LCD monitorius su NVIDIA G-SYNC™

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272g5dyeb_00/272g5dyeb_00_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LCD monitorius su NVIDIA G-SYNC™

  Žaidimai dar niekada nebuvo tokie sklandūs ir greiti

  Būkite neprilygstami. „Philips“ sukurtame 27" 272G5DYEB žaidimams skirtame monitoriuje su NVIDIA G-SYNC™ technologija panaikinamas trūkinėjimas ir strigimas, todėl žaidimai bus itin sklandūs ir greiti. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius su NVIDIA G-SYNC™

„G Line“, 144 Hz, 27 in (68, 6 cm) 272G5DYEB/00 Surasti panašius produktus

Žaidimai dar niekada nebuvo tokie sklandūs ir greiti

„NVIDIA G-SYNC™“ technologija

 • Su NVIDIA G-SYNC™ žaidimas bus sklandus ir greitas

  Su NVIDIA G-SYNC™ žaidimas bus sklandus ir greitas

  NVIDIA G-SYNC™ – pažangi ekrano technologija, užtikrinanti sklandesnį ir greitesnį žaidimą nei bet kada anksčiau. Išskirtinis G-SYNC™ veikimas pasiekiamas sinchronizuojant ekrano atnaujinimo dažnį ir GPU kompiuteryje su „GeForce GTX“, taip panaikinamas trūkinėjimas ir strigimas ekrane bei sumažinama įvesties delsa. Rezultatas – scenos pateikiamos iš karto, objektai atrodo ryškūs, žaidimas vyksta itin sklandžiai, o jūs galite rungtyniauti mėgaudamiesi nepakartojamais vaizdais.

 • 144 Hz atnaujinimo dažnis, todėl atkuriami ryškūs, nuostabūs vaizdai

  144 Hz atnaujinimo dažnis, todėl atkuriami ryškūs, nuostabūs vaizdai

  Galite žaisti greitus kovinius žaidimus. Dideliame ekrane atkuriami ryškūs ir nuostabūs vaizdai. Šio „Philips“ ekrane vaizdas atnaujinamas iki 144 kartų per sekundę, 2,4 karto greičiau nei įprastame ekrane. Dėl mažesnio kadrų dažnio priešai ekrane šokinėja iš taško į tašką, todėl į juos sunkiau pataikyti. Būtent 144 Hz kadrų dažnis atkuria trūkstamus vaizdus ir priešai ekrane juda itin tiksliai, todėl galėsite tiksliai nusitaikyti į taikinį. Itin maža įvesties delsa ir jokių trūkinėjimų ekrane, todėl šis „Philips“ ekranas yra puikus žaidimų partneris

 • „SmartResponse“: atsakas per 1 ms, kad žaidimas vyktų greitai

  „SmartResponse“: atsakas per 1 ms, kad žaidimas vyktų greitai

  „SmartResponse“ – išskirtinė „Philips“ pikselių spartinimo technologija, kuri tik įjungus automatiškai sureguliuoja reakcijos laiką pagal specialius programos reikalavimus, pavyzdžiui, žaidimus ar filmus, kurie reikalauja spartesnio atsako, kad atkurtų nevirpantį, neuždelstą ir be šešėlinio atvaizdo vaizdą

 • NVIDIA itin nedidelio judesio suliejimo (ULMB) technologija, kad veiksmas būtų sklandus

  NVIDIA itin nedidelio judesio suliejimo (ULMB) technologija, kad veiksmas būtų sklandus

  Naudojant NVIDIA itin nedidelio judesio suliejimo (ULMB) režimą, judantys objektai atrodo ryškesni nei naudojant standartinį režimą, net esant dideliam atnaujinimo dažniui, pvz., 120 Hz.

 • Pasinerkite į žaidimą su „NVIDIA 3D Vision Ready“

  Pasinerkite į žaidimą su „NVIDIA 3D Vision Ready“

  Šis žaidimams skirtas „Philips“ monitorius pritaikytas „NVIDIA 3D Vision“. Žaiskite naudodamiesi pažangiomis 3D „Full HD 1080p“ technologijomis. Su NVIDIA 3D Vision™ 2 akinių technologija* jūsų žaidimai ir filmai bus transformuoti į 3D. Ši nauja technologija užtikrina du kartus ryškesnius 3D vaizdus nei įprasta 3D technologija. Šiuo metu yra daugiau nei 550 kompiuterinių žaidimų, kurie yra suderinami su „NVIDIA 3D Vision™“ rinkiniu. * Kad galėtumėte mėgautis 3D vaizdais, būtinas papildomas „NVIDIA 3D Vision 2“ rinkinys. Apsilankykite http://store.nvidia.com/

 • „SmartErgoBase“ – patogus žaidimas

  „SmartErgoBase“ – patogus žaidimas

  „SmartErgoBase“ – tai monitoriaus pagrindas, kuris suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių ir sutvarkyti laidus. Galima sureguliuoti tinkamą stovo aukštį, pasukti ar pakreipti monitorių reikiamu kampu ar jį apsukti. Galėsite maksimaliai patogiai žaisti, mažiau pavargsite, patogiai sutvarkysite laidus.

 • „DisplayPort“ jungtis – puiki vaizdo kokybė

  „DisplayPort“ jungtis – puiki vaizdo kokybė

  „DisplayPort“ yra konvertavimo nenaudojanti skaitmeninė sąsaja, kuria sujungiamas kompiuteris ir monitorius. Išsiskiria didesnėmis galimybėmis nei DVI standartas – ši sąsaja palaiko iki 15 m ilgio laidus ir 10,8 Gbps/sek. duomenų perdavimo greitį. Stulbinamos techninės savybės užtikrina greitesnį vaizdo gavimą ir atnaujinimo dažnį, todėl „DisplayPort“ yra geriausias pasirinkimas net tik biure ar namuose, bet ir žaidimams, vaizdo įrašams redaguoti ir daugeliu kitų atvejų. Taip pat nepamirštas suderinamumas naudojant įvairius adapterius.

 • Greitas USB 3.0 šakotuvas greitai perduoda duomenis ir taupo laiką

  Itin greitas USB 3.0 pasiekia 5,0 gb/s perdavimo greitį, o tai apie 10 kartų greičiau nei USB 2.0 standartas, o žymiai sumažintas duomenų perdavimo laikas taupo jūs laiką ir pinigus. Didesnis juostos plotis, itin didelis persiuntimo greitis, geresnis galios valdymas ir puikios bendros charakteristikos – USB 3.0 nustato naujausią standartą, kuris leidžia naudoti didelės talpos atminties įrenginius. Su „Sync-N-Go“ technologija jums nebereikės laukti, kol atsilaisvins dažnių juosta. Jūsų investicijos į USB 2.0 įrenginius bus išsaugotos dėl suderinamumo su ankstesnėmis versijomis.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Jūsų kompiuteryje turi būti naudojama „Windows 7“ arba naujesnė operacinė sistema, „NVidia GeForce GTX650 Ti Boost CPU“ arba naujesnė grafikos plokštė ir naujausios tvarkyklės.
 • „G-Sync“ režimas, ULMB režimas ir „3D vision“ režimas gali būti naudojami tik atskirai. Jei įjungtas vienas iš režimų, kiti du režimai turi būti išjungti.
 • ULMB įjungiamas tik naudojant 85 Hz, 100 Hz ir 120 Hz. „3D vision“ įjungiamas tik esant 100 Hz ir 120 Hz.
 • NVIDIA grafikos ir „DisplayPort“ jungtis būtina G-SYNC™, daugiau informacijos rasite svetainėje www.geforce.com/g-sync.
 • Jei turite klausimų dėl 144 Hz charakteristikų, kreipkitės į plokštės pardavėją.
 • Autorių teisės priklauso „NVIDIA Corporation“, 2014. NVIDIA, NVIDIA G-SYNC ir „3D Vision“ yra „NVIDIA Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir (ar) kitose šalyse.
 • BATMAN: ARKHAM ORIGINS programinė įranga. Autorių teisės priklauso „Warner Bros. Entertainment Inc.“, 2013. Sukurta „WB Games™ Montreal“ ir „Splash Damage™“. BATMAN ir visi veikėjai, išskirtinis panašumas į juos ir kiti susiję elementai yra „DC Comics“ prekių ženklai, 2013. Visos teisės saugomos.
 • „WB GAMES“ LOGOTIPAS, WB SKYDELIS: ™ ir autorių teisės priklauso „Warner Bros. Entertainment Inc.“ (s13)

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti