Slapukų politika

„Philips“ slapukų nuostatos

 

Slapukų nuostatos galioja nuo

2017 m. balandžio

Daugiau informacijos apie slapukus

„Philips“ siekia, kad jūsų naršymas internete ir sąveika būtų kiek įmanoma informatyvi ir aktuali. Todėl naudojame slapukus arba panašias priemones. Manome, kad jums svarbu žinoti, kokie slapukai ir kokiais tikslais naudojami mūsų svetainėje. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą ir tuo pačiu užtikrinti, kad mūsų svetainė būtų kiek tik įmanoma patogi naudotojui.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai maži tekstiniai failai, išsaugomi jūsų galinėje įrangoje (kompiuteryje arba mobiliajame prietaise), kai lankotės tam tikrose svetainėse. „Philips“ taip pat naudoja panašias technologijas, tokias kaip pikseliai, žiniatinklio indikatoriai, prietaiso identifikavimo duomenys ir kt. Siekiant užtikrinti nuoseklumą, visos šios technologijos kartu toliau bus vadinamos „slapukais“.

Kodėl naudojami slapukai?

Slapukai gali būti naudojami skirtingais tikslais. Pirmiausia slapukų gali reikėti tam, kad svetainė tinkamai veiktų. Pvz.: be slapukų būtų sudėtinga padaryti taip, kad svetainė prisimintų, jog jūs prisijungėte, arba prisimintų, kurį produktą įsidėjote į pirkinių krepšelį. Tokie slapukai vadinami būtinaisiais slapukais.

 

Taip pat slapukai gali būti naudojami siekiant analizuoti, kaip naudojama svetainė, lankytojams skaičiuoti ir sužinoti, kaip būtų galima patobulinti svetainę. Mes nesiejame svetainės naudojimo statistikos ir kitų ataskaitų su atskirais žmonėmis. Tokie slapukai vadinami analitiniais slapukais.

 

Trečia, socialinių tinklų slapukai naudojami tam, kad būtų galima integruoti socialinius tinklus į svetainę ir jūs galėtumėte akimirksniu pažymėti puslapį arba produktą kaip patinkantį arba juo dalytis mėgstamame socialiniame tinkle.

 

Ketvirtas svarbus slapukų naudojimo būdas – asmeniniams poreikiams pritaikyta internetinė reklama, kai rodomos aktualiausios ir įdomiausios reklamos tiek „Philips“, tiek kitose svetainėse. Tai daroma naudojant (tikslinio) reklamavimo slapukus

Kaip galiu pasirinkti slapukus ir savo privatumą „Philips“ svetainėse?

„Philips“ svetainėse turite galimybę nustatyti savo pageidavimus dėl slapukų. Paspausdami „Slapukai“ galite rinktis slapukų tipus, kuriuos norėtumėte, kad naudotumėme savo svetainėje. Bet kada galite keisti savo pasirinkimą. Be to, slapukų nustatymuose rasite visų slapukų sąrašą pagal kategorijas (būtinieji, analitiniai, socialinių tinklų, tikslinio reklamavimo).

 

Atkreipkite dėmesį, kad pasinaudojus slapukų nustatymais mūsų svetainėje nebūtinai bus ištrinti bet kokie, anksčiau nustatyti slapukai. Tai galite padaryti savo žiniatinklio naršyklės nustatymuose, kaip aprašyta toliau, po to, kai pakeiskite slapukų nustatymus mūsų svetainėje.

 

Jei lankotės „Philips“ svetainėje, skirtoje ne ES lankytojams, norėdami rinktis slapukus ir privatumą galite naudoti savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. 

Kaip tvarkyti arba išjungti slapukus savo naršyklėje?

Atminkite, kad šiuo metu „Philips“ nenaudoja techninės priemonės, kuri leistų reaguoti į jūsų naršyklės signalus „Nesekti“. Be to, kad galite naudoti slapukų nustatymų skyrių mūsų svetainėje, bet kada galite tvarkyti savo slapukų nustatymus savo naršyklės nustatymuose. Atminkite, kad naudoti jūsų naršyklės nustatymus gali būti ne taip paprasta kaip slapukų nustatymus mūsų svetainėje. Jei tiesiog išjungsite visus slapukus arba visus mūsų slapukus savo naršyklės nustatymuose, tam tikros mūsų svetainės(-ių) dalys arba funkcijos gali neveikti, nes jūsų naršyklė mums neleis nustatyti veikimui reikalingų slapukų. Todėl rekomenduojama naudoti slapukų nustatymus mūsų svetainėje, o ne išjungti visus slapukus savo naršyklėje. 

Daugiau informacijos apie slapukų išjungimą arba slapukų nustatymų pakeitimą naudojamoje naršyklėje rasite toliau pateikiamame sąraše:

 

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.