1
Televizoriai

Atraskite naują 2018 m. asortimentą

Žiūrėti vaizdo įrašą

Atraskite savo tobulą televizorių


Rinkitės pagal funkcijas

„Ambilight“ televizoriai

 

Įmontavus nedideles LED lemputes televizoriaus nugarėlėje visas ekrano vaizdas atspindimas ant sienos. „Philips Ambilight“ realiuoju laiku atkuria ekrane matomas spalvas, todėl vaizdas išplečiamas už ekrano ribų.

OLED TV

 

Išbandykite vienintelį pasaulyje 4K OLED televizorių su „Ambilight“ ir „Android TV“. Mėgaukitės tobula juoda ir įspūdingomis spalvomis, kurias perteikia unikali „Philips“ vaizdo apdorojimo sistema.

Android TV™

 

Programos, žaidimai, transliacijos ir mobiliojo prijungimas. Išmanusis „Philips“ televizorius su „Android TV“ leis mėgautis visu „Google Play“ turiniu didžiuliame ekrane ir pan.     

4K „Ultra HD“ televizoriai

 

Mėgaukitės filmais, laidomis, žaidimais ir kitu turiniu įspūdingu vaizdu. „Philips 4K Ultra HD“ televizoriaus ekrane atkuriamas itin aiškus ir kokybiškas vaizdas, nes raiška yra keturis kartus didesnė nei standartinė HD.   

Pagal dydį

< 81 cm (32 coliai)

102 cm (40 coliai) -
109 cm
(43 coliai)
124 cm (49 coliai) -
140 cm (55 coliai)
> 165 cm (65 coliai)
 

„Philips“ televizorių serijos populiariausi pasirinkimai

threesided Philips Ambilight
Philips OLED
Perfect Picture Engine
Android TV
threesided Philips Ambilight
IPS Nano Color
Perfect Picture Engine
Android TV
threesided Philips Ambilight
Perfect Picture Engine
Philips Ultra HD
Android TV
threesided Philips Ambilight
Perfect Picture Engine
Philips Ultra HD
Android TV
* Nurodytos specifikacijos netaikomos visiems tos serijos gaminiams.

Pagalba, palaikymas ir naujienos

Užregistruokite savo televizorių

 

Sukurkite nemokamą „My Philips“ paskyrą ir užregistruokite savo naująjį televizorių. Kai užsiregistruosite, pranešime jums apie naujienas.

Programinės įrangos ir tvarkyklių atnaujinimai

 

Pasirūpinkite, kad jūsų „Philips“ televizorius visada veiktų tinkamai. Jei išleidžiamas naujas programinės įrangos atnaujinimas, jį rasite čia. O jei neberandate tvarkyklių, jas galėsite nemokamai atsisiųsti taip pat iš čia.

Televizoriaus trikčių nustatymas ir šalinimas

 

Greičiausias būdas išspręsti kokias nors technines problemas ir nustatymus – pasitikrinti „Philips“ televizoriaus trikčių nustatymo ir šalinimo vadove. Pasinaudokite šiais naudingais patarimais, kad kuo greičiau vėl galėtumėte mėgautis savo televizoriumi.

Susisiekite su mumis

 

Mes visada pasirengę jums padėti. Nesvarbu, ar jums reikia patarimo perkant „Philips“ televizorių, ar pagalbos jį nustatant, galite susisiekti su mumis telefonu, el. paštu ar interneto pokalbiu.