Dviejų ekranų nešiojamasis DVD grotuvas

  Dviejų ekranų nešiojamasis DVD grotuvas

  Mėgaukitės filmais ir žaidimais kelyje

  Mėgaukitės pramogomis automobilyje! „Philips PD7032T“ su dviem 18 cm (7 in) TFT skystųjų kristalų monitoriaus ekranais suteiks jums galimybę mėgautis DVD/„DivX®“ filmais, muzika ir nuotraukomis. Du žaidimų valdikliai – tai dviguba pramoga kelyje. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dviejų ekranų nešiojamasis DVD grotuvas

18 cm/7 colių LCD, TUV, Dvigubi ekranai PD7032T/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės filmais ir žaidimais kelyje

naudodamiesi TUV, pateiktu su automobiliniu tvirtinimo krepšeliu

 • Pridedamas automobilinis adapteris ir tvirtinimo juostelė

  Pridedamas automobilinis adapteris ir tvirtinimo juostelė

  Grotuvas pateikiamas su patogumo suteikiančiais automobiliniais priedais, kad filmus kelyje žiūrėti būtų dar smagiau. Automobilinis adapteris leidžia DVD grotuvą prijungti prie cigarečių degiklio lizdo, o tvirtinimo juostele grotuvą galite pritvirtinti prie galvos atramų, kad vaizdais galėtų mėgautis keleiviai gale. Paruošti nešiojamąjį grotuvą dar niekada nebuvo taip lengva.

 • MP3-CD, CD ir CD-RW atkūrimas

  MP3-CD, CD ir CD-RW atkūrimas

  MP3 – revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant dideli skaitmeniniai muzikos failai gali būti sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. Viename CD diske telpa iki 10 valandų muzikos.

 • Peržiūrėkite JPEG vaizdus iš nuotraukų disko

  Peržiūrėkite JPEG vaizdus iš nuotraukų disko

  Leiskite JPEG nuotraukas, įrašytas diskuose. Atkurkite įsimintinas akimirkas su šeima ir draugais, kada tik norite!

 • Suderinamas su DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD diskais

  Suderinamas su DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD diskais

  „Philips“ nešiojamasis DVD grotuvas gali būti naudojamas su daugeliu DVD ir CD diskų, kuriais prekiaujama rinkoje. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD ir CD diskai – visus juos galima paleisti DVD grotuvu. DVD+/-R yra DVD diskų įrenginio, kuriuo galima naudoti abu įprastinius įrašomuosius DVD formatus, trumpinys. Taip pat DVD+/-RW priima abu įprastinius perrašomųjų diskų tipus.

 • 17,8 cm (7 in) TFT spalvotas LCD ekranas – kokybiško vaizdo peržiūra

  17,8 cm (7 in) TFT spalvotas LCD ekranas – kokybiško vaizdo peržiūra

  Didelės skiriamosios gebos spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai.

 • „DivX Certified“ – kad galėtumėte atkurti standartinius „DivX“ vaizdo įrašus

  Dėl „DivX®“ palaikymo galite mėgautis „DivX“ koduotais vaizdo įrašais ir filmais iš interneto, įskaitant įsigytus Holivudo filmus. „DivX“ medijos formatas veikia naudojant MPEG-4 vaizdo įrašų glaudinimo technologiją, kuri leidžia didelius failus, pavyzdžiui, filmus, pristatomuosius vaizdo įrašus ir muzikos vaizdo klipus, išsaugoti tokiose laikmenose kaip CD-R/RW ir DVD įrašomieji diskai, USB atmintinės ir kitos atminties kortelės bei atkurti naudojant „DivX Certified® Philips“ įrenginį.

 • Tikslus tęsimas dingus maitinimui

  DVD vaizdo grotuvas prisimena, kurioje vietoje baigėte žiūrėti praėjusį kartą, kai jis buvo išjungtas arba dingo maitinimas. Jeigu neįdėjote žiūrėti kito disko, grotuvas tęs rodymą nuo tos vietos, kurioje sustojote paskutinį kartą, tiesiog vėl paleisdamas diską. Gyvenimas taps gerokai paprastesnis!

 • Pridedamas kintamosios / nuolatinės srovės adapteris

  Įsigijus šį nešiojamąjį DVD grotuvą pridedamas ir kintamosios / nuolatinės srovės adapteris. Prijunkite adapterį prie bet kurio maitinimo lizdo ir savo grotuvu galėsite naudotis iškart.

 • Pridedamas žaidimų CD diskas – smaginkitės iškart

  Šis grotuvas pristatomas su papildomu žaidimų CD disku, kad būtų dar smagiau. Tiesiog įdėkite žaidimų CD diską į diskų įrenginį ir mėgaukitės papildoma pramoga kelyje.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.
 • Krepšelyje esanti pakuotė atitinka pavyzdį, kuris atitinka ECE R21.01 reglamento IV priedą, pateiktą TUV Rheinland (testo ataskaitos Nr.: 85-R21-1410/11)

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti