Belaidis namų monitorius

  Belaidis namų monitorius

  Stebėkite namus išmaniajame telefone

  Naudodamiesi „Philips InSight“ belaidžiu namų monitoriumi, galėsite stebėti namus būdami išvykę. Nustatyti paprasta, todėl galėsite iškart stebėti iš mobiliojo įrenginio. Naujienų įspėjimai jums praneša aptikus judesį ar garsą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Stebėkite namus išmaniajame telefone

Nusiraminkite

 • Integruota „Wi-Fi“, kad padėtumėte bet kurioje namų vietoje

  Integruota „Wi-Fi“, kad padėtumėte bet kurioje namų vietoje

  Belaidžiame „In.Sight“ monitoriuje integruota „Wi-Fi“ ryšio funkcija; jis naudoja belaidį namų tinklą, kad būtų galima siųsti tiesioginius vaizdo ir garso įrašus į išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. Tai namų monitorius, kurį galite pastatyti, kur tik patinka.

 • Tiesioginis stebėjimas iš jūsų išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio

  Tiesioginis stebėjimas iš jūsų išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio

  Belaidį „In.Sight“ namų monitorių prijungę prie vietinio tinklo, būdami bet kurioje pasaulio vietoje galite srautiniu būdu perduoti vaizdo įrašus iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio per „Edge“, 3G ir belaidžius tinklus. Vaizdo įrašų peržiūros vieta ir būdas niekaip neribojamas.

 • „Android“ programa patogiam naudojimui

  „Android“ programa patogiam naudojimui

  „Philips InSight“ belaidis namų monitorius yra pažangiausias belaidis vaizdo monitorius su programa. Naudodami jį iš bet kurios pasaulio vietos galite matyti ir girdėti, kas vyksta namuose. Visiškai nemokamai specialią „InSight“ programą galite atsisiųsti iš „App Store“, tiesiai iš išmanaus telefono ar planšetinio kompiuterio.

 • Greita ir paprasta sąranka naudojant QR kodą

  Greita ir paprasta sąranka naudojant QR kodą

  Greita ir paprasta sąranka suteikia galimybę susieti „InSight“ belaidį namų monitorių su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Įkelkite QR kodo atvaizdą į monitoriaus ekraną, kad galėtumėte aktyvinti „InSight“ programą. Monitorių galima naudoti tada, kai lemputė pradeda šviesti ryškiai žalia spalva.

 • Stebėkite iki 16 monitorių naudodami vieną programą per išmanųjį telefoną

  Stebėkite iki 16 monitorių naudodami vieną programą per išmanųjį telefoną

  Atsisiuntę vieną programą, galite stebėti iki 16 belaidžių „Philips InSight“ namų monitorių. Statykite kiek tik norite monitorių bet kur.

 • Magnetinis pagrindas – lengvas žiūrėjimo krypties nustatymas

  Magnetinis pagrindas – lengvas žiūrėjimo krypties nustatymas

  Belaidis „Philips InSight“ namų monitorius turi magnetinį pagrindą, laikantį monitorių, todėl galite pasukti ir sureguliuoti monitorių bet kuriuo kampu.

 • Papildomas sieninis laikiklis skirtas tam, kad būtų patogu padėti

  Papildomas sieninis laikiklis skirtas tam, kad būtų patogu padėti

  Belaidį „InSight“ namų monitorių įsigysite su tvirtinimo prie sienos laikikliu. Jį naudodami lengvai pritvirtinsite monitorių prie bet kurios sienos ar lubų. Pagrindą galima palenkti ir pasukti, todėl belaidį „InSight“ namų monitorių galėsite reguliuoti net pritvirtintą.

 • Šifruotas tiesioginis tinklas užtikrina saugų ryšį

  Šifruotas tiesioginis tinklas užtikrina saugų ryšį

  Belaidžiame „Philips In.Sight“ namų monitoriuje naudojamas itin saugus šifravimas, kad visada galėtumėte jausti privatumą ir būti saugūs. „In.Sight“ namų monitoriuje naudojamas unikalus šifravimo raktas, kurį reikia nurodyti kaskart jungiantis.

 • Integruotas triukšmo ir judesio aptikimas

  Integruotas triukšmo ir judesio aptikimas

  Neįmanoma numatyti, kada kas nors įvyks. „InSight“ belaidis namų monitorius stebi ir aptinka triukšmą ir judesį. Būsite įspėti bet kuriuo metu, jei bus aptiktas triukšmas ar judesys.

 • Telefonas įspės, kai monitorius aptiks triukšmą ar judesį

  Telefonas įspės, kai monitorius aptiks triukšmą ar judesį

  Monitoriui aptikus judesį ar triukšmą, automatiškai gaukite naujienų pranešimus į išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

 • Įrašai įkeliami į jūsų asmeninę „Dropbox“ paskyrą

  Įrašai įkeliami į jūsų asmeninę „Dropbox“ paskyrą

  Monitorius automatiškai įrašo įvykius, kuriuos sukelia triukšmas ar judesys. Be to, galite rankiniu būdu įrašyti įvykius ar netgi daryti nuotraukas. Įrašai įkeliami į asmeninę „Dropbox“ paskyrą.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Vaizdo įrašus savo namų „Wi-Fi“ tinkle naudodami belaidį „In.Sight“ namų monitorių galite žiūrėti tiesiogiai – nemokamai ir be jokių apribojimų. Tiesioginius vaizdo įrašus galite žiūrėti nuotoliniu būdu (per išorinį „Wi-Fi“ tinklą arba 3G tinklą) – tai taip pat nemokama, tačiau kiekvienas seansas negali būti ilgesnis nei 5 minutės.
 • Ilgesni nuotolinių peržiūrų seansai ir kitos papildomos funkcijos yra mokamos ir jas galima įsigyti iš „App“. Šios sąlygos gali keistis.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti