1
Garsas ir vaizdas

Belaidis namų monitorius

  Belaidis namų monitorius

  Stebėkite savo namus per „iPhone“ / „iPad“

  Naudodamiesi „Philips InSight“ belaidžiu namų monitoriumi, galėsite stebėti namus būdami išvykę. Nustatyti paprasta, todėl galėsite iškart stebėti per „iPhone“ ar „iPad“. Naujienų įspėjimai jums praneša, kai aptinkamas judesys ar garsas. Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Stebėkite savo namus per „iPhone“ / „iPad“

Naudodamiesi „Philips InSight“ belaidžiu namų monitoriumi, galėsite stebėti namus būdami išvykę. Nustatyti paprasta, todėl galėsite iškart stebėti per „iPhone“ ar „iPad“. Naujienų įspėjimai jums praneša, kai aptinkamas judesys ar garsas. Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

Belaidis namų monitorius

skirta „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ M100/12 Surasti panašius produktus

Stebėkite savo namus per „iPhone“ / „iPad“

Nusiraminkite

 • Integruota „Wi-Fi“, kad padėtumėte bet kurioje namų vietoje

  Integruota „Wi-Fi“, kad padėtumėte bet kurioje namų vietoje

  Belaidžiame „In.Sight“ namų monitoriuje integruota „Wi-Fi“ ryšio funkcija; jis naudoja belaidį namų tinklą, kad būtų galima siųsti tiesioginius vaizdo ir garso įrašus į monitorius, kuriuos galite nustatyti taip, kaip norite.

 • Tiesioginis stebėjimas iš „iPhone“ ar „iPad“

  Tiesioginis stebėjimas iš „iPhone“ ar „iPad“

  Belaidį „InSight“ namų monitorių prijungę prie vietinio tinklo, būdami bet kurioje pasaulio vietoje galite srautiniu būdu perduoti vaizdo įrašus iš „iPhone“ ar „iPad“ per „Edge“, 3G ir belaidžius tinklus akimirksniu. Nesvarbu, kur ir kaip peržiūrite vaizdo įrašus.

 • „iPhone“ / „iPad“ programa – patogiam naudojimui

  „iPhone“ / „iPad“ programa – patogiam naudojimui

  „Philips InSight“ belaidis namų monitorius yra pažangiausias belaidis vaizdo monitorius su programa. Naudodami jį iš bet kurios pasaulio vietos galite matyti ir girdėti, kas vyksta namuose. Visiškai nemokamai specialią „InSight“ programą galite atsisiųsti iš „App Store“, tiesiai iš „iPhone“ ar „iPad“.

 • Greita ir paprasta sąranka naudojant QR kodą

  Greita ir paprasta sąranka naudojant QR kodą

  Greita ir paprasta sąranka suteikia galimybę susieti „InSight“ belaidį namų monitorių su „iPhone“ ar „iPad“. Įkelkite QR kodo atvaizdą į monitoriaus ekraną, kad galėtumėte aktyvinti „InSight“ programą. Monitorių galima naudoti tada, kai lemputė pradeda šviesti ryškiai žalia spalva.

 • Stebėkite iki 16 monitorių naudodami vieną programą per „iPhone“ / „iPad“

  Stebėkite iki 16 monitorių naudodami vieną programą per „iPhone“ / „iPad“

  Atsisiuntę vieną programą, galite stebėti iki 16 belaidžių „Philips InSight“ namų monitorių. Statykite kiek tik norite monitorių bet kur.

 • Magnetinis pagrindas – lengvas žiūrėjimo krypties nustatymas

  Magnetinis pagrindas – lengvas žiūrėjimo krypties nustatymas

  Belaidis „Philips InSight“ namų monitorius turi magnetinį pagrindą, laikantį monitorių, todėl galite pasukti ir sureguliuoti monitorių bet kuriuo kampu.

 • Papildomas sieninis laikiklis skirtas tam, kad būtų patogu padėti

  Papildomas sieninis laikiklis skirtas tam, kad būtų patogu padėti

  Belaidį „InSight“ namų monitorių įsigysite su tvirtinimo prie sienos laikikliu. Jį naudodami lengvai pritvirtinsite monitorių prie bet kurios sienos ar lubų. Pagrindą galima palenkti ir pasukti, todėl belaidį „InSight“ namų monitorių galėsite reguliuoti net pritvirtintą.

 • Šifruotas tiesioginis tinklas užtikrina saugų ryšį

  Šifruotas tiesioginis tinklas užtikrina saugų ryšį

  Belaidžiame „Philips In.Sight“ namų monitoriuje naudojamas itin saugus šifravimas, kad visada galėtumėte jausti privatumą ir būti saugūs. „In.Sight“ namų monitoriuje naudojamas unikalus šifravimo raktas, kurį reikia nurodyti kaskart jungiantis.

 • Integruotas triukšmo ir judesio aptikimas

  Integruotas triukšmo ir judesio aptikimas

  Neįmanoma numatyti, kada kas nors įvyks. „InSight“ belaidis namų monitorius stebi ir aptinka triukšmą ir judesį. Būsite įspėti bet kuriuo metu, jei bus aptiktas triukšmas ar judesys.

 • Telefonas įspės, kai monitorius aptiks triukšmą ar judesį

  Telefonas įspės, kai monitorius aptiks triukšmą ar judesį

  Monitoriui aptikus judesį ar triukšmą, automatiškai gausite naujienų pranešimus į „iPhone“/„iPad“.

 • Įrašai įkeliami į jūsų asmeninę „Dropbox“ paskyrą

  Įrašai įkeliami į jūsų asmeninę „Dropbox“ paskyrą

  Monitorius automatiškai įrašo įvykius, kuriuos sukelia triukšmas ar judesys. Be to, galite rankiniu būdu įrašyti įvykius ar netgi daryti nuotraukas. Įrašai įkeliami į asmeninę „Dropbox“ paskyrą.

 • Stebėjimas per naršyklę naudojant bet kokią interneto naršyklę

  „InSight“ belaidis namų monitorius taip pat suteikia galimybę sužinoti, kas vyksta namuose realiuoju laiku, per mėgstamiausią naršyklę – ar tai būtų „Chrome“, „Internet Explorer“, „Safari“ ar „Firefox“ – naudojant PC arba „Mac“ kompiuterį.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Vaizdo įrašus savo namų „Wi-Fi“ tinkle naudodami belaidį „In.Sight“ namų monitorių galite žiūrėti tiesiogiai – nemokamai ir be jokių apribojimų. Tiesioginius vaizdo įrašus galite žiūrėti nuotoliniu būdu (per išorinį „Wi-Fi“ tinklą arba 3G tinklą) – tai taip pat nemokama, tačiau kiekvienas seansas negali būti ilgesnis nei 5 minutės.
 • Ilgesni nuotolinių peržiūrų seansai ir kitos papildomos funkcijos yra mokamos ir jas galima įsigyti iš „App“. Šios sąlygos gali keistis.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti