„Philips Sonicare“ pranešimas apie privatumą


Šis pranešimas apie privatumą vėliausiai atnaujintas 2019 m. liepos [25] d.

„Philips Sonicare“ („Programa“) pataria vartotojams visame pasaulyje, kaip pagerinti valymo ir burnos higienos įpročius („Paslaugos“). Programa naudoja asmens duomenis, kuriuos surinko arba apdorojo „Philips Sonicare“ prijungtas dantų šepetėlis („Įtaisas“) ir (arba) programa.

 

Šio pranešimo apie privatumą tikslas yra padėti suprasti mūsų privatumo praktiką jums naudojantis mūsų paslaugomis, įskaitant tai, kokius duomenis renkame, kodėl juos renkame ir ką su jais darome, taip pat jūsų asmenines teises. Šis pranešimas apie privatumą taikomas asmens duomenims, surinktiems arba apdorotiems naudojant įtaisą ir (arba) programą, kurį kontroliuoja arba kuris yra kontroliuojamas „Philips Oral Healthcare, LLC“ , bet kurio jos filialo arba pavaldžiosios įmonės („Philips“, „mūsų“ arba „mes“).

 

Taip pat perskaitykite pranešimą apie slapukus ir naudojimo sąlygas, ten aprašytos sąlygos, kurių turite laikytis naudodamiesi mūsų paslaugomis.

Kokius asmens duomenis renkame ir kuriais tikslais


Gauname arba renkame asmens duomenis, kaip išsamiai aprašyta toliau, kai teikiame savo paslaugas, įskaitant, kai gaunate prieigą prie mūsų programos, atsisiunčiate ir įdiegiate ją.  
account data

Slapti asmens duomenys

Renkame šiuos duomenis apie burnos priežiūrą:

 • jūsų įtaiso valymo duomenis, įskaitant informaciją apie jūsų rutiną, seansą, ir jutiklio duomenis (šepetėlio režimą, padėtį, judėjimą ir spaudimą);

 • jūsų valymo tikslus ir kitus burnos priežiūros įpročius / veiklą (pvz., valymą siūlu ir skalavimą, jūsų atsakymus mūsų pradinio klausimyno suasmeninimo puslapyje bei duomenis apie sritį, į kurią sutelkiamas dėmesys (pvz., apnašų susidarymas, kraujuojančios sritys, dantenų atsitraukimas ir galimos kiaurymės), taip pat vietą, kur pradedate valyti (t. y. sritį burnoje, kurioje norite pradėti valyti dantis).  

  Šiuos duomenis renkame, kad teiktume jums paslaugas, įskaitant atsiliepimus ir realiuoju laiku, kol valote, pateikiamas gaires; suteiktume jums pritaikytą programą, skirtą praleistoms vietoms nedelsiant nustatyti; sektume jūsų šepetėlio galvutės veiksmingumą ir įspėtume, kad metas pakeisti šepetėlio galvutę; siųstume priminimus išskalauti burną arba nuvalyti liežuvį. Jūsų burnos priežiūros duomenis taip pat naudojame kurdami naujus produktus ir paslaugas jums.

  Kai pageidaujate gauti „Philips“ produktų rekomendacijas programėlėje, apdorojame jūsų burnos priežiūros duomenis, kad galėtume rekomenduoti produktus ir padėtume užtikrinti geresnius rezultatus.

  Prieš rinkdami bet kokius slaptus duomenis, jus informuosime ir paprašysime išskirtinio jūsų sutikimo pagal reglamento (ES) 2016/679 9.2.a straipsnį. Be to, kas pateikta anksčiau, prašome mums nesiųsti ir neatskleisti jokių slaptų asmens duomenų (pvz., socialinio draudimo numerių, informacijos, susijusios su rasine ar etnine kilme, politinėmis pažiūromis, religiniais, filosofiniais ar kitokiais įsitikinimais, sveikata, lytiniu gyvenimu ar lytine orientacija, biometrinėmis ar genetinėmis charakteristikomis, kriminaline praeitimi ar naryste profsąjungose), naudojantis programa ar bet kuriomis kitomis priemonėmis.
       
Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Paskyros duomenys

Renkame jūsų asmens duomenis, kai sukuriate paskyrą. Galite prisijungti prie programos, naudodamiesi „MyPhilips“ paskyra arba savo socialinės medijos profiliu. Asmens duomenys, kuriuos renkame, gali apimti jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, šalį, kalbą ir slaptažodį. Renkame Kinijos vartotojų telefono numerius.

 

 • Jei nuspręsite prisijungti naudodamiesi socialine medija, mūsų renkami asmens duomenys gali apimti jūsų bazinį viešąjį profilį (pvz., profilio nuotrauką, identifikatorių, lytį, profilio URL, gimimo dieną, pagrindinį puslapį, vietą) ir el. pašto adresą.  Šiuo atveju jūsų socialinės medijos tiekėjas gali rinkti informaciją, susijusią su faktu, kad naudojate programą ir prisijungiate, naudodami savo socialinės medijos paskyrą. Perskaitykite savo socialinės medijos tiekėjo pranešimą apie privatumą (pvz., „Facebook“, „Google+“), kad daugiau sužinotumėte apie jo privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami ir kaip jie naudojami, apdorojami bei saugomi.

 • Surinkti asmens duomenys naudojami jūsų paskyrai sukurti ir tvarkyti. Galite naudoti savo paskyrą, norėdami saugiai prisijungti prie programos. Jei sukuriate „MyPhilips“ paskyrą, norėdami prisijungti prie programos, atsiųsime jums pasveikinimo el. laišką jūsų vartotojo vardui ir slaptažodžiui patvirtinti, kad galėtume bendrauti su jumis, atsakydami į jūsų užklausas, siųsti jums tik su paslauga susijusius skelbimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei tai pasirinkote. Taip pat galite naudoti savo „MyPhilips“ paskyrą „Philips“ produktui ar paslaugai užsakyti, norėdami pasinaudoti pasiūlymu ar dalyvauti žaidime, įsitraukti į socialinės medijos veiklą, susijusią su „Philips“ pasiūlymu (pvz., spustelėdami „patinka“ arba „bendrinti“), bei dalyvauti produkto bandymuose ar apklausose.

  Kadangi jūsų paskyros duomenis naudojame paslaugoms teikti, manome, kad toks apdorojimas būtinas sutarčiai, kurios šalis teisėtai esate pagal reglamento (ES) 2016/679 6.1.b straipsnį, vykdyti.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Data filled in by you

Įtaiso duomenys

Galime rinkti su įtaisu susijusią informaciją, kai įdiegiate, naudojate šį įtaisą ar gaunate prieigą prie jo, įskaitant unikalų vartotojo įtaiso numerį. 

 

Programa taip pat įrašo: i) jūsų įtaiso naudojimo laiką ir akumuliatoriaus įkrovos lygmenį; ii) šepetėlio galvutės tipą ir naudojimo laikotarpį.

 
Šiuos duomenis naudojame jūsų įtaisui sujungti su programa, šepetėlio galvutės veiksmingumui sekti ir jums įspėti, kai reikia pakeisti šepetėlio galvutę.

Kadangi jūsų įtaiso (-ų) duomenys apdorojami tik paslaugoms teikti, manome, kad toks apdorojimas būtinas sutarčiai, kurios šalis teisėtai esate pagal reglamento (ES) 2016/679 6.1.b straipsnį, vykdyti.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Cookies

Slapukai

Kai kuriose šalyse naudojame slapukus, žymes ar panašias technologijas („Slapukai“), norėdami valdyti, teikti, gerinti, suprasti ir tinkinti savo paslaugas. Slapukai mums leidžia atpažinti jūsų mobilųjį įrenginį ir rinkti jūsų asmens duomenis, įskaitant unikalų jūsų įrenginio numerį, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės ar operacinės sistemos tipą, seanso ir naudojimo duomenis arba su paslauga susijusią našumo informaciją, kuri yra informacija apie tai, kaip naudojate programą.


Prieš naudodami slapukus paprašysime jūsų sutikimo.  Išsamesnės informacijos apie slapukų naudojimą šioje programoje rasite mūsų pranešimuose apie slapukus, juos galite rasti programos privatumo parametruose.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Location data

Operacijos informacija

Jei mokate už mūsų paslaugas, galime gauti informaciją ir patvirtinimus, pvz., mokėjimo kvitus, įskaitant gaunamus iš programų parduotuvių ar trečiųjų šalių, apdorojančių jūsų mokėjimą.


Pagalba klientams

Jei jums reikia pasinaudoti klientams teikiama pagalba, galime prašyti pateikti mums informacijos, susijusios su tuo, kaip naudojatės mūsų paslaugomis, įskaitant jūsų sąveiką su „Philips“, ir kaip su jumis susisiekti, kad galėtume suteikti reikalingą pagalbą. Valdome ir teikiame savo paslaugas, įskaitant pagalbos klientams teikimą, taip pat tobuliname, taisome bei pritaikome savo paslaugas. Jūsų informaciją taip pat naudojame tam, kad jums atsakytume, kai susisiekiate su mumis.

 

Manome, kad pagalbos klientams duomenų apdorojimas būtinas sutarčiai, kurios šalis teisėtai esate pagal reglamento (ES) 2016/679 6.1.b straipsnį, vykdyti.

Combined data

Kombinuotieji duomenys
Galime derinti jūsų asmens duomenis, įskaitant paskyros duomenis ir slapukus, su duomenimis, surinktais jūsų sąveikos ir „Philips“ skaitmeninių kanalų, pvz., socialinės medijos, žiniatinklio svetainių, el. laiškų, programų ir prijungtų produktų, naudojimo metu, įskaitant jūsų IP adresus, slapukus, mobiliojo įrenginio informaciją, komunikacijos elementus, kuriuos spustelėjate ar bakstelėjate, vietos išsamią informaciją ir žiniatinklio svetaines, kuriose apsilankote.

 

Jūsų kombinuotuosius duomenis naudojame norėdami pagerinti programos, įtaiso (-ų) ir paslaugų turinį, funkcijas ir naudingumą, taip pat kurdami naujus produktus bei paslaugas. Šiuo atveju manome, kad jūsų kombinuotųjų duomenų apdorojimas grindžiamas teisėtais „Philips“ interesais ir yra teisėtas pagal reglamento (ES) 2016/679 6.1.f straipsnį.  Prieš apdorodami bet kokius slaptus duomenis šiame skyriuje paminėtais tikslais, jus informuosime ir paprašysime išskirtinio jūsų sutikimo pagal reglamento (ES) 2016/679 9.2.a straipsnį.  Taip pat galime kaupti jūsų kombinuotuosius duomenis, pašalinę individualius asmens duomenis, kurdami publikacijas, pateiktis, ataskaitas ar kitus (rinkodaros) pranešimus, kuriuos galime naudoti vidaus ir išoriniais tikslais.

Jei pasirenkate gauti reklaminius pranešimus apie „Philips“ produktus, paslaugas, renginius ir pasiūlymus, kurie gali būti jums tinkami pagal jūsų pageidavimus ir elgseną prisijungus, galime jums siųsti rinkodaros ir pasiūlymų pranešimus el. paštu, juos pateikti telefonu ir kitais skaitmeniniais kanalais, pvz., mobiliosiose programose ir socialinėje medijoje. Kad galėtume pritaikyti komunikacijos pranešimus prie jūsų pageidavimų ir elgsenos bei užtikrinti tinkamesnę ir suasmenintą patirtį, galime analizuoti jūsų kombinuotuosius duomenis.   Prieš siųsdami jums bet kokius komunikacinius pranešimus apie pasiūlymus, paprašysime jūsų sutikimo. 

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Leidimai

Kai programai reikia leidimo gauti prieigą prie jūsų mobiliojo įrenginio jutiklių (pvz., kameros, „Wi-Fi“, geografinės padėties arba „Bluetooth“) ar kitų duomenų (pvz., nuotraukų, darbotvarkės ar kontaktų) paslaugų teikimo tikslais,  paprašysime jūsų sutikimo.


 • „Bluetooth“.  Programai „Bluetooth“ ryšys reikalingas įtaisui prie programos prijungti. „Bluetooth“ ryšį bet kada galite užblokuoti mobiliojo įrenginio parametruose.
   
 • Vietos duomenys. „Android“ operacinėms sistemoms reikalinga apytikslė geografinė padėtis programai prie jūsų įtaiso prijungti.

   „iOS“ operacinėms sistemoms reikalinga geografinė padėtis, kad jos atpažintų, kai programa ir įtaisas yra netoli. Vis dėlto „Philips“ niekaip neapdoros tokių duomenų.  Duomenys liks saugomi programoje jūsų mobiliajame įrenginyje, čia „Philips“ neturės prie jų prieigos. Jei panaikinsite savo profilį ir (arba) programą, duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio.

  Geografinės padėties duomenų rinkimą bet kada galite užblokuoti mobiliojo įrenginio parametruose.
      
 • Failai. Programai reikalinga prieiga prie jūsų mobiliojo įrenginio failų, kad galėtų įrašyti kalbos konfigūracijas ir kitus failus, kuriuos programa naudoja veikdama (pvz., grafikos, medijos failus ar kitus didelius programinius išteklius). Jei panaikinsite programą, duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio.
    
 • Kartais leidimas yra būtina jūsų mobiliojo įrenginio operacinių sistemų techninė sąlyga. Tokiu atveju programa gali prašyti prieigos prie tokių jutiklių ar duomenų leidimo. Vis dėlto nerinksime tokių duomenų, nebent tai būtina, norint teikti jums paslaugas, ir tik po to, kai sutiksite.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Third parties

Su kuo bendrinami asmens duomenys?


„Philips“ gali atskleisti jūsų asmens duomenis trečiosioms šalims, teikiančioms paslaugas, verslo partneriams ar kitoms trečiosioms šalims pagal šį pranešimą apie privatumą ir (arba) taikomus įstatymus.

Paslaugų teikėjai

Dirbame su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, padedančiais mums valdyti, teikti, gerinti, suprasti, pritaikyti savo paslaugas, rūpintis jų palaikymu ir rinkodara.

 

Galime bendrinti jūsų duomenis su toliau nurodytais paslaugų teikėjais.

 

 • IT ir debesų paslaugų teikėjais

Šie paslaugų teikėjai teikia būtiną aparatūrą, programinę įrangą, tinklo ryšius, saugyklas, operacijų paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, būtiną programai vykdyti arba paslaugoms teikti.

 

 • Mokėjimas

Dirbame su „WorldPay“, paslaugos teikėju, kuris tvarko ir apdoroja jūsų finansinius duomenis, susijusius su šios programos mokėjimo funkcijomis, įskaitant programų parduotuves ar kitas trečiąsias šalis, apdorojančias jūsų mokėjimą.

 

„Philips“ reikalauja, kad paslaugų teikėjai užtikrintų tinkamą jūsų asmens duomenų apsaugos lygį, panašų į tokį, kokį suteikiame mes. Reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai jūsų asmens duomenis apdorotų tik pagal mūsų instrukcijas ir tik konkrečiais anksčiau minėtais tikslais, kad turėtų prieigą prie minimalaus duomenų kiekio, jiems reikalingo norint teikti konkrečią paslaugą, ir kad užtikrintų jūsų asmens duomenų saugumą.

 

Kitos trečiosios šalys

„Philips“ taip pat gali dirbti su trečiosiomis šalimis, kurios apdoroja jūsų asmens duomenis savais tikslais. Jei „Philips“ bendrina asmens duomenis su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja jūsų asmens duomenis savais tikslais, „Philips“ užtikrins, kad, prieš bendrinant jūsų asmens duomenis, būtumėte informuoti ir (arba) kad būtų gautas jūsų sutikimas pagal taikomus įstatymus. Tokiu atveju atidžiai perskaitykite jų pranešimus apie privatumą, nes ten informuojama apie jų privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami ir kaip jie naudojami, apdorojami bei saugomi.

 

„Philips“ kartais parduoda verslą ar verslo dalį kitai įmonei. Toks nuosavybės perdavimas gali apimti jūsų asmens duomenų, tiesiogiai susijusių su tuo verslu, perdavimą perkančiai įmonei. Visas mūsų teises ir pareigas pagal mūsų pranešimą apie privatumą „Philips“ laisvai gali priskirti bet kokiam savo filialui, kai tai susiję su susiliejimu, įsigijimu, restruktūrizavimu ar turto pardavimu, taikomu įstatymu arba kitais būdais; galime perduoti jūsų asmens duomenis bet kuriam iš savo filialų, subjektų perėmėjų ar naujam savininkui.

 

Jūsų prašymu galime bendrinti jūsų asmens duomenis su šiomis trečiosiomis šalimis:

 

 • „Delta Dental“ (tik JAV).
 • ONVZ (tik Nyderlanduose)
 • „Amazon“ (jei „Amazon“ DRS prieinama jūsų šalyje, žr. toliau pateiktą išsamią informaciją). 

 

Šios trečiosios šalys jums gali teikti savo pačių paslaugas. Galime bendrinti jūsų asmens duomenis su šiomis trečiosiomis šalimis jūsų prašymu ir (arba) pagal taikomus įstatymus.


We will retain your personal data for as long as needed or permitted in light of the purpose(s) for which the data is collected. The criteria we use to determine our retention periods include: (i) the length of time you use the App and Services; (ii) whether there is a legal obligation to which we are subject; or (iii) whether retention is advisable in light of our legal position (such as in regard to applicable statutes of limitations, litigation or regulatory investigations)Data about your interactions and usage of the Philips digital channels such as social media, websites, emails, apps and connected product. This data may include: IP address, cookies, device information, communications you click on or tap, location details, websites you visit.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

Grooming App service Providers

These providers deliver specific services for Grooming App such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to in-app purchases.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

Grooming App service Providers

These providers deliver specific services for Grooming App such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to in-app purchases.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

Grooming App service Providers

These providers deliver specific services for Grooming App such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to in-app purchases.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

Grooming App service Providers

These providers deliver specific services for Grooming App such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to in-app purchases.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

Grooming App service Providers

These providers deliver specific services for Grooming App such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to in-app purchases.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in Europoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Tokijuje ar Sidnėjuje ir Kinijoje.

 
Spacer
 

Grooming App service Providers

These providers deliver specific services for Grooming App such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to in-app purchases.

Grooming App service Providers

These providers deliver specific services for Grooming App such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

Grooming App service Providers

These providers deliver specific services for Grooming App such ascalculating heart-age, providing coaching (only for apps that use coaching).

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

„Amazon Dash Replenishment Services“
Kai kuriose šalyse palaikome savo „BrushSync“ pakartotinių užsakymų paslaugas („BrushSync“). Kai užsiprenumeruojate „BrushSync“, programa pateikia automatinius šepetėlių galvučių užsakymus, naudodama „Amazon Dash Replenishment Service“ (DRS). Šiais tikslais turite prisijungti prie savo „Amazon“ paskyros ir „Amazon“ jums teiks savo paslaugas. Perskaitykite „Amazon“ nuostatus ir sąlygas bei pranešimą apie privatumą, nes juose informuojama apie privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami, kaip jie naudojamu, apdorojami ir saugomi.


Kai nustatote „BrushSync“ prenumeratą, su „Amazon“ bendriname šiuos duomenis: jūsų įtaiso serijos numerį, jūsų įtaiso modelį (hx numerį) ir duomenis, kai metas užsakyti naują šepetėlio galvutę („BrushSync“ duomenys“).  Norėdami stebėti jūsų prenumeratą, saugome jūsų „Amazon“ kliento ID. Jei atsisakote „BrushSync“ prenumeratos, panaikiname šį kliento ID.  Galite bet kada: i) pristabdyti ar atšaukti užsakymus, naudodami pakartotinio užsakymo parametrus programos puslapyje „Mano šepetėlio galvutė“, ir (arba) ii) atšaukti bet kokį užsakymą per „Amazon“.


Kadangi jūsų „BrushSync“ duomenys ir jūsų „Amazon“ kliento ID apdorojami tik anksčiau nurodytais tikslais, kai užsiprenumeruojate „BrushSync“, manome, kad toks apdorojimas būtinas sutarčiai, kurios šalis teisėtai esate pagal reglamento (ES) 2016/679 6.1.b straipsnį, vykdyti.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Perdavimas per sienas
Jūsų asmens duomenys gali būti laikomi ir apdorojami bet kurioje šalyje, kurioje turime įmonę arba kurioje bendradarbiaujame su paslaugų teikėjais. Naudodamiesi tokiomis paslaugomis patvirtinate informacijos perdavimą (jei vykdomas) į kitas šalis, kuriose duomenų apsaugos taisyklės gali skirtis nuo taikomų jūsų gyvenamojoje šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis teismai, teisėtvarkos, reguliavimo arba saugumo institucijos tokiose kitose šalyse gali gauti prieigą prie jūsų asmens duomenų.


Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų filialams arba paslaugų teikėjams ne EEE šalyse, kurias Europos Komisija pripažįsta užtikrinančiomis tinkamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus (visas šalių sąrašas pateiktas čia http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.htm). Perduodami iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko tinkamomis, pvz., Jungtines Amerikos Valstijas, taikome tinkamas priemones, tokias kaip mūsų įmonėms privalomos taisyklės, taikomos klientų, tiekėjų ir verslo partnerių duomenims, ir (arba) standartinės sutarčių sąlygos, priimtos Europos Komisijos jūsų asmens duomenims apsaugoti. Šių priemonių kopiją galite gauti spustelėję anksčiau pateiktą saitą arba parašę adresu privacy@philips.com.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Kaip ilgai saugome jūsų duomenis?

Jūsų duomenis saugosime tiek, kiek reikės, arba tiek, kiek leidžiama, atsižvelgiant į tikslą (-us), kuriuo (-iais) duomenys surinkti. Kriterijai, kuriuos naudojame saugojimo laikotarpiams nustatyti, apima: i) laikotarpio, kai naudojate programą ir paslaugas, trukmę; ii) mums taikomus teisinius įsipareigojimus; iii) ar saugoti patartina, atsižvelgiant į mūsų teisinę padėtį (pvz., dėl senaties termino taikymo, bylinėjimosi ar teisinių tyrimų).

Choices and rights

Jūsų pasirinkimai ir teisės

Jei norite pateikti prašymą pasiekti anksčiau mums pateiktus asmens duomenis, juos ištaisyti, apriboti ar uždrausti jų apdorojimą, jei norite pateikti prašymą gauti elektroninę savo asmens duomenų kopiją persiuntimo kitai įmonei tikslais (tiek, kiek šią duomenų perkėlimo teisę jums užtikrina taikomas įstatymas), galite mums parašyti adresu privacy@philips.com. Atsakysime į jūsų prašymą, laikydamiesi taikomo įstatymo.


Savo prašyme aiškiai nurodykite, kuriuos asmens duomenų norite pasiekti, ištaisyti, ištrinti, apriboti arba prieštarauti jų apdorojimui. Siekdami jus apsaugoti, galime patenkinti tik prašymus dėl asmens duomenų, susijusių su jūsų paskyra, el. pašto adresu ar kita paskyros informacija, kurią naudojate siųsdami savo prašymą; mums gali prireikti patikrinti jūsų tapatybę prieš patenkinant prašymą. Stengsimės patenkinti jūsų prašymą kuo greičiau, kiek tai racionalu.

 

Nors pasikliaujame jūsų sutikimu rinkti ir (arba) apdoroti jūsų asmens duomenis, bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, tačiau tai neturės įtakos apdorojimo, grindžiamo jūsų sutikimu prieš atšaukiant, teisėtumui.


Žinokite, kad jei pasinaudosite (kuriais nors) pasirinkimais ir teisėmis, galite nebegalėti naudotis mūsų paslaugomis ar jų dalimi.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
We protect your personal data
Saugome jūsų asmens duomenis

Rimtai vertiname savo pareigą apsaugoti duomenis, kuriuos patikite „Philips“, nuo atsitiktinio arba neteisėto pakeitimo, praradimo, netinkamo naudojimo, atskleidimo arba prieigos. „Philips“ naudoja įvairias saugos technologijas, technines ir organizacines priemones, padedančias apsaugoti jūsų duomenis. Šiuo tikslu, be kitų priemonių, taikome prieigos kontrolę, naudojame užkardas ir saugius protokolus.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Special information for parents
Speciali informacija tėvams

Nors paslaugos neskirtos vaikams, kaip apibrėžta taikomuose įstatymuose, „Philips“ įsipareigojusi laikytis įstatymų, kai reikalaujama tėvo ar globėjo leidimo prieš renkant, naudojant arba atskleidžiant vaikų asmens duomenis. Įsipareigojame apsaugoti vaikų privatumą, todėl primygtinai skatiname tėvus ir globėjus aktyviai domėtis, ką vaikai veikia internete, ir atstovauti jų interesams.

 

Jei tėvas ar globėjas sužino, kad jo ar jos vaikas pateikė mums savo asmens duomenis be jo ar jos sutikimo, ji ar jis turi parašyti mums adresu privacy@philips.com. Jei sužinome, kad vaikas pateikė mums asmens duomenis, panaikiname jo (jos) duomenis iš savo failų.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Local specific information
Su vieta susijusi informacija: jūsų privatumo teisės Kalifornijoje (tik JAV)

Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 dalis leidžia mūsų klientams, kurie gyvena Kalifornijoje, kartą per metus nemokamai prašyti ir gauti iš mūsų informaciją apie asmens duomenis (jei yra), kuriuos atskleidėme trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais ankstesniais kalendoriniais metais. Jei taikoma, ši informacija apims bendrintų asmens duomenų kategorijų sąrašą ir visų trečiųjų šalių, su kuriomis bendrinome informaciją praėjusiais kalendoriniais metais, pavadinimus bei adresus. Jei gyvenate Kalifornijoje ir norėtumėte pateikti tokį prašymą, apsilankykite mūsų privatumo žiniatinklio svetainėje: http://www.philips.com/a-w/privacy/questions-and-feedback.html.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Changes to the privacy notice
Šio pranešimo apie privatumą pakeitimai

Mūsų paslaugos laikui bėgant gali būti keičiamos jums iš anksto nepranešus. Dėl šios priežasties pasiliekame teisę laikui bėgant keisti arba atnaujinti šį pranešimą apie privatumą. Kai atnaujinsime šį pranešimą apie privatumą, taip pat atnaujinsime datą šio pranešimo apie privatumą viršuje.

 

Skatiname jus reguliariai peržiūrėti vėliausią šio pranešimo apie privatumą versiją. 

 

Naujas pranešimas apie privatumą įsigalioja nedelsiant, kai tik paskelbiamas. Jei nesutinkate su peržiūrėtu pranešimu, turite pakeisti savo nuostatas arba nustoti naudotis mūsų paslaugomis. Nenutraukdami prieigos arba naudodamiesi mūsų paslaugomis įsigaliojus tokiems pakeitimams, pripažįstate, kad buvote informuoti ir sutinkate su pakeistu pranešimu apie privatumą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Contact

Susisiekite su mumis

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šiuo pranešimu apie privatumą arba būdu, kuriuo „Philips“ naudoja jūsų asmens duomenis, susisiekite su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu adresu privacy@philips.com. Taip pat turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai savo šalyje arba regione.

 

Philips Oral Healthcare, LLC

22100 Bothell Everett Highway,

WA 98042, Bothell