1
Fidelio

Philips Fidelio

A3 belaidis „Hi-Fi“ garsiakalbis

  -{discount-percentage}%

  Philips Fidelio

  A3 belaidis „Hi-Fi“ garsiakalbis

  Visi muzikos įrašai aukštos kokybės garsu. Belaidžiu būdu.

  Klausykitės muzikos belaidžiu būdu ir mėgaukitės kokybišku garsu per „Philips Fidelio“ belaidį „Hi-Fi“ garsiakalbį. 4 „Hi-Fi“ garsiakalbiai belaidžiu būdu atkuria muziką ir užtikrina įtraukiantį muzikos skambesį Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Visi muzikos įrašai aukštos kokybės garsu. Belaidžiu būdu.

Klausykitės muzikos belaidžiu būdu ir mėgaukitės kokybišku garsu per „Philips Fidelio“ belaidį „Hi-Fi“ garsiakalbį. 4 „Hi-Fi“ garsiakalbiai belaidžiu būdu atkuria muziką ir užtikrina įtraukiantį muzikos skambesį Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

Fidelio A3 belaidis „Hi-Fi“ garsiakalbis

Aukštos kokybės stereofoninis garsas, 36 W, 4 „Hi-Fi“ garsiakalbiai, Analoginė įvestis AW3000/10 Surasti panašius produktus

Visi muzikos įrašai aukštos kokybės garsu. Belaidžiu būdu.

Sužavėti garsų

 • „AirStudio+Lite“ valdo muziką iš jūsų mobiliojo įrenginio

  „AirStudio+Lite“ valdo muziką iš jūsų mobiliojo įrenginio

  Programa, kurią galima atsisiųsti iš „Apple App Store“ ir „Google Play“, automatiškai aptinka mobiliuosius ir kitus suderinamus prie namų „Wi-Fi®“ tinklo prijungtus įrenginius. Valdykite atkuriamą muziką, jos garsą ir garsumo nustatymus, naudokitės interneto muzikos paslaugomis ir klausykitės internetinių radijo stočių bet kokiame įrenginyje.

 • Kampinis garsiakalbis – plačiau sklindantis stereofoninis garsas

  Kampinis garsiakalbis – plačiau sklindantis stereofoninis garsas

  Garsiakalbiai turi specialiu kampu įmontuotus profesionalios kategorijos „Hi-Fi“ spinduolius, kurie skleidžia platų ir užliejantį „SoundStage“ garsą. Spinduolių išdėstymas užtikrina nesulyginamą dinamiško garso kokybę, nesvarbu, kurioje kambario vietoje esate. O dėl unikalaus dizaino garsiakalbiai nepastebimai prisiderins prie interjero.

 • Garso linijos įvadas

  Garso linijos įvadas

  Naudodami garso įvado jungtį, be belaidžio ryšio galimybės, galite prijungti išorinius muzikos šaltinius prie „Philips“ sistemos. Paprasčiausiai prijunkite garsiakalbio linijos įvadą prie bet kurio medijos leistuvo (CD/DVD leistuvo, televizoriaus arba MP3 grotuvo) garso išvesties arba ausinių lizdo

 • Autentiškas garsas iš 4 audiofilų kokybės garsiakalbių

  Autentiškas garsas iš 4 audiofilų kokybės garsiakalbių

  Garsiakalbis turi du aukštųjų dažnių ir du „Hi-Fi“ vidutinio diapazono difuzorius. Šie aukščiausios kokybės komponentai yra optimaliai išdėstyti, kad tiksliai perteiktų dinamišką apgaubiantį garsą.

 • Mėgaukitės interneto muzikos paslaugų pasauliu

  Mėgaukitės interneto muzikos paslaugų pasauliu

  Vienas geriausių būdų mėgautis muzikos įvairove, įskaitant naujausius kūrinius, – įsigyti muzikos paslaugų abonementą. Be to, galite pasiekti muziką bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, jeigu tik yra interneto ryšys. Naudojant „Philips“ belaidį „Hi-Fi“, jūs jums net nereikia įjungti kompiuterio, kad galėtumėte mėgautis interneto muzikos paslaugomis.

 • Klausykitės tūkstančių interneto radijo stočių

  Klausykitės tūkstančių interneto radijo stočių

  Su „Fidelio“ belaidžiu „Hi-Fi“ galite mėgautis daugiau nei 30 000 interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Išplėskite savo muzikos horizontus atrasdami puikias stotis pagal žanrą ar šalį arba pasirinkite mėgstamiausias stotis iš didžiulio asortimento, esančio tiesiog prieš jus. Tai taip pat labai paprasta – kiekvienas „Fidelio“ belaidis „Hi-Fi“ turi tiesioginės prieigos mygtukus prie bet kurios stoties.

 • Universalus vietos parinkimas – tiks kiekvienuose namuose

  Universalus vietos parinkimas – tiks kiekvienuose namuose

  Belaidis „Hi-Fi“ garsiakalbis yra sumainai suprojektuotas, kad gerai tiktų kiekvienų namų interjere. Aliumininė viršutinė plokštė dizainui suteikia tvirtumo ir aptakumo, kuris maloniai dera su aukštos kokybės tekstilės garsiakalbio danga.

 • Greita ir paprasta nustatyti

  Kiekvienas gali įrengti „Fidelio“ belaidžius „Hi-Fi“ garsiakalbius – jums nereikia būti technikos ekspertu, kad išimtumėte juos iš dėžutės ir paleistumėte per 5 minutes. Mes norime, kad pradėtumėte mėgautis „Fidelio“ garsiakalbiais kuo greičiau, štai kodėl mes taip stengėmės užtikrinti, kad galėtumėte juos įrengti keliais paprastais veiksmais. Iš esmės „Fidelio“ sistema jums netgi pateiks draugiškus ir aiškius nurodymus.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Napster“ yra prieinamas tik Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti