HTL6285B/12

HTL6285B/12

HTL6285B/12

HTL6285B/12

Deja, šis produktas jau nebėra

HTL6285B/12

Deja, šis produktas jau nebėra

HTL6285B/12

Panašūs gaminiai

Žr. visus Nesusieta

Galinga 320 W garso išvestis

6 neodimio žemųjų dažnių garsiakalbiai ir 2 kokybiški dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai atkuria krištolo tyrumo aukštuosius dažnius ir užtikrina aukščiausios kokybės garsą. Bendra jų išvestis siekia 320 W ir prilygsta galingai 8 colių 220 W galios žemųjų dažnių kolonėlei. HTL6140 yra ne tik mažo storio, bet ir puikiai skamba.

Prisijunkite prie vienos HDMI jungties, užtikrinančios puikią vaizdo ir garso kokybę

Mėgaukitės įspūdingesniais 3D vaizdais ir itin aiškiu 5.1 ar 7.1 kanalų garsu tiesiog prijungę mūsų leistuvo garso HDMI išvestį prie jungties savo ne 3D AV imtuve.

Kokybiški dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai pritaikyti „Crystal Clear Sound“ technologijai

Dabar, naudodamiesi „Crystal Clear Sound“ technologija, galėsite išskirti ir įvertinti kiekvieną garso detalę tokią, kokia ji buvo sukurta atlikėjo ar režisieriaus! „Crystal Clear Sound“ atkuria garso šaltinį – nesvarbu, ar tai būtų veiksmo filmas, ar miuziklas, ar gyvas spektaklis – viskas tiksliai ir be jokių iškraipymų. „Philips“ namų kino sistemos su „Crystal Clear Sound“ technologija iki minimumo apdoroja garsą ir išsaugo pradinio garso skaidrumą. Dėl to perteikiamas garsas yra tikslesnis.

„Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

„Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

„Dolby Digital“ ir DTS puikiam erdviniam garsui

Išnaudokite visus skaitmeninės muzikos ir filmų privalumus. Net stereomuzikos įrašai puikiai skamba, nes „Dolby Digital“ ir DTS erdvinis garsas patobulina skaitmeninę muziką ir vaizdus, todėl jūs išties pasineriate į savo namų kino garsiakalbių erdvinį garsą.

Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

Siūlomi gaminiai

Neseniai peržiūrėti produktai

Atsiliepimai

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.