Virtuvinis kombainas

  Virtuvinis kombainas

  Universalumas be jokių pastangų

  Prie šio virtuvės kombaino pridėtas universalių priedų rinkinys, suteikiantis galimybę jums atlikti labai daug maisto gaminimo darbų: nuo maišymo iki malimo. O dėl unikalios surinkimo / išrinkimo sistemos indas ir dangtis labai lengvai įsistato į savo vietą.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Universalumas be jokių pastangų

Paprasta surinkti ir išrinkti visas dalis naudojant „Click&Go“

 • 29–33 funkcijų

  29–33 funkcijų

  Naudodami šios serijos virtuvės kombainus galite naudoti 29–33 skirtingus maisto gaminimo metodus (vadinamus funkcijomis) nuo trupinimo ir maišymo iki įmaišymo, galite kurti beribę įvairovę patiekalų. Tikslus maisto gaminimo funkcijų skaičius priklauso nuo modelio: HR7735 ir HR7739 turi 29 funkcijas, HR7740 – 31, HR7744 – 32, o HR7745 suteikia jums visišką lankstumą, nes turi 33 maisto gaminimo funkcijas.

 • Surinkimas / išrinkimas vienu prisilietimu paspaudžiant „Click&Go“ mygtuką

  Surinkimas / išrinkimas vienu prisilietimu paspaudžiant „Click&Go“ mygtuką

  Virtuvės kombainą surinkti ir išrinkti dar niekada nebuvo taip lengva: nebereikia ilgai taikyti indo ar dangčio, kol jie įsistato į tinkamą vietą. Paprasčiausiai užfiksuokite juos bet kuriuo kampu paspausdami „Click&Go“ mygtuką.

 • 360 laipsnių paspaudimas

  360 laipsnių paspaudimas

  Dėl specialaus ergonomiško apatinės indo ir dangčio pusės dizaino nebereikia bandyti, sukioti ir stumdyti, norint rasti tinkamą vietą, kur jie užsifiksuoja. Jie sukurti taip, kad įsistatytų į savo vietą be jokių pastangų, dedant bet kokiu kampu.

 • XL dydžio dubuo, kuriame telpa 1,8 l sriubos, 1,25 kg tešlos

  XL dydžio dubuo, kuriame telpa 1,8 l sriubos, 1,25 kg tešlos

  Labai didelis indas, todėl galima apdoroti didelius kiekius: jame gali tilpti iki 1,25 kg nekildintos tešlos, 2 kg iškilusios tešlos, 1,8 l sriubos ir 7 kiaušinių baltymai.

 • Galingas 700 W variklis susidoroja su kiečiausiais produktais

  Galingas 700 W variklis susidoroja su kiečiausiais produktais
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti