Kokį elektrinį dantų šepetėlį išsirinkti? Profesionalų patarimai.

Sužinokite daugiau apie geriausią „Philips Sonicare“ dantų šepetėlį, tinkantį pagal jūsų biudžetą ir burnos sveikatos tikslus.

Sužinokite daugiau apie geriausią „Philips Sonicare“ dantų šepetėlį, tinkantį pagal jūsų biudžetą ir burnos sveikatos tikslus.

Taigi, ieškote elektrinio dantų šepetėlio. Kai tiek daug pasirinkimo, gali būti sunku suprasti, kuris elektrinis dantų šepetėlis geriausiai atitiks jūsų poreikius.

 

Mes, „Philips Sonicare“, save laikome specialistais. Gaminame juos maždaug 25 metus, tad leiskite pasidalyti savo išmintimi, kad padėtume surasti jums tinkamiausią elektrinį dantų šepetėlį.

 

Naudojimosi pradžia...

 

Kai kalbame apie gerą burnos higieną, elektriniai dantų šepetėliai paprastai yra skirti trims dalykams: apnašoms šalinti, dantenų būklei gerinti ir dantims balinti. Iš pradžių reikia nuspręsti, į ką norėtumėte sutelkti dėmesį. Tuomet mes jums padėsime.

 

Kai nuspręsite, pateiksime rekomendacijų, kaip pasirinkti tinkamiausią „Philips Sonicare“ dantų šepetėlį, kad ir koks būtų jūsų biudžetas.

 

Patarimas: nenorite aukoti nė vienos burnos sveikatos sričių? Gera naujiena – to daryti nereikia. Dabar turime dantų šepetėlį, kuris atlieka šį darbą.

Noriu jūsų geriausio elektrinio dantų šepetėlio… apnašoms šalinti

Kodėl svarbu šalinti apnašas?

 

Greičiausiai neturime jums sakyti, tačiau apnašos yra pirmasis burnos sveikatos priešas. Per dieną jos kaupiasi ant dantų ir tarp jų. Dėl to atsiranda akmenų, skylių ir dantenų ligų, tad jas reikia šalinti kasdien, kad dantys būtų sveiki.

 

Sutelkite dėmesį į apnašų šalinimą, jei pastebite, kad:

 

 • apnašos kaupiasi palei dantenų liniją;
 • jaučiate dantų nelygumus;
 • dantų priežiūros specialistas mato skylių požymius.


Kai reikia šalinti apnašas, „Philips Sonicare“ elektriniai dantų šepetėliai pakeičia žaidimą. Mūsų šepetėliai atlieka 31 000 valymo šepetėliu judesių per minutę, tad per dvi minutes padaro tiek, kiek padaryti įprastu dantų šepetėliu užtruktumėte mėnesį.

 

Galingi „sonic“ judesiai suplaka dantų pastą į mikroburbuliukus, nukreipia juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją, kad valytumėte švelniai ir veiksmingai.

Mūsų geriausias elektrinis dantų šepetėlis šalinant apnašas ir rūpinantis dantenomis:

Kodėl? Pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis. Be to, šepetėlio spaudimo jutiklis įspės, jei per stipriai valysite dantenas.

Mūsų geriausias elektrinis dantų šepetėlis, jei norite kontroliuoti apnašas:

Kodėl? Pašalina iki 6 kartų daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis.

Noriu jūsų geriausio elektrinio dantų šepetėlio… dantenoms prižiūrėti

Kodėl svarbi dantenų būklė?


Gera burnos sveikata nėra vien tik švarūs dantys. Sveikos dantenos yra sveikos burnos pamatas.

 

Jei išsivalę dantis matote kraują dantų pastoje, gali būti, kad tai yra ankstyvieji dantenų uždegimo simptomai. Jei negydysite, jis gali išsivystyti į dantenų ligą ir net sukelti daugiau sveikatos problemų. Anksti nustačius, dantenų uždegimą lengva gydyti ir užkirsti jam kelią kasdienėmis procedūromis.

 

Sutelkite dėmesį į dantenų būklę, jei pastebite, kad:

 

 • dantenos kraujuoja;
 • patinsta ar sudirgsta išvalius tarpdančius;
 • išsivalius dantų pastoje yra kraujo.

 

Jei dantų priežiūros specialistas nurodė, kad į tai reikia atkreipti dėmesį, tuomet atstatyti gerą būklę jums galėtų padėti mūsų dantenų būklę gerinantys dantų šepetėliai.

 

Kai kalbame apie geros dantenų būklės palaikymą, tarpdančių valymas yra tik dalis. Švelniai valant dantenas pagerinama kraujotaka – taip jos stimuliuojamos ir atnaujinamos. Su „Philips Sonicare“ pamatysite, kad pagerėjo dantenų būklė vos po dviejų savaičių¹. Naudokite dantenų priežiūrai skirtą dantų šepetėlį kartu su „AdaptiveClean“ šepetėlio galvute, kuri prisitaiko prie dantenų ir dantų kontūrų, kad valymas būtų gilus, bet švelnus.

Mūsų geriausias elektrinis dantų šepetėlis, jei norite švelniai, bet veiksmingai valyti dantenas:

Deja, šis produktas jau nebėra

Kodėl? Turi masažo ir dantenų priežiūros režimus, skirtus dantenoms stimuliuoti, ir pašalina iki 6 kartų daugiau apnašų palei dantenų liniją*.

Mūsų geriausias elektrinis dantų šepetėlis, jei norite lengvo dantenų būklės gerinimo sprendimo:

Deja, šis produktas jau nebėra

Kodėl? Lengvai naudojamas šepetėlis patogiai valo, puikiai šalina apnašas ir gerina dantenų būklę.

Noriu jūsų geriausio elektrinio dantų šepetėlio… balinti

Kodėl svarbu balinti?

 

Baltesni dantys yra tik kosmetinis dalykas, tai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Dėmės ant dantų nuo maisto ir gėrimų, pvz., arbatos, kavos ir raudonojo vyno, atsiranda kasdien ir, norint sustabdyti spalvos kitimą, jas reikia šalinti.

 

Sutelkite dėmesį į balinimą, jei:

 

 • pastebite pakitusią dantų spalvą;
 • geriate daug arbatos, kavos ir (arba) raudonojo vyno;
 • norite labiau pasitikėti savimi šypsodamiesi.

 

Jei norite sveikesnės šypsenos, pašalinti paviršines dėmes jums padės „Philips Sonicare“ dantų šepetėlis ir balinti skirta šepetėlio galvutė.

 

„DiamondClean“ šepetėlio galvutės viduryje yra tankūs, rombo formos šereliai, kurie netgi padeda išsaugoti balinimo procedūrų rezultatus.

Mūsų geriausias elektrinis dantų šepetėlis, jei norite baltesnių dantų vos per vieną savaitę:

Kodėl? Pašalina dėmes, atsiradusias nuo kavos, arbatos, raudonojo vyno, cigarečių ir tabako vos per 1 savaitę ir turi 5 režimus, kelioninį įkrovimo dėklą su USB jungtimi ir stilingą įkrovimo stiklinę.

Mūsų geriausias elektrinis dantų šepetėlis, jei norite švelniai, bet veiksmingai balinti:

Deja, šis produktas jau nebėra

Kodėl? Švaresni, baltesni dantys per 1 savaitę** su mūsų „DiamondClean“ šepetėlio galvute.

Galbūt norite visko?

Gera naujiena – jums nereikia pasirinkti sutelkti dėmesį tik į vieną burnos sveikatos teigiamą aspektą; galima pasirūpinti visais trim su vienu elektriniu dantų šepetėliu.

Naudojamo „Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX99“ gaminio nuotrauka

„DiamondClean Smart“ yra mūsų geriausias dantų šepetėlis visapusiškai burnos priežiūrai.

 

 • Uždėkite „Premium Clean“ šepetėlio galvutę, norėdami pašalinti iki 10 kartų daugiau apnašų sunkiai pasiekiamose vietose*, kad švarą matytumėte ir jaustumėte.
 • Kalbant apie kasdienį balinimą, šis dantų šepetėlis išsiskiria mūsų geriausiais rezultatais, Jis pašalina iki 100 % daugiau dėmių vos per 3 dienas, jei yra naudojamas su mūsų „Premium White“ šepetėlio galvute.**
 • Taip pat galite tikėtis geriausios dantenų priežiūros. Kliniškai įrodyta, kad naudojant „DiamondClean Smart“ iki 100 % sumažėja dantenų uždegimas* – tiesiog uždėkite „Premium Gum Care“ šepetėlio galvutę, kad švelniai, tikslingai valytumėte palei dantenų liniją.

 

Šepetėlį taip pat galima prijungti prie mūsų programos, tad galite gauti asmeninius mokymus, padėsiančius pasiekti burnos sveikatos tikslų. Tai yra viską apimantis jūsų burnos sveikatos sprendimas.

Mūsų geriausias elektrinis dantų šepetėlis, jei norite puikiausios švaros: 

Deja, šis produktas jau nebėra

Kodėl? „DiamondClean Smart“ turi keletą naudingų pagalbinių priemonių – jis prijungiamas prie programos ir turi išmaniųjų jutiklių komplektą. Jis seka, kur valotės šepetėliu, kurias vietas praleidžiate ir kurioms reikia daugiau dėmesio. Jis pašalina iki 100% daugiau dėmių per 3 dienas,** pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų* ir iki 7 kartų pagerina dantenų būklę per 2 savaites*.

¹ „Philips Sonicare Flexcare Platinum“ pagerina dantenų būklę iki 200% daugiau nei ĮDŠ per 2 savaites

* Nei įprastas dantų šepetėlis

** palyginti su įprastu dantų šepetėliu, kai valomasi naudojant geriausią balinamąją dantų pastą

Mūsų penkių veiksmų procedūra sveikai šypsenai

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.