1

Wi-Fi komponentinė Hi-Fi sistema

  -{discount-percentage}%

  Wi-Fi komponentinė Hi-Fi sistema

  Sužavėti garsų

  „Philips Streamium Wi-Fi“ sudedamoji „Hi-Fi“ sistema leidžia klausytis muzikos iš PC / MAC, leisti CD, MP3 arba klausytis FM radijo arba radijo internete. Taip pat mėgaukitės lengvu naršymu intuityviame jutikliniame spalviniame ekrane.

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sužavėti garsų

„Philips Streamium Wi-Fi“ sudedamoji „Hi-Fi“ sistema leidžia klausytis muzikos iš PC / MAC, leisti CD, MP3 arba klausytis FM radijo arba radijo internete. Taip pat mėgaukitės lengvu naršymu intuityviame jutikliniame spalviniame ekrane.

Deja, šis produktas jau nebėra

Sužavėti garsų

Klausykite muzikos iš PC / MAC ir interneto – bevieliu būdu

 • Tūkstančiai nemokamų internetinių radijo stočių

  Tūkstančiai nemokamų internetinių radijo stočių

  „Streamium“ turi tūkstančius nemokamų internetinių radijo stočių. Dabar jūs girdėsite populiariausią muziką pasaulyje. Prijunkite „Streamium“ prie interneto ir klausykitės savo mėgstamų internetinių programų savo garso sistemoje, net neįjungdami kompiuterio.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado, ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

 • Atkurkite „iTunes“ muziką

  Atkurkite „iTunes“ muziką

  Dabar galite atkurti muziką iš savo „iTunes“ bibliotekos - net nekonvertuojant - jūsų „Philips Hi-Fi“ sistemoje! Palaikomas AAC kodavimas, naudojamas „iTunes“ bibliotekos, kopijuoja ir saugo muziką. Paprasčiausiai įdiekite naudodamiesi „TwonkyMedia“ programine įranga, kuri pateikiama su sistema, kad galėtumėte pasiekti, pasirinkti ir groti muziką iš savo „iTunes“ bibliotekos ir grojaraščio - bevieliu būdu. Atkreipkite dėmesį, kad sistema nepalaiko DRM-apsaugotos muzikos, įsigytos „iTunes“ parduotuvėje.

 • FM radijas

  FM radijas

  FM radijas naudoja dažnių moduliaciją (FM), norint perteikti aukštos kokybės garsą transliuojamame radijuje. Ši transliavimo technologija leidžia klausytis mėgiamų radijo stočių FM diapazone.

 • 2x50W RMS „Hi-Fi“ garsas su D klasės skaitmeniniu stiprintuvu

  2x50W RMS „Hi-Fi“ garsas su D klasės skaitmeniniu stiprintuvu

  Pripildykite kambarį mėgstamos muzikos su 2x50W RMS muzikos išvesties galia ir D klasės skaitmeniniu stiprintuvu. Stiprintuvas paima analogišką garsą, kurį paverčia skaitmeniniu ir sustiprina. Signalas pereina per demoduliavimo filtrą ir suteikia galutinę išvestį. Sustiprinta skaitmeninė išvestis suteikia visus skaitmeninio garso įrašo privalumus, įskaitant patobulintą garso kokybę. Stiprintuvas yra daugiau nei 90 % efektyvesnis, palyginti su tradiciniais AB stiprintuvais. Šis didelis efektyvumas virsta galingu stiprintuvu.

 • Veikia su namų plačiajuosčiu ryšiu ir Wi-Fi maršrutizatoriumi

  Veikia su namų plačiajuosčiu ryšiu ir Wi-Fi maršrutizatoriumi

  Jūsų „Philips Hi-Fi“ sistema turi eterneto jungtį, leidžiančia prijungti interneto jungtį per DHCP. Be to, sistema yra sertifikuota B/G Wi-Fi, todėl yra suderinama su bet kokiais sertifikuotais B/G Wi-Fi maršrutizatoriais rinkoje. Paprasta ir patogu, šios sistemos turi vieno paspaudimo Wi-Fi apsaugotus nustatymus, užtikrinančius saugią Wi-Fi jungtį per kelias sekundes.

 • Belaidis muzikos ir nuotraukų siuntimas iš jūsų PC/MAC

  Belaidis muzikos ir nuotraukų siuntimas iš jūsų PC/MAC

  Jūsų PC/ MAC yra muzika, kurią galite patogiai siųstis į savo „Philips“ garso prietaisą - be jokių laidų. Dalinkitės savo mėgstamomis dainomis su kitais vakarėlyje arba mėgaukitės jomis namuose. Tą patį darykite ir su savo nuotraukomis, kurias galite peržiūrėti klausydamiesi muzikos. Naudokitės savo PC/ MAC lobiais siųsdamiesi bevieliu būdu.

 • Nuotolinis valdymas patogiai navigacijai

  Nuotolinis valdymas patogiai navigacijai

  Reguliuokite „Philips Hi-Fi“ sistemos funkcijas, patogiai sėdėdami ant sofos. Ieškokite, naršykite ir atkurkite muziką lengvai ir greitai. Tiesioginiais mygtukais, tokiais kaip „Pagrindinis“ ir „Mėgstamiausias“, greitai galite pasiekti pagrindinį ekraną, mėgstamą internetinę radijo stotį ar siunčiamą muziką iš savo PC/MAC ir interneto - bevieliu būdu. „Hi-Fi“ valdymas yra jūsų delne.

 • Jutiklinis ekranas lengvesnei navigacijai

  Jutiklinis ekranas lengvesnei navigacijai

  Jutiklinio ekrano nustatymas leidžia reguliuoti savo prietaisą paprasčiausiai spaudžiant mygtukus ekrane, o ne iškilius prietaiso mygtukus. Paprasčiausiai įjunkite savo prietaisą, ir LCD ekrane atsiras jutiklinio ekrano sąsajos su visomis nustatymų parinktimis. Jutiklinio ekrano nustatymas suderina LCD ekrano technologiją su slėginiais davikliais ir galingu skaitmeniniu mikroprocesoriumi. Kai pirštu paspaudžiate tam tikrą vietą ekrane, atitinkamas signalas siunčiamas į procesorių ir nedelsiant vykdoma komanda.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti