belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  Neįtikėtini ritmai, ryškios šviesos

  Išlaisvinkite ritmą! „Philips ShoqBox SB300“ galingus žemuosius dažnius atkuria per du žemųjų dažnių skleistuvus. Dar daugiau energijos suteikia į ritmą pulsuojančios šviesos. Tvirtas, atsparus smūgiams ir vandeniui: renkite vakarėlį bet kur. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

ShoqBox belaidis nešiojamasis garsiakalbis

„Bluetooth®“, Atsparus vandeniui ir smūgiams, Įvairiaspalvės šviesos SB300B/00 Surasti panašius produktus

Neįtikėtini ritmai, ryškios šviesos

 • Galingus žemuosius dažnius atkuria du žemųjų dažnių skleistuvai

  Galingus žemuosius dažnius atkuria du žemųjų dažnių skleistuvai

  1,5 in viso diapazono priekinis garsiakalbis ir du dideli šoniniai žemųjų dažnių skleistuvai perteikia galingus žemuosius dažnius, kad galėtumėte mėgautis kokybišku ir galingu „ShoqBox SB300“ atkuriamu garsu.

 • Mėgaukitės apšvietimu! Ryškios įvairiaspalvės šviesos pulsuoja kartu su ritmu

  Mėgaukitės apšvietimu! Ryškios įvairiaspalvės šviesos pulsuoja kartu su ritmu

  Ženkite į šviesą ir mėgaukitės galingais žemaisiais dažniais ryškioje šviesoje. Įvairios spalvos pulsuoja muzikos ritmu, taip suteikdamos muzikai daugiau gyvybės ir energijos jūsų vakarėliui. O jei jums labiau patinka šokti tamsoje, tai taip pat ne bėda. Tereikia spustelėti mygtuką.

 • Pritaikytas naudoti lauke – tvirtas, atsparus smūgiams ir vandeniui

  Pritaikytas naudoti lauke – tvirtas, atsparus smūgiams ir vandeniui

  Tvirtas ir tinkamas naudoti įvairiomis sąlygomis. Pasiimkite eidami į gatvę arba vykdami į gamą. Šis garsiakalbis gali būti naudojamas bet kur. Griežtus atsparumo vandeniui IPX7 standartus atitinkantis garsiakalbis gali būti naudojamas net po vandeniu – 1 metro gylyje jis gali būti naudojamas 30 min. Šis garsiakalbis atsparus smūgiams, todėl jam nieko neatsitiks, net jei jis nukris.

 • Galingas priekinių garsiakalbių atkuriamas garsas

  Mažesnis dydis nereiškia prastesnės garso kokybės. Šis tvirtas belaidis nešiojamas garsiakalbis turi galingą 1,5 in viso diapazono priekinį garsiakalbį, kuris atkuria itin galingą garsą, kad galėtumėte mėgautis neįtikėtinu garsu per kompaktišką garsiakalbį.

 • Integruota įkraunama baterija, kad vakarėlis nesibaigtų

  Klausykite muzikos garsiai – bet kada ir bet kur. Integruotoji įkraunama baterija leidžia mėgautis mėgstamomis dainomis be rūpesčių ir besiraizgančių laidų ieškant maitinimo lizdo. Nuo šiol klausykitės puikios muzikos laisvai ir visur.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • Integruotas mikrofonas – galimybė skambinti laisvomis rankomis

  Šis garsiakalbis su integruotu mikrofonu taip pat veikia kaip telefono garsiakalbis. Kai jums kas nors skambina, muzika sustabdoma, ir jūs galite kalbėti per garsiakalbį. Skambinkite verslo susitikimo klausimais arba draugui vakarėlio metu – ši sistema bet kokiu atveju veikia puikiai.

 • Garso įvestis – lengvas prijungimas prie beveik kiekvieno įrenginio

  Garso įvesties jungtis leidžia tiesiogiai atkurti muziką iš nešiojamųjų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, garso įvestį naudoti labai patogu, nes visa, ko jums reikia, – prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garso sistemos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti