„Philips“ ausinės

Būkite kartu su muzika


Mėgaukitės puikiu garsu ir ausinių komfortu klausydamiesi bet kokį mėgstamą turinį. Sužinokite apie aktyviam gyvenimo būdui skirtus sportinius modelius. Aptakios, iš tikrųjų belaidės ausinės. Arba aukščiausios kokybės belaidės ir laidinės „Fidelio“ ausinės, muzikos mėgėjams.

Moterys naudoja iš tikrųjų belaides ausines pajūryje

Tikrai yra jums skirta ausinių pora

Nuo namų iki biuro. Nuo sporto salės iki gatvės. Nesvarbu, ar klausotės siekdami motyvacijos, atsipalaidavimo ar koncentracijos.

„Philips“ A6606 ausų neuždengiančios belaidės sportinės ausinės


Su kaulų laidumo technologija

Klausykitės laisvai. Išgirskite viską.

„Philips Fidelio“ L3

Ant ausų dedamos belaidės ausinės

„Philips“ A7306

Iš tikrųjų belaidės „Bluetooth“ sportinės ausinės

„Philips“ K4607

Vaikiškos ausų neuždengiančios belaidės ausinės

Mūsų ausinių apdovanojimai

„EISA Fidelio L3“ apdovanojimas
„Stuff Fidelio L3“ apdovanojimas
„Reddot“ apdovanojimas
IF apdovanojimai
„Philips“ sistemų garsas

„Philips“ garsas 


Mūsų sistemų garsas yra būtent toks, kokį girdite klausydamiesi poros „Philips“ ausinių. Švelnus ir natūralus, puikiai skambantis mūsų aukščiausios klasės „Fidelio“ modeliuose ir nukeliaujantis visą kelią iki mūsų prieinamiausių ausinių.

Moteris mėgaujasi „Philips Fidelio“ ausinių patogumu lauke

Visada patogu


Nuo didžiausio „Fidelio“ komforto iki itin saugaus, oro sąlygoms atsparaus sportinių modelių dizaino – „Philips“ ausinės su lankeliu ir į ausis įdedamos ausinės sukonstruotos taip, kad su jomis jaustumėtės puikiai. Atsiloškite ir klausykitės, eikite pasivaikščioti arba bėgiokite valandomis. Net nepastebėsite, kad jas dėvite.

„Philips“ triukšmą pašalinančios funkcijos

Triukšmo pašalinimas


Iš tikrųjų domitės muzika ir nenorite, kad kas nors trikdytų garsą? O gal tiesiog norite nutildyti aplinkos garsus. Panorus įsijausti ar mėgautis tyla, mūsų triukšmą pašalinančių ausinių asortimente daugybė pasirinkimo galimybių.

Moteris džiaugiasi itin aiškaus pokalbio funkcija naudodama „Philips“ kaulų laidumo ausines

Itin aiškūs skambučiai


Visada žinokite, kad asmuo, kuriam skambinate, jus tinkamai girdi! „Philips“ ausinės, kuriose yra AI mikrofonai ir kaulų laidumo mikrofonai, aiškiai perduoda balso garsą, net jei lauke vėjuota. Galite keliauti kalbėdami telefonu.

„Philips“ ausų neuždengiančių ausinių funkcijos

Ausų neuždengiančios ausinės 


Patinka jogos užsiėmimai, bėgimas, muzika ar tinklalaidės? Patinka klausytis, tačiau nekenčiate to jausmo, kad kažkas yra ausies kanale? Su „Philips“ ausų neuždengiančiomis belaidėmis ausinėmis girdėsite garsus ir aplinką nieko neuždėdami ant ausų ir nieko neįdėdami į ausis.

Ausinės kiekvienai ausiai

„Philips Fidelio“

„Philips Fidelio“

Sukurta klausyti

headphones app

„Philips“ ausinių programa


Skirta su „iOS“ ir „Android“ veikiantiems prietaisams

DUK piktograma

Jūsų klausimai, atsakyti

Kaip prijungti arba susieti „Philips Bluetooth“ / iš tikrųjų belaides ausines?

Žr. konkrečių „Philips“ ausinių vadovą. Jei vadovo nebeturite, galite atsisiųsti programėlę „Philips Headphones“ ir vadovą susirasti joje.

Kas yra triukšmo pašalinimas? Kaip veikia triukšmo pašalinimas?

Mūsų triukšmą pašalinančiose ausinėse yra maži mikrofonai, kurie priima aplinkos triukšmą. Tada įmontuota elektronika sukuria triukšmo pašalinimo bangą, kuri yra visiškai priešinga aplinkos triukšmui. Ši banga veikia kaip triukšmo trintukas, panaikinantis nepageidaujamus garsus, tačiau muzikos kokybė nukenčia tik tiek, kad to nepastebėtumėte. 

Kaip veikia kaulų laidumo ausinės?

Standartinės ausinės siunčia garso bangas į ausų būgnelius, kurie vibruoja pagal girdimus garsus. Kaulų laidumo ausinės perduoda vibraciją į skruostikaulius ir sraigę (kaulą vidinėje ausyje), visiškai aplenkiant ausies būgnelį.

 

Taip galite klausytis nedėvėdami į ausis įdedamų arba ant ausų uždedamų ausinių. Kaulų laidumo ausinės puikiai tinka naudoti siekiant didesnio sąmoningumo esamoje situacijoje, pvz., sportuojant ar vaikštant. Jos taip pat gali būti laikomos sprendimu klausytojams, turintiems išorinės ausies, vidurinės ausies ar ausies būgnelio problemų.

Koks skirtumas tarp ant ausų uždedamų ausinių ir ausis gaubiančių ausinių?

Ant ausų uždedamos ausinės laikosi ant ausų, tačiau neapgaubia ausų išorinių kraštų. Jos puikiai tinka, jei norite, kad ilgai klausant ausys nešiltų, ir girdėtumėte išorinį triukšmą. Ausis gaubiančios ausinės visiškai uždengia ausis bei jų išorinius kraštus ir apjuosia galvą taip, kad susidarytų daug geresnė izoliacija nuo išorinio triukšmo.

Kuo skiriasi belaidės ir iš tikrųjų belaidės ausinės?

Belaidės ausinės belaidžiu ryšiu prijungiamos prie garso prietaiso. Jos gali būti su lankeliu arba įdedamos į ausis. Nors nėra laidų, kuriais ausinės prijungiamos prie prietaiso, visada yra laidas, jungiantis ausines (laidas gali būti paslėptas galvos ar kaklo lankelyje).

 

Iš tikrųjų belaidės ausinės yra į ausis įdedamos ausinės, jos laikosi už ausų arba ausyse. Jose išvis nėra laidų. Kiekviena ausinė belaidžiu „Bluetooth“ ryšiu prijungiama prie prietaiso.

Kuo sportinės ausinės skiriasi nuo kitų „Philips“ ausinių?

Sportinės ausinės skirtos aktyviam gyvenimo būdui. Ant mūsų sportinių ausinių yra nurodytas IP įvertinimas. Jis reiškia apsaugą nuo vandens, prakaito ir dulkių. Daugelis mūsų sportinių ausinių taip pat pasižymi treniruotis padedančiomis funkcijomis: pulso dažnio monitoriumi, UV valymu ar vėsinančiais ausų kaušeliais. 

Kodėl verta atsisiųsti programėlę „Philips Headphones“?

Atsisiuntę programėlę „Philips Headphones“, išnaudosite visą ausinių potencialą. Programėlėje galite įjungti arba išjungti konkrečias ausinių funkcijas, reguliuoti funkcijų, pvz., triukšmo pašalinimo ar ekvalaizerių, nustatymus ir patikrinti akumuliatoriaus būseną. Naudodami programėlę, galite įdiegti naujausią ausinių programinę įrangą ir perskaityti naudotojo vadovą. 

Kokias ausines galiu naudoti su televizoriumi?

Norėdami girdėti geriausią televizoriaus garsą, naudokite specialiai televizoriams skirtą „Philips“ ausinių porą! Naudojant mūsų televizoriams skirtas ausines, gerokai sumažėja delsa, tad visada girdėsite su ekrane vykstančiu veiksmu susinchronizuotą dialogą ir garso efektus. 

Philips support is here, contact

Reikalingas senesnių modelių palaikymas

Padėkite man surasti numerį
Rask modelio numerį
Kaip rasti turimo modelio numerį?

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.