1

  Mūsų mėgstamas

  499P9H/00

  Mūsų apdovanojimus laimintis, 49" lenktas 32:9 „SuperWide“ ekranas yra kaip du pilno dydžio, didelio našumo monitoriai viename. Produktyvumą didinančios funkcijos, tokios kaip USB-C ir iškylančioji internetinė kamera su „Windows Hello“, išsiskiria našumu ir patogumu, kurio tikitės.

  2018 m. „iF design “ apdovanojimas už logotipą
  2018 m. „Reddot“ apdovanojimas laimėtojui už logotipą

  „Philips“ 499P9H


  Pripažintas produktyvumas ir našumas

  „Hexus“ logotipas
  2018 m. „iF design “ apdovanojimas už logotipą
  „Kitguru“ vertas įsigyti logotipas
  2019 m. vasario mėn. logotipas
  Žaidimo meistriškumo logotipas
  2018 m. „Reddot“ apdovanojimas laimėtojui už logotipą

  Didelė sprendimų profesionalams įvairovė

  • Žalia

   Žalia

   „Philips“ gamtą tausojantys monitoriai pasižymi pažangiomis, gamtą tausojančiomis technologijomis, kad rytojus būtų „žalesnis“: energijos vartojimo efektyvumas, visiškai perdirbama pakuotė, griežtų tarptautinių aplinkos apsaugos standartų laikymasis ir atsisakymas naudoti kenksmingas medžiagas, pvz., šviną, gyvsidabrį ir PVC / BFR.

   Atraskite daugiau
  • Lietimas

   Lietimas

   „Philips“ jutikliniai monitoriai pasižymi naujoviškais, naudotojui patogiais sprendimais naudojant įvairiose situacijose ir įvairioms profesijoms. Šie interaktyvūs ekranai, turintys „Projected-Capacitive“ („P-Cap“) jutiklį ir rašiklį, kad būtų galima paprastai ir intuityviai naudoti, palaiko iki 10 taškų ir turi pažangią IP65 apsaugą nuo kontakto, vandens ir dulkių.

   Atraskite daugiau
  • Vaizdo konferencijos

   Vaizdo konferencijos

   „Philips“ monitoriai siūlo „viskas viename“ sprendimą su integruota vaizdo konferencijų kamera.

   Atraskite daugiau
  • Stotelė

   Stotelė

   Naudodami šį lankstų sprendimą su plona, apverčiama USB-C jungtimi ir didelės spartos USB 3.1 technologija, galite atlikti įvairiausias užduotis naudodami tik vieną laidą. Nuo saugaus ir greito duomenų perdavimo, nešiojamųjų kompiuterių ir išmaniųjų telefonų įkrovimo iki išorinių prietaisų prijungimo tiesiai prie monitoriaus.

   Atraskite daugiau

  „Philips“ monitoriai  populiariausi pasirinkimai

  Pagalba, palaikymas ir naujienos

  Užregistruokite savo monitorių

  Sukurkite nemokamą „My Philips“ paskyrą ir užregistruokite savo naująjį monitorių. Kai užregistruosite, pranešime jums apie naujinius.

  Programinės įrangos naujinimai

  Pasirūpinkite, kad jūsų „Philips“ monitorius visada veiktų geriausiai. Jei išleidžiamas naujas programinės įrangos atnaujinimas, jį rasite čia. Jei neberandate tvarkyklių, jas galėsite nemokamai atsisiųsti taip pat iš čia.

  Pagalbos platforma

  Greičiausias būdas išspręsti bet kokias technines problemas ir nustatymus – patikrinti „Philips“ monitoriaus trikčių nustatymo ir šalinimo vadovą. Pasinaudokite šiais naudingais patarimais, kad kuo greičiau vėl galėtumėte mėgautis savo monitoriumi.

  Susisiekite su mumis

  Mes visada pasirengę jums padėti. Nesvarbu, ar jums reikia patarimo perkant „Philips“ monitorių, ar pagalbos jį nustatant, galite susisiekti su mumis telefonu, el. paštu ar interneto pokalbiu.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  I understand

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.