Ant čiaupo tvirtinamas vandens filtras

  Ant čiaupo tvirtinamas vandens filtras

  Turėti gryno vandens – paprasta

  Kompaktiškas ir modernus „Micro X-Pure“ filtras išvalo vandenį šalindamas bakterijas, tirpų šviną, kenksmingus organinius junginius ir chlorą. Jo ekrane aiškiai parodoma, kada reikia keisti filtrą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ant čiaupo tvirtinamas vandens filtras

Micro X-Pure, Skaitmeninis WP3822/00 Surasti panašius produktus

Turėti gryno vandens – paprasta

su „Digital Pure Protect“ įspėjimu

 • Pašalina bakterijas, ištirpusį šviną ir kenksmingus organinius junginius

  „Micro X-Clean“ yra daugiasluoksnė filtravimo sistema. Jame yra aukštos kokybės tuščiavidurių skaidulų membrana, su daugiau nei 300 mln. mikroporų, efektyviai pašalinanti 99,99 % visų bakterijų, jonų keitiklis, pašalinantis kenksmingą ištirpusį šviną, smulki granuliuota aktyvinta anglis, šalinanti kenksmingus chloro produktus, kenksmingus pramoninius teršalus, tokius kaip lakieji organiniai chemikalai, ir žemės ūkio teršalus, tokius kaip pesticidai. Be to, jis pašalina nemalonų chlorą, blogą skonį ir kvapus. Filtras geriamajame vandenyje išsaugo geruosius mineralus, kurie yra svarbūs žmogaus sveikatai.

 • LCD ekranas praneš, kada reikia keisti filtrą

  Elektroninis jūsų vandens filtro srauto matuoklis LCD ekrane rodo realų likusį filtruojamo vandens kiekį litrais. Mirksintis signalas aktyvinamas, kai filtro eksploatavimo laikas baigiasi, tiksliai įspėdamas, kada reikia keisti filtrą.

 • „Hi-flow“ užtikrina maksimalų 2 litrų per minutę srautą

  Šio kompaktiško vandens filtro didžiausias galimas tėkmės srautas yra 2 litrai per minutę – tai mažai skiriasi nuo normalaus nefiltruoto vandens tėkmės srauto. Paprastai pasukdami vandens pasirinkimo svirtį, jūs dar galite pasirinkti tiek nefiltruoto vandens srautą ar purškimą, tiek filtruoto vandens purškimą.

 • „Quick Fit“ čiaupo adapteriai, skirti lengvam pritvirtinimui prie čiaupo

  Šis modernus vandens filtras komplektuojamas su keletu specialiai pritaikytų „Quick Fit“ čiaupo adapterių, kurie padės lengvai ir paprastai pritvirtinti filtrą prie čiaupo. Tikrai lengva ir paprasta.

 • Modernus „Quick Twist“ mechanizmas leis lengvai pakeisti filtrą

  Modernus „Quick Twist“ filtro keitimo mechanizmas leidžia pakeisti filtrą greitai, lengvai ir saugiai, suteikdamas jūsų vandens filtrui patogumo ir paprastumo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti