1
Monitoriai

Didelio efektyvumo monitoriai

Didelio efektyvumo monitoriai

Geriausi „Philips“ monitorių pasirinkimai

Pasirinkite dydį,  kuris jums tinka labiausiai

Momentum 4K HDR ekranas su „Ambiglow“

Momentum 4K HDR ekranas su „Ambiglow“

„Momentum“, 43 (42,51 in / 108 cm įstr.), 3840 x 2160 (4K UHD)

  • C
436M6VBPAB/00

„Ultra Wide-Color“ 

Ultra Wide Desaturated Ultra Wide Saturated
„Ultra Wide-Color“ technologija perteikia platų spalvų spektrą, kad vaizdas būtų ryškus ir tikroviškas. Monitoriuose su šia technologija taikomas pažangus spalvų lustų ir LED foninio apšvietimo reguliavimas, todėl jie rodo kur kas platesnę nei įprastą spalvų paletę. Tokiu būdu rodomi tikroviškesni vaizdai, kuriuose matoma natūrali žalia, ryški raudona spalva ir tamsiai mėlyni atspalviai.

Pastovumas

EPEAT


Elektroninio produkto aplinkos vertinimo priemonė (EPEAT) yra sistema, paremta IEEE 1680 - 2006 aplinkosaugos veiksmingumo standartu, skirtu įvertinti, kiek tausojantys aplinką yra elektronikos gaminiai. Šiuo metu EPEAT apima stalinius kompiuterius, knyginius kompiuterius ir monitorius.

 

Pripažindami, kad poveikis aplinkai tampa vis svarbesnis, tiek pirkėjai, tiek gamintojai siekia vadovautis standartinėmis aplinkos apsaugos taisyklėmis, kuriomis būtų apibrėžtas aplinką tausojantis gaminys. EPEAT atitinka abiejų šalių poreikius. Pirkėjai gali lyginti gaminius pagal standartinius kriterijus, o gamintojai žino, kaip sukurti aplinką tausojantį gaminį. EPEAT logotipu pažymėti gaminiai laikomi aplinką tausojančiais gaminiais, darančiais mažesnį poveikį aplinkai.

 

Nemokamai teikiama „Philips“ monitorių kartoninių dėžių ir putplasčio pakuočių perdirbimo paslauga yra EPEAT auksinio standarto dalis. Norėdami sužinoti informacijos, kaip perdirbti pakavimo medžiagas, kreipkitės į vietinį paslaugų teikimo centrą.

Perdirbimas


Mūsų tikslas – gerinti žmonių gyvenimo kokybę kuriant reikšmingas inovacijas. To siekiame tausiai naudodami gamtos išteklius. Nuolat stengiamės, kad mūsų gaminiai nekenktų aplinkai. Naudoti „Philips“ monitoriai ir jų pakuotės perdirbamos laikantis visų su aplinkos apsauga susijusių teisės aktų. Kad įgyvendintume savo tikslą, bendradarbiaujame su įvairiomis organizacijomis.