Lietuva
PN banner image

„Philips Sonicare“ programos privatumo pranešimas


Šis privatumo pranešimas paskutinį kartą buvo atnaujintas 2022 m. spalio 14 d. 

„Philips Sonicare“ programa pataria vartotojams visame pasaulyje, kaip pagerinti valymo ir burnos higienos įpročius („Paslaugos“). Programa naudoja asmens duomenis, kuriuos surinko arba sutvarkė „Philips Sonicare“ prijungtas dantų šepetėlis („Įtaisas“) ir (arba) programa.

 

Šiuo privatumo pareiškimu siekiame paaiškinti mūsų privatumo praktiką jums naudojantis mūsų paslaugomis, įskaitant tai, kokią informaciją ir asmens duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką su jais darome, taip pat jūsų asmenines teises. Jūsų asmens duomenų valdytojas pagal šį privatumo pranešimą yra „Philips Oral Healthcare, LLC“, adresas 22100 Bothell Everett Highway, Bothell WA 98021, JAV („Philips“, „mūsų“, „mes“ arba „mus“).

 

Taip pat perskaitykite pranešimą (-us) apie analitiką ir naudojimo sąlygas, kuriose pateikiamos sąlygos, kurių turite laikytis naudodamiesi mūsų paslaugomis.

Kokią informaciją ir asmens duomenis mes renkame ir kokiais tikslais?


Gauname arba renkame informaciją ir asmens duomenis, kaip išsamiai aprašyta toliau, teikdami savo paslaugas, įskaitant, kai gaunate prieigą prie mūsų programos, atsisiunčiate ir įdiegiate ją. Mes susiejame jūsų duomenis su unikaliais identifikatoriais.

account data

Jautrūs asmens duomenys

Renkame šiuos duomenis apie burnos priežiūrą:


 

 •  iš jūsų įtaiso gaunamus dantų valymo duomenis, įskaitant informaciją apie jūsų kasdienius dantų valymo įpročius ir trukmę, jutiklio duomenis (šepetėlio režimą, padėtį, judėjimą ir spaudimą), baterijos lygį ir šepetėlio galvutės tipą bei naudojimo laiką;

 

 • jūsų valymo informaciją, įskaitant tikslus ir kitus burnos priežiūros įpročius / veiklą (pvz., valymą siūlu ir skalavimą, jūsų atsakymus mūsų pradinio klausimyno suasmeninimo puslapyje bei duomenis apie sritį, į kurią „Focus Area“ (sutelkiamas dėmesys) (pvz., apnašų susidarymas, kraujuojančios sritys, dantenų atsitraukimas ir galimos kiaurymės), taip pat vietą, kur pradedate valyti (t. y. sritį burnoje, kurioje norite pradėti valyti dantis).

     

Šiuos duomenis renkame, kad teiktume jums paslaugas, įskaitant atsiliepimus ir realiuoju laiku teikiamus dantų valymo nurodymus; siųstumėte jums su paslaugomis susijusius tiesioginius pranešimus ir (arba) pranešimus programoje; pritaikytume jums planą, kad galėtumėte nedelsdami aptikti neišvalytas sritis; sektume jūsų šepetėlio galvutės veiksmingumą ir įspėtume, kad metas ją pakeisti; siųstume priminimus išskalauti burną arba nuvalyti liežuvį. Mes susiejame jūsų burnos priežiūros informaciją su jūsų paskyra.

 

Prieš rinkdami bet kokius jautrius duomenis, jus informuosime ir paprašysime atskiro jūsų sutikimo pagal reglamento (ES) 2016/679 9.2.a straipsnį. Kartu su tuo, kas pateikta anksčiau, prašome mums nesiųsti ir neatskleisti jokių jautrių asmens duomenų (pvz., socialinio draudimo numerių, informacijos, susijusios su rasine ar etnine kilme, politinėmis pažiūromis, religiniais, filosofiniais ar kitokiais įsitikinimais, sveikata, lytiniu gyvenimu ar lytine orientacija, biometrinėmis ar genetinėmis charakteristikomis, kriminaline praeitimi ar naryste profsąjungose), naudojantis programa ar bet kuriomis kitomis priemonėmis.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Paskyros duomenys

Renkame jūsų asmens duomenis, kai susikuriate paskyrą. Galite prisijungti prie programos, naudodamiesi „Philips“ paskyra arba savo socialinės medijos profiliu, įskaitant „Apple“ paskyrą.


 

 •  Asmens duomenys, kuriuos renkame, gali apimti jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, šalį, kalbą ir slaptažodį. Mes taip pat tvarkome informaciją apie tai, kaip naudojate programą, įskaitant sesiją, prisijungimą ir autentifikavimo informaciją, kurią mes naudojame jūsų paskyrai tvarkyti. Renkame Kinijos vartotojų telefono numerius.

 

 • Jei nuspręsite prisijungti naudodamiesi savo socialinės medijos paskyromis, į mūsų renkamus duomenis gali patekti jūsų pagrindinis viešasis profilis (pvz., profilio nuotrauka, identifikatorius, lytis, profilio URL, gimimo diena, pagrindinis puslapis, vieta) ir el. pašto adresas tapatybės nustatymo tikslais. Šiuo atveju jūsų socialinės medijos tiekėjas gali rinkti informaciją, susijusią su faktu, kad naudojate programą ir prisijungiate per savo socialinės medijos paskyrą. Perskaitykite savo socialinės medijos tiekėjo pranešimą apie privatumą (pvz., „Facebook“, „Google“, „Apple“), kad daugiau sužinotumėte apie jo privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami ir kaip jie naudojami, tvarkomi bei saugomi.

 

 • Mes naudojame jūsų paskyros duomenis jūsų paskyrai sukurti ir valdyti bei suasmenintoms paslaugoms teikti. Galite naudoti savo paskyrą, norėdami saugiai prisijungti prie programos. Jei susikuriate „Philips“ paskyrą, norėdami prisijungti prie programos, atsiųsime jums pasveikinimo el. laišką jūsų vartotojo vardui ir slaptažodžiui patvirtinti, kad galėtume bendrauti su jumis, atsakyti į jūsų užklausas, siųsti jums tik su paslauga susijusius skelbimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei sutikote juos gauti. Taip pat galite naudoti savo „Philips“ paskyrą „Philips“ produktui ar paslaugai užsakyti arba registruoti, norėdami pasinaudoti pasiūlymu ar dalyvauti žaidime, įsitraukti į socialinės medijos veiklą, susijusią su „Philips“ pasiūlymu (pvz., spustelėdami „patinka“ arba „bendrinti“), bei dalyvauti produkto bandymuose ar apklausose.

 

Kadangi jūsų paskyros duomenis naudojame paslaugoms teikti, mes manome, kad toks tvarkymas yra būtinas sutarčiai, kurios šalis teisėtai esate pagal reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies b punktą, straipsnį, vykdyti.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Cookies Image

Slapukai ir analitika

Mes naudojame slapukus, žymes ar panašias technologijas („Slapukai“), norėdami valdyti, teikti, gerinti, suprasti ir tinkinti savo paslaugas. Slapukai mums leidžia atpažinti jūsų mobilųjį įrenginį ir rinkti informaciją bei asmens duomenis, įskaitant unikalų jūsų įrenginio numerį, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės ar operacinės sistemos tipą, sesijos ir naudojimo duomenis arba su paslauga susijusią našumo informaciją, kuri yra informacija apie tai, kaip naudojate programą. Mes taip pat naudojame šią informaciją, kad parodytume jums pagal šalį pritaikytą turinį (įskaitant informaciją jūsų vietos kalba).


Kai jūs sutinkate padėti tobulinti programą, mes renkame ir tvarkome jūsų mobiliojo įrenginio duomenis ir programos naudojimo informaciją, kaip išsamiai paaiškinta mūsų pranešime (uose) apie analitiką, kurį galite rasti programos parametruose. Tam mes galime pasitelkti kelis paslaugų teikėjus, kurie tvarkytų jūsų programos duomenims mūsų vardu ir pagal mūsų nurodymus. Mūsų paslaugų teikėjai naudoja slapukus, kad padėtų mums rinkti informaciją apie jus. Prieš naudodami slapukus analitikos tikslais paprašysime jūsų sutikimo pagal 6.1 straipsnį, (a), reglamentą (ES) 2016/679.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Data filled in by you

Reitingai ir apžvalgos duomenys

Jei parašysite atsiliepimą ar įvertinsite programėlę „app stores“, tvarkysime šią informaciją, kad galėtumėte atsakyti į jūsų komentarus ir klausimus, suprasti, kaip jaučiatės naudodamiesi programėle ir norėdami sužinoti, kaip bendrai vertinate ją ir mūsų prekės ženklą ir siekdami patobulinti programėlę pasitelksime šias įžvalgas. Mes galime matyti tik jūsų „app stores“ vartotojo vardą, įvertinimus, komentarus ir bet kokią kitą informaciją, kuria nusprendėte pasidalyti su mumis arba viešai paskelbėte. Nebent jūs to reikalaujate, mes nesiejame šios informacijos su jūsų paskyros prisijungimo duomenimis ar su kita mūsų valdoma jūsų informacija. Kai jums reikės klientų palaikymo, mes galime naudoti jūsų duomenis, tam, kad galėtumėme imtis tolesnių veiksmų, susijusių su jūsų atveju ir padėti jums suprasti, kaip naudotis klientų aptarnavimo paslaugomis. Mes manome, kad jūsų reitingų ir apžvalgos duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtais „Philips“ interesais ir yra teisėtas pagal Reglamento (ES) Nr. 2016/679 6.1. (f) straipsnį.

Cookies Image

Klientų aptarnavimo duomenys

Jei jums reikia pasinaudoti klientams teikiama pagalba, galime prašyti pateikti mums informacijos, susijusios su tuo, kaip naudojatės mūsų paslaugomis, įskaitant jūsų sąveiką su „Philips“, ir kaip su jumis susisiekti, kad galėtume suteikti reikalingą pagalbą. Valdome ir teikiame savo paslaugas, įskaitant pagalbos klientams teikimą, taip pat tobuliname, taisome bei pritaikome savo paslaugas. Jūsų informaciją taip pat naudojame tam, kad jums atsakytume, kai susisiekiate su mumis.

 

Manome, kad pagalbos klientams duomenų tvarkymas būtinas sutarčiai, kurios šalis teisėtai esate pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies b punktą, vykdyti. Kai kuriais atvejais manome, kad pagalbos klientams duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtais „Philips“ interesais ir yra teisėtas pagal Reglamento (ES) 2016/679 6.1.f straipsnį.

Combined data

Jungtiniai duomenys
Galime derinti jūsų asmens duomenis, įskaitant paskyros duomenis ir slapukus, su duomenimis, surinktais jums naudojant „Philips“ skaitmeninius kanalus, pvz., socialinės medijos puslapius, žiniatinklio svetaines, el. laiškus, programas ir prijungtus produktus, įskaitant jūsų IP adresus, slapukus, mobiliojo įrenginio informaciją, komunikacijos elementus, kuriuos spustelite ar bakstelite, vietos išsamią informaciją ir žiniatinklio svetaines, kuriose apsilankote.

 

Jūsų jungtinius duomenis naudojame norėdami pagerinti programos, įtaiso (-ų) ir paslaugų turinį, funkcijas ir naudingumą, taip pat kurdami naujus produktus bei paslaugas. Šiuo atveju manome, kad jūsų jungtinių duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtais „Philips“ interesais ir yra teisėtas pagal reglamento (ES) 2016/679 Nr. 2016/679 6.1. (f) straipsnį. Prieš tvarkydami bet kokius jautrius duomenis šiame skyriuje paminėtais tikslais, jus informuosime ir paprašysime išskirtinio jūsų sutikimo pagal Reglamento (ES) 2016/679 9 straipsnio 2 dalies a punktą. Taip pat galime kaupti jūsų jungtinius duomenis, pašalinę individualius asmens duomenis, kurdami publikacijas, pateiktis, ataskaitas ar kitus (rinkodaros) pranešimus, kuriuos galime naudoti vidaus ir išoriniais tikslais.

 

Jei sutinkate gauti reklaminius pranešimus apie „Philips“ gaminius, paslaugas, renginius ir pasiūlymus, kurie gali būti jums tinkami pagal jūsų pageidavimus ir elgseną prisijungus, galime jums siųsti rinkodaros ir pasiūlymų pranešimus el. paštu, juos pateikti telefonu ir kitais skaitmeniniais kanalais, pvz., mobiliosiose programose ir socialinėje medijoje. Kad galėtume pritaikyti komunikacijos pranešimus prie jūsų pageidavimų ir elgsenos bei užtikrinti tinkamesnę ir suasmenintą patirtį, galime analizuoti jūsų kombinuotuosius duomenis. Galite bet kada atsisakyti ir nutraukti tokių pranešimų prenumeratą bet kuriuo metu. Prieš siųsdami jums bet kokius komunikacinius pranešimus, paprašysime jūsų sutikimo pagal 6.1 straipsnį, (a), reglamentą (ES) 2016/679.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Leidimai

Programa gali prašyti jūsų leidimo prieigai prie jūsų mobiliojo įrenginio saugyklos išteklių, jutiklių ar kitų funkcijų (pvz., nuotraukų, kalendoriaus, kontaktų, kameros, „Wi-Fi“, geografinės padėties ar „Bluetooth“). Prieigos prašome, kai ji griežtai būtina paslaugoms teikti, kaip išsamiai paaiškinta toliau.


 • „Bluetooth“. Programai „Bluetooth“ ryšys reikalingas įtaisui prie programos prisijungti. „Bluetooth“ ryšį bet kada galite užblokuoti mobiliojo įrenginio parametruose.

 

 • Kalendorius. Jei norite, kad programa primintų apie artėjančius vizitus pas odontologą, programai reikės prieigos prie kalendoriaus leidimo. Mes nekopijuosime ir nesaugosime jūsų kalendoriaus informacijos. Ši informacija liks jūsų mobiliajame įrenginyje.

 

 • Vietos duomenys. Kad naudotojai galėtų prijungti ir naudoti bet kokį „Bluetooth“ įrenginį su savo telefonu, „Android“ operacinėms sistemoms reikia naudotojo leidimo programai gauti apytikslę geografinę padėtį. „iOS“ „Sonicare“ prašo naudotojų leidimo programai gauti geografinės padėties prieigą, dėl to įgalinamas energingas duomenų sinchronizavimo būdas („iBeacon™“) iš dantų šepetėlio ir mobiliojo įrenginio, kai programa nenaudojama. Programa nenaudoja šių leidimų, kad nustatytų jūsų vietą, o „Philips“ nerenka jūsų vietos duomenų. Galite atšaukti vietos nustatymo leidimus bet kada mobiliojo įrenginio parametruose.

 

 • Failai. Programai reikalinga prieiga prie jūsų mobiliojo įrenginio failų, kad galėtų įrašyti kalbos konfigūracijas ir kitus failus, kuriuos programa naudoja veikdama (pvz., grafikos, medijos failus ar kitus didelius programinius išteklius). Jei panaikinsite programą, duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio.

 

 • Kai kuriais atvejais jūsų operacinė sistema gali prašyti leidimų, kurių jūsų mobiliajam įrenginiui reikia dėl techninių priežasčių, kurių nekontroliuoja ir nenaudoja „Philips“. Mes nerinksime jokių duomenų, susietų su tokiais leidimais, nebent jų reikėtų mūsų paslaugoms teikti, kaip nurodyta šiame pranešime.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Third parties

Su kuo bendrinami asmens duomenys?


„Philips“ gali atskleisti jūsų asmens duomenis mūsų filialams, trečiosioms šalims, teikiančioms paslaugas, verslo partneriams ar kitoms trečiosioms šalims pagal šį privatumo pranešimą ir (arba) taikomus įstatymus.

Filialai
Mes galime bendrinti jūsų duomenis su kitais „Philips“ subjektais, kurie yra „Philips Group“ dalis. Pavyzdžiui, kai kurie „Philips“ subjektai gali padėti mums tvarkyti programos infrastruktūrą arba tvarkyti jūsų užklausas. Tik žmonės, kuriems būtinai reikalinga prieiga, kad galėtų atlikti savo pareigas, tvarkys jūsų duomenis.

Paslaugų teikėjai

Dirbame su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, padedančiais mums valdyti, teikti, gerinti, suprasti, pritaikyti savo paslaugas, rūpintis jų palaikymu ir rinkodara.

 

Galime bendrinti jūsų duomenis su toliau nurodytais paslaugų teikėjais.
 

 •  IT ir debesijos paslaugų teikėjais

Šie paslaugų teikėjai teikia būtiną aparatūrą, programinę įrangą, tinklo ryšius, saugyklas, operacijų paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, būtiną programai vykdyti arba paslaugoms teikti.

 • Analitikos ir apklausų paslaugų teikėjai

Šie paslaugų teikėjai teikia aparatinę, programinę įrangą, tinklo ryšius, saugyklas ir (arba) susijusią technologiją, kurios mums reikia programos analitikai atlikti arba apklausoms vykdyti.

„Philips“ reikalauja, kad paslaugų teikėjai užtikrintų tinkamą jūsų asmens duomenų apsaugos lygį, panašų į tokį, kokį suteikiame mes. Reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai jūsų asmens duomenis tvarkytų tik pagal mūsų instrukcijas ir tik konkrečiais anksčiau minėtais tikslais, kad turėtų prieigą prie minimalaus duomenų kiekio, jiems reikalingo norint teikti konkrečią paslaugą, ir kad užtikrintų jūsų asmens duomenų saugumą.

 

Kitos trečiosios šalys

„Philips“ taip pat gali dirbti su trečiosiomis šalimis, kurios tvarko jūsų asmens duomenis savais tikslais. Jei „Philips“ bendrina asmens duomenis su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja jūsų asmens duomenis savais tikslais, „Philips“ užtikrins, kad, prieš bendrinant jūsų asmens duomenis, būtumėte informuoti ir (arba) kad būtų gautas jūsų sutikimas pagal taikomus įstatymus. Tokiu atveju atidžiai perskaitykite jų privatumo pranešimus, nes juose informuojama apie jų privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami ir kaip jie naudojami, tvarkomi bei saugomi.

 

„Philips“ kartais parduoda verslą ar verslo dalį kitai įmonei. Toks nuosavybės perdavimas gali apimti jūsų asmens duomenų, tiesiogiai susijusių su tuo verslu, perdavimą perkančiai įmonei. Visas mūsų teises ir pareigas pagal mūsų pranešimą apie privatumą „Philips“ laisvai gali priskirti bet kokiam savo filialui, kai tai susiję su susiliejimu, įsigijimu, restruktūrizavimu ar turto pardavimu, taikomu įstatymu arba kitais būdais; galime perduoti jūsų asmens duomenis bet kuriam iš savo filialų, subjektų perėmėjų ar naujam savininkui.

 

Jei parinktis prieinama jūsų šalyje, mes galime bendrinti jūsų asmens duomenis su šiomis trečiosiomis šalimis:

 

 • Trečiųjų šalių paslaugų teikėjais pagal šį pranešimą.
 • Draudimo įmonėms arba burnos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams. Kai kuriose šalyse galite prisijungti prie specialių „Sonicare“ programų, kurios gali leisti jums instruktuoti „Philips“ bendrinti jūsų asmens duomenis su jūsų draudiku, odontologu arba sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Asmens duomenys, kuriuos mes tvarkome ir bendriname, gali apimti unikaliuosius identifikatorius, registracijos informaciją ir dantų valymo duomenis, kais jūsų susijęs dalyvio kodas, dantų valymo data, laikas, spaudas, trukmė, aprėptis ir papildoma dantų valymo informacija. Mes taip pat galime analizuoti, derinti ir kaupti jūsų duomenis, kad paruoštume apibendrintas statistines ataskaitas pagal programos sąlygas. Jei prisijungsite prie šių programų, gausite papildomą informaciją apie tai, kaip jūsų duomenys tvarkomi.

 

Šiuo atveju mes galime tvarkyti ir bendrinti jūsų duomenis, remdamiesi jūsų sutikimu, kad įvykdytumėte mūsų sutartinius įsipareigojimus, kai teikiame jums paslaugas arba remdamiesi savo teisėtu interesu.

 

Žinokite, kad kai jūs prisijungiate, pasinaudodami savo „Facebook“ socialinės medijos paskyra ir „Android“, jūs suteikiate galimybę „Facebook“ rinkti tolesnę informaciją, naudojant „Facebook“ SDK:

 

 • Programos įvykiai: tai apima bendruosius programos įvykius (pvz., programos įdiegimą, programos paleidimą) ir kitą standartinį produkto metrikų registravimą (pvz., SDK įkėlimą ir SDK veikimą).
 • Konfigūracijos duomenys: vartotojui prisijungus SDK atlieka periodines užklausas fone, kad automatiškai valdytų prieigos atpažinimo ženklo galiojimo laiką.
 • Klaidų informacija: SDK fiksuoja klaidų informaciją, įskaitant įvykusių inicijuojant SDK, į kurią gali įeiti asmenų, prisijungusių prie „Facebook“, vartotojo ID.
 • Trumpalaikiai duomenys: SDK matuoja kai kurią vartotojo veiklą apgaulės ir piktnaudžiavimo valdymo tikslais. Šie neprisijungusių prie „Facebook“ duomenys laikomi labai trumpą laikotarpį.

 

„Facebook“ taip pat gali rinkti analitikos duomenis apie tai, kaip jūs naudojate SDK, informaciją apie jūsų naudojamos programos pavadinimą, datą, kai autorizavote prisijungimą ir bet kurį URL, susietą su jūsų prisijungimu. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Facebook“ naudoja jūsų informaciją, galite gauti perskaitę „Facebook“ duomenų politiką. Žinokite, kad prisijungimo naudojant „Facebook“ funkcija yra visiškai pasirinktinė, mes visada leisime jums prisijungti, pasinaudojant jūsų „Philips“ paskyra.

 

Galiausiai, kai reikalaujama pagal įstatymą, arba kai būtina mūsų teisėms apsaugoti, mes galime bendrinti jūsų duomenis su viešosiomis arba vyriausybės institucijomis.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Apple Health
Kai kuriose šalyse mes leidžiame jums keistis duomenimis su „Apple Health“. Jei naudojate „iOS“, galite autorizuoti programą skaityti duomenis iš jūsų „Apple Health“ programos, taip pat rašyti duomenis į „Apple Health“ programą. Duomenys, kuriais galite keistis, apima jūsų dantų valymo trukmę ir priklauso nuo jūsų pasirinkimų. „Philips“ debesų sprendimai nesinchronizuojami su „Apple“. Tai reiškia, kad apsikeitimas duomenimis vyksta tik vietoje jūsų mobiliajame įrenginyje. Būtinai patikrinkite „Apple“ pranešimą apie privatumą, kad suprastumėte, kaip jie tvarko jūsų duomenis.

„Amazon Dash Replenishment Services“

Kai kuriose šalyse palaikome savo „BrushSync“ pakartotinių užsakymų paslaugas („BrushSync“). Kai užsiprenumeruojate „BrushSync“, programa pateikia automatinius šepetėlių galvučių užsakymus, naudodama „Amazon Dash Replenishment Service“ (DRS). Šiais tikslais turite prisijungti prie savo „Amazon“ paskyros ir „Amazon“ jums teiks savo paslaugas. Perskaitykite „Amazon“ nuostatus ir sąlygas bei privatumo pranešimą, nes juose informuojama apie privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami, kaip jie naudojamu, tvarkomi ir saugomi.

 

Kai nustatote savo „BrushSync“ prenumeratą ir jūsų sutikimo pagrindu mes bendriname tolesnius duomenis su „Amazon“: jūsų įrenginio serijos numerį, jūsų įrenginio modelį (hx numerį) ir kada laikas užsakyti naują dantų šepetėlio galvutę („BrushSync“ duomenis). Norėdami stebėti jūsų prenumeratą, saugome jūsų „Amazon“ kliento ID. Jei atsisakote „BrushSync“ prenumeratos, panaikiname šį kliento ID. Galite bet kada: i) pristabdyti ar atšaukti užsakymus, naudodami pakartotinio užsakymo parametrus programos puslapyje „My Brush Head“ („Mano šepetėlio galvutė“), ir (arba) ii) atšaukti bet kokį užsakymą per „Amazon“.

 

Jūs suprantate, kad „Amazon“ teikia savo paslaugas jums, ir suaktyvindami „BrushSync“ jūs pavedate mums bendrinti jūsų „BrushSync“ duomenis su „Amazon“. Jie gali tvarkyti tokius duomenis šalyse už jūsų gyvenamosios šalies ribų, kur nebūtinai yra užtikrinama tinkama asmens duomenų apsauga.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

„Amazon“ pranešimai apie mažą prekių likutį ir išmanieji užsakymai su „Alexa“.
Kai kuriose šalyse, mes palaikome išmaniojo pertvarkymo paslaugas („Išmanusis pertvarkymas“). Kai užsiregistruosite į išmaniojo pertvarkymo programą, programėlė leis jums nustatyti išmaniuosius pakartotinius užsakymus, naudojant pranešimus apie mažą prekių likutį iš „Alexa“. Dėl šios priežasties, turėsite prisijungti prie savo „Amazon“ paskyros, o „Amazon“ suteiks jums savo paslaugas. Perskaitykite „Amazon“ išmaniojo pertvarkymo nuostatus ir sąlygas, nes jose yra informacija apie jos privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenis ji renka ir kaip juos naudoja, apdoroja ir saugo. 


Kai programėlėje aktyviai prašote išmaniojo pertvarkymo, mes bendriname šiuos duomenis su „Amazon“: bendruoju jūsų įrenginio modelio ID ir kai jūsų šepetėlio galvutė yra „didelio“ (80%) arba „mažo“ (20%) nusidėvėjimo diapazone. („Išmaniojo pertvarkymo duomenys“). Didelis diapazonas yra tuomet, kai uždedate naują šepetėlio galvutę. Mažas diapazonas yra tuomet, kai jūsų šepetėlio galvutė pasiekia 20%. Tokiu atveju kasdien siunčiame šepetėlio galvutės nusidėvėjimo procentą „Amazon“ tol, kol pakeisite šepetėlio galvutę, kad įvykdytumėte užsakymą. Galite bet kada atšaukti šių duomenų bendrinimą ir atšaukti šepetėlių galvučių užsakymą, programoje pasirinkę „Brush Head Reorder Settings“ („Šepetėlio galvučių pertvarkymo nustatymai“).


Jūs suprantate, kad „Amazon“ teikia savo paslaugas jums, ir suaktyvindami „Išmanųjų pertvarkymą“ jūs pavedate mums bendrinti jūsų „Išmaniojo pertvarkymo“ duomenis su „Amazon“. Jie gali tvarkyti tokius duomenis šalyse už jūsų gyvenamosios šalies ribų, kur nebūtinai yra užtikrinama tinkama asmens duomenų apsauga.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Perdavimas į užsienį
Jūsų asmens duomenys gali būti laikomi ir tvarkomi bet kurioje šalyje, kurioje turime įmonę arba kurioje bendradarbiaujame su paslaugų teikėjais. Naudodamiesi tokiomis paslaugomis patvirtinate informacijos perdavimą (jei vykdomas) į kitas šalis, kuriose duomenų apsaugos taisyklės gali skirtis nuo taikomų jūsų gyvenamojoje šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis teismai, teisėtvarkos, reguliavimo arba saugumo institucijos tokiose kitose šalyse gali gauti prieigą prie jūsų asmens duomenų.Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų filialams, paslaugų teikėjams arba trečiosioms šalims ne EEE šalyse, kurias Europos Komisija pripažįsta užtikrinančiomis tinkamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus (visas šalių sąrašas pateiktas čia (https://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.htm). Perdavimui iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko tinkamomis, kaip Jungtinės Valstijos, mes (i) taikome tinkamas priemones, kaip mūsų privalomos korporacinės taisyklės klientų, tiekėjų ir verslo partnerių duomenims ir (arba) standartines sutartines išlygas, priimtas Europos Komisijos jūsų asmens duomenims apsaugoti arba (ii) remiamės jūsų ankstesniu aiškiu sutikimu, jei reikia. Šių priemonių kopiją galite gauti spustelėję anksčiau pateiktą saitą arba susisiekę su mumis čia.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Kaip ilgai saugome jūsų duomenis?

Jūsų duomenis saugosime tiek, kiek reikės, arba tiek, kiek leidžiama, atsižvelgiant į tikslą (-us), kuriuo (-iais) duomenys surinkti. Kriterijai, kuriuos naudojame saugojimo laikotarpiams nustatyti, apima: i) laikotarpio, kai naudojate programą ir paslaugas, trukmę; ii) mums taikomus teisinius įsipareigojimus; iii) ar saugoti patartina, atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., dėl senaties termino taikymo, bylinėjimosi ar teisinių tyrimų).

Choices and rights

Jūsų pasirinkimai ir teisės

Jei norite pateikti prašymą pasiekti anksčiau mums pateiktus asmens duomenis, juos ištaisyti, apriboti ar uždrausti jų tvarkymą, jei norite pateikti prašymą gauti elektroninę savo asmens duomenų kopiją persiuntimo kitai įmonei tikslais (tiek, kiek šią duomenų perkėlimo teisę jums užtikrina taikomas įstatymas), galite susisiekti su mumis čia. Atsakysime į jūsų prašymą pagal taikomus įstatymus.

 

Savo prašyme aiškiai nurodykite, kuriuos asmens duomenis norite pasiekti, ištaisyti, ištrinti, apriboti arba prieštarauti jų tvarkymui. Siekdami jus apsaugoti, galime patenkinti tik prašymus dėl asmens duomenų, susijusių su jūsų paskyra, el. pašto adresu ar kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami savo prašymą; mums gali prireikti patikrinti jūsų tapatybę prieš patenkinant prašymą. Stengsimės patenkinti jūsų prašymą kuo greičiau, kiek tai racionalu.

 

Nors pasikliaujame jūsų sutikimu rinkti ir (arba) tvarkyti jūsų asmens duomenis, bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, tačiau jis neturės įtakos duomenų tvarkymo, grindžiamo jūsų sutikimu prieš atšaukiant, teisėtumui. Nors pasikliaujame sutarties vykdymu jūsų asmens duomenims tvarkyti paslaugų tikslais, mes galime nesugebėti teikti paslaugų, jei negauname jūsų informacijos.

 

Žinokite, kad jei pasinaudosite (kuriais nors) pasirinkimais ir teisėmis, galite nebegalėti naudotis mūsų paslaugomis ar jų dalimi.

 

Kai mes tvarkome jūsų asmens duomenis pagal mums taikomą teisinį įsipareigojimą, įskaitant bendravimą su jumis, kai susisiekiate su mumis, kad pasinaudotumėte savo teisėmis, mes manome, kad tvarkymas yra teisėtas pagal Reglamento (ES) 2016/679 6 straipsnio 1 dalies c punktą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

We protect your personal data

Mes saugome jūsų asmens duomenis

Rimtai vertiname savo pareigą apsaugoti duomenis, kuriuos patikite „Philips“, nuo atsitiktinio arba neteisėto pakeitimo, praradimo, netinkamo naudojimo, atskleidimo arba prieigos. „Philips“ naudoja įvairias saugos technologijas, technines ir organizacines priemones, padedančias apsaugoti jūsų duomenis. Šiuo tikslu, be kitų priemonių, taikome prieigos kontrolę, naudojame užkardas ir saugius protokolus.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Special information for parents

Speciali informacija tėvams

Nors paslaugos neskirtos vaikams, kaip apibrėžta taikomuose įstatymuose, „Philips“ įsipareigojusi laikytis įstatymų, kai reikalaujama vieno iš tėvų ar globėjo leidimo prieš renkant, naudojant arba atskleidžiant vaikų asmens duomenis. Įsipareigojame apsaugoti vaikų privatumą, todėl primygtinai skatiname tėvus ir globėjus aktyviai domėtis, ką vaikai veikia internete, ir ginti jų interesus.

 

Jei tėvas ar globėjas sužino, kad jo ar jos vaikas pateikė mums savo asmens duomenis be jo ar jos sutikimo, prašome susisiekti su mumis čia. Jei sužinome, kad vaikas pateikė mums asmens duomenis, panaikiname jo (jos) duomenis iš savo failų.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Changes to the privacy notice

Šio pranešimo apie privatumą pakeitimai

Mūsų paslaugos laikui bėgant gali būti keičiamos jums iš anksto nepranešus. Dėl šios priežasties pasiliekame teisę laikui bėgant keisti arba atnaujinti šį pranešimą apie privatumą. Kai atnaujinsime šį pranešimą apie privatumą, taip pat atnaujinsime datą šio pranešimo apie privatumą viršuje.

 

Skatiname jus reguliariai peržiūrėti vėliausią šio pranešimo apie privatumą versiją.

 

Naujas pranešimas apie privatumą įsigalioja nedelsiant, kai tik paskelbiamas. Jei nesutinkate su peržiūrėtu pranešimu, pakeiskite savo nuostatas arba nustoti naudotis mūsų paslaugomis. Nenutraukdami prieigos arba naudodamiesi mūsų paslaugomis įsigaliojus tokiems pakeitimams, pripažįstate, kad buvote informuoti ir sutinkate su pakeistu pranešimu apie privatumą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Contact Image

Susisiekite su mumis

Reglamento (ES) 2016/679 27 straipsnio tikslais „Philips International B.V.“ (High Tech Campus 5, Eindhoven, 5656 AE, Nyderlandai) veikia kaip jūsų atstovas Europos Sąjungoje.

 

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šiuo pranešimu apie privatumą arba būdu, kuriuo „Philips“ naudoja jūsų asmens duomenis, galite susisiekti su mumis (įskaitant mūsų duomenų apsaugos pareigūną ir (arba) atstovą čia. Taip pat turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai savo šalyje arba regione.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.