Blu-ray“ leistuvas

  Blu-ray“ leistuvas

  Išimtinai išskirtinis dizainas ir veikimas

  Mėgaukitės nepaprastai tikrovišku HD garsu, sklindančiu iš puikios kokybės aliuminio korpuso ir 7.1 kan. garso išvesčių. „CinemaPerfect HD“ pakeis jūsų požiūrį į „Blu-ray“ kino filmus. Pasiruoškite naudoti „Wi-Fi“ ir mėgautis kompiuteryje esančiais ir iš DLNA atsisiųstais kino filmais. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

7000 series Blu-ray“ leistuvas

3D atkūrimas, WiFi-Ready, Sidabro spalvos aliuminis BDP7500S2/12 Surasti panašius produktus

Išimtinai išskirtinis dizainas ir veikimas

 • „Full HD 3D Ready“, pasiruošęs perteikti realaus 3D filmo pojūtį

  „Full HD 3D Ready“, pasiruošęs perteikti realaus 3D filmo pojūtį

  Mėgaukitės 3D filmais savo svetainėje per „Full HD 3D“ televizorių. „Active 3D“ naudojami naujausios kartos didelio dažnio ekranai, sukuriantys realų gylio įspūdį ir realistišką vaizdą 1080x1920 „Full HD“ raiška. Žiūrint šį vaizdą pro specialius akinius, kurie pakaitomis atidaro ir uždaro kairįjį ir dešinįjį lęšius sinchroniškai su ekrane besikeičiančiais vaizdais, sukuriamas „Full HD 3D“ vaizdo įspūdis. Geriausi 3D filmai, išleisti „Blu-ray“ diskuose, pateikia didelį aukštos kokybės turinio pasirinkimą. „Blu-ray 3D“ funkciją bus galima naudoti sistemoje atnaujinus programinę įrangą (apsilankykite www.philips.com/blu-ray).

 • „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas

  „CinemaPerfect HD“ – ryškesnis ir aiškesnis vaizdo atkūrimas

  „Philips CinemaPerfect HD“ procesorius siūlo naują ryškesnių ir aiškesnių vaizdų atkūrimo standartą. Šis išmanus procesorius sumažina triukšmą ir paryškina vaizdus – taip jums suteikiama aukštesnė vaizdo kokybė nei anksčiau. Vaizdo triukšmo sumažėjimas ir žymus patobulinimas sumažina triukšmą, sukuriamą, kai vaizdas yra suglaudintas MPEG formatu. Įdiegus patobulintą spalvų apdorojimo funkciją procesorius sukuria ryškius ir gilius vaizdus ekrane.

 • „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD“, integruota į jūsų „Blu-ray“ grotuvą, ir (arba) DVD leistuvą – tai naujausia „DivX“ technologija, suteikianti galimybę mėgautis HD vaizdo įrašais ir filmais tiesiai iš interneto „Philips“ HDTV televizoriuje ar kompiuteryje. „DivX Plus HD“ palaiko „DivX Plus“ turinio (H.264 HD vaizdo įrašų su aukštos kokybės AAC garsu MKV failo sudėtiniame rodinyje) atkūrimą bei ankstesnes „DivX“ vaizdo įrašų versijas iki 1080p. „DivX Plus HD“ – realūs skaitmeniniai HD vaizdai.

 • Populiariausios internetinės „Net TV“ paslaugos jūsų televizoriuje

  Populiariausios internetinės „Net TV“ paslaugos jūsų televizoriuje

  Išbandykite didžiulį interneto paslaugų pasirinkimą naudodamiesi „Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete savo televizoriuje per „Philips Blu-ray“ diskų grotuvą bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų grotuvą laidu ar belaidžiu būdu, tada naršykite ir nuotolinio valdymo pultu pasirinkite, ką norite žiūrėti. „Philips“ meniu suteikia prieigą prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane.

 • DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja – lengva prieiga prie asmeninių nuotraukų, muzikos, vaizdo įrašų ar filmų jūsų kompiuteryje ar namų tinkle. Ji naudojasi eterneto (LAN) jungtimi su DLNA protokolu, užtikrinančiu, kad DLNA sertifikuoti produktai kartu veiktų nepriekaištingai. Prijungę „Blu-ray“ diskų grotuvą prie namų tinklo, galėsite pasiekti informaciją iš DLNA sertifikuotų prietaisų. Galite mėgautis pasaulio pramogomis vienu mygtuko paspaudimu naudodami intuityvią vartotojo sąsają, skirtą naršymui palengvinti.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas

  „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ suteikia 7.1 kanalų aukščiausios kokybės garsą iš „Blu-ray“ diskų. Atkuriamo garso beveik neįmanoma atskirti nuo studijose girdimo garso, todėl girdėsite būtent tai, ką girdi kūrėjai. „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ – visapusiška didelės raiškos pramogų patirtis.

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • 7.1 erdvinis kanalo garsas geriausiai kino patirčiai

  7.1 erdvinis kanalo garsas geriausiai kino patirčiai

  Mėgaukitės geriausio garso potyriu su įvairių tipų turiniu. Žiūrint filmą, jus pasieka pilnutinis 7.1 erdvinis garsas, kuris panardina jus į veiksmą. Klausantis muzikos, kur nereikia erdvinio garso, sistema intuityviai paskirsto jį į 2.1 stereo garsą, kuriame muzika pateikiama geriausioje formoje. Žinoma, visada galite pasirinkti iš jūsų „Blue-ray“ galimų išankstinio nustatymo režimų, nuo skaidraus stereo ar 7 kanalų stereo iki „Dolby TrueHD“ ir „DTS Master Audio“ 7.1 erdvinio garso geriausiai aukštos raiškos patirčiai.

 • „WiFi-n Ready“* užtikrins greitesnį, didesnio diapazono belaidį veikimą

  „WiFi-n Ready“* užtikrins greitesnį, didesnio diapazono belaidį veikimą
 • Jutikliniai valdikliai leidžia sklandžiau ir lengviau pasiekti turinį

  Pakanka lengvai paliesti jutiklinį klavišą, kad būtų užregistruota jūsų įvestis. Nebereikės stipriai spaudyti gaminio klavišų!

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Reikalingas „Philips“ „Wi-Fi“ USB adapteris WUB1110 (parduodama atskirai)
 • Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/blu-ray

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti