garsiakalbių sistema

  garsiakalbių sistema

  Sužavėti garsų

  Ant jūsų stalo arba bet kurioje kitoje vietoje, šis išvaizdus prijungiamas garsiakalbis atkuria krištolinio švarumo garsą, užpildantį jus supančią erdvę. Sinchronizuokite savo iPhone/ iPod įrašus su kompiuteryje esančiais įrašais. Naudokitės maitinimo iš elektros tinklo arba maitinimo elementais galimybėmis, užtikrinančiomis maksimalų universalumą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

garsiakalbių sistema

skirta „iPod“ / „iPhone“, Baterija / AC DS3000/12 Surasti panašius produktus

Sužavėti garsų

Užpildykite savo erdvę muzika ir stiliumi

 • DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  DBB išsaugo žemųjų dažnių žemus tonus bet kokiame garso lygyje

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Prijunkite „iPod/iPhone“ net jei jie yra dėkle

  Išmaniai sukurtas, su spyruokline jungtimi, paprastai suderinamas su bet kuriuo „iPod“ ar „iPhone“, nenaudojant specialių adapterių. Be to, jis veikia net kai yra apsauginiuose dėkluose – paprasčiausiai prijunkite savo „iPod“ ar „iPhone“. Dabar galite mėgautis muzika be jokių trikdžių.

 • Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama „DockStudio“ programa – galite naudotis interneto radiju ir kitomis šauniomis funkcijomis

  Nemokama programa suteiks daugybę šaunių funkcijų jūsų garsiakalbių sistemai. Galite tikrinti orus, pasakyti laiką ir net naudoti mėgstamą nuotrauką kaip užsklandą. Be to, naudodami „DockStudio“ galėsite klausytis tūkstančių interneto radijo stočių iš viso pasaulio. Netrukus bus išleista daugiau naujų apipavidalinimų ir funkcijų.

 • Neodimio garsiakalbiai tyram ir subalansuotam garsui

  Neodimis yra geriausia medžiaga, skirta stipraus magnetinio lauko, didesnio balso jautrumo, geresnio žemųjų dažnių atsako ir tyro subalansuoto garso sukūrimui.

 • PC sinchronizavimas su jūsų „iPod/iPhone“

  Prijunkite, grokite, sinchronizuokite ir įkraukite! Pasinerkite į mėgiamą muziką savo „iPod“ ar „iPhone“, kol prietaisas įkraunamas ir sinchronizuokite su savo kompiuteriu per USB – mėgaukitės nuostabia garso kokybe ir neįtikėtinu patogumu. Tegul muzika liejasi vėl ir vėl, nes energija niekada nepasibaigs.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti