1
  Kompiuterio priedai

  Namų ir biuro
  priedai

  Išlaisvinkite savo produktyvumą

  Namų ir biuro
  priedai

  Ausinės ir naudojimo pavyzdžiai

  Asmeninio kompiuterio ausinės

  Komfortas. Kokybiškas garsas. Lengvumas.

  Tiek pramogoms, tiek darbui skirtos „Philips“ ausinės skirtos naudotojo komfortui ir patogumui, su jomis visada užtikrinsite gerą garso kokybę naudodami kasdien, pagrindiniams poreikiams ar įvairioms veikloms bei pokalbiams.

  Garsiakalbiai ir naudojimo pavyzdžiai

  PC garsiakalbiai

  Pagarsinkite!

  Muzikai, pramogoms ar darbui skirti „Philips“ kompiuterio garsiakalbiai skirti puikiam klausymuisi užtikrinti, kad garsas būtų natūralus, o žemieji dažniai – sodrūs.

  Pelės ir naudojimo pavyzdžiai

  Pelės

  Ergonomiška. Jautri. Patikima.

  Naudoti namuose ar darbe skirtos „Philips“ pelės atitinka bet kokius reikalavimus. Tiek laidinės, tiek belaidės pelės yra ergonomiškos ir puikios ilgai dirbant kompiuteriu.

  Klaviatūros ir pelės bei naudojimo pavyzdžiai

  Komplektas (klaviatūra + pelė)

  Minimalistinis. Ergonomiškas. Bet kokiai paskirčiai.

  Ergonomiškumas ir komfortas yra svarbiausias prioritetas. Minimalistinis dizainas tenkina visus poreikius. Tiesiog turite pasirinkti iš laidinio arba belaidžio komplekto, o mes, kaip visada, užtikrinsime kokybę ir puikią naudojimosi patirtį.

  Pažymėti gaminiai

  Pagalba, palaikymas ir naujienos

  Registruokite savo priedus

  Sukurkite nemokamą „My Philips“ paskyrą ir užregistruokite savo naująjį priedą. Kai užregistruosite, pranešime jums apie naujinius.

  Programinės įrangos naujiniai

  Pasirūpinkite, kad „Philips“ priedai visada veiktų geriausiai. Jei bus išleistas naujas programinės įrangos atnaujinimas, jį rasite čia. Jei neberasite tvarkyklių, jas taip pat galėsite nemokamai atsisiųsti iš čia.

  Pagalbos platforma

  Greičiausias būdas išspręsti bet kokias technines problemas ir nustatymus – patikrinti „Philips“ priedų trikčių nustatymo ir šalinimo vadovą. Pasinaudokite šiais naudingais patarimais, kad kuo greičiau vėl galėtumėte naudotis monitoriumi.

  Susisiekite su mumis

  Mes visada pasirengę jums padėti. Nesvarbu, ar jums reikia patarimo perkant „Philips“ priedus, ar pagalbos nustatant, galite susisiekti su mumis telefonu, el. paštu ar interneto pokalbiu.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.