belaidis „Multiroom“ garsiakalbis

  belaidis „Multiroom“ garsiakalbis

  Vienas bakstelėjimas ir leiskite muziką visuose kambariuose

  „Philips izzy“ belaidis „Multiroom“ garsiakalbis leidžia muziką belaidžiu būdu per „Bluetooth“. Vos palietus mygtuką galėsite leisti muziką kiekviename kambaryje per daugiausia 5 „izzy“ garsiakalbius. Lengva sukonfigūruoti, nereikia kelvedžio, slaptažodžio ar programų. Peržiūrėti visus privalumus

 • Vienas bakstelėjimas ir leiskite muziką visuose kambariuose

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

izzy belaidis „Multiroom“ garsiakalbis

„Bluetooth®“, Juoda BM5B/10 Surasti panašius produktus

Vienas bakstelėjimas ir leiskite muziką visuose kambariuose

 • Be laidų leiskite muziką viename kambaryje per „Bluetooth“

  Be laidų leiskite muziką viename kambaryje per „Bluetooth“

  „Philips izzy“ garsiakalbis atkuria mėgstamą muziką, kuri gali būti transliuojama iš telefono, planšetinio kompiuterio arba kompiuterio neatsižvelgiant į tai, kokią muzikos arba radijo programą naudojate.

 • Sugrupuokite iki 5 „izzy“ su „izzylink™“, kad galėtumėte klausytis keliuose kambariuose

  Sugrupuokite iki 5 „izzy“ su „izzylink™“, kad galėtumėte klausytis keliuose kambariuose

  „izzylink™“ – belaidė technologija, kuri naudoja IEEE 802.11n standartą, kad galėtų sujungti kelis garsiakalbius ir sudaryti belaidį jų tinklą. Tinkle gali būti iki penkių garsiakalbių ir tam nereikia kelvedžio parinktuvo, „Wi-Fi“ slaptažodžio ar išmaniųjų įrenginių mobiliųjų programų. Galite lengvai pridėti „izzy“ garsiakalbių tinkle ir mėgautis tuo pačiu metu keliuose kambariuose skambančia muzika. Kiekvienas garsiakalbis vienu bakstelėjimu gali būti perjungtas į atskirą arba grupės režimą.

 • Nustatykite „izzylink™“ vienu bakstelėjimu, nereikia kelvedžio parinktuvų, „Wi-Fi“ slaptažodžių ar programų

  Nustatykite „izzylink™“ vienu bakstelėjimu, nereikia kelvedžio parinktuvų, „Wi-Fi“ slaptažodžių ar programų

  Nustatant nereikalingi kelvedžio parinktuvai, „Wi-Fi“ slaptažodžiai ar programos. Nustatydami primą kartą, ilgai paspauskite dviejų garsiakalbių mygtuką „GROUP“. Pakartokite šį veiksmą ir pridėkite 3-ią, 4-ą ir 5-ą garsiakalbius. Vieną kartą ilgai paspaudus mygtuką „Group“ pridedamas vienas garsiakalbis. Klausytis muzikos keliuose kambariuose dar niekada nebuvo taip paprasta. Nustatytas „izzylink™“ tinklas bus išsaugotas, net jei garsiakalbiai išjungiami.

 • Vienu bakstelėjimu lengvai pakeiskite pagrindinį grupės garsiakalbį

  Vienu bakstelėjimu lengvai pakeiskite pagrindinį grupės garsiakalbį

  Kiekvienoje „izzylink™“ grupėje kiekvienas atskiras garsiakalbis gali būti padarytas pagrindiniu, kuris transliuoja muziką kitiems. Jei norite perimti valdymą ir bendrinti savo muziką, paspauskite garsiakalbio „Bluetooth“ mygtuką savo kambaryje ir pradėkite bendrinti muziką iš savo įrenginio. Kiti „izzylink™“ grupėje esantys garsiakalbiai atkurs jūsų bendrinamą muziką. Muzikos bendrinimas dar niekada nebuvo toks paprastas.

 • 2 x 2,5" pagrindiniai įrenginiai ir žemųjų dažnių jungtis

  2 x 2,5" pagrindiniai įrenginiai ir žemųjų dažnių jungtis

  2 x 2,5'' audiofilų kokybės „Izzy Multiroom“ garsiakalbiai atkuria galingą kambarį užpildantį garsą, o dėl žemųjų dažnių garsas skamba itin dinamiškai.

 • Transliuokite savo muziką per „izzylink™“

  „izzylink™“ išplečia visus jūsų muzikos šaltinius ir muzikos ar radijo programas išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ar kompiuteriuose belaidžiu būdu kiekviename kambaryje.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Transliuokite mėgstamą muziką iš telefono, planšetinio kompiuterio arba kompiuterio neatsižvelgiant į tai, kokią muzikos arba radijo programą naudojate. Išplėskite muziką kiekviename kambaryje belaidžiu būdu naudodami „Bluetooth“.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti