belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  Spin360max

  Pastatykite garsiakalbį taip, kaip jums patinka. Mėgaukitės į visas puses 360° sklindančiu galingu garsu. Klausykitės muzikos pusę dienos ir net įkraukite telefonus naudodami itin ilgai veikiančią bateriją. „Bluetooth multipair“ funkcija suteikia galimybę sukeisti muziką tarp dviejų įrenginių akimirksniu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

belaidis nešiojamasis garsiakalbis

„Bluetooth®“, Vandeniui atsparus, Maitinimo šaltinis, 16 W, įkraunamas akumuliatorius BT7700B/00 Surasti panašius produktus

Spin360max

Galingas garsas iš visų pusių

 • Du garsiakalbiai ir pasyvieji skleistuvai – jaudinantis garsas

  Du garsiakalbiai ir pasyvieji skleistuvai – jaudinantis garsas

  Dvi 1,75 in neodimio garsiakalbių tvarkyklės atkuria natūralų, švarų ir subalansuotą garsą, o du vienas priešais kitą esantys pasyvieji skleistuvai sustiprina ir paryškina žemuosius dažnius. Viso diapazono priekinių ir galinių garsiakalbių tvarkyklės atkuria garsą 360 laipsnių kampu, todėl ta pačia garso kokybe galite mėgautis garsiakalbį pasukę bet kuria kryptimi.

 • Skaitmeninis garso apdorojimas perteikia natūralią, be iškraipymų muziką

  Skaitmeninis garso apdorojimas perteikia natūralią, be iškraipymų muziką

  Moderni garso apdorojimo technologija pagerina jūsų muzikos atkūrimą taip, kad kiekviena nata skamba aiškiai ir tiksliai, o kiekvienas pauzė perteikiama netrikdoma tyla. Išskirtinė „Philips“ skaitmeninė garso apdorojimo technologija optimizuoja kompaktiškų garsiakalbių dėžių charakteristikas, perteikdama yra skaidrų, detalų ir galingą garsą be jokių iškraipymų.

 • Vandeniui atspari konstrukcija pritaikyta naudoti drėgnoje aplinkoje

  Vandeniui atspari konstrukcija pritaikyta naudoti drėgnoje aplinkoje

  Lengva garsiakalbio konstrukcija atspari vandeniui, todėl jį galėsite naudoti duše, virtuvėje, prie baseino ar net lietingą dieną, todėl muzika jus lydės visur.

 • Iki 12 valandų muzikos atkūrimas

  Iki 12 valandų muzikos atkūrimas

  Naudodami integruotą iki 12 val. veikiančią įkraunamą bateriją klausykitės garsios muzikos bet kur ir bet kada. Mėgaukitės muzika be laidų ir neieškokite nepatogių elektros lizdų. Džiaukitės judėjimo laisve ir net pusę dienos trunkančiomis muzikinėmis pramogomis.

 • Garsiakalbį galima naudoti kaip maitinimo šaltinį ir įkrauti išmanųjį telefoną

  Garsiakalbį galima naudoti kaip maitinimo šaltinį ir įkrauti išmanųjį telefoną

  Garsiakalbį galima naudoti kaip maitinimo šaltinį, todėl išsikrovus išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui galėsite juos įkrauti naudodami garsiakalbio akumuliatorių ir USB laidą.

 • Perjunkite muziką akimirksniu tarp 2 įrenginių su MULTIPAIR

  Perjunkite muziką akimirksniu tarp 2 įrenginių su MULTIPAIR

  Susiekite 2 išmaniuosius įrenginius ir transliuokite muziką iš pageidaujamo įrenginio be jokių susiejimo ar atsiejimo rūpesčių. Norėdami leisti dainą kitame įrenginyje, pristabdykite pirminiame įrenginyje grojamą dainą, o tada paleiskite naują dainą kitame įrenginyje. Dalinkitės muzika su draugais, vakarėlyje ar tiesiog leiskite skirtinguose įrenginiuose išsaugotas įvairias dainas. Vienu metu susiekite draugų ir šeimos narių įrenginius ir leiskite vienas kito muziką.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Tereikia vieno paprasto sujungimo, ir galėsite mėgautis visa savo muzika iš nešiojamųjų įrenginių ir kompiuterių. Paprasčiausiai prijunkite įrenginį prie „Philips“ komplekto garso įvesties (3,5 mm) prievado. Kompiuteriai paprastai jungiami per ausinių išvesties lizdą. Prisijungę galite mėgautis visa savo muzikos kolekcija tiesiogiai per aukštos kokybės garsiakalbių komplektą. „Philips“ tiesiog perteikia geresnį garsą.

 • Integruotas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius leis klausytis muzikos visur

  Integruotas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius leis klausytis muzikos visur
 • 2 x 8 W RMS bendra išvesties galia

  Šis garsiakalbis turi 16 W RMS bendrą išvesties galią. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Integruotas mikrofonas – galimybė skambinti naudojantis laisvų rankų įranga

  Šis garsiakalbis su integruotu mikrofonu taip pat veikia kaip telefono garsiakalbis. Kai jums kas nors skambina, muzika sustabdoma, ir jūs galite kalbėti per garsiakalbį. Skambinkite verslo susitikimo klausimais arba draugui vakarėlio metu – ši sistema bet kokiu atveju veikia puikiai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti