garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  Bluetooth

  garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

  Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

  Prijunkite „Android“ telefoną ir mėgaukitės aukštos kokybės garsu per stilingą „Philips“ garsiakalbių sistemą AS851/10. Skaitmeninio garso apdorojimo funkcija suteikia galimybę itin švariai atkurti tylos momentus ir aiškų garsą, o „Songbird“ leidžia sinchronizuoti muziką telefone ir kompiuteryje Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema su „Bluetooth®“

skirta „Android“ AS851/10 Surasti panašius produktus

Įkraukite savo „Android“ telefoną ir tegul muzika skamba laisvai

su šia garsiakalbių sistema

 • Sumaniai sukonstruotas „FlexiDock“ tinka prijungti ir įkrauti „Android“ telefoną

  Sumaniai sukonstruotas „FlexiDock“ tinka prijungti ir įkrauti „Android“ telefoną

  „Philips“ „FlexiDock“ puikiai tinka „Android“ sistemos telefonams. Jo unikalus dizainas sumaniai leidžia prijunti daugelį „Android“ sistemos telefonų – nesvarbu, ar telefono prijungimo lizdas yra apačioje, ant šono ar net viršuje. Tai primas tokio tipo išskirtinis lankstumas, susietas su skirtingų gamintojų pagamintais „Android“ sistemos telefonais, kurių „Micro USB“ ryšio lizdo padėtis ir orientacija nėra standartizuota. Be to, jungtis yra puikiai reguliuojama ir gali laikyti jūsų „Android" telefoną tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje garsiakalbio centre.

 • Naudodamiesi nemokama „DockStudio“ programa, galite atrasti muziką ir ja dalytis bei naudoti daug kitų funkcijų

  Naudodamiesi nemokama „DockStudio“ programa, galite atrasti muziką ir ja dalytis bei naudoti daug kitų funkcijų

  „Philips DockStudio“ programa suteikia daugybę unikalių funkcijų prijungiamiems garsiakalbiams. Galite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių visame pasaulyje, naršyti savo muzikos kolekciją ir dalytis savo klausoma muzika su draugais per „FaceBook“, arba atlikėjų nuotraukomis per „Flickr“. Programa turi „Songbird“ muzikos funkciją, todėl galite atrasti, atkurti ir sinchronizuoti muziką tarp kompiuterio ir „Android“ įrenginių. Laikrodžio režimu programa leidžia nustatyti keletą muzikinių žadintuvo signalų ir pateikia atnaujintus orų prognozės pranešimus. Visiškai nemokamai programą galite atsisiųsti iš „Google play“.

 • „Bluetooth“ muzikos srautinis perdavimas iš „Android“ įrenginių

  „Bluetooth“ muzikos srautinis perdavimas iš „Android“ įrenginių

  Klausykite savo mėgstamų dainų per puikų garsą skleidžiantį garsiakalbį. Šis prijungiamas garsiakalbis atkuria muziką iš jūsų „Android“ įrenginių per „Bluetooth“. Paprasčiausiai atsisiųskite nemokamą „Philips DockStudio“ programą, ir „Bluetooth“ automatiškai įsijungs ir užmegs ryšį, kai jūsų įrenginys bus prijungtas. Galėsite itin patogiai mėgautis galingu ir išskirtiniu garsu. Vargu ar dar kas taip puikiai skamba.

 • „Songbird“ galėsite atrasti, atkurti, sinchronizuoti muziką tarp kompiuterio ir „Android“

  „Songbird“ galėsite atrasti, atkurti, sinchronizuoti muziką tarp kompiuterio ir „Android“

  „Songbird“ yra paprasta, lengvai naudojama kompiuterio ir „Android“ programa. Ji leis atrasti ir atkurti visus jūsų įrašus bei sklandžiai sinchronizuoti su kompiuteriu. Jos intuityvios ir galingos muzikos tvarkymo funkcijos leis atrasti naujus atlikėjus ir muzikos stilius tiesiog pačioje programoje iš muzikos ir medijos parduotuvių, tarnybų ir žiniatinklio svetainių. Grokite įrašus iš savo bibliotekos ir iš interneto bei sklandžiai sinchronizuokite juos tarp savo kompiuterio ir „Android“ įrenginių.

 • Skaitmeninis garso apdorojimas perteikia natūralią, be iškraipymų muziką

  Skaitmeninis garso apdorojimas perteikia natūralią, be iškraipymų muziką

  Moderni garso apdorojimo technologija pagerina jūsų muzikos atkūrimą taip, kad kiekviena nata skamba aiškiai ir tiksliai, o kiekvienas pauzė perteikiama netrikdoma tyla. Išskirtinė „Philips“ skaitmeninė garso apdorojimo technologija optimizuoja kompaktiškų garsiakalbių dėžių charakteristikas, perteikdama yra skaidrų, detalų ir galingą garsą be jokių iškraipymų.

 • Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Tiksliai nustatyti vamzdeliai giliam ir sklandžiam žemųjų dažnių atkūrimui

  Sodrus 3L akustinis kiekvieno žemųjų dažnių garsiakalbio garsas puikia dera su tiksliai nustatytais atspindinčiais žemųjų dažnių vamzdeliais ir perteikia išties įspūdingą ir sklandžią žemųjų dažnių kokybę tokiame kompaktiškame garsiakalbyje. Rezultatas - išskirtinis tikrumas ir įtraukiantis klausymosi potyris.

 • Išlenkta galinė sienelė suteikia elegancijos ir pagerina skambėjimą

  Aiškios linijos ir išlenktos galinės sienelės elegancija ne tik puikiai atrodo – tai sukuria ir efektyvesnę akustinę konstrukciją. Rūpestingai suprojektuotas išlenkimas padidina kolonėlės korpuso tvirtumą, sumažina vidinius rezonansus ir užtikrina tikslesnį ir natūralesnį garso atkūrimą. Galėsite mėgautis tiek puikia garsiakalbių išvaizda, tiek įspūdingu garsu.

 • Optimalus akustinis garsas, atitinkantis garsiakalbių reikalavimus

  Išmanus garso dizainas – geriausias žemųjų dažnių atkūrimas. Akustinis garsas, priderintas prie kiekvieno vidutinių dažnių garsiakalbio, puikiai atitinka akustinius reikalavimus. Žemi tonai yra gilūs ir sutelkti, todėl perteikia stiprius ir sodrius žemuosius dažnius.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti