DVD grotuvas su HDMI ir USB

  DVD Video

  DVD grotuvas su HDMI ir USB

  Geriausias DVD grotuvas jūsų HDTV

  Susižavėsite „Philips" DVD leistuvu su HDMI skaitmenine vaizdo ir garso jungtimi. Įženkite į kitą namų pramogų lygį, pasinerdami į aukštos raiškos vaizdą (720p / 1080i/1080p). Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Geriausias DVD grotuvas jūsų HDTV

su HDMI 1080 taškų patobulinimu

 • HDMI skaitmeninė išvestis leis lengvai prisijungti vienu laidu

  HDMI skaitmeninė išvestis leis lengvai prisijungti vienu laidu

  HDMI yra didelės raiškos multimedijos sąsajos (High Definition Multimedia Interface) santrumpa. Tai tiesioginis skaitmeninis ryšys, galintis perduoti skaitmeninį HD vaizdo signalą ir skaitmeninį daugiakanalį garsą. Išvengdamas konvertavimo į analoginius signalus jis užtikrina puikią vaizdo ir garso kokybę be jokių triukšmų. HDMI yra visiškai suderinama su ankstesne skaitmenine vaizdo sąsaja – DVI (Digital Video Interface).

 • „DivX Ultra Certified“ užtikrina geresnį „DivX“ vaizdo įrašų atkūrimą

  „DivX Ultra Certified“ užtikrina geresnį „DivX“ vaizdo įrašų atkūrimą

  „DivX“ palaikymas – galite mėgautis „DivX“ koduotais vaizdo įrašais patogiai įsitaisę savo svetainėje. „DivX“ formatas yra MPEG4 standartu paremta vaizdų glaudinimo technologija, kurią naudojant galima išsaugoti didelius failus, pvz., filmus, anonsus ir muzikinius vaizdo klipus, tokiose laikmenose kaip CD-R/RW ir DVD įrašomieji diskai. „DivX Ultra“ suderina „DivX“ atkūrimą su puikiomis funkcijomis, tokiomis kaip integruoti subtitrai, keleto kalbų garsas, keletas takelių ir meniu, viename patogiame failų formate.

 • „True“ gebos vaizdų atkūrimas didelės raiškos JPEG formatu

  „True“ gebos vaizdų atkūrimas didelės raiškos JPEG formatu

  Atkūrimas didelės raiškos JPEG formatu sudaro galimybę peržiūrėti nuotraukas televizoriuje esant itin aukštai, dviejų megapikselių, gebai. Nuo šiol peržiūrimos nuotraukos bus rodomos itin aiškiai, neprarandant nė vieno vaizdo elemento. Galėsite jomis mėgautis kartu su draugais ir šeimos nariais patogiai įsitaisę savo svetainėje.

 • Atkuria CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

  Atkuria CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

  Leiskite beveik bet kokį diską – ar tai būtų CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW ar DVD-RW diskai. Mėgaukitės nepralenkiamu lankstumu ir patogumu, atkurdami visus savo diskus vienu įrenginiu.

 • Atkuria WMV, „DivX“, WMA, MP3 ir HD JPEG nuotraukas

  Atkuria WMV, „DivX“, WMA, MP3 ir HD JPEG nuotraukas

  Atkuria beveik visus norimus medijos formatus – ar tai būtų WMV, „DivX“, WMA, MP3 ar didelės raiškos JPEG. Mėgaukitės neprilygstamomis atkūrimo funkcijomis ir puikiomis galimybėmis patogiai įsitaisę savo svetainėje peržiūrėti medijos failus televizoriaus arba namų kino sistemos ekrane.

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • MP3 sukūrimas vienu judesiu tiesiai iš CD į USB pirštelį

  MP3 sukūrimas vienu judesiu tiesiai iš CD į USB pirštelį

  Konvertuokite savo mėgstamų CD turinį į MP3 bylas savo „Philips“ prietaise ir išsaugokite jį tiesiai tvarkyklėje arba savo nešiojamame medijos grotuve per USB laidą. Mėgaukitės MP3 bylų patogiu sukūrimu savo kambaryje, nes tam nereikia jokio kompiuterio ar net, kad grotų diskas.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC pramoninio standarto protokolą, kad būtų galima dalintis prietaisų funkcijomis per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • Kino filmų iš kompiuterio atkūrimas „Windows Media Video“ formatu

  Kino filmų iš kompiuterio atkūrimas „Windows Media Video“ formatu

  „Windows Media Video“ formato atkūrimo galimybė leidžia televizoriuje atkurti kompiuteryje esančius vaizdo įrašus. Mėgautis jais su draugais ir šeima bus labai paprasta. Atsisveikinkite su žiūrėjimu prisimerkus į kompiuterio ekraną, patogiai įsitaisykite savo svetainėje ir mėgaukitės savo mėgstamais WMV failais televizoriaus ekrane.

 • Laikmenų kopijavimo funkcija perkelia nuotraukas ir muzikos įrašus į USB atmintines

  Laikmenų kopijavimo funkcija perkelia nuotraukas ir muzikos įrašus į USB atmintines

  Dalykitės savo nuotraukomis ir muzikos failais su šeimos nariais ir draugais patogiai įsitaisę savo svetainėje, taip pat iš bet kurios kitos vietos. Tiesiog nukopijuokite failus į savo USB atmintinę, kurią galite pasiimti su savimi, kad ir kur vyktumėte.

 • „Screen Fit“ optimaliam žiūrėjimui kiekvieną kartą

  „Screen Fit“ optimaliam žiūrėjimui kiekvieną kartą

  Nesvarbu, ką žiūrėtumėte per televizorių, „Screen Fit“ užtikrina, kad vaizdas užpildys visą ekraną. Trikdančios juodos juostos viršuje ir apačioje yra pašalintos be jokio varginančio nustatymo rankiniu būdu. Paprasčiausiai paspauskite „Screen Fit“ mygtuką, pasirinkite formatą ir mėgaukitės filmu visame ekrane

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti