USB atmintinė

  USB atmintinė

  Nedidelė ir lengva, kad galėtumėte naudoti bet kur

  Šioje iš aliuminio pagamintoje atmintinėje yra USB ir USB mikrojungtys, kad galėtumėte jungti prie kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių! Iš aliuminio pagamintas korpusas yra lengvas, todėl įrenginį visada galėsite turėti su savimi, o dėl USB OTG funkcionalumo galėsite juo naudotis beveik visur! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nedidelė ir lengva, kad galėtumėte naudoti bet kur

USB OTG su USB ir USB mikrojungtimis

 • Madinga ir spalvota USB atmintinė

  Pasirinkite madingą spalvą: skaisčiai geltoną, rožinę, ultravioletinę, absento žalumo, elektrinę mėlyną ar saulėtekio oranžinę ir patobulinkite duomenų saugojimo ir bendrinimo atmintinę

 • Jūsų patogumui integruotas apsauginis dangtelis

  Daugiau nebepamesite dangtelio! Apsauginis dangtelis integruotas pačioje atmintinėje, todėl visada bus pritvirtintas prie jos. Norėdami naudotis tiesiog pasukite dangtelį, prijunkite atmintinę ir leiskite muziką.

 • Lengvai atidaroma ir patogi pakuotė

  Ant pakuotės esančios žymos ir skylutės nurodo geriausią pakuotės atidarymo būdą ir greitą prieigą prie USB atmintinės be didelių pastangų.

 • 32 GB talpa dideliems duomenų failams laikyti

  Didelė 32 GB talpa – galite keistis, bendrinti ir išsaugoti didesnius failus arba daugiau failų naudodami kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio USB prievadą.

 • Veikimo indikatorius šviečia kopijuojant failus

  Maloni švieselė praneš, kad atmintinė prijungta tinkamai ir veikia; kopijuojant failus į atmintinę ar iš jos švieselė mirksės tankiau.

 • Greitas duomenų persiuntimas naudojant greitąjį USB 3.0

  Labai padidėjo duomenų perdavimo greitis kopijuojant didelius multimedijos failus į kompiuterio standųjį diską ar iš jo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti