paskyros kredencialais ar su kita mūsų disponuojama jūsų informacija. Kai jums reikės klientų techninio aptarnavimo paslaugų, mes galime naudoti jūsų duomenis tam, kad galėtumėme imtis tolesnių veiksmų, susijusių su jūsų atveju ir padėti jums suprasti, kaip naudotis klientų aptarnavimo paslaugomis, kaip paaiškinta toliau pateiktame skyriuje Klientų aptarnavimo duomenys. Mes manome, kad jūsų reitingų ir apžvalgos duomenų apdorojimas grindžiamas teisėtais „Philips“ interesais ir yra teisėtas pagal Reglamento (ES) Nr. 2016/679 6 straipsnio 1 dalies f punktą.

Cookies

Klientų aptarnavimo duomenys

Jei jums reikia pasinaudoti klientams teikiama pagalba, galime prašyti pateikti mums informacijos, susijusios su tuo, kaip naudojatės mūsų paslaugomis, įskaitant jūsų sąveiką su „Philips“, ir kaip su jumis susisiekti, kad galėtume suteikti reikalingą pagalbą. Valdome ir teikiame savo paslaugas, įskaitant pagalbos klientams teikimą, taip pat tobuliname, taisome bei pritaikome savo paslaugas. Jūsų informaciją taip pat naudojame tam, kad jums atsakytume, kai susisiekiate su mumis.

 

Manome, kad pagalbos klientams duomenų tvarkymas būtinas sutarčiai, kurios šalis teisėtai esate pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies b punktą, vykdyti. Kai kuriais atvejais laikome, kad pagalbos klientams duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtais „Philips“ interesais ir yra teisėtas pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies f punktą.

Combined data

Kombinuotieji duomenys
Galime derinti jūsų asmens duomenis, įskaitant paskyros duomenis ir slapukus, su duomenimis, surinktais jums naudojant „Philips“ skaitmeninius kanalus, pvz., socialinės medijos puslapius, žiniatinklio svetaines, el. laiškus, programas ir prijungtus produktus, įskaitant jūsų IP adresus, slapukus, mobiliojo įrenginio informaciją, komunikacijos elementus, kuriuos spustelite ar bakstelite, vietos išsamią informaciją ir žiniatinklio svetaines, kuriose apsilankote.

 

Jūsų kombinuotuosius duomenis naudojame norėdami pagerinti programos, įtaiso (-ų) ir paslaugų turinį, funkcijas ir naudingumą, taip pat kurdami naujus produktus bei paslaugas. Šiuo atveju manome, kad jūsų kombinuotųjų duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtais „Philips“ interesais ir yra teisėtas pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies f punktą. Prieš tvarkydami bet kokius slaptus duomenis šiame skyriuje paminėtais tikslais, jus informuosime ir paprašysime išskirtinio jūsų sutikimo pagal Reglamento (ES) 2016/679 9 straipsnio 2 dalies a punktą. Taip pat galime kaupti jūsų kombinuotuosius duomenis, pašalinę individualius asmens duomenis, kurdami publikacijas, pateiktis, ataskaitas ar kitus (rinkodaros) pranešimus, kuriuos galime naudoti vidaus ir išoriniais tikslais.

 

Jei sutinkate gauti reklaminius pranešimus apie „Philips“ gaminius, paslaugas, renginius ir pasiūlymus, kurie gali būti jums tinkami pagal jūsų pageidavimus ir elgseną prisijungus, galime jums siųsti rinkodaros ir pasiūlymų pranešimus el. paštu, juos pateikti telefonu ir kitais skaitmeniniais kanalais, pvz., mobiliosiose programose ir socialinėje medijoje. Kad galėtume pritaikyti komunikacijos pranešimus prie jūsų pageidavimų ir elgsenos bei užtikrinti tinkamesnę ir suasmenintą patirtį, galime analizuoti jūsų kombinuotuosius duomenis. Prieš siųsdami reklaminius pranešimus jums, mes paprašysime jūsų sutikimo.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Leidimai

Programa gali prašyti jūsų leidimo prieigai prie jūsų mobiliojo įrenginio saugyklos išteklių, jutiklių ar kitų funkcijų (pvz., nuotraukų, kalendoriaus, kontaktų, kameros, „Wi-Fi“, geografinės padėties ar „Bluetooth“). Prieigos prašome, kai ji griežtai būtina paslaugoms teikti, kaip išsamiai paaiškinta žemiau.


 • Bluetooth“. Programai „Bluetooth“ ryšys reikalingas įtaisui prie programos prijungti. „Bluetooth“ ryšį bet kada galite užblokuoti mobiliojo įrenginio parametruose.

 

 • Kalendorius. Jei norite, kad programa primintų apie artėjančius vizitus pas odontologą, programai reikės prieigos prie kalendoriaus leidimo. Mes nekopijuosime ir nesaugosime jūsų kalendoriaus informacijos. Ši informacija liks jūsų mobiliajame įrenginyje.

 

 • Vietos duomenys. „Android“ operacinėms sistemoms reikia apytikslės geografinės padėties, kad prisijungtų prie jūsų įrenginio. „iOS“ operacinėms sistemoms reikalinga geografinė padėtis, kad jos atpažintų, kai programa ir įtaisas yra netoli. Vis dėlto „Philips“ niekaip netvarko tokių vietos duomenų. Duomenys liks jūsų mobiliajame įrenginyje ir „Philips“ neturės prie jų prieigos. Jei panaikinsite savo profilį ir (arba) programą, duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio. Geografinės padėties duomenų rinkimą bet kada galite užblokuoti mobiliojo įrenginio parametruose.

 

 • Failai. Programai reikalinga prieiga prie jūsų mobiliojo įrenginio failų, kad galėtų įrašyti kalbos konfigūracijas ir kitus failus, kuriuos programa naudoja veikdama (pvz., grafikos, medijos failus ar kitus didelius programinius išteklius). Jei panaikinsite programą, duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio.

 

 • Kartais leidimas yra būtina jūsų mobiliojo įrenginio operacinių sistemų techninė sąlyga. Tokiu atveju programa gali prašyti prieigos prie tokių jutiklių ar duomenų leidimo. Vis dėlto nerinksime tokių duomenų, nebent tai būtina, norint teikti jums paslaugas, ir tik po to, kai sutiksite.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Third parties

Su kuo bendrinami asmens duomenys?


„Philips“ gali atskleisti jūsų asmens duomenis trečiosioms šalims, teikiančioms paslaugas, verslo partneriams ar kitoms trečiosioms šalims pagal šį privatumo pranešimą ir (arba) taikomus įstatymus.

Paslaugų teikėjai

Dirbame su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, padedančiais mums valdyti, teikti, gerinti, suprasti, pritaikyti savo paslaugas, rūpintis jų palaikymu ir rinkodara.

 

Galime bendrinti jūsų duomenis su toliau nurodytais paslaugų teikėjais.

 

 • IT ir debesijos paslaugų teikėjai

Šie paslaugų teikėjai teikia aparatinę, programinę įrangą, tinklo ryšius, saugyklas, operacijų paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, būtiną programai vykdyti arba paslaugoms teikti.

 • Analitikos paslaugų teikėjai

Šie paslaugų teikėjai teikia aparatinę, programinę įrangą, tinklo ryšius, saugyklas ir (arba) susijusią technologiją, kurios mums reikia programos analitikai atlikti.

 

„Philips“ reikalauja, kad paslaugų teikėjai užtikrintų tinkamą jūsų asmens duomenų apsaugos lygį, panašų į tokį, kokį suteikiame mes. Reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai jūsų asmens duomenis tvarkytų tik pagal mūsų nurodymus ir tik konkrečiais anksčiau minėtais tikslais, kad turėtų prieigą prie minimalaus duomenų kiekio, jiems reikalingo norint teikti konkrečią paslaugą, ir kad užtikrintų jūsų asmens duomenų saugumą.

 

Kitos trečiosios šalys

„Philips“ taip pat gali dirbti su trečiosiomis šalimis, kurios tvarko jūsų asmens duomenis savais tikslais. Jei „Philips“ bendrina asmens duomenis su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja jūsų asmens duomenis savais tikslais, „Philips“ užtikrins, kad, prieš bendrinant jūsų asmens duomenis, būtumėte informuoti ir (arba) kad būtų gautas jūsų sutikimas pagal taikomus įstatymus. Tokiu atveju atidžiai perskaitykite jų privatumo pranešimus, nes juose informuojama apie jų privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami ir kaip jie naudojami, tvarkomi bei saugomi.

 

„Philips“ kartais parduoda verslą ar verslo dalį kitai įmonei. Toks nuosavybės perdavimas gali apimti jūsų asmens duomenų, tiesiogiai susijusių su tuo verslu, perdavimą perkančiai įmonei. Visas mūsų teises ir pareigas pagal mūsų pranešimą apie privatumą „Philips“ laisvai gali priskirti bet kokiam savo filialui, kai tai susiję su susiliejimu, įsigijimu, restruktūrizavimu ar turto pardavimu, taikomu įstatymu arba kitais būdais; galime perduoti jūsų asmens duomenis bet kuriam iš savo filialų, subjektų perėmėjų ar naujam savininkui.

 

Jūsų prašymu galime bendrinti jūsų asmens duomenis su šiomis trečiosiomis šalimis:

 

 • jūsų draudimo bendrove arba burnos sveikatos priežiūros teikėju, jei ši parinktis prieinama jūsų šalyje ir jūs mums pavedėte atskleisti duomenis;
 • „Amazon“ (jei „Amazon“ DRS prieinama jūsų šalyje, žr. toliau pateiktą išsamią informaciją).

 

Šios trečiosios šalys jums gali teikti savo pačių paslaugas. Galime bendrinti jūsų asmens duomenis su šiomis trečiosiomis šalimis jūsų prašymu ir (arba) pagal taikomus įstatymus.

 

Žinokite, kad kai jūs prisijungiate, pasinaudodami savo „Facebook“ socialinės medijos paskyra ir „Android“, jūs suteikiate galimybę „Facebook“ rinkti tolesnę informaciją, naudojant „Facebook“ SDK:

 

 • Programos įvykiai: tai apima bendruosius programos įvykius (pvz., programos įdiegimą, programos paleidimą) ir kitą standartinį produkto metrikų registravimą (pvz., SDK įkėlimą ir SDK veikimą).
 • Konfigūracijos duomenys: vartotojui prisijungus SDK atlieka periodines užklausas fone, kad automatiškai valdytų prieigos atpažinimo ženklo galiojimo laiką.
 • Klaidų informacija: SDK fiksuoja klaidų informaciją, įskaitant įvykusių inicijuojant SDK, į kurią gali įeiti asmenų, prisijungusių prie „Facebook“, vartotojo ID.
 • Trumpalaikiai duomenys: SDK matuoja kai kurią vartotojo veiklą apgaulės ir piktnaudžiavimo valdymo tikslais. Šie neprisijungusių prie „Facebook“ duomenys saugomi labai trumpai.

 

„Facebook“ taip pat gali rinkti analitikos duomenis apie tai, kaip jūs naudojate SDK, informaciją apie jūsų naudojamos programos pavadinimą, datą, kai autorizavote prisijungimą ir bet kurį URL, susietą su jūsų prisijungimu. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Facebook“ naudoja jūsų informaciją, galite gauti perskaitę „Facebook“ duomenų politiką. Žinokite, kad prisijungimo naudojant „Facebook“ funkcija yra visiškai pasirinktinė, mes visada leisime jums prisijungti, pasinaudojant jūsų „MyPhilips“ paskyra.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

„Amazon Dash Replenishment Services“

Kai kuriose šalyse palaikome savo „BrushSync“ pakartotinių užsakymų paslaugas („BrushSync“). Kai užsiprenumeruojate „BrushSync“, programa pateikia automatinius šepetėlių galvučių užsakymus, naudodama „Amazon Dash Replenishment Service“ (DRS). Šiais tikslais turite prisijungti prie savo „Amazon“ paskyros ir „Amazon“ jums teiks savo paslaugas. Perskaitykite „Amazon“ nuostatus ir sąlygas bei privatumo pranešimą, nes juose informuojama apie privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami, kaip jie naudojami, tvarkomi ir saugomi.

 

Kai nustatote „BrushSync“ prenumeratą, su „Amazon“ bendriname šiuos duomenis: jūsų įtaiso serijos numerį, jūsų įtaiso modelį (hx numerį) ir duomenis, kai metas užsakyti naują šepetėlio galvutę („BrushSync“ duomenys“). Norėdami stebėti jūsų prenumeratą, saugome jūsų „Amazon“ kliento ID. Jei atsisakote „BrushSync“ prenumeratos, panaikiname šį kliento ID. Galite bet kada: i) pristabdyti ar atšaukti užsakymus, naudodami pakartotinio užsakymo parametrus programos puslapyje „Mano šepetėlio galvutė“, ir (arba) ii) atšaukti bet kokį užsakymą per „Amazon“.

 

Jūs suprantate, kad „Amazon“ teikia savo balso paslaugas jums, ir suaktyvindami „BrushSync“ jūs pavedate mums bendrinti jūsų „BrushSync“ duomenis su „Amazon“. Jie gali tvarkyti tokius duomenis šalyse už jūsų gyvenamosios šalies ribų, kur nebūtinai yra užtikrinama tinkama asmens duomenų apsauga.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Duomenų perdavimas į užsienį
Jūsų asmens duomenys gali būti saugomi ir tvarkomi bet kurioje šalyje, kurioje turime įmonę arba kurioje bendradarbiaujame su paslaugų teikėjais. Naudodamiesi tokiomis paslaugomis patvirtinate informacijos perdavimą (jei vykdomas) į kitas šalis, kuriose duomenų apsaugos taisyklės gali skirtis nuo taikomų jūsų gyvenamojoje šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis teismai, teisėtvarkos, reguliavimo arba saugumo institucijos tokiose kitose šalyse gali gauti prieigą prie jūsų asmens duomenų.


Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų filialams arba paslaugų teikėjams ne EEE šalyse, kurias Europos Komisija pripažįsta užtikrinančiomis tinkamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus (visas šalių sąrašas pateiktas čia (https://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.htm). Perdavimui iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko tinkamomis, kaip Jungtinės Valstijos, mes taikome tinkamas priemones, kaip mūsų privalomos korporacinės taisyklės klientų, tiekėjų ir verslo partnerių duomenims ir (arba) standartines sutartines išlygas, priimtas Europos Komisijos jūsų asmens duomenims apsaugoti. Šių priemonių kopiją galite gauti spustelėję anksčiau pateiktą saitą arba susisiekę su mumis čia.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Kiek laiko saugome Jūsų duomenis?

Jūsų duomenis saugosime tiek, kiek reikės, arba tiek, kiek leidžiama, atsižvelgiant į tikslą (-us), kuriuo (-iais) duomenys surinkti. Kriterijai, kuriuos naudojame saugojimo laikotarpiams nustatyti, apima: i) laikotarpio, kai naudojate programą ir paslaugas, trukmę; ii) mums taikomus teisinius įsipareigojimus; iii) ar saugoti patartina, atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., dėl senaties termino taikymo, bylinėjimosi ar teisinių tyrimų).

Choices and rights

Jūsų pasirinkimai ir teisės

Jei norite pateikti prašymą pasiekti anksčiau mums pateiktus asmens duomenis, juos ištaisyti, apriboti ar uždrausti jų tvarkymą, jei norite pateikti prašymą gauti elektroninę savo asmens duomenų kopiją perdavimo kitai įmonei tikslais (tiek, kiek šią duomenų perdavimo teisę jums užtikrinta pagal taikomus įstatymus), galite susisiekti su mumis čia. Atsakysime į jūsų prašymą pagal taikomus įstatymus.

 

Savo prašyme aiškiai nurodykite, kuriuos asmens duomenis norite pasiekti, ištaisyti, ištrinti, apriboti arba prieštarauti jų tvarkymui. Siekdami jus apsaugoti, galime patenkinti tik prašymus dėl asmens duomenų, susijusių su jūsų paskyra, el. pašto adresu ar kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami savo prašymą; mums gali prireikti patikrinti jūsų tapatybę prieš patenkinant prašymą. Stengsimės patenkinti jūsų prašymą kuo greičiau, kiek tai racionalu.

 

Nors pasikliaujame jūsų sutikimu rinkti ir (arba) tvarkyti jūsų asmens duomenis, bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, tačiau jis neturės įtakos duomenų tvarkymo, grindžiamo jūsų sutikimu prieš atšaukiant, teisėtumui.

Nors pasikliaujame sutarties vykdymu jūsų asmens duomenims apdoroti paslaugų tikslais, mes galime nesugebėti teikti paslaugų, jei negauname jūsų informacijos.

 

Žinokite, kad jei pasinaudosite (kuriais nors) pasirinkimais ir teisėmis, galite nebegalėti naudotis mūsų paslaugomis ar jų dalimi.

 

Kai mes tvarkome jūsų asmens duomenis pagal mums taikomą teisinį įsipareigojimą, įskaitant bendravimą su jumis, kai susisiekiate su mumis, kad pasinaudotumėte savo teisėmis, mes manome, kad tvarkymas yra teisėtas pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies c punktą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
We protect your personal data
Mes saugome jūsų asmens duomenis

Rimtai vertiname savo pareigą apsaugoti duomenis, kuriuos patikite „Philips“, nuo atsitiktinio arba neteisėto pakeitimo, praradimo, netinkamo naudojimo, atskleidimo arba prieigos. „Philips“ naudoja įvairias saugos technologijas, technines ir organizacines priemones, padedančias apsaugoti jūsų duomenis. Šiuo tikslu, be kitų priemonių, taikome prieigos kontrolę, naudojame užkardas ir saugius protokolus.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Special information for parents
Speciali informacija tėvams

Nors paslaugos neskirtos vaikams, kaip apibrėžta taikomuose įstatymuose, „Philips“ įsipareigojusi laikytis įstatymų, kai reikalaujama tėvo ar globėjo leidimo prieš renkant, naudojant arba atskleidžiant vaikų asmens duomenis. Įsipareigojame apsaugoti vaikų privatumą, todėl primygtinai skatiname tėvus ir globėjus aktyviai domėtis, ką vaikai veikia internete, ir atstovauti jų interesams.

 

Jei tėvai ar globėjai sužino, kad jų vaikas pateikė mums savo asmens duomenis be jų sutikimo, prašome susisiekti su mumis čia. Jei sužinome, kad vaikas pateikė mums asmens duomenis, panaikiname jo (jos) duomenis iš savo failų.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Local specific information
Su vieta susijusi informacija: jūsų privatumo teisės Kalifornijoje (tik JAV)

Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 dalis leidžia mūsų klientams, kurie gyvena Kalifornijoje, kartą per metus nemokamai prašyti ir gauti iš mūsų informaciją apie asmens duomenis (jei yra), kuriuos atskleidėme trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais ankstesniais kalendoriniais metais. Jei taikoma, ši informacija apims bendrintų asmens duomenų kategorijų sąrašą ir visų trečiųjų šalių, su kuriomis bendrinome informaciją praėjusiais kalendoriniais metais, pavadinimus bei adresus. Jei gyvenate Kalifornijoje ir norėtumėte pateikti tokį prašymą, apsilankykite mūsų privatumo žiniatinklio svetainėje: http://www.philips.com/a-w/privacy/questions-and-feedback.html.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Changes to the privacy notice
Šio pranešimo apie privatumą pakeitimai

Mūsų paslaugos laikui bėgant gali būti keičiamos jums iš anksto nepranešus. Dėl šios priežasties pasiliekame teisę laikui bėgant keisti arba atnaujinti šį pranešimą apie privatumą. Kai atnaujinsime šį pranešimą apie privatumą, taip pat atnaujinsime datą šio pranešimo apie privatumą viršuje.

 

Skatiname jus reguliariai peržiūrėti vėliausią šio pranešimo apie privatumą versiją.

 

Naujas pranešimas apie privatumą įsigalioja nedelsiant, kai tik paskelbiamas. Jei nesutinkate su peržiūrėtu pranešimu, turite pakeisti savo nuostatas arba nustoti naudotis mūsų paslaugomis. Nenutraukdami prieigos arba naudodamiesi mūsų paslaugomis įsigaliojus tokiems pakeitimams, pripažįstate, kad buvote informuoti ir sutinkate su pakeistu pranešimu apie privatumą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Contact

Susisiekite su mumis

Reglamento (ES) 2016/679 27 straipsnio tikslais „Philips International B.V.“ (High Tech Campus 5, Eindhoven, 5656 AE, Nyderlandai) veikia kaip jūsų atstovas Europos Sąjungoje.

 

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šiuo privatumo pranešimu arba būdais, kuriais „Philips“ naudoja jūsų asmens duomenis, galite susisiekti su mumis (įskaitant mūsų duomenų apsaugos pareigūną ir (arba) atstovą čia. Taip pat turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai savo šalyje arba regione.

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.