1
TV

  OLED+ 984


  Pasaulinės klasės charakteristikos.  Pripažinta.

  65OLED984 EISA Award
  Stuff TV of the Year Philips OLED+ 984
  avforums Editor's Choice Best TV Sound
  avforums Editor's Choice Premium OLED TV

  Atraskite OLED+

  Atraskite „Philips“ OLED+

  Nepakartojama garso kokybė.


  Nuostabiam vaizdui reikia tokio pat garso. Kiekvienas „Philips“ OLED+ modelis pagamintas bendradarbiaujant su „Bowers & Wilkins“, kad dialogai būtų itin raiškūs net klausant tyliau, o garsas natūralus ir aiškus.
  Bowers & Wilkins Garsas

  OLED+ televizorius. Geriausias vaizdas.*


  Pasiruoškite visiškai naujo lygio vaizdui. OLED technologija išsiskiria puikiu kontrastu ir tamsesniais juodais atspalviais. Su naujos kartos P5 vaizdo apdorojimu matomos kvapą gniaužiančios detalės ir neįtikėtina realybė. Su „Dolby Vision“ sinteze televizorius tampa pramogų vieta.
  Philips „P5 Engine“
  Dolby Vision Atmos
  naudodami „Ambilight“ be „Ambilight“

  Apšvieskite kambarį.


  Su „Ambilight“ išmaniu, visada kintančiu ir spalvas pritaikančiu šviesų šou viskas atrodo didingiau ir įspūdingiau. Pabandykite ir nebenorėsite atsisakyti.
  „Philips Ambilight“ televizorius

  Gražus įjungtas. Gražus išjungtas.


  Kodėl televizorius negali būti meno kūriniu? Kiekvieną OLED+ modelį įkvėpė klasikinis, europietiškas, pramoninis dizainas. Tiek naudojamas, tiek nenaudojamas jis traukia žvilgsnius.

  Jums paklūsta visas pasaulis.


  „Philips“ OLED+ nėra tik televizorius. Tai yra jūsų valdymo centras. Žaiskite žaidimus. Žiūrėkite „Netflix“. Naršykite turinį „Google Play“ parduotuvėje. Valdykite išmaniuosius buitinius prietaisus. Ir viską darykite tik pasitelkdami savo balsą.
  Google Assistant
  Amazon Alexa

  *„Philips“ televizoriai buvo pripažinti trečiųjų šalių specialistų dėl geriausios vaizdo kokybės ir dizaino. Norėdami sužinoti daugiau, žr. mūsų apdovanojimus šiame puslapyje.

  *„Google Assistant“ veikia „Philips Android“ televizoriuose, kuriuose veikia „Android O (8)“ arba naujesnė OS versija. GA veikia su pasirinktomis kalbomis ir šalyse, kuriose nuo pat pradžių yra palaikomos anglų (UK), vokiečių (DE) ir prancūzų (FR) kalbos. Palaikomų kalbų / šalių sąrašas bėgant laikui bus plečiamas. Naujausią palaikomų kalbų ir šalių sąrašą sužinosite susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo centru.

  *„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos dukterinių bendrovių prekių ženklai.