Itin plonas 4K televizorius su „Android TV™“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus8901_12/65pus8901_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas 4K televizorius su „Android TV™“

  Itin plonas 4K LED televizorius su „Android“

  „Philips AmbiLux“ – mūsų žinių apie „Ambilight“ viršūnė. Žiūrėkite, kaip veiksmas iš ekrano persikelia ant sienos ir mėgaukitės spalvomis ir judesiu. Tai užburiantis pasaulis, kuriuo norėsite mėgautis kiekvieną dieną. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

AmbiLux Itin plonas 4K televizorius su „Android TV™“

164 cm (65 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, „Quad Core“, 16 GB ir didinama, DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS8901/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas 4K LED televizorius su „Android“

ir „Ambilight Projectiont“

 • Atskleiskite „Quad Core“ ir „Android“ suteikiamas galimybes

  „Philips Quad Core“ procesorius su „Android“ suteikia neįtikėtinus pojūčius žaidžiant. Televizoriuje įdiegus „Android“, galėsite naršyti, paleisti programas ir leisti vaizdo įrašus itin greitai, intuityviai ir smagiai.

 • 4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  „Ultra HD“ televizorius atkuria 4 kartus detalesnį vaizdą nei įprasti „Full HD“ televizoriai. Atkuriantis daugiau nei 8 milijonų pikselių ir išsiskiriantis unikalia „Ultra Resolution“ konvertavimo technologija, šis televizorius leis jums mėgautis ryškesniais vaizdais, kad ir koks būtų originalus turinys. Mėgaukitės ryškesniu vaizdu, stipresniais pojūčiais, didesniu kontrastingumu, sklandžiais natūraliais judesiais ir nepriekaištingu detalumu.

 • „Pixel Precise Ultra HD“ – atraskite ryškaus UHD vaizdo kokybę

  4K „Ultra HD“ televizorius suteikia galimybę mėgautis net menkiausiomis detalėmis. „Philips Pixel Precise Ultra HD“ modulis visus įvesties vaizdus prieš parodant ekrane konvertuoja į UHD raišką. Mėgaukitės sklandžiu ir ryškiu išskirtinio kontrasto judančiu vaizdu. Atraskite tamsiausią juodą ir šviesiausią baltą, gyvas spalvas ir natūralius odos atspalvius visada ir iš bet kokio šaltinio.

 • Pajuskite muzikos ritmą su „Ambilight“

  Pajuskite muzikos ritmą su „Ambilight“

  Muzika ir „Ambilight“ puikiai papildo viena kitą. Ar transliuojate muziką srautiniu perdavimu, atkuriate įrašą iš USB ar žiūrite muzikinį kanalą, „Ambilight“ tiksliai seka ir atkartoja muzikos dinamiką. Norėdami sukurti tam tikrą nuotaiką, galite rinktis iš įvairių išankstinių nustatymų. Taip pat galite spustelėti atsitiktinį vakarėlio režimą ir pradėti!

 • „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija: žvelkite giliau

  „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija: žvelkite giliau

  „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija perkelia jus už tradicinių TV programų ribų į didelę filmų, TV, muzikos, programų ir žaidimų galeriją internete. 16 GB didinama atmintis reiškia, kad turite daugybę vietos visam mėgstamam turiniui saugoti ir įdiegti dar daugiau programų.

 • Atraskite naują turinį savo žiūrėjimo stiliui

  Atraskite naują turinį savo žiūrėjimo stiliui

  „Philips Smart TV“ ir „Android“ teikia jums asmenines rekomendacijas, kad galėtumėte surasti norimą žiūrėti turinį minimaliomis pastangomis. Ieškote kažko konkretaus? Galinga turinio paieškos funkcija (sukurta „Google“) padės surasti konkrečias TV laidas, filmus, aktorius arba programas ir žaidimus.

 • „Ambilight Projectiont“: įtraukiantis veiksmas

  Kai kurie filmai įtraukia, bet „Ambilight Projectiony“ visa tai perkelia į kitą lygmenį. Ji žaižaruoja nuo veiksmo televizoriaus ekrane ir sienoje už televizoriaus nepastebimai suprojektuoja tai, kas vyksta ekrane. Ši technologija tiksliai subalansuoja išskirtinį aiškumą, gyvas spalvas ir nepriekaištingą kontrastą, kad suteiktų dar daugiau potyrių žiūrovams, kurie būtų vieninteliai ir nepakartojami.

 • Įsileiskite „Ambilight + hue“ į savo kambarį

  Patinka „Ambilight“ patirtis, bet norite kažko papildomo? Įsileiskite į savo gyvenimą „hue“. Papildoma „Ambilight + hue“ sistema užpildys jūsų erdvę ir jūsų gyvenimą stebuklais.

 • Apdailos akcentai – televizoriai, kurie puikiai atrodo ir veikia

  Namai atspindi jūsų stilių. Mes renkamės subtilias, rafinuotas spalvas ir apdailas, kurias deriname su natūraliomis, kokybiškomis medžiagomis, todėl mūsų televizoriai sklandžiai įsilies į jūsų būsto interjerą.

 • Ašmenų formos stovas: įspūdingas lengvumas

  Mūsų dizaineriai kruopščiai dailino kiekvieną naujojo „AmbiLux“ detalę iki pat pagrindo. Aukštos kokybės šlifuota chromo apdaila tarsi sukuria modernų ir neįprastą televizoriaus pamatą.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • „Android“ programų pasiūla skiriasi pagal šalį. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite vietinėje „Google Play Store“.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.
 • „Google Cast“ funkcionalumas priklauso nuo „Google Cast Ready“ programų ir įrenginių. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite „Google Cast“ gaminių puslapyje.
 • „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo operatoriaus, išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TVRemoteapp.
 • „Smart TV“ programos pasiūla priklauso nuo televizoriaus modelio ir šalies. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/smarttv.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti