garsiakalbių sistema

  garsiakalbių sistema

  Jūsų namams tinkamas garsas

  Suderinamas su „iPhone 5“ ir naujausiais „iPod“ per „Lightning“ jungtį, DS1400 prijungiamas garsiakalbis pasižymi puikiu garsu. Papildomo universalumo suteikia USB prievadas, kuriuo galima įkrauti antrą mobilųjį įrenginį, net kai prijungtas jūsų „iPod“ ar „iPhone“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema

su „Lightning“ jungtimi, skirta „iPod“ / „iPhone“, Įkrovimui skirtas USB prievadas, 6W DS1400/12 Surasti panašius produktus

Jūsų namams tinkamas garsas

 • Greitas įkrovimas ir muzikos atkūrimas per „Lightning“ jungtį

  Greitas įkrovimas ir muzikos atkūrimas per „Lightning“ jungtį

  Mėgaukitės savo mėgstama muzika, kol kraunate „iPod“ / „iPhone“ per naująją „Lightning“ jungtį! Tiesiog prijunkite jį tiesiai prie garsiakalbio ir mėgaukitės neprilygstamu pasirinktos muzikos garsu. Grojant greitai įkraunami jūsų įrenginiai, todėl galite mėgautis muzika ir nesirūpinti, kad išsikraus akumuliatorius.

 • Automatinis laiko ar datos sinchronizavimas prijungus

  Automatinis laiko ar datos sinchronizavimas prijungus

  Prijungimo stotelė automatiškai sinchronizuoja laiką arba datą su „iPod“ arba „iPhone“, kai jis prijungtas. Tiesiog paspauskite mygtuką, kad perjungtumėte iš laikrodžio į datos rodinį.

 • Įkraukite antrą mobilųjį prietaisą per USB jungtį

  Įkraukite antrą mobilųjį prietaisą per USB jungtį

  Papildomo patogumo šiam garsiakalbiui suteikia USB prievadas, skirtas antram mobiliajam įrenginiu įkrauti, net kai yra prijungtas „iPod“ / „iPhone“.

 • Nemokama „ClockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „ClockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „ClockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti