Fidelio

Philips Fidelio SoundBar

„SoundBar“ garsiakalbis

  • KA
  • KA

  Philips Fidelio SoundBar

  „SoundBar“ garsiakalbis

  Stereofoninis garsas paverčiamas erdviniu vos per kelias sekundes

  Su „Philips Fidelio B5 SoundBar“ galėsite mėgautis erdviniu garsu per belaidžius atjungiamus galinius ir žemųjų dažnių garsiakalbius. Audiofilų kokybės garsiakalbiai ir erdvinis kalibravimas užtikrina subalansuotą dinamišką garsą. Galiniai garsiakalbiai yra atjungiami, todėl muzikos galite klausytis bet kur. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio „SoundBar“ garsiakalbis

4.1 CH belaidis erdvinis garsas, „Bluetooth® aptX“, AAC ir NFC, 2 HDMI įvestys ir HDMI išvestys ARC, Erdvinis kalibravimas B5/12 Surasti panašius produktus

Stereofoninis garsas paverčiamas erdviniu vos per kelias sekundes

ir atjungiami garsiakalbiai

 • Erdvinis garsas pagal pageidavimą – nuimami belaidžiai erdvinio garso garsiakalbiai

  Erdvinis garsas pagal pageidavimą – nuimami belaidžiai erdvinio garso garsiakalbiai

  Pasinerkite į puikų erdvinį garsą ir mėgaukitės juo kada panorėję. Paprasčiausiai atjunkite belaidžius erdvinio garso garsiakalbius nuo pagrindinių kairiojo ir dešiniojo garsiakalbių ir pastatykite kambario gale, kad galėtumėte klausytis daugiakanalio erdvinio garso žaisdami žaidimus ar žiūrėdami filmus. Kai veiksmas baigsis, vėl prijunkite garsiakalbius, kad galėtumėte klausytis muzikos ir televizijos laidų. Naudojant patentuotą belaidę garso technologiją ir erdvinio garso garsiakalbius, veikiančius išskirtiniu dažniu, nėra jokių tinklo trukdžių. Rezultatas – belaidė erdvinio garso sistema, kurią naudojant garso kokybė neprarandama tiek klausantis muzikos, tiek žiūrint filmus.

 • Erdvinis kalibravimas

  Erdvinis kalibravimas

  Pažangi erdvinio kalibravimo funkcija sukurta mūsų unikalioje naujovių laboratorijoje užtikrina geriausią garso balansą nepaisant galinių garsiakalbių pastatymo kambaryje vietos. Įjungus funkciją, naudojamas specialaus tono signalas, nustatantis kiekvienos galinės kolonėlės padėtį. Tuomet ši informacija naudojama sukuriant geriausią garso balansą pagal garso kolonėlės pastatymo vietą ir suderinamas kiekvienos kolonėlės garsas, todėl klausytojas gali mėgautis tinkamai subalansuotu garsu, net jei garso kolonėlės išdėstytos neidealiai.

 • Kokybiški dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai pritaikyti „Crystal Clear Sound“ technologijai

  Kokybiški dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai pritaikyti „Crystal Clear Sound“ technologijai

  Dabar, naudodamiesi „Crystal Clear Sound“ technologija, galėsite išskirti ir įvertinti kiekvieną garso detalę tokią, kokia ji buvo sukurta atlikėjo ar režisieriaus! „Crystal Clear Sound“ atkuria garso šaltinį – nesvarbu, ar tai būtų veiksmo filmas, ar miuziklas, ar gyvas spektaklis – viskas tiksliai ir be jokių iškraipymų. „Philips“ namų kino sistemos su „Crystal Clear Sound“ technologija iki minimumo apdoroja garsą ir išsaugo pradinio garso skaidrumą. Dėl to perteikiamas garsas yra tikslesnis.

 • „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

 • Pastatomi nešiojamieji „Bluetooth“ garsiakalbiai

  Pastatomi nešiojamieji „Bluetooth“ garsiakalbiai

  Abu atjungiami „Fidelio B5“ galiniai garsiakalbiai turi po atskirą „Bluetooth“ modulį, todėl visiškai nepriklauso vienas nuo kito. Tai reiškia, kad juos galima pasiimti visur tiek namuose, tiek lauke. Visiška muzikos klausymosi laisvė. Kiekvienas garsiakalbis pasižymi 8 W bendrąją išvesties galia, todėl atkuria galingą garsą, nesvarbu kur jie yra. Sudarytas iš dviejų galinių atjungiamų garsiakalbių ir centrinio garsiakalbio „Fidelio B5“ gali atkurti muziką trijose skirtingose vietose tuo pačiu metu.

 • Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

 • Prisijunkite prie 2 HDMI jungčių, užtikrinančių puikią vaizdo ir garso kokybę

  Prisijunkite prie 2 HDMI jungčių, užtikrinančių puikią vaizdo ir garso kokybę

  Mėgaukitės įspūdingesniais 3D vaizdais ir itin aiškiu 5.1 ar 7.1 kanalų garsu tiesiog prijungę mūsų leistuvo garso HDMI x 2 išvestis prie jungties savo ne 3D AV imtuve.

 • „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  Integruotas „Dolby Digital“ dekoderis panaikina išorinio dekoderio poreikį, apdorodamas visus šešis garso informacijos kanalus ir suteikdamas erdvinio garso ir natūralios aplinkos potyrį bei dinaminę realybę. „Dolby Pro Logic II“ siūlo penkių kanalų aplinkos apdorojimo bet kokiais stereo šaltiniais kanalus.

 • Modernus dizainas su aukštos kokybės aliuminio apdaila

  Modernus dizainas su aukštos kokybės aliuminio apdaila

  Aliuminis – kūrybai puikiai tinkanti medžiaga, kurią pasirinko daugybė geriausių interjero dizainerių visame pasaulyje kaip šiuolaikinę priemonę. Lengvas, bet tvirtas, aliuminis yra autentiška medžiaga, padedanti kurti įspūdingą dizainą; itin plonos ir tvirtos konstrukcijos – puikus šaunaus projektavimo pavyzdys. Namų kino sistema – galutinis rezultatas, jos tikrai patrauks kiekvieno kambaryje esančio dėmesį.

 • Klausymosi iš arti garso režimas

  Klausymosi iš arti garso režimas

  Įdiegti garso nustatymai leidžia išgauti kiekvienu atveju reikalingą garsą. Žiūrint filmą ar televizijos šou „Voice“ režimas išryškina dialogą, kad būtų geriau girdėti, kas yra sakoma. „Movie“ režimas užtikrina klasikinę erdvinio garso patirtį. Klausydamiesi muzikos galite patirti visiškai naujų potyrių, įjungę „Music“ režimą. „Close to me“ režimas mėgstamomis laidomis leidžia mėgautis netrukdant šeimos ir draugų. Įjungus šį režimą centrinis garsiakalbis nutildomas ir garsas sklinda tik iš belaidžių prijungiamų garsiakalbių, kuriuos galite pasidėti arčiau savęs ir klausytis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti