prijungimo stotelė, skirta „iPod“/„iPhone“/„iPad“

  prijungimo stotelė, skirta „iPod“/„iPhone“/„iPad“

  Pabuskite su puikia muzika

  Vienu metu klausykitės ir įkraukite savąjį „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ per „Lightning“ jungtį – iš jo sklis sodrus ir aiškus garsas. Šis prašmatnus žadintuvas su radiju turi papildomą USB prievadą, prie kurio galite prijungti ir įkrauti kitą savo prietaisą, – būsite pažadinti laiku Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

prijungimo stotelė, skirta „iPod“/„iPhone“/„iPad“

su „Lightning“ jungtimi, skirta „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“, Įkrovimui skirtas USB prievadas, 8 W, FM, du žadintuvo nustatymai AJ7050D/12 Surasti panašius produktus

Pabuskite su puikia muzika

naudodami šią „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ prijungimo stotelę

 • Greitas įkrovimas ir muzikos atkūrimas per „Lightning“ jungtį

  Greitas įkrovimas ir muzikos atkūrimas per „Lightning“ jungtį

  Mėgaukitės savo mėgstama muzika, kol kraunate „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“ per naująją „Lightning“ jungtį! Tiesiog prijunkite jį tiesiai prie garsiakalbio ir mėgaukitės neprilygstamu pasirinktos muzikos garsu. Grojant greitai įkraunami jūsų įrenginiai, todėl galite mėgautis muzika ir nesijaudinti dėl baterijos.

 • 8 W RMS bendra išvesties galia

  8 W RMS bendra išvesties galia

  Šios sistemos bendroji išvesties galia – 8 W RMS. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba tiksliau – vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo daugiau vatų, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso galia.

 • FM išankstinis funkcijų nustatymas

  FM išankstinis funkcijų nustatymas

  Skaitmeninis FM radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Automatinė laikrodžio sinchronizacija prijungus „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“

  Automatinė laikrodžio sinchronizacija prijungus „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“

  Prijungus ir įstačius „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ ši prijungimo sistema automatiškai sinchronizuos laikrodį su prijungtu įrenginiu per kelias sekundes. Naudojant šią patogią funkciją jums nereikės rankiniu būdu nustatyti laiko.

 • Darbo dienų ir savaitgalių žadintuvo nustatymus pritaikykite savo gyvenimo stiliui

  Darbo dienų ir savaitgalių žadintuvo nustatymus pritaikykite savo gyvenimo stiliui

  Atsižvelgiant į šiuolaikišką gyvenimo būdą, šis laikrodis-radijas turi dvigubo žadintuvo funkciją, kuri leidžia nustatyti skirtingus žadinimo laikus darbo dienoms ir savaitgaliams arba net keisti žadintuvo nustatymus poroms. Žadintuve gali būti nustatytas vienodas žadinimo laikas visai savaitei nuo pirmadienio iki sekmadienio. Arba galite nustatyti žadintuvą įsijungti anksti darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio ir leisti sau patinginiauti šeštadieniais bei sekmadieniais. Kad ir ką pasirinktumėte, ši patogi funkcija apsaugos nuo gaišaties keičiant žadintuvo laikus kiekvieną vakarą.

 • Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Tereikia vieno paprasto sujungimo, ir galėsite mėgautis visa savo muzika iš nešiojamųjų įrenginių ir kompiuterių. Paprasčiausiai prijunkite įrenginį prie „Philips“ komplekto garso įvesties (3,5 mm) prievado. Kompiuteriai paprastai jungiami per ausinių išvesties lizdą. Prisijungę galite mėgautis visa savo muzikos kolekcija tiesiogiai per aukštos kokybės garsiakalbių komplektą. „Philips“ tiesiog perteikia geresnį garsą.

 • Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  Dvigubas signalas žadina jus ir jūsų partnerį skirtingu laiku

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką vienu metu sau ir kitą laiką - partneriui pažadinti.

 • Atsibuskite pažadinti savo „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ muzikos arba radijo melodijų

  Atsibuskite pažadinti mėgstamiausios muzikos. Pasirinkite mėgstamą radijo stotį arba uždegančias melodijas iš savo „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ ir suteikite įvairovės savo rytams. Laikrodis pradės groti pasirinktą melodiją tyliai, palaipsniui didindamas garsumą, kol pasieks jūsų pasirinktą lygį. Dabar kiekvieną kartą galite pasirinkti, kaip pabusti ir pradėti naują dieną.

 • Rezervinis laiko ir žadinimo signalo kopijavimas net ir išsijungus energijai

  Dingus energijai, šis išmanus laikrodis vis tiek išlaikys ir išsaugos esamą laiką ir jūsų nustatymus. Nustatytas žadintuvas išlieka aktyvus, net jei ekranas išjungtas – dėl iš anksto integruotos baterijos. Vėl atsiradus energijai, nereikia iš naujo nustatyti laikrodžio ir atkurti nustatymo. Nuostabu, kad net jei elektros energijos tiekimas nėra atkurtas, baterija tiekia pakankamai energijos, kad suskambėtų žadintuvas jūsų nustatytu metu – užtikrinant, kad tikrai nepramiegosite.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti