garsiakalbių sistema

  garsiakalbių sistema

  Jūsų namams tinkamas garsas

  Ši aptakių formų „Philips Fidelio“ DS1200/12 garsiakalbių sistema rytais pradžiugins jus skleidžiama muzika. Puikiai tinka prie lovos, rodo laiką, pažadina, veikia kaip naktinė lempa ir įkrauna du „iPod“, „iPhone“ ar „iPad“ vienu metu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema

skirta „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“, Laikrodis DS1200/12 Surasti panašius produktus

Jūsų namams tinkamas garsas

Sužavėti garsų

 • Prijunkite „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ net jei jie yra dėkle

  Prijunkite „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ net jei jie yra dėkle

  Išmaniai sukurtas, su spyruokline jungtimi „Philips“ garsiakalbis paprastai suderinamas su bet kuriuo „iPod“ ar „iPhone“, nenaudojant specialių adapterių. Be to, jis veikia, net kai yra apsauginiuose dėkluose – paprasčiausiai prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“. Dabar galite mėgautis muzika be jokių trikdžių.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Neodimio garsiakalbiai tyram ir subalansuotam garsui

  Neodimis yra geriausia medžiaga, skirta stipraus magnetinio lauko, didesnio balso jautrumo, geresnio žemųjų dažnių atsako ir tyro subalansuoto garso sukūrimui.

 • Automatinė laikrodžio sinchronizacija prijungus „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“

  Įstačius ir prijungus ši stotelė automatiškai sinchronizuoja laikrodį su jūsų „iPod/iPhone/iPad“.

 • Įkraukite „iPhone“ ir „iPad“ vienu metu

  Įkraukite savąjį „iPad“ naudodami šios „Fidelio“ prijungimo stotelės jungtį. Prijungę prie UBS jungties vienu metu galite įkrauti „iPod“, „iPhone“ ar bet kokį kitą mobilųjį įrenginį.

 • Dizainas tinkamas „iPod/iPhone/iPad“ jungčiai

  Prijunkite savo „iPod“, „iPhone“ ar „iPad“, ir „Philips Fidelio DS1200“ prijungimo stotelė atrodys puikiai. Ištraukite prietaisą, ir ji vis tiek atrodys gražiai. Skirtingai nuo kitų, ši „Fidelio“ prijungimo stotelė yra sukurta taip, kad atrodytų puikiai, nesvarbu, ar prietaisas prijungtas, ar ne. Papildykite kambarį šia elegantiška detale lentynoje ar ant darbo stalo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti