1
Elektriniai dantų šepetėliai

Sonicare

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100

„Sonic“ elektrinis dantų šepetėlis

 • Philips Sonicare ProtectiveClean 5100

  „Sonic“ elektrinis dantų šepetėlis

  Baltesni dantys. Švelnus valymas.

  Pajuskite skirtumą švelniai valydami su mūsų spaudimo jutikliu ir pabalindami dantis per 1 savaitę. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Baltesni dantys. Švelnus valymas.

Pajuskite skirtumą švelniai valydami su mūsų spaudimo jutikliu ir pabalindami dantis per 1 savaitę. Peržiūrėti visus privalumus

Sonicare ProtectiveClean 5100 „Sonic“ elektrinis dantų šepetėlis

Įmontuotas spaudimo jutiklis, 3 režimai, 1 „BrushSync“ funkcija, Kelioninis dėklas HX6850/47 Surasti panašius produktus

Baltesni dantys. Švelnus valymas.

Pabalina dantis vos per 1 savaitę.

 • Pabalina dantis vos per savaitę

  Pabalina dantis vos per savaitę

  Norėdami pašalinti paviršines dėmes ir džiaugtis baltesne šypsena, uždėkite šepetėlio galvutę „W DiamondClean“. Viduryje yra tankūs, dėmes šalinantys šereliai. Kliniškai įrodyta, kad dantys tampa baltesni vos per vieną savaitę.

 • Rinkitės iš trijų režimų

  Rinkitės iš trijų režimų

  Naudodami šį dantų šepetėlį, rinkdamiesi iš trijų režimų valymą pritaikysite savo poreikiams. Valymo režimas yra standartinis ir skirtas geriausiam valymui. Balinimo režimas puikiai tinka paviršinėms dėmėms šalinti. Dantenų priežiūros režime pridedama papildoma ne tokio galingo valymo minutė, kad švelniai pamasažuotumėte dantenas.

 • Saugiai ir švelniai valo jautrias vietas, ortodontija ir dantų gydymas

  Saugiai ir švelniai valo jautrias vietas, ortodontija ir dantų gydymas

  Galite būti tikri, kad valysite dantis saugiai: mūsų technologija „sonic“ tinkama naudoti dėvint kabes, karūnėles, turint plombų ir apmautų dantų, ją galima naudoti siekiant išvengti sugedusių dantų ir kasdienei dantenų sveikatai gerinti.

 • Leidžia suprasti, kai spaudžiate per stipriai

  Leidžia suprasti, kai spaudžiate per stipriai

  Galite nepastebėti, kad valotės per stipriai, tačiau dantų šepetėlis pastebės. Jei pradėsite dantų šepetėlį spausti prie dantenų, jis pradės skleisti pulsuojantį garsą ir primins sumažinti spaudimą.

 • Sujungia išmaniąją šepetėlio rankeną ir išmaniąsias šepetėlio galvutes

  Sujungia išmaniąją šepetėlio rankeną ir išmaniąsias šepetėlio galvutes

  Technologija su integriniu lustu aptinka ir sinchronizuoja išmaniąją šepetėlio galvutę su išmaniąja rankena. Išmaniosios rankenos ir išmaniosios šepetėlio galvutės pora yra galingas derinys, dėl kurio veikia išmanieji keitimo priminimai.

 • Visada žinokite, kada reikia keisti šepetėlio galvutes

  Visada žinokite, kada reikia keisti šepetėlio galvutes

  Visos šepetėlio galvutės bėgant laikui nusidėvi. Tačiau mūsų technologija „BrushSync“ stebi, kiek laiko naudojote šepetėlio galvutę ir kaip stipriai valėte dantis. Kai ateis laikas ją pakeisti, apie tai perspės ant rankenos esanti lemputė ir trumpas pyptelėjimas. Taip būsite tikri, kad šepetėlio galvutė gerai valo.

 • Skatinimas valytis kruopščiai

  Skatinimas valytis kruopščiai

  Mūsų „QuadPacer“ perspėja, kai praeina pakankamai laiko valant kiekvieną burnos dalį, o „Smartimer“ praneša praėjus dviem rekomenduojamoms valymo minutėms.

 • Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“

  Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“

  Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“ veikia suplakdama vandenį tarpdančiuose, o šepetėlio braukiamaisiais judesiais suardomos ir išvalomos apnašos, kad dantys kasdien būtų išskirtinai švarūs.

 • Keliaukite lengviau

  Keliaukite lengviau

  Mūsų kelioniniame dėkle „premium“ higieniškai laikykite dantų šepetėlį, o su mūsų kompaktišku įkrovimo pagrindu įkraukite keliaudami. Vieną kartą iki galo įkrovę galite įprastai naudoti dvi savaites, tačiau įkroviklis yra tik bilietas ilgesnėms kelionėms.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • nei paprastas dantų šepetėlis

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti